Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 184 ]

1 Ostatnio edytowany przez Misiapysia89 (2022-03-26 20:19:21)

Temat: Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?

Czesc.
Mialam sporo partnerow seksualnych (18), dziewictwo stracilam w wieku 17 lat z owczesnym chlopakiem, potem studiowalam i jezdzilam po swiecie wiec bylo sporo obcokrajowcow. Nigdy nie spalam z kolesiem do ktorego nic nie czulam czy na jedna noc. Po prostu do 27 roku zycia bylam w wielu zwiazkach takich rocznych powiedzmy nie za dlugich zazwyczaj bylo tak ze jak widzialam ze facetowi nie zalezy tak barszo to odchodzilam. no i  w sumie nazbieralo sie facetow. Lubie seks. Moj maz zapytal sie o partnerow i kiedys sie w koncu przyznalam. Nasze zycie seksualne bylo straszne, on mial bardzo niskie libido i kiedy ja chcialam chociaz co drugi dzien jemu wystarczalo dwa razy na miesiac. Bylo o to duzo klotni. Wzielam slub w wieku 27 lat rozwiodlam sie pol roku temu w wieku 33...bylismy razem prawie 10 lat byl moim najlepszym przyjacielem. Do dzisiaj mamy codzienny kontakt mimo ze uplynelo pol roku od rozwodu. Dzieci nie mamy.

Teraz skonczylam 34 lata zaczynam zycie od nowa. Nie mam ochoty na jakies krotkie randki z seksem w tle na dluzszy zwiazek poki co tez nie.

I tak sie zastanawialam uwazam ze popelnilam blad i nie powinnam mowic bylemu mezowi z iloma facetami spalam. A wy jak myslicie? Wprawdzie probowalam mu wyjasnic ze z kazdym cos mnie laczylo no bylam kochliwa emocjonalna co poradzic....ale mysle ze siedzialo mu to w glowie. Ale on sam mial chyba 9 partnerek starszy odemnie o 5 lat, nie studiowal nie mial takiego szalonego zycia ale tez mu sie uzbieralo...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-03-26 20:29:40)

Odp: Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?

Nie widzę sensu "spowiadać" się z takich szczegółów, bo to do niczego partnerowi jest niepotrzebne, wystarczy jak powiesz kilku, jeśli będzie pytał.

3

No dobra, ale dlaczego to ma być problem?

The voice of the dead cannot be stopped.

4

Lucyfer666 napisał/a:

No dobra, ale dlaczego to ma być problem?

Dla jednego nie jest, dla drugiego jest, a dlaczego to trzeba by zapytać tego, który widzi w tym problem.

5

Jeżeli komuś to będzie wadzić, to nie ma sensu wchodzić w to dalej.
Autorka jest dorosłą osobą i spotyka dorosłych partnerów.

Lepiej od razu weryfikować, niż żeby coś wyszło potem i było oskarżenia o relacji budowanej na kłamstwie.

6

Z drugiej strony po co pytać o ilość partnerów, ja nie widzę sensu.

7 Ostatnio edytowany przez paslawek (2022-03-26 23:47:14)

Misiapysia89 napisał/a:

Czesc.
Mialam sporo partnerow seksualnych (18), dziewictwo stracilam w wieku 17 lat z owczesnym chlopakiem, potem studiowalam i jezdzilam po swiecie wiec bylo sporo obcokrajowcow. Nigdy nie spalam z kolesiem do ktorego nic nie czulam czy na jedna noc. Po prostu do 27 roku zycia bylam w wielu zwiazkach takich rocznych powiedzmy nie za dlugich zazwyczaj bylo tak ze jak widzialam ze facetowi nie zalezy tak barszo to odchodzilam. no i  w sumie nazbieralo sie facetow. Lubie seks. Moj maz zapytal sie o partnerow i kiedys sie w koncu przyznalam. Nasze zycie seksualne bylo straszne, on mial bardzo niskie libido i kiedy ja chcialam chociaz co drugi dzien jemu wystarczalo dwa razy na miesiac. Bylo o to duzo klotni. Wzielam slub w wieku 27 lat rozwiodlam sie pol roku temu w wieku 33...bylismy razem prawie 10 lat byl moim najlepszym przyjacielem. Do dzisiaj mamy codzienny kontakt mimo ze uplynelo pol roku od rozwodu. Dzieci nie mamy.

Teraz skonczylam 34 lata zaczynam zycie od nowa. Nie mam ochoty na jakies krotkie randki z seksem w tle na dluzszy zwiazek poki co tez nie.

.

mężowi nie zgadzało po prostu się coś smile
Od 17 do 27 toku życia miałaś 18 partnerów
wyszłaś za mąż w wieku 27 i 10 lat byliście w związku rozwód w wieku 33lat czyli poznaliście się jak miałaś 23 lat  czyli od 17 do 23 roku życia było ich 16 bo potem mąż i  no ten 165 cm magik - może to nie o ilość chodziło mężowi tak nomen omen a o zdrady potencjalne z innymi ? Zazdrosny był ?
Ewentualnie ja się znowu czepiam a Ty nie dopracowałaś opowieści w szczegółach smile żartowałem

"Cichociemny na paralotni" big_smile

8 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-03-26 23:37:12)

Nie zgadzało się, dobre big_smile

Druga sprawa, przecież nie ma gwarancji, że partner/ka mówi prawdę, rodzi to też następne pytania i po co.. komu ta "prawda" jest potrzebna.
Co innego jak partner/ka sam/a powie, ale wypytywanie jest tu co najmniej nie na miejscu.

Ciekawe, dlaczego przeważnie facetów głównie interesuje ta ilość... Zawsze przy takiej okazji przypomina mi się facet, któremu żona powiedziała, że miała 3 partnerów, po latach w przypływie szczerości powiedziała o 4-tym, nie mógł tego przełknąć, do tego stopnia, że wpadł w depresję i dłuższy czas korzystał z psychotetapii. Żeby nie dzieci, to myślałby  o rozwodzie...

Te "prawdy" więc między bajki włożyć i nie zawracać sobie głowy.

9

A co w tym złego?
Daną osobę przyjmuje się z pełnym pakietem, a nie "kawałeczki".

10 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-03-26 23:46:30)

Lucyfer666 napisał/a:

A co w tym złego?

To dobrze się mówi, a potem facetowi buzuje w głowie big_smile
Dobrze jak sami mieli więcej partnerek, ale jak sami nie mieli wcale, a partnerka powie o kilku, to niektórzy tego nie mogą po czasie przetrawić.
I taka nieistotna sprawa wpływa na szczęście związku, a nawet jego rozpad.

Powiedz do czego potrzebna jest ta "prawda"?

11

Ty to napisałaś, co ja.
Ja to nazywam hipokryzją.

Dla samej prawdy. Tylko tyle i jak widać, dla niektórych aż tyle.

12

Nie można wszystkich mierzyć swoją miarą...

13

wieka napisał/a:

Nie można wszystkich mierzyć swoją miarą...

Można... wręcz warto wink

14 Ostatnio edytowany przez Misiapysia89 (2022-03-27 00:36:06)

paslawek napisał/a:
Misiapysia89 napisał/a:

Czesc.

.

mężowi nie zgadzało po prostu się coś smile
Od 17 do 27 toku życia miałaś 18 partnerów
wyszłaś za mąż w wieku 27 i 10 lat byliście w związku rozwód w wieku 33lat czyli poznaliście się jak miałaś 23 lat  czyli od 17 do 23 roku życia było ich 16 bo potem mąż i  no ten 165 cm magik - może to nie o ilość chodziło mężowi tak nomen omen a o zdrady potencjalne z innymi ? Zazdrosny był ?
Ewentualnie ja się znowu czepiam a Ty nie dopracowałaś opowieści w szczegółach smile żartowałem

Poznalam go w wieku prawie 25 lat. 10 lat prawie bylismy razem a 6 po slubie. Zle sie troszke doczytales albo namieszalam. Niech bedzie ze 9 i pol roku bylismy razem. Od 24 i pol do prawie 34. Czyli prawie 10 lat zwiazku
Pelne 6 lat malzenstwa
Czyli powiedzmy 8 lat bylam w krotkich zwiazkach to 2 facetow na rok wcale nie tak duzo. Ale wytlumacz to facetowi....

Raz w zyciu zdradzilam. Tylko jego na sam koniec juz wlasciwie i dalo mi to ogromna satysfakcje bo 10 lat mial gdzies nasze lozkowe sprawy...

Nie on nie bal sie ze go zdradze wrecz przeciwnie majac slub puszczal mnie na wyjazdy z facetami jezdzilam sobie na przyklad na zlot na weekend gdzie byli sami faceci a on siedzial w domu bo byl duzym domatorem. Mielismy do siebie zaufanie latami no ale na koniec sie to posypalo.
Mialam ogromne podejrzenia ze jest ukrytym gejem. No nie moglam tak juz zyc podjelam decyzje o rozwodzie i mysle ze juz nigdy zadnemu facetowi nie powiem ilu mialam facetow...

On wlasnie nigdy paslawku nie byl zazdrosny co tez mnie zastanawialo. Ja obstawiam jednak ze byl ukrytym gejuskiem ale mysle ze mimo tego ze zazdrosny nie byl to bardzo przeszkadzala mu ilosc partnerow. Glupol po co pytal?

15

Trochę śmieszne te teksty o ukrytym geju, chyba autorko za dużo w krótkich związkach przebywałaś i nie potrafisz zaakceptować faktu że w pewnym momencie życia ta "zazdrość" zanika, ot mało który związek wytrzymuje gdy ona występuje zbyt często.
Małym dzieckiem nie jesteś by facet miałby Cię cały czas pilnować, co to by dało skoro i tak jak chciałaś to go zdradziłaś?
Szczerze to mimo upływu tylu lat nadal nie przepracowałaś młodzieńczych błędów i dalej zachowujesz się jak dziecko które samo nie potrafi racjonalnie myśleć. To samo jest z odpowiednim doborem partnerów, warto prześledzić co Cię do nich ciągnęło skoro te związki tak krótko trwały i trzeba było kolejnego szukać i tak przez 8lat. Teraz również próbujesz usprawiedliwić siebie tym że on przecież też miał kilka partnerek.
Co do tego niezdecydowania czy mówić o ilości czy nie, facet który chce się dowiedzieć to i tak to zrobi więc lepiej od razu pogadać o tym szczerze gdy o to zapyta.

"Ile są warte słowa "Kocham Cię" gdy co chwilę zmieniały adresata"

16

Należy zauważyć, że jeśli ktoś nam o czymś mówi, to stramy się przyjąć do wiadomośći, że było to szczere. Jeśli po jakimś czasie okazuje się to kłamstwem, to wiadomo, że można nabrać podejzeń, do do szczerości partnera w innych kwestiach. Z tym popadaniem w depresję to już trochę przesada, jednak można zrozumieć, że kogoś po prostu boli samo kłamstwo a nie stricte "przedmiot", o który toczy się cała sprawa.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

17 Ostatnio edytowany przez Misiapysia89 (2022-03-27 10:31:03)

Jezu a czy zwiazek musi trwac cale zycie? Bez przesady. Jestem daleka od stereotypow. Moze jeszcze slub i dzieci? I mieszkanie na kredyt? Bo ja majac 34 to ja wynajmuje to pewnie nic w zyciu nie osiagnelam. Myslenie polaczkowe jest straszne. Pojedz zwiedz troche swiata zobacz ze zycie moze inaczej wygladac niz jeden chlopak na cale zycie, jeden zwiazek bo jak jest ich wiecej to juz trzeba to przepracowac.

Nie chodzilo mi o to ze zazdrosci nie bylo to pewnie byl gejem czemu ludzie tak opacznie wszystko rozumieja? Raany...ale byly czasem inne sygnaly, np jego niechec do gejow a z drugiej strony zauwazanie ich ze potrafia isc trzymac sie za rece w innym kraju niz nasz. I nie tylko to. Jesli jestes z kims od lat poznajesz kogos dobrze i ciezko jest zyc ze swiadomoscia ze moze jednak twoj partner cie oklamuje. To on mial nieprzepracowane problemy wyladowal teraz w chatce w lesie i zyje tam sam jak mnich smile czyzby uciekl od rzeczywistosci? Co mu w zyciu nie pasuje? Hmmm

Mialam prawo zmieniac chlopakow bo bylam mloda i chcialam sie wyszalec i tych wspomnien i doswiadczen nikt mi nie zabierze! Jak czytam czasem na forum jakie maja ludzie zycie to az mi ich szkoda, maja 22 lata i brak znajomych brak milosci brak motylkow w brzuchu...to smutne bo to sa najpiekniejsze chwile w zyciu i nikt nam tych lat mlodzienczych nie zwroci.

Zeby nie bylo nie rozwiedlismy sie bo podejrzewalam partnera o geja bo zaraz to mi zostanie zarzucone

18

Nie wiem, czy to było do mnie, ale w pewnym sensie masz rację smile

Niech każdy sobie żyje, jak tylko chce, byle tylko nie krzywdził innych w sposób świadomy, bawiąc się ich uczuciami. Każdy bowiem może mieć nieco odmienny pogląd na to, jak życie powinno wyglądać.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

19

W sumie nie wiesz co zaważyło, na jego niechęci do Ciebie, on sam może też nie wiedział i zrzucilście to na karb tych ilości...

20

Mysle ze po prostu milosc czasami kiedys konczy sie. Uwazam ze slub powinno brac sie po 30stce. Bylo by mniej rozwodow smile czlowiek bardziej dojrzaly wie czego chce.
Bagiennik to bylo do kogos jeden post wczesniej

21

Moją pierwszą taką poważną partnerkę ciągle dopytywałem o przeszłość i jej historie z facetami, no i w sumie opowiedziała mi bardzo dużo. Za dużo. Byłem chorobliwie zazdrosny i nieznośny. Nawet po wielu latach związku. Zupełnie bez sensu. Czasem po prostu lepiej nie wiedzieć, nic nie mówić.

Teraz w innych związkach bywa że korci mnie spytać, dowiedzieć się coś więcej, ale tłumaczę sobie, że po co? Partnerki i ja mamy swoje przeszłości i wracanie do nich nic dobrego nie przyniesie dziś. I jest mi z tym lepiej smile

22 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-03-28 13:17:49)

Najczarniejsza prawda bylaby lepsza niz pozniejsze klamstwo - chyba w dzisiejsym swiecie nie ma juz zastosowania.
Oczywiscie moze duzy przebieg zniechcecil by mnie do proby wspolnej podrozy przez matrix ale kto wie...kieruje sie w zyciu instynktem i tym co podpowiada serce a na koncu jakas tam analiza w maglownicy. Nie powiem jest sporo wpadek ale tez czuje ze zyje i pedze z wiatrem we wlosach.
Logika wskazywala by ze ktos kto mial duza ilosc partnerow nie jest stabily emocjonalnie albo nie wie czego chce albo nie da sie go zaspokoic i bedzie sie bujac anyway . Ilosc zapalonych czerwonych lampek i flag mogla by mnie znechcic do relacja z ta osoba.
Takze autorko, twoje doswiadczenie bedzie sie spotykac z niezrozumieniem u plci meskiej. Ty decydujesz czy mowisz o wszystkim i ktos moze nie dac ci szansy, czy tez zakrzywiasz przeszlosc i decydujesz sie wtedy na zwiazek w nie dokonca klarownym lustrze - no beda przeklamania.
skracajac moje wypociny
Zycie masz jedno, mowiac w twoim wieku calkowita prawde o swojej przeszlosci pratycznie skreslasz szanse na znalezienie faceta.

23

Osobiście bym nie spowiadała się z każdego faceta z którym się spało. Partner też nie powinien być zazdrosny o przeszłość ani też porównywać się z poprzednimi facetami. Gorzej jeśli ma podejrzenia że mogło dochodzić do zdrad. Wtedy nawet u mnie ciekwość zwięłaby górę.
Ja ze swoimi facetem mówimy, że ogólnie to zauważyliśmy że dziewicami nie jesteśmy wink

24 Ostatnio edytowany przez Ajko (2022-03-28 15:40:26)

Ja nie rozumiem tego opowiadania sobie nawzajem, o tym z kim, z iloma, jak, po co to komu potrzebne. Każdy człowiek ma prawo do swoich prywatnych spraw i nie musi się z wszystkiemu nikomu spowiadać. Czemu to ma służyć? Z jakiego poziomu samoświadomości to robię? Czy z tego, że jako kobieta mam obowiązek jakiemuś jaśnie panu się wytłumaczyć z siebie, ze swojego życia swoich decyzji. A hrabia albo na mnie łaskawie spojrzy, albo potraktuje jak odpad. Tak samo w drugą stronę mężczyzna nie musi o swoich doświadczeniach paplać nowej wybrance. I to nie jest żadne kłamstwo, to jest prawo do zachowania dla siebie tego co się chce zachować. Nikt nie ma prawa zadawać takich pytań, z iloma osobami, w jaki sposób, gdzie i kiedy spółkowaliśmy. Takie pytania zazwyczaj zadają osoby kontrolujące, jak się na tym forum okazuje zakompleksione. Jeśli takie pytanie pada, mamy prawo odpowiadać, że nie chcę o tym rozmawiać i nie wymagam tego od ciebie. Chociażby ze względu na szacunek dla wcześniejszych partnerów, jeśli nie chcemy nie musimy o tym nikomu opowiadać.

25

Ajko napisał/a:

Ja nie rozumiem tego opowiadania sobie nawzajem, o tym z kim, z iloma, jak, po co to komu potrzebne. Każdy człowiek ma prawo do swoich prywatnych spraw i nie musi się z wszystkiemu nikomu spowiadać. Czemu to ma służyć? Z jakiego poziomu samoświadomości to robię? Czy z tego, że jako kobieta mam obowiązek jakiemuś jaśnie panu się wytłumaczyć z siebie, ze swojego życia swoich decyzji. A hrabia albo na mnie łaskawie spojrzy, albo potraktuje jak odpad. Tak samo w drugą stronę mężczyzna nie musi o swoich doświadczeniach paplać nowej wybrance. I to nie jest żadne kłamstwo, to jest prawo do zachowania dla siebie tego co się chce zachować. Nikt nie ma prawa zadawać takich pytań, z iloma osobami, w jaki sposób, gdzie i kiedy spółkowaliśmy. Takie pytania zazwyczaj zadają osoby kontrolujące, jak się na tym forum okazuje zakompleksione. Jeśli takie pytanie pada, mamy prawo odpowiadać, że nie chcę o tym rozmawiać i nie wymagam tego od ciebie. Chociażby ze względu na szacunek dla wcześniejszych partnerów, jeśli nie chcemy nie musimy o tym nikomu opowiadać.

Dokładnie to wytłumaczyłaś, niektórym może da do myślenia.

26 Ostatnio edytowany przez sigaret (2022-03-28 16:21:32)

Ajko napisał/a:

Nikt nie ma prawa zadawać takich pytań, z iloma osobami, w jaki sposób, gdzie i kiedy spółkowaliśmy. Takie pytania zazwyczaj zadają osoby kontrolujące, jak się na tym forum okazuje zakompleksione.

Ale dlaczego nie ma prawa, przez kogo zostało to zakazane? Lol. Sama pewnie masz kompleksy spowodowane rozwiązłą przeszłością, które starasz się przeprojektować na zadającego to pytanie!

27 Ostatnio edytowany przez Ajko (2022-03-28 16:26:18)

sigaret napisał/a:
Ajko napisał/a:

Nikt nie ma prawa zadawać takich pytań, z iloma osobami, w jaki sposób, gdzie i kiedy spółkowaliśmy. Takie pytania zazwyczaj zadają osoby kontrolujące, jak się na tym forum okazuje zakompleksione.

Ale dlaczego nie ma prawa, przez kogo zostało to zakazane? Lol. Sama pewnie masz kompleksy spowodowane rozwiązłą przeszłością, które starasz się przeprojektować na zadającego słuszne pytania!

OOOOooo widzę, że coś cię sigaret zabolało.

Dla mnie nie ma prawa bo to są intymne, osobiste sprawy, a nie ploteczki o których sobie pogadamy. Ktoś kiedyś wszedł ze mną w intymność, nie po to bym potem następnym o tym paplała. Jeśli będę miała taką ochotę, potrzebę to ok, ale nie dlatego, że ktoś oczekuje ode mnie raportu.

28

Ajko napisał/a:
sigaret napisał/a:
Ajko napisał/a:

Ale dlaczego nie ma prawa, przez kogo zostało to zakazane? Lol. Sama pewnie masz kompleksy spowodowane rozwiązłą przeszłością, które starasz się przeprojektować na zadającego słuszne pytania!

Dla mnie nie ma prawa bo to są intymne, osobiste sprawy, a nie ploteczki o których sobie pogadamy. Ktoś kiedyś wszedł ze mną w intymność, nie po to bym potem następnym o tym paplała. Jeśli będę miała taką ochotę, potrzebę to ok, ale nie dlatego, że ktoś oczekuje ode mnie raportu.

Jeżeli z kimś człowiek pragnie układać swoje życie to tak. Wiedza mało wygodne również jest istotna, żeby potem nie było niespodzianek.
Nie ma to nic wspólnego z kompleksami, a ryzykiem inwestycji.

29 Ostatnio edytowany przez Ajko (2022-03-28 16:35:02)

Lucyfer666 napisał/a:
Ajko napisał/a:
sigaret napisał/a:

Jeżeli z kimś człowiek pragnie układać swoje życie to tak. Wiedza mało wygodne również jest istotna, żeby potem nie było niespodzianek.
Nie ma to nic wspólnego z kompleksami, a ryzykiem inwestycji.

Ok. Rozwiń swój punkt widzenia, tej "inwestycji"

30

Relacja to inwestycja - czas, emocje, pieniądz.
Jak każda inwestycja ma swoje ryzyko i perspektywy korzyści.
Dlaczego mam inwestować w interes, którego podstawa będzie miała znamiona kombinatorstwa i nieprawdziwych informacji?

31

Aha czyli rozumiem, że jeśli partnerka zada ci jakiekolwiek pytanie, to ty nie masz nic, czego nie chciałbyś zachować dla siebie? Będziesz na każde pytanie odpowiadał wszystko o sobie i o innych w twoim życiu, bo inaczej to bedzie oznaczało, że jesteś kombinatorem i kłamcą?

32

A jakie to mogą być niespodzianki zwiazane z ilością partnerów?
Żeby nie było, taka, a nie inna opinia nie ma zwiazku z ilością...

33 Ostatnio edytowany przez sigaret (2022-03-28 16:55:42)

Jak dla mnie to pytanie jest dla nas facetów jak shit test - chcemy odsiać kobiety które chętnie wystawią pupę jak na tacy komuś, kto będzie dla nich nadzywczaj miły, będąc jednocześnie w związku z innym. No nie oszukujmy się, przecież takie kobiety istnieją! Nie mówię, że Ajko jest jedną z nich, może jest, może nie jest, ale niewątpliwie takie kobiety istnieją, dlatego lepiej być ostrożnym.

34

Lucyfer666 napisał/a:

Dlaczego mam inwestować w interes, którego podstawa będzie miała znamiona kombinatorstwa i nieprawdziwych informacji?

Iść tym tropem, to dalej wypytywać, o szczegóły co, z kim kiedy, jakie pozycje itp.,
Dalej nawet nie bierzesz pod uwagę, że partnerka wcale nie musi powiedzieć Ci prawdy, a Ty weźmiesz to za prawdę, czyli będziesz sobie spokojnie żył w nieświadmości prawdy.

35

Ajko napisał/a:

Aha czyli rozumiem, że jeśli partnerka zada ci jakiekolwiek pytanie, to ty nie masz nic, czego nie chciałbyś zachować dla siebie? Będziesz na każde pytanie odpowiadał wszystko o sobie i o innych w twoim życiu, bo inaczej to bedzie oznaczało, że jesteś kombinatorem i kłamcą?

Oki. Równie dobrze mogę nie mówić, że nie mam depresji, stanów psychotycznych, myśli samobójczych... oj tam wink Przecież w moim mniemaniu to mało istotne i powszechne w naszym społeczeństwie zjawiska.
Itd. itp.

Ajko Szanowna, to tak nie działa. Każdy ma swoje inne wewnętrzne kategorie. Po co inwestować czas w osobę, z którą wiemy, że nam będzie źle z powodu sprzeczności?

wieka napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Iść tym tropem, to dalej wypytywać, o szczegóły co, z kim kiedy, jakie pozycje itp.,
Dalej nawet nie bierzesz pod uwagę, że partnerka wcale nie musi powiedzieć Ci prawdy, a Ty weźmiesz to za prawdę, czyli będziesz sobie spokojnie żył w nieświadmości prawdy.

Bo dorośli ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać big_smile
I dokładnie widzisz dlaczego ludzi ciężko traktować poważnie. Z naturalnych aktów robią ósme cuda...

36 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-03-28 17:25:33)

"Z naturalnych aktów robią ósme cuda..."

Bo tak jest.

Można zadać też pytanie po co ludzie w ogóle kłamią... ze wstydu, pochwalić się czymś co nie miało miejsca itp, a niektórym kłamstwo tak wchodzi w krew, że mózg rozpoznaje jako prawdę...

37

wieka napisał/a:

Bo tak jest.

Można zadać też pytanie po co ludzie w ogóle kłamią... ze wstydu, pochwalić się czymś co nie miało miejsca itp, a niektórym kłamstwo tak wchodzi w krew, że mózg rozpoznaje jako prawdę...

Dlatego ja może jestem tym człowiekiem, który nieraz jest bezczelnie bezpośredni i otwarty... ale dobrze mi się z tym żyje i nie mam problemu oczekiwać tego od osoby, z którą mam dzielić życie, nawet jeżeli mowa tylko o jakimś okresie.

38

Lucyfer666 napisał/a:
wieka napisał/a:

Bo tak jest.

Dlatego ja może jestem tym człowiekiem, który nieraz jest bezczelnie bezpośredni i otwarty... ale dobrze mi się z tym żyje i nie mam problemu oczekiwać tego od osoby, z którą mam dzielić życie, nawet jeżeli mowa tylko o jakimś okresie.

Oczekiwać możesz... tylko sam nie wiesz jak byś zareagował w konkretnej sytuacji i przyjął wszystko na klatę, a nie da się też kogoś poznać do końca... tym bardziej na dzień dobry.

39

Ale jak mam zareagować.
Jak np. partnerka lubi seks i jest otwarta, to jejku. W czym tu szok itp.?
Nie rozumiem robienia problemu z mówieniu o sobie i swoich potrzebach.

I nigdzie nie wspomniałem o tym, żeby "na otwarcie" wyskakiwać z tym smile

40 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-03-28 18:33:34)

Lucyfer666 napisał/a:

Ale jak mam zareagować.

Więcej było takich śmiałków big_smile
Nie przeszkadza, dopóki nie jeden się nie dowie... niektórym jednak przeszkadza... jest ponoć takie coś jak zazdrość wsteczna.
Co nie znaczy, że wszystkim przeszkadza...

41

wychodzi dwóch na rok nie nazwałbym  tego rozwiązłością ;)tinderowałem sobie mocniej ostatnim czasem i jest sporo lasek co by Cię mogły mocno zostawić w tyle, nie było na cos poważniejszego i zwyczajne były szczere... no ludzie podchodzę do tego inaczej niż kiedyś i trzeba sie do tego dostosować .Kiedyś sie o oto dopytywałem a teraz wiem im mniej wiesz  tym lepiej spisz nie dopytuje ale tez sam sie nie spowiadam  no chyba ze miał być ślub a poszła bokiem

42

wieka napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Ale jak mam zareagować.

Więcej było takich śmiałków big_smile
Nie przeszkadza, dopóki nie jeden się nie dowie... niektórym jednak przeszkadza... jest ponoć takie coś jak zazdrość wsteczna.
Co nie znaczy, że wszystkim przeszkadza...

Dlatego dla mnie to dziecinne zachowanie, a nie poważne.
Mnie interesuje prawda, a nie słodkie kłamstwa.

43

"teraz wiem im mniej wiesz  tym lepiej śpisz"

Dokładnie o to w tym wszystkim chodzi.

44

Ale, jak napisałem tongue
Z tych co i tak snu spokojnego nie mają tongue

45 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-03-28 19:16:27)

hmmm wiec to jest przyczyna mojego kieprawego snu! Za duzo wiem
OK o nic juz nie pytam ...najwyzej porozmyslam, koszac trawe w dziwne wzory.

Nawet jak pojde z kumplem i jego nowa zona ( jej przeszlosc zna pol miesciny turystycznej ) do nowej restauracji a co drugi kelner bedzie mowil do jego zony z usmieszkiem:
"Czesc Aga co tam?"
bede tylko cedzil przez zeby do kumpla.... No Robercie a jak tam twoj Harley sie spisuje na wiosne ?
Zapewne wszyscy beda dobrze spac:)

Faktem jest ze lepiej zyc w blogiej niewiedzy bo ta moze zrobic spory balagan pod np "moherowym beretem".

46

edek z krainy kredek napisał/a:

hmmm wiec to jest przyczyna mojego kieprawego snu! Za duzo wiem.

big_smile big_smile big_smile

47

hmmm wiec to jest przyczyna mojego kieprawego snu! Za duzo wiem
OK o nic juz nie pytam ...najwyzej porozmyslam, koszac trawe w dziwne wzory.

Nawet jak pojde z kumplem i jego nowa zona ( jej przeszlosc zna pol miesciny turystycznej ) do nowej restauracji a co drugi kelner bedzie mowil do jego zony z usmieszkiem:
"Czesc Aga co tam?"
bede tylko cedzil przez zeby do kumpla.... No Robercie a jak tam twoj Harley sie spisuje na wiosne ?
Zapewne wszyscy beda dobrze spac:)

Faktem jest ze lepiej zyc w blogiej niewiedzy bo ta moze zrobic spory balagan pod np "moherowym beretem".

no to zrzuć moherowy beret i ciesz sie życiem i tez pozwól to robić innym zamiast robić dziwno-śmieszne moralizatorskie wstawki

Juz moj beret dawno spadl, wole skrytozeczo sie cieszyc zeby nikt nie widzial . "dziwno-śmieszne moralizatorskie wstawki" maja na celu rozluznianie gumy w majciochach smile

49 Ostatnio edytowany przez paslawek (2022-03-28 20:04:57)

Juz moj beret dawno spadl, wole skrytozeczo sie cieszyc zeby nikt nie widzial . "dziwno-śmieszne moralizatorskie wstawki" maja na celu rozluznianie gumy w majciochach smile

Edku zyskałeś nową "sławe" smile - przyzwyczaj się nawet jak za tydzień nazwą Cię draniem albo czadem smile
wedle  faz księżyca smile uznania humoru adwersarza taki urok i przemarsz wojsk i jak ktoś wpada w temat na bombę smile

E tam...no to sie obraze, zabiore swoje kredki i pojde rysowac gdzie indziej... roll

51

Misiapysia89 napisał/a:

No to się spotykaj z kimś kogo lubisz. Bez związku, ale to też nie będzie jednorazowa przygoda.

I tak sie zastanawialam uwazam ze popelnilam blad i nie powinnam mowic bylemu mezowi z iloma facetami spalam. A wy jak myslicie?

Lepiej nie mówić.

on zero, ona jeden  -- prawiczek jak jego dziewczyna miała jednego to będzie miał zachwiane poczucie własnej wartości.

on jeden, ona trzech -- jak wyżej... wg mnie ona jest rozwiązła, a on wierny i porządny, bo miał jeden związek

on kilka, ona dużo więcej -- nie mówić, bo jak wyżej...

Wprawdzie probowalam mu wyjasnic ze z kazdym cos mnie laczylo

Wyjaśnienia nie działają.

ale mysle ze siedzialo mu to w glowie.

Na pewno siedziało. Trudno sobie z tym poradzić.
To jak zdrada -- trudne do przepracowania.

Ale on sam mial chyba 9 partnerek starszy odemnie o 5 lat, nie studiowal nie mial takiego szalonego zycia ale tez mu sie uzbieralo...

Myślałem, że był prawiczkiem, albo miał jedną, albo dwie... ale 9 partnerke, to powinien już być ogarnięty chyba...
9 partnerek to dużo wg mnie.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

52 Ostatnio edytowany przez paslawek (2022-03-28 20:19:17)

Ja to w ogóle myślę ze to nie był największy problem u byłego męża Misi tylko z tym innym temperamentem bardziej,a ilość partnerów chyba na innym miejscu ta zazdrość wsteczna dziwne że nie był zazdrosny podczas małżeństwa ,możliwe że to tłumił i nie pokazywał po sobie ,albo był aseksualny a nie był gejem
,łatwiej mu po prostu było się uczepić tej osiemnastki niż zrobić coś z libido,a jak był aseksualny to i tak by nic nie był w stanie zrobić  .
Tylko te 9 partnerek nie bardzo pozwalają na aseksualną "diagnozę".

Moze Mysia tez uzyc takiej opcji ze powie kolejnemu facetowi ( kiedy bedzie ja zameczal o przeszlosc ) ze ach no jak mialam 17l to 18stu za jednym zamachem zniechecilo mnie na jakis czas do tego o co pyta.
No to wtedy chyba nikt nie bedzie drazyl i pytal o szczeguly? chyba ze jakis zwyrol

54

"ale 9 partnerke, to powinien już być ogarnięty chyba...
9 partnerek to dużo wg mnie"

Tym bardziej, że w takim przypadku 9 a 18 nie stanowi różnicy big_smile

Albo jak powiedziałaś 18, to on... chociaż połowę tego...

Misiapysia89 napisał/a:

Czesc.

I tak sie zastanawialam uwazam ze popelnilam blad i nie powinnam mowic bylemu mezowi z iloma facetami spalam. A wy jak myslicie? Wprawdzie probowalam mu wyjasnic ze z kazdym cos mnie laczylo no bylam kochliwa emocjonalna co poradzic....ale mysle ze siedzialo mu to w glowie. Ale on sam mial chyba 9 partnerek starszy odemnie o 5 lat, nie studiowal nie mial takiego szalonego zycia ale tez mu sie uzbieralo...

Dokładnie tak, popełniłaś błąd. Na nic nikomu ta wiedza. Zachowaj swoje prawo do prywatności i intymności.

Wyszłam za mąż, zaraz wracam...

56 Ostatnio edytowany przez assassin (2022-03-28 21:23:49)

Lucyfer666 napisał/a:

A co w tym złego?

Naiwne myślenie wink

Autorko, przecież ani nie musisz się hajtać, ani rodziny zakładać, żyj sobie tak jak dotąd i tyle.

57

assassin napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

A co w tym złego?

Naiwne myślenie wink

Możliwe wink
Nie daję sobie monopolu na jedyny słuszny pogląd.
Ale mam jaki mam, więc chętnie przeczytam dłuższy osąd mojej naiwności smile

58

Lucyfer666 napisał/a:
assassin napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

A co w tym złego?

Naiwne myślenie wink

Możliwe wink

Nie o to chodzi, albo jest kompatybilność, albo tracisz najcenniejszą rzecz w swoim życiu... czas.

59

assassin napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:
assassin napisał/a:

Naiwne myślenie wink

Możliwe wink

Nie o to chodzi, albo jest kompatybilność, albo tracisz najcenniejszą rzecz w swoim życiu... czas.

Ale na co tracę?

60

Lucyfer666 napisał/a:
assassin napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Możliwe wink

Ale na co tracę?

Na kogo.

Posty [ 1 do 60 z 184 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Spałam z 18 facetami czy mowic o tym kolejnemu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021