Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Strony 1 2 3 204 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 13,241 ]

1 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-08-22 21:15:20)

Temat: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Witam, przeczytałem kilkanaście tematów na tym forum i myślę, że to najlepsze miejsce do tego żeby się spytać was drogie normalne smile dziewczyny gdzie wy się podziewacie? Pisząc normalne chodzi mi o te wrażliwe, miłe, spokojne i przede wszystkim samotne kobietki, którym wydaje się że mając piegi, duży nos, aparat na zębach czy też mały biust są skazane na samotność, sprawa również tyczy się tych nieśmiałych szarych myszek wink. Gdzie spędzacie wolny czas? Jak i gdzie mają was szukać faceci, którzy chcieliby stałego związku, dla których wygląd nie ma aż tak wielkiego znaczenia?
Czytając inne fora zauważyłem, że kobiety często narzekają na brak porządnych facetów. Otóż tacy faceci istnieją ( jak ja np xD), tyle tylko że będąc kimś takim cholernie ciężko znaleźć normalne dziewczyny, bo nie widać was nigdzie, są tylko jakieś dziwnie wystrojone i wymalowane bluzgające na cały głos panny.



Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość bo to mój pierwszy post tutaj smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman witaj na forum smile
A Ty gdzie przebywasz?
Miłe, na pozór niepozorne Kobiety są obok Ciebie. Na pewno masz taką koleżankę w klasie badz na roku, w pracy. Rozejrzyj się wink

3

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

No właśnie nie ma nigdzie tych miłych i niepozornych kobiet. w klasie nie mam koleżanek bo chodzę do typowo męskiej szkoły xD
W całej szkole jest dosłownie kilka dziewczyn, była jedna która mi się strasznie spodobała właśnie taka szara myszka i nawet próbowałem z nią się bliżej poznać ale nie wyszło niestety ;( nie wiem czy z mojej winy czy po prostu była aż tak nieśmiała, tak czy inaczej nie mam u niej szans, wgl sie troszke dziwnie zachowywała i ciężko było ją rozgryźć wink

4

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

"Szare myszki" są wszędzie. Spokojne dziewczyny też chodzą do kina, wychodzą wieczorami na piwo, robią zakupy itp. Trzeba tylko uważnie się rozglądać, bo gubią się one w tłumie tych 'wystrojonych i wymalowanych bluzgających na cały głos panien'. wink Sama byłam (może nadal jestem?) taką szarą myszką i długo nie byłam zauważana. Problem polega na tym, że nieśmiały chłopak i nieśmiała dziewczyna mają trudności w nawiązywaniu znajomości, bo obie strony boją się zrobić pierwszy krok.

Dlatego trzeba się rozglądać i zagadywać smile

5

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman, szare myszki tak jak mówiła poprzedniczka są wszędzie, one jeśli tylko mają znajomych bywają tam gdzie inne dziewczyny. Tylko pamiętaj nie jest tak że tylko te szare z wyglądu są tylko fajne miłe i inteligentne. Bo np. ja bardzo zmieniłam się w ciągu paru lat, nie jestem super pewna siebie, ale wyglądam dobrze. I często jest tak że zaskakuje facetów tym że mam też olej w głowie.

Ważne jest żeby przełamywać nieśmiałość bo często dziewczyny nie mają odwagi zrobić pierwszego kroku myśląc ze będzie wyglądało to dziwnie, i wezmą ją za pustą wink

A jeśli zależy Ci na związku i poznaniu nie jednej miłej i inteligentnej kobiety, to może zgłoś się do jakiegoś portalu randkowego.
Tam  można poznać wiele ciekawych kobiet, tak samo jak ja miałam możliwość poznac tam wielu ciekawych mężczyzn smile

Pozdrawiam smile

6

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman witaj smile Takich dziewczyn jest pełno, rozejrzyj się... A może to te dziwnie wystrojone panny zwyczajnie odwracają Twój wzork od tych miłych, wrażliwych ? Zastanów się smile

7

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Portale randkowe to ja sobie odpuszczę bo zdecydowana większość kobiet na takich portalach to właśnie takie tapeciary robiące sobie zdjęcia w lustrze z dziwnym, skrzywionym wyrazem twarzy xD. Nie jestem jakiś bardzo nieśmiały i myślę, że gdybym zobaczył jakąś sympatyczną dziewczynę to na pewno bym zagadał o ile byłaby ku temu dobra okazja. Mówicie, że takich "szarych myszek" jest pełno, no powiem wam, że bywam w sklepach na zakupach czy wyjdę czasem na piwo i jakoś jeszcze nie zaobserwowałem interesujących dziewczyn. Stronka mi się coraz bardziej podoba, może tu się znajdzie jakaś fajna dziewczyna, zobaczymy xD

8

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

oooo tu są,wpadnij do Krakowa a stad wrocisz oczarowany,spragniony i ujarzmiony smile

9

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

W Łodzi tez byś znalazł big_smile
Sadman, masz prawo mieć swoje zdanie, powiem Ci że ja byłam na portalach randkowych, i wiele dziewczyn stąd, i moich koleżanek poznanych w świecie realnym, i żadna z nich to nie tapeciara, tylko inteligentne kobiety, miłe i wesołe.  To stereotyp panujący wśród przeciwników portali. Ale spoko zmuszać nie będę. Chodź to właśnie dobry sposób dla osób które szukają kogoś  "innego" a nie typowego człowieka podążającego za modą i popularnością smile
Dobrym sposobem na poznawanie ludzi są koncerty w jakiś klubach czy festiwalach. No i rozwijanie zainteresowań smile No i poznawanie większej ilości ludzi przez znajomych, a może akurat tam się znajdzie wyjątkowa osóbka smile

10

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

A jakbyś zawitał do Szczecina to też byś się nie zawiódł lol
Czasem ciężko jest znaleźć taką osobę, ale nie warto też od razu rezygnować, czasem trzeba też spojrzeć na wnętrze. smile Chociaż... Jak opakowanie takie aż za wymalowane- a raczej "wytapetowane", to nie ma co się dziwić, że do środka nie chce się zaglądać.

11

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

A czy rozwódka to normalna kobieta?

12

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

W takim razie polecam także Poznań big_smile


a co do kasi18817,jak najbardziej normalna ,nie zawsze w życiu wszystko wychodzi,uczucia też się często wykruszają ...

13

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Ludziska ale wy mi każecie jeździć po całym kraju i szukać dziewczyn xD Mieszkam w Kielcach i chciałbym znaleźć dziewczynę u siebie w mieście smile Pytanie tylko gdzie ich szukać, tzn ustaliłem już, że podobno wszędzie ale ja lubię mieć konkretne informacje xD .kasia18817 rozwódka to w 100% normalna kobieta, a ty miałaś jakieś wątpliwości co do tego? smile

14

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

słuchaj, nikt Ci nie poda miejsca gdzie znajdziesz tą ''normalną'' dziewczyne. Sam musisz szukać, nikt tu za ciebie tego nie zrobi. Nawet na przystanku można takową spotkać. Ja zazwyczaj po twarzy widze, czy dana osoba jest sympatyczna;p a taka prawda, że fajne dziewczyny mieszają się w każdym miejscu z pustakami, znajdziesz taką na imprezie( o tak, normalne też bywają w klubach;p),w sklepie,w pubie, na rynku,w lodziarni....wszędzie. Nikt Ci nie poda przepisu na wyłapienie tej odpowiedniej, samemu trzeba to zrobić metodą prób i błędów, wśród 10 dziewczyn zawsze znajdzie się chociaż jedna normalna( no chyba że bywasz w towarzystwie żyjącym tylko baletami i ustawkami), trzeba szukać do skutku

15

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman, Karpod ma rację. Miłość życia można poznać nawet w sklepie... czy w parku, ale nie trzeba tam spotkać... to jest długa droga do poznania kogoś, możesz dziś nie mieć a jutro znaleźć, a może być tak ze poznasz za dwa lata... Cierpliwości.
I nie odrzucaj tych dziewczyn które wydają się być modne otwarte i wesołe i popularne, bo czasem to w takich tkwi szara myszka, która na co dzień nie wywyższa się smile Pamiętaj pozory często mylą.
Mówisz że chcesz konkretów, ale nikt nie prześwietli i nie zbada miejsc, lub nie podstawi tam Twojego ideału.

16

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Bardzo dobre pytanie.:)  Wbrew pozorom na tym świecie jest jeszcze wiele wartościowych kobiet tylko czasami trzeba się zatrzymać na chwile, rozejrzeć dookoła i na pewno się kogoś takiego spotka. smile

A poza tym  ja osobiście zauważyłam, że obecnie bardzo często  faceci praktycznie w każdej dziewczynie widza pustą, wytapetowaną - materialistkę, która jest na pewno tylko na jeden raz i nie dają szansy tej drugiej osobie na poznanie się tylko od razu skreślają kogoś...   A bardzo często pozory mylą, więc warto z kimś porozmawiać za nim ocenimy tą osobę.   

A co do tej wypowiedzi:

karpod napisał/a:

Ja zazwyczaj po twarzy widze, czy dana osoba jest sympatyczna;p

Hmm nie zawsze można ufać swoim przeczuciom, tak jak wcześniej napisałam pozory mogą mylić i często możemy przekreślić osobę, która jest wrażliwa, sympatyczna i godna zaufania. Należy, każdemu człowiekowi dać szanse na poznanie a nie po wyglądzie oceniamy czy dany człowiek jest inteligentny i sympatyczny czy nie.

17 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-08-03 12:01:36)

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
mirabellka napisał/a:

Hmm nie zawsze można ufać swoim przeczuciom, tak jak wcześniej napisałam pozory mogą mylić i często możemy przekreślić osobę, która jest wrażliwa, sympatyczna i godna zaufania. Należy, każdemu człowiekowi dać szanse na poznanie a nie po wyglądzie oceniamy czy dany człowiek jest inteligentny i sympatyczny czy nie.

Zgadzam się. Znam pare takich dziewczyn, które wyglądają jak wyglądają... Mogą sprawiać wrażenie pustych, wrednych itd. Ale w rzeczywistości są naprawdę w porządku smile

18

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Witam! przypadkiem natknęłam się na tą rozmowę, Sadman uwierz, że w Kielcach jest baaardzo dużo takich dziewczyn, wiem bo jestem z Kielc;)

19

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Ja nie odrzucam dziewczyn, które są modnie ubrane i pogodne, chciałbym mieć dziewczynę ładną i pogodną;) (jakoś nie mam kogo odrzucać bo się do mnie nie lepią) pisząc o szarych myszkach chodziło mi o to, że nie mam ogromnych wymagań co do dziewczyn i akceptuje u ludzi wady. Karpod, ja nie jestem wielbicielem baletów i ustawek, wręcz przeciwnie, jestem człowiekiem o spokojnym usposobieniu (ale nie nudziarz wink )

20

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman przejdź się spokojnie przez Sienkiewkę, rozejrzyj dookoła, a może znajdziesz;)

21

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

mirabellka, nie wiem czy sie dobrze zrozumiałysmy ale mi chodzi o emocje wypisane na twarzy. Patrze na jakąs dziewczyne i ,widząc wredny wyraz twarzy, już wiem że sie nie dogadamy raczej. Taka już jestem. A co potem sie okazuje, moje przeczucia okazują sie zazwyczaj prawdziwe. Na twarzy rzeczywiście moze być wypisana wredota bądź pustota. Oczywiscie sprawdzam również co taka osoba ma do powiedzenia,ale jak juz przed chwilą wspomniałam, zazwyczaj sie nie myle.

22

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

ciapek byłem dzisiaj na mieście, m.in. na sienkiewce i jakoś nie było żądnej która by zwróciła moją uwagę wink a jeśli już była jakaś to wiem ,że to za wysokie progi jak dla mnie wink Chyba wpadnę na dział NIEŚMIAŁOŚĆ/KOMPLEKSY i zacznę rozdawać nr gg do mnie dla tych wszystkich dziewczyn, które myślą, że z powodu małego biustu czy niskiego wzrostu ( ze mnie też taki troche kurdupel ;D) są skazane na samotność.

23

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman jeśli będziesz bardzo zdesperowany możesz tak zrobić;) zawsze to jakieś wyjście. Kto wie jak się później sprawy potoczą:)

24

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Nie wiem czy jestem zdesperowany, może i jestem wink Wiem tylko, że potrzebuje drugiej połówki, to w tej chwili jest dla mnie najważniejsze, wtedy wszystko co robię nabrało by sensu. Kurcze to musi być super uczucie, kiedy ktoś się do cb przytula i przychodzi kiedy potrzebuje pomocy, lub kiedy ty potrzebujesz pomocy, chodzi się razem na zakupy itd.

25

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman a może czat regionalny? może trochę hardkorowy ale przynajmniej masz szansę na spędzenie ciekawego popołudnia.
Nie jest prawdą że niskie dziewczyny nie mają powodzenia. I nie znam kobiety która miałaby małe piersi i dzięki temu była samotna.

26

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman desperację wyrzuć w kąt, to najgorsze w szukaniu partnera... wiesz kiedy człowiekowi się już odechciewa to zazwyczaj wtedy znajduje smile to tak na moim przykładzie tongue
A po za tym tak jak mówi  alaclaudie że może ten czat... jakieś inne portale, to już nie jest serwis randkowy, może nie poznasz wybranki życia, ale otworzysz sobie drogę na nowe znajomości a tym prędzej na dziewczynę smile

W odniesieniu do posta Karpod, wiesz czytają z twarzy człowieka jakieś dane cechy i mówiąc sobie "oo z tą się nie dogadam" to tak naprawdę w jakiś sposób znajomość spisujesz na straty, bo emocjonalnie nastawiasz się anty tej osobie. Więc każdą rzecz powiedzianą przez ta osobą możesz negować a wtedy wydaje Ci sie ona nie fajna i w ogóle masz czarny obraz, tak samo jak tym sposobem przyciągasz negatywne emocje wink
Oczywiście ważne jest odczytanie czegoś z twarzy, wiedzieć czy warto do tej osoby podejść czy nie, ale to raczej można wyczytać cechę typu: otwartość towarzyskość, szeroko ujętą sympatię, gorzej już z cechami, wredoty(bycia zołzą itp) i niedogadywania się

27

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

To z tym wzrostem i z małymi piersiami to tylko taki przykład. Ja nie mówię, że niskie dziewczyny nie mają powodzenia, sam chciałbym mieć właśnie taką niską i szczupłą kobietkę wink Chodziło mi o to że kobiety mając jakieś kompleksy(wiem to m. in. z tego forum) tracą nadzieję, że poznają jakiegoś wartościowego, porządnego, miłego i przede wszystkim skromnego faceta( oto jestem big_smile)

28

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman doskonale Cię rozumiem, zastanawiam się czy mogłabym Ci pomóc.

29

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
London69 napisał/a:

A jakbyś zawitał do Szczecina to też byś się nie zawiódł lol

Potwierdzam! W Szczecinie szarych dziewcząt na pęczki big_smile  a tak serio - bez sensu szukać  po wyglądzie, najlepiej jak było mówione wcześniej - rozwijać zainteresowania, wychodzić a kogoś poza się 'przy okazji'.
Mi dużo osób mówi, że wyglądam na wredną - może właśnie przez to, że ludzie  oceniają mnie tak jak Karpod nie mogę nikogo ciekawego poznać hehe tongue

30

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

HEJ:) ale sie oczytalam tych postów. Myśle że rozwodzenie sie nad problemem samotności nie ma wiekszego sensu.Trzeba sie wziąśc w garsc:)Nie wierze że nigdzie nie mozesz znależsc normalnej dziewczyny. Mało jest facetów którzy chcą normalne dziewczyny. Ja chyba moge sie do takich zaliczyc- chodż i takim nie jest łatwo......a wiecie dlaczego??-jak nie to wam powiem podając swój przykład. Chodze do LO i właśnie niedawno zerwałam z chlopakiem bo powiedziałam mu ze chce nosic aparat artodontyczny a on mnie wysmiał. Mimo że jestem na ogół spokojna i cicha szczeliłam mu w buzke z całej siły przy kolegach i wyszłam. Musze przyznac ze był przystojny ale tacy jak sie okazuje maja pustki w glowie.


'jestem soba toczyni mnie wyjatkową" Pozdrawiam

31 Ostatnio edytowany przez sadman (2010-08-04 14:57:25)

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Wiem że najlepiej skupić się na innych rzeczach i że nie powinno się szukać nikogo na siłę. Tyle tylko, że ja tak nie potrafię, nie umiem myśleć o czymś innym niż o tym że jestem sam i bardzo chciałbym to zmienić. Sprawę utrudnia to, że jestem niski, szczupły (może i dobrze big_smile), dyskoteki to zdecydowanie nie mój świat xD i to, że jakoś dziewczyny nie lepią się do mnie tak jak do niektórych kumpli.
Może ten opis to kiepska reklama wink nie jest tak że jestem nudny czy ponury, jestem sympatyczny, mam duże poczucie humoru, lubię się śmiać ( nawet z siebie big_smile ), wiem doskonale że potrafiłbym zadbać o kobietę i chyba dobry ze mnie kumpel bo zawsze staram się pomagać ludziom, tak żeby stanęli na nogi (wtedy zazwyczaj mają mnie już w dupie ale to inna sprawa wink )


jagoda18 no to jakiś niezły wynalazek musiał być z tego gościa, piszesz że był przystojny, muszę ci powiedzieć że z moich obserwacji wynika, że tacy są najgorsi (pewnie nie wszyscy) ponieważ dziewczyny się do nich lepią i w głowach im się przewraca od tego, to samo jest z dziewczynami, zmieniają partnerów jak rękawiczki.

32

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman dziewczyna daje Ci znak a Ty jak ten słup.. ehh chłopie zaproś Ciapka i kończymy koncert życzeń wink
forum to nie biuro matrymonialne tongue

33

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

alaclaudie no aż taki tempy to ja nie jestem big_smile Wiem że forum to nie biuro matrymonialne, jakoś tak samo wyszło big_smile

34

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

haha ja Ciebie tak nie nazwałam po prostu nie skomentowałeś Jej wypowiedzi. Stąd moja uwaga.
Za to powiedziałabym że z Ciebie taki chytry leniuszek wink

35 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-08-04 16:15:55)

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
Szczurunia napisał/a:

Mi dużo osób mówi, że wyglądam na wredną - może właśnie przez to, że ludzie  oceniają mnie tak jak Karpod nie mogę nikogo ciekawego poznać hehe tongue

Mam ten sam problem, ale jak już poznają to szybko zmieniają zdanie. Także co z tego wynika? Nie warto oceniać pochopnie, warto poznać, a nawet jeśli to nie masz nic do stracenia, jedynie możesz zyskać smile

jagoda18 napisał/a:

Chodze do LO i właśnie niedawno zerwałam z chlopakiem bo powiedziałam mu ze chce nosic aparat artodontyczny a on mnie wysmiał. Mimo że jestem na ogół spokojna i cicha szczeliłam mu w buzke z całej siły przy kolegach i wyszłam. Musze przyznac ze był przystojny ale tacy jak sie okazuje maja pustki w glowie.

Cham i nic więcej! Jak facet się zachowuje tak, jak ten podany wyżej, to naprawdę... Szkoda słów. Nie przejmuj się nim koleżanko- zobaczymy czy będzie mu tak do śmiechu jak będziesz miała ładne, proste ząbki wink

36 Ostatnio edytowany przez vinnga (2010-08-04 21:47:00)

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

London 69
Też sobie tak tlumacze. W sumie nie zaluje tego co zrobilam i jakbym mogla zrobiłabym to jeszcze raz(fajna sprawa:P)

sadman napisał/a:

Wiem że najlepiej skupić się na innych rzeczach i że nie powinno się szukać nikogo na siłę. Tyle tylko, że ja tak nie potrafię, nie umiem myśleć o czymś innym niż o tym że jestem sam i bardzo chciałbym to zmienić. Sprawę utrudnia to, że jestem niski, szczupły (może i dobrze big_smile), dyskoteki to zdecydowanie nie mój świat xD i to, że jakoś dziewczyny nie lepią się do mnie tak jak do niektórych kumpli.
Może ten opis to kiepska reklama wink nie jest tak że jestem nudny czy ponury, jestem sympatyczny, mam duże poczucie humoru, lubię się śmiać ( nawet z siebie big_smile ), wiem doskonale że potrafiłbym zadbać o kobietę i chyba dobry ze mnie kumpel bo zawsze staram się pomagać ludziom, tak żeby stanęli na nogi (wtedy zazwyczaj mają mnie już w dupie ale to inna sprawa wink )


jagoda18 no to jakiś niezły wynalazek musiał być z tego gościa, piszesz że był przystojny, muszę ci powiedzieć że z moich obserwacji wynika, że tacy są najgorsi (pewnie nie wszyscy) ponieważ dziewczyny się do nich lepią i w głowach im się przewraca od tego, to samo jest z dziewczynami, zmieniają partnerów jak rękawiczki.

MAŁE SPROSTOWANIE- to nie ja sie do niego lepilam i wydawal mi sie fajny nawet bardzo ale to juz nie wazne. I nie wszystkie ladne dziewczyny wybierają najładniejszych. to zależy od gustu.

A co do wyglądu to nie masz sie czym martwic jeżeli rzeczywiscie posiadasz takie cech jak powyzej-dziewczyny na takich właśnie poluja:P

37

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

No to dobrze że są takie dziewczyny które cenią takich jak ja:) skoro polują to super, ja czekam xD pamiętajcie, porządna, symatyczna, drobna(nawet bardzo) i niska (nawet bardzo), może być nieśmiała, może mieć jakieś kompleksy typu piegi, aparat na zębach czy wspomniany już kilka razy mały biust (takie rzeczy nie mają dla mnie dużego znaczenia i na pewno za to nigdy bym dziewczyny nie skrytykował, ani nie miało by to żadnego znaczenia w ocenie takiej dziewczyny) big_smile

38 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2010-08-06 02:52:34)

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman niby napisałeś że nie odrzucasz pewnych siebie ,ładnych i modnie ubranych dziewczyn ale wydaje mi się że masz uprzedzenia do takich. Może to wynika z braku pewności siebie że boisz się takich dziewczyn? Widzisz sama lubię się fajnie ubrać i zrobić makijaż Raczej daleko mi do szarej myszki a mimo to wciąż czuję się właśnie taką normalną dziewczyną wink Chodzi mi o to że za bardzo ulegasz pozorom czasem taka 'szara myszka' może się okazać niezłą zołza uwierz ! :)a ta ładniejsza właśnie być może okaże się super dziewczyną Wiadomo że to pewniejsza siebie dziewczyna łatwiej pewnie potrafi zrobić chłopaka w wiadomo co wink) ale nie zawsze!!!:)) Jeśli miałabym odpowiedzieć na Twoje pytanie to w pełni normalne kobiety znajdziesz w zakonie mój Drogi choć i to może nie ;]Pozdrawiam!

39

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Ja też jestem normalna.. tongue

Sadman, po prostu wyjdź z cienia, nie 'wyżalaj' się na forum całymi dniami, tylko rozwijaj swoje zainteresowaniu i myślę, że raczej nie poznasz zbyt wielu dziewczyn siedząc przed komputerem... Wcześniej napisałeś, że lubisz się śmiać również z samego siebie. Powiedz mi Kolego, masz kompleksy? Bo często jeśli ktoś ma zaniżone poczucie wartości, i obraca te wszystkie swoje wymyślone wady w żarty - to to jest Kolego jego śmiech przez łzy, a uwierz, że ludzie to wyczuwają, a przebywanie z taką osobą jest nierzadko męczące.. Oczywiście NIE twierdzę, że tak jest również w Twoim przypadku, ale tylko Ci mówię, w razie jakby coś. Musisz być zaradnym facetem i nie możesz dawać się wykorzystywać... Asertywność to podstawa, nie musisz być Matką Teresą i wszystkim dookoła pomagać, bo jeśli się jest przesadnie miłym, to ludzie Cię potem będą traktowali jak wycieraczkę, przez co człowiek też może stracić na swojej pewności siebie...
Głowa do góry Kolego! To prawda, jeśli się przestanie szukać to Cię miłość sama znajdzie, najważniejsze, żebyś się nie ukrywał w domu, spotykał się ze znajomymi, chodził na ogniska, imprezy(no jeśli nie lubisz dyskotek, jak już wcześniej wspominałeś, to przecież jest dużo koncertów, i na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!), może na jakiś kurs języka się zapisz.. A może jesteś w czymś szczególnie dobry i czujesz, że byłbyś w stanie kogoś nauczyć? Np. gra na gitarze, fotografia, może taniec? Wtedy można pomyśleć o założeniu własnego kółka/warsztatów - możesz poznać ciekawych ludzi a przy tym nawet zarobić (no chyba że nie chcesz brać pieniędzy za to). wink Poszperaj po internecie i poszukaj, może jeśli lubisz jeździć na rowerze, może są jakieś koła turystyczne czy wycieczkowe w Twoim mieście? U mnie ludzie na forum miasta sami się umawiają(nie, nie wszyscy się znają, chodzi o wspólną rozrywkę) na takie wycieczki rowerowe.. Pamiętaj, że najważniejsze, żeby nie bać się samemu gdzieś iść! Pamiętaj, nie wszyscy ludzie gryzą. A jeśli chodzi o miejsce, w którym możesz spotkać taką dziewczynę? Oprócz tych co wymieniłam, jeszcze sam rusz głową i pomyśl. Może znajdź jakąś pracę tymczasową, może w jakiejś knajpie w mieście (przepraszam, nie wiem ile masz lat i nie wiem czy może już nie pracujesz/czy masz wakacje/czy co:P), w pracy też można kogoś poznać... Zresztą nawet na przystanku czy w pasmanterii czy nawet w sklepie z butami można kogoś poznać. Ważne jest też, żeby się nie speszyć jeśli się jednak pozna dziewczynę, ale ona się okaże niewarta Twojej uwagi.. Wtedy główka do góry i szukasz dalej:) Buziaki, trzymam za Ciebie moooocno kciuki!
Powodzenia!

40

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
sadman napisał/a:

No to dobrze że są takie dziewczyny które cenią takich jak ja:) skoro polują to super, ja czekam xD pamiętajcie, porządna, symatyczna, drobna(nawet bardzo) i niska (nawet bardzo), może być nieśmiała, może mieć jakieś kompleksy typu piegi, aparat na zębach czy wspomniany już kilka razy mały biust (takie rzeczy nie mają dla mnie dużego znaczenia i na pewno za to nigdy bym dziewczyny nie skrytykował, ani nie miało by to żadnego znaczenia w ocenie takiej dziewczyny) big_smile

Ależ chłopcze, to nie muszą być kompleksy. tongue Ja mam piegi i jestem z nich bardzo dumna. Nie wyobrażam sobie siebie bez nich. Moja buzia bez piegów byłaby jak niebo bez gwiazd. wink

Popieram koleżankę wyżej, musisz wyjść z cienia. Może problem tkwi w tym, że za mało wychodzisz do ludzi, a to co widzisz (te wytapetowane, dziwne panny) to widzisz akurat gdy gdzieś przypadkiem wyjdziesz? Wychodź, pokazuj się i przede wszystkim sam nie czekaj, tylko jak jakaś panna Ci w oko wpadnie to działaj. smile Jak już pisałam wcześniej- nie masz nic do stracenia. Możesz tylko zyskać smile

41

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

joannama nie wiem dlaczego piszesz że "wyżalam" się całymi dniami na tym forum, nie mam w zwyczaju wyżalać się komukolwiek i nie wiem jak ty sobie mnie wyobrażasz ale zapewniam Cię, że nie przesiaduje przez całą dobę przy komputerze płacząc nad sobą. Nie mam również kompleksów, które starasz się mi wmówić dlatego, że napisałem o umiejętności śmiania się z samego siebie, uważam że to bardzo ważne potrafić się śmiać z samego siebie, to żaden śmiech przez łzy. Mam wady ( jak każdy ) ale powtarzam, TO NIE SĄ ŻADNE KOMPLEKSY przez które czułbym się gorszy od reszty społeczeństwa. Chyba niezbyt uważnie przeczytałaś ten temat.


London69 ale ty mnie łapiesz za słówka smile to tylko był przykład z tymi piegami, masz piegi ale nie masz kompleksów z tym związanych
( i bardzo dobrze big_smile), ktoś inny natomiast może mieć z tym problem. Mnie osobiście podobają się dziewczyny z piegami big_smile  Każesz mi wyjść z cienia, nie wiem dlaczego bo nie powiedziałem że w nim jestem, to że nie przepadam za dyskotekami nie oznacza że jestem jaki inny/dziwny. Kurde dziewczyny swoją drogą to jestem bardzo ciekawy jak wy sobie mnie wyobrażacie w swoich głowach, człowiek tylko z ciekawości założył sobie temacik a tu robi się z niego jakąś łajze big_smile

42

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman, ale nie zrozum mnie źle, nie robie z Ciebie kogoś kim nie jesteś- broń Boże smile Nie musisz przepadać za imprezami/dyskotekami. Bardzo dobrze, że potrafisz się śmiać (z samego siebie to też dobrze big_smile) i co najwazniejsze nie użalasz się nad sobą. Może jeszcze nie jesteś gotowy na związek ? wink Niebawem zanim zdązysz się obejrzeć miłość sama zapuka do drzwi Twojego serca. smile Nie możesz tego przeoczyć. smile

43

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Dlaczego podejrzewasz, że nie jestem gotowy na związek? Uważam, że jestem, świadczyć o tym może to, że nie potrzebuje dziewczyny żeby się nią chwalić, czy dlatego bo ktoś tam ma a ja nie. Chciałbym być z dziewczyną bo uważam że życie w pojedynkę nie jest fajne (może dla niektórych jest) i że fajnie mieć kogoś dla kogo jesteś ważny, kto cię wysłucha, komu na tobie zależy i przede wszystkim kto Cię kocha (to oczywiście działa również w drugą stronę). Chyba o to chodzi głównie w związku, ale może się mylę.

44

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

No, no z tego co piszesz sadman, to takiego jak Ty to ze świecą szukać smile szkoda, że tak daleko i młodszy jesteś big_smile to bym chętna była big_smile

45

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
sadman napisał/a:

człowiek tylko z ciekawości założył sobie temacik a tu robi się z niego jakąś łajze big_smile

Hehehe a kto tu robi z Ciebie łajzę tongue

46

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

A JA SIE WYŁAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uważam ze powinieneś chodzic na dyskoteki bo tam najłatwiej kogos poznac. O ile sie orjentuje nie ma tam żadnej plazy czy molo(a jak sa to jeszcze nie bylam:P) gdzie mogłbyś spotkac przypadkiem NORMALNA DZIEWCZYE. No chyba ze parki-ale o taka znajomosc trudno,chyba ze podlożysz jej noge albo ona tobie żeby cie zaczepic:P. Jeżeli masz z kim chodzic(z siostrą bratem kolegami)-to radzie ci IDŻ i zapoluj na szarą myszke.:)Napewno kogoś znajdziesz:) Moze nie za pierwszym razem ale za3 lub 5:)


A jak nie to zaproś dziewczyny z forum do kawiarni i sobie wybierz:)(NAPEWNO SIE UCIESZĄ):P(ja niestety  sie nie nadaje bo może jestem spokojna-póki mnie ktos nie zdenerwuje and i like good looking(takie co o siebie dbają wcale nie są zołzami przynajmniej nie ja:P) POZDRAWIAM

47

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Kompleksy, które staram Ci się wmówić? Lol, mnie chyba również źle zrozumiałeś, napisałam, ze NIE musi to dotyczyć Ciebie, że masz kompleksy... A z tym wyżalaniem - specjalnie ujęłam to w cudzysłów, żebyś nie pomyślał, że Cię atakuję tym wyrazem, żebyś potraktował je pobłażliwie.. Specjalnie wyróżniłam to, na co miałeś zwrócić uwagę, a Ty jak na złość odwracasz kota ogonem...

48

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Bliźniaczka22 no dziewczyno, mów mi tak jeszcze! big_smile wiesz ja nie mam nic przeciwko starszym big_smile

jagoda18 nie, w Kielcach nie ma molo ani plaży (chyba że gdzieś poza Kielcami nad jakimś zalewem) pewnie z Sopotem Ci się pomyliło, ale nic nie szkodzi big_smile


joannama może źle się zrozumieliśmy i może niepotrzebnie się uniosłem, ale jestem aż tak cudowny że potrafię się przyznać do błędu i przeprosić smile

49

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
sadman napisał/a:

wiesz ja nie mam nic przeciwko starszym big_smile

A młodszym ? big_smile wink

To do jakich celów potrzebujesz dziewczynę (mam na myśli czy do chwalenia się, czy po prostu żeby mieć tę ukochaną, kochać ją itd.) nie musi świadczyć o gotowości na związek... Ale skoro jej nie masz tu i teraz, to świadczy o tym, że napewno znajdziesz. wink A że tak zapytam... Wybacz, nie chce mi się wracać do poprzednich wypowiedzi. Miałeś już kogoś wcześniej ?

50

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

hehehe no właśnie miałem mieć ale to ona chyba nie była gotowa na związek i powiedziała że na razie nie chce mieć chłopaka sad a szkoda bo nie wie co traci smile dziwne bo nie powiedziała mi tego od razu tylko po pewnym czasie, więc mogło by się wydawać że jej się nie spodobałem, jednak z drugiej strony mówiła o tym że bardzo podobało się jej spotkanie ( i to nie tylko bezpośrednio mnie) i liczy na więcej, że różnimy się ale przeciwności się przyciągają, że chce mi coś powiedzieć ale się wstydzi i może kiedyś mi powie, heh a jak jej to przypomniałem to powiedziała "no trochę przesadziłam". Ona "trochę przesadziła" a tu ból gorszy od amputacji nogi na żywca, trzeba przyznać że podłamałem się, wszyscy w około mówią, że żadnej winy we mnie nie było i że ona zachowuje się jeszcze jak dziecko (ma niecałe 17 lat). Tak czy inaczej chciałbym, by moja kobietka wyglądała tak jak tamta dziewczyna, a to nie była dziewczyna ociekająca seksem (była drobna, piegowata, płaska) ale miała coś takiego w oczach, że jak spojrzała mi prosto w oczy to traciłem wątek rozmowy big_smile Niepotrzebnie sobie teraz ją przypomniałem, ale trudno, ona ma mnie raczej gdzieś mimo że całkiem niedawno podjąłem próbę nr2 i chciałem się spotkać, napisała że cieszy się że do niej napisałem, ale co z tego jak po miesiącu pisania do niej 2-3 smsów na tydzien i to tylko w jednym dniu, kiedy już konkretnie zaproponowałem termin spotkania, nie odpisała, na drugi dzień napisałem do niej jeszcze raz i również bez odzewu, więcej do niej nie napisąłem. Mam nadzieje London69 że urzekłą Cię moja historia i połapiesz się o co mi chodzi big_smile

51

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

jagoda18 nie, w Kielcach nie ma molo ani plaży (chyba że gdzieś poza Kielcami nad jakimś zalewem) pewnie z Sopotem Ci się pomyliło, ale nic nie szkodzi big_smile
nie tylko w duzych miastach są molanp w skalmierzu(mała miejscowosc a jest także myslałam że w kielcach też sie znajdzie.

Zaloze sie że połowa tutaj osób nie mam nikogo i chcieliby kogoś znależc a tylko saDDama pocieszają

52

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

jagoda18 wiem, że nie tylko w dużych nadmorskich miastach są plaże czy molo, tak tylko zażartowałem z tym Sopotem big_smile

53

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Urzekła i zrozumiałam wink Mi się raczej wydaje, że to ta dziewczyna chyba sama nie bardzo wiedziała czego chce.

54

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
London69 napisał/a:

Urzekła i zrozumiałam wink Mi się raczej wydaje, że to ta dziewczyna chyba sama nie bardzo wiedziała czego chce.

jeżlelito było do mnie to uwierz że dokładnie wiem czego chce

55 Ostatnio edytowany przez sadman (2010-08-06 21:26:21)

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

jagoda18 nie wiem czemu ale coś mi mówi, że to jednak nie o Ciebie chodziło big_smile

56

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
sadman napisał/a:

jagoda18 nie wiem czemu ale coś mi mówi, że to jednak nie o Cienie chodziło big_smile

no ja mam nadzieje:P

57

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Jagoda18 czytaj uważnie tongue To było do sadmana odnośnie jego urzekającej historii wink

58

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
London69 napisał/a:

Jagoda18 czytaj uważnie tongue To było do sadmana odnośnie jego urzekającej historii wink

dobra dobra saDDam mi już to uswiadomił. Postaram sie ciebie nie zawieśc:P

59

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Przypominam, że od rozmów na luźne tematy są netkafejki - w przypadku naszego nowego Pana zgodnie z regulaminem jest to netkafejka męska. Trzymajmy się tematu wątku i proszę nowe osoby o zapoznanie się z regulaminem.
Pozdrawiam
Moderatorka Yvette

60

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman tez to pytanie sobie zadaje. Gdzie te istotki sie ukrywaja?

61

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Nie ukrywamy się smile To Wy nas nie widzicie heh tongue Rozejrzyj się wokół siebie na pewno jakaś normalna się znajdzie wink

62

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Heh i znowu to samo, przyganiał kocioł garnkowi smile może faktycznie was nie widzimy, ale to tylko przez to że mało jest takich dziewczyn, a nawet jak już jest to od dawna ma swoją drugą połowę hmm Mnie osobiście sprawę komplikuje mój niepozorny wygląd, wzrost, postura i to, że wyglądam na młodszego niż w rzeczywistości jestem, więc troszkę kiszka hmm ale staram się nie tracić nadziei (łatwo nie jest) smile

63

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA
sadman napisał/a:

Heh i znowu to samo, przyganiał kocioł garnkowi smile może faktycznie was nie widzimy, ale to tylko przez to że mało jest takich dziewczyn, a nawet jak już jest to od dawna ma swoją drugą połowę hmm Mnie osobiście sprawę komplikuje mój niepozorny wygląd, wzrost, postura i to, że wyglądam na młodszego niż w rzeczywistości jestem, więc troszkę kiszka hmm ale staram się nie tracić nadziei (łatwo nie jest) smile

To na ile wygladasz?? 16?17? Jak zaczniesz wychodzic z domu to znajdziesz kogos-spoko. Nie daj sie zdominowac innym.:):):):)

64

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Sadman od normalnych się roi mam dużo takich koleżanek w dodatku wolnych wink Z tego co pisałeś lubisz małe filigranowe kobietki  i sam nie jesteś za wysoki więc w czym problem tongue gorzej jakbyś wolał wysokie big_smile A uwierz dużo moich znajomych lubi właśnie takich niepozornych chłopaków smile Nie każda gustuje w wysokich czy w koksach wink Głowa do góry trafisz w końcu na tą jedyną smile

65

Odp: Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Hyh normalność to pojęcie względne. Ja mogę uważać się za normalną i jedna moje koleżanka też może mnie uważać za taką a druga już nie...ja nie jestem cicha i spokojna ale nadal mi się wydaję że względnie normalna. Jeżeli zaś normalna to tylko szara myszka to ja podziękuje...wolę być pokręcona smile

Posty [ 1 do 65 z 13,241 ]

Strony 1 2 3 204 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Normalne dziewczyny - gdzie Was szukać? - NETKAFEJKA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024