Odkurzacz najlepszy dla domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Odkurzacz najlepszy dla domu

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 95 z 95 ]

77

Odp: Odkurzacz najlepszy dla domu
szerek napisał/a:

Mnie się taki iRobot marzy smile ale cena zastraszająca.
No i myślę, że mój pies mógłby go pogryźć myśląc że to jakiś zwierz tongue

Zawsze można zwierzaka trzymać w innym pomieszczeniu to nie narobi szkód :-)
Fajną opcją jest też odkurzacz którego nie trzeba ciągnąć za sobą, bo dzięki czujnikom podąża za nami.

Zobacz podobne tematy :

78

To Kompresor Follow Me jest wyposażony w taką innowacyjną technologię,  ale oprócz tego, że ma automatyczny napęd to posiada mechanizm prasujący kurz w kostkę.

79

refik trudno mi zamknąć owczarka niemieckiego w łazience, bo on swoje miejsce ma w przedpokoju i będzie się "dobijał".
Ale do salonu nie wchodzi, więc tam można taki odkurzacz zastosować.

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

80

No to zostaje jeszcze opcja Hom-bota, pieska na spacer, a odkurzacz w ruch, jak wrócicie będzie posprzątane :-)

81

Odkurzacz Hom-bot także sam wędruje, ma chyba nawet dwie kamery zamontowane żeby nie powtarzać swojej trasy smile

82

Kobitki z postępem trza iść :-)  ja po powrocie z pracy naprawdę nie mam siły już nie odkurzać i po głebokim przemyśleniu kupiłem automatat  AGAIT u nas w domu zwaną Agatką, i ona ;-)  kiedy ja wychodzę z domu ogarnia mi panele, bardzo polecam to rozwiązanie a moją Agatę już zaadoptowałam na stałe bo poza tym że sprząta to naprawdę śliczna jest

83

Jestem od niedawna posiadaczką Zelmera Oddysey nie jestto takie cudo jak wędrujące roboty ale w zasadzie jestem zadowolona.Lekki,wygodny uchwyt bez problemu ogarnia wszechobecne zwierzęce futro (3 koty + 1 pies),rozszypany koci żwirek, kurz z ulicy i zdolności śmiecące dzieci. Moc OK, turboszczotka z zestawie - daje radę, wadą jest tylko dość mały worek. Kiedyś natomiast miałam odkurzacz bezworkowy i ...nigdy więcej. Mimo obiecywanej mocy,juz nie pamiętam ile miał, działał słabo,kurz unosił się dookoła a wytrzpywanie pojemnika - tona kurzu wokół smietnika i zamiatanie od nowa.

84

gas napisał/a:

Kobitki z postępem trza iść :-)  ja po powrocie z pracy naprawdę nie mam siły już nie odkurzać i po głebokim przemyśleniu kupiłem automatat  AGAIT u nas w domu zwaną Agatką, i ona ;-)  kiedy ja wychodzę z domu ogarnia mi panele, bardzo polecam to rozwiązanie a moją Agatę już zaadoptowałam na stałe bo poza tym że sprząta to naprawdę śliczna jest

Też mi się to rozwiązanie podoba, nie trzeba chodzić z rurką i ciągać odkurzacza, można wyjść z domu a robota sama się zrobi. Fajne są te Home Boty LG. Tylko psa nie należy zostawiać z takim sprzętem.

85

Odświeżam smile Mam dość nowy odkurzacz ale strasznie kiepski i postanowiłam więcej się nie denerwować i wymienić. Tylko nie wiem na co, także tym razem zapytam zanim kupie kolejne byle-co.

86

Za mną ostatnio chodzi pomysł kupienia takiego małego robota do odkurzania, co to się go ustawia i sam sobie jeździ i odkurza.

87

My mamy Zelmera i jestem zadowolona... tylko teraz nie pamiętam modelu..
Siostra kupiła Electroluxa i też jest zadowolona...
Ja mam zawsze zasadę by nie kupować nie znanych mi firm

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

88

taki hom boot by mi się przydał wink ze zwykłym odkurzaczem biegam przynajmniej raz dziennie, niestety małe dziecko = wszędzie okruchy itp. A że mamy salon z kuchnią to już w ogóle wszędzie się roznosi, nie wiecie czy jest dostępny w Polsce i jak cenowo?

89 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-31 11:06:14)

Ja kupiłam na promocji odkurzacz pluser i dobrze zrobiłam. Dostałam przy tej okazji prezent. ale nie ważne, chciałam nowy, mocny odkurzacz i ten taki jest.

90

joannna35 napisał/a:

Za mną ostatnio chodzi pomysł kupienia takiego małego robota do odkurzania, co to się go ustawia i sam sobie jeździ i odkurza.

A widziałaś ich ceny?

91

Odkurzaczy jest całe mnóstwo smile Co nawet ważniejsze – nie da się za bardzo udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Na to się składa przecież wiele różnego rodzaju czynników, na przykład to, czy w domu są jacyś alergicy. Ale co wiem na pewno, to fakt, że warto poszukać sprawdzonych informacji na ten temat gdzieś w Internecie w różnego rodzaju rankingach i porównaniach. Jeden z nich jest na przykład tutaj rtvagd.net/odkurzacz  i wydaje mi się, że warto się temu bliżej przyjrzeć smile

Nadajemy zmyślone imiona naszym lękom i modlimy się, by nie spotkać nic gorszego ponad to, co sami stworzyliśmy.

92

Ja osobiście korzystam z odkurzacza piorącego, choć sąsiadka ma odkurzacz centralny i trochę zazdroszczę... smile

[nieregulaminowy link]

93

Iza72 napisał/a:

Ja osobiście korzystam z odkurzacza piorącego, choć sąsiadka ma odkurzacz centralny i trochę zazdroszczę... smile

A jaki odkurzacz piorący masz? jak się sprawdza?

94

Ogólnie rzecz biorąc jak kupujecie odkurzacz patrzcie na jego efektywność. Najlepsze odkurzacze na rynku mają klasę AAAA czyli 4xA. Oznacza to maksymalne parametry: świadczy o najwyższych parametrach etykiety energetycznej, filtracji, skuteczności ssania itd. Dodatkowo wracają do łask na nowo odkurzacze workowe np. Tefal TW6886EA który ma worek Hygiene+ który już na pierwszym etapie zatrzymuje większość kurzu. Resztę zatrzymują kolejne poziomy filtracji.

95

A ja uważam, że typ odkurzacza nie ma znaczenia. Mam w domu dwa koty, więc i sierści pełno. Odkurzam, potem myję podłogę i jest czyściutko.

Posty [ 77 do 95 z 95 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Odkurzacz najlepszy dla domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018