Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 181 do 184 z 184 ]

181

Odp: Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?
Misiapysia89 napisał/a:

Czesc.
Mialam sporo partnerow seksualnych (18), dziewictwo stracilam w wieku 17 lat z owczesnym chlopakiem, potem studiowalam i jezdzilam po swiecie wiec bylo sporo obcokrajowcow. Nigdy nie spalam z kolesiem do ktorego nic nie czulam czy na jedna noc. Po prostu do 27 roku zycia bylam w wielu zwiazkach takich rocznych powiedzmy nie za dlugich zazwyczaj bylo tak ze jak widzialam ze facetowi nie zalezy tak barszo to odchodzilam. no i  w sumie nazbieralo sie facetow. Lubie seks. Moj maz zapytal sie o partnerow i kiedys sie w koncu przyznalam. Nasze zycie seksualne bylo straszne, on mial bardzo niskie libido i kiedy ja chcialam chociaz co drugi dzien jemu wystarczalo dwa razy na miesiac. Bylo o to duzo klotni. Wzielam slub w wieku 27 lat rozwiodlam sie pol roku temu w wieku 33...bylismy razem prawie 10 lat byl moim najlepszym przyjacielem. Do dzisiaj mamy codzienny kontakt mimo ze uplynelo pol roku od rozwodu. Dzieci nie mamy.

Teraz skonczylam 34 lata zaczynam zycie od nowa. Nie mam ochoty na jakies krotkie randki z seksem w tle na dluzszy zwiazek poki co tez nie.

I tak sie zastanawialam uwazam ze popelnilam blad i nie powinnam mowic bylemu mezowi z iloma facetami spalam. A wy jak myslicie? Wprawdzie probowalam mu wyjasnic ze z kazdym cos mnie laczylo no bylam kochliwa emocjonalna co poradzic....ale mysle ze siedzialo mu to w glowie. Ale on sam mial chyba 9 partnerek starszy odemnie o 5 lat, nie studiowal nie mial takiego szalonego zycia ale tez mu sie uzbieralo...

On tak na prawdę nie może mieć do ciebie o nic pretensji bo sam jest nie lepszy.

Zobacz podobne tematy :

182

Zdałem już 18 mężczyzn i nie wiem, z iloma mężczyznami uprawiałem seks. Bardzo kocham seks, mieszkam w Holandii i tutaj uprawiałem seks z wieloma arabskimi i tureckimi mężczyznami, a tu są zagraniczni mężczyźni bardzo sexy, więc chcę cieszyć się jak najwięcej. Twój przyjaciel powinien zaakceptować Cię takim, jakim jesteś i nie powinieneś się niczego wstydzić
Patrycja Siama

183

W takim wieku chyba najlepiej nie pytać o ilosc. Praktycznie każda odpowiedź jest zła. Bo albo za dużo, albo za mało i wtedy "chyba coś jest z nią nie tak..." Ale jak już padnie takie pytanie, to prawda jest zawsze najlepszym wyjściem

184

Pchełka0405 napisał/a:

W takim wieku chyba najlepiej nie pytać o ilosc. Praktycznie każda odpowiedź jest zła. Bo albo za dużo, albo za mało i wtedy "chyba coś jest z nią nie tak..." Ale jak już padnie takie pytanie, to prawda jest zawsze najlepszym wyjściem

Nie pytają tylko ci co wstydzą się swojej przeszłości.

Posty [ 181 do 184 z 184 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021