Jakie bajki dla dzieci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie bajki dla dzieci?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 139 ]

Temat: Jakie bajki dla dzieci?

WITAM, JAKIE PROPONUJECIE BAJKI DLA DZIECI?
CHCIAŁAM KUPIĆ SYNOWI ALE JESZCZE NIE WIEM JAKIE, DORADZCIE COS, JAKIE WASZE DZIECI OGLĄDAJĄ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Bardzo dobre sa tradycyjne bajki takie jak np. Czerwony kapturek,Kopciuszek,Zlotowlosa i trzy misie smile i cala seria tego.

Bez problemu to znajdziesz w ksiegarni.   Nie napisalas w jakim wieku jest twoj syn ? Moze cos go szczegolnie interesuje np.samochody albo statki kosmiczne ? Wtedy i tak kupilabym basnie tradycyjne ale i cos na temat wyzej wymienionych zainteresowan. smile

Ja nie mam dzieci,mam chrzesniaka <niecale 2 lata> dostal odemnie gruba ksiege basni,nie za bardzo go jeszcze interesuje sluchanie,bardziej woli ogladac obrazki smile Ale ja uwazam,ze juz od malenkosci nalezy dziecku czytac,poniewaz rozwijamy jego wyobraznie. Ponadto ma wiele ksiazeczek o autkach i misiach i wiele roznych edukacyjnych !

Ale najbardziej i tak lubie mu opowiadac swoje wlasne wymyslone bajeczki smile

3

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Jesli chodzi o bajki do ogladania w telewizji to ja mojemu 6 letniemu synkowi kupuje stare sprawdzone bajki-Bolek i Lolek,Krecik,Reksio,uwielbia tez Scooby Doo.
Moj mlodszy synek 1,5 roczku-telewizja sie narazie nie interesuje(jedyna bajka jaka go zaczela oststnio interesowac to Teletubisie:)
Co do ksiazek-bajek to mlodszemu z ruchomymi elementami,starszy bardzo lubi ksiazki bajek ktore widzial w telewizji Krol Lew,Alladyn,101 dalmatynczykow,i oczywiscie Kubus Puchatek:)-bardzo kolorowe obrazki i jest co poczytac:)

4

Odp: Jakie bajki dla dzieci?
OoonaaA napisał/a:

CHCIAŁAM KUPIĆ SYNOWI ALE JESZCZE NIE WIEM JAKIE, DORADZCIE COS, JAKIE WASZE DZIECI OGLADAJA??

Ojej...ale ja nieprzytomna hmm  Pytasz o bajki do ogladania smile  a nie do czytania haha  Sorrki smile

Kolezanka Andzia mi to uzmyslowila swoja wypowiedzia smile  No wiec,ja zauwazylam,ze duzo dzieci w moim otoczeniu oglada wlasnie tego ,,Scooby Doo''  .Widocznie to sie dzieciom podoba.

Mysle ze ,,Kubus Puchatek''jest odpowiednia bajka tak jak te wszystkie wyzej wymienione przez Andzie smile  Grunt,aby w nich przemocy nie bylo smile

5

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Zgadzam sie z EMA-byle bez przemocy-a teraz w tak wielu bajkach jest jej niestety pelno:(

6

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Mój 20-sto miesięczy synek uwielbia Teletubisie i Dobranocny Ogród. W sam raz dla takiego maluszka.
Myśle, ze właśnie do wieku powinnaś dostosować wybór bajek, jak i ich ilość w ciągu dnia.

7

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Wbrew pozorom wybór bajek jest bardzo ważny smile Nie chodzi tylko o to, żeby puścić je dziecku i mieć spokój na jakiś tam czas. Dziecko jest bacznym obserwatorem i wszelkie nowości chłonie jak gąbka- zachowania, postawy, słowa itd. Rozwija także swoją wyobraźnię i co najważniejsze- system wartości. Uczy się odróżniać dobro od zła. Dlatego umiejętność wyboru jest trudna.
Polecałabym bajki, które nie zamażą dziecku obrazu tego co właśnie jest dobre, a co nie. Bajki Walta Desney'a są bardzo dobrym sposobem na to, aby wprowadzić dziecko w świat wartości i emocji.
Kanały telewizyjne, takie jak np. Cartoon Network, to kopalnia bajek, które kolokwialnie rzecz ujmując, są brzydkie. A należy pamiętać iż one kształtują osobowość dziecka, bo ono poświęca im czas gdyż tego chce, z własnej woli. A najłatwiej uczyć się, gdy się tego chce.

8

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Moja córka miała pewien okres gdzie bardzo namiętnie oglądała świnkę Peppę.
Wsumie na to jej pozwalałam do momentu kiedy na pytanie "jak masz na imię" odpowiadała mi jak jej Peppa "jestem świnka Peppa" po czym chrumkała smile

Od pewnego czasu włączamy jej Myszkę Miki.
Pokazują tam fajne rzeczy, uczą kolorów, liczb, liter i logicznego myślenia.
Mała bardzo wiele z tego wyłapuje, czym czasem jestem bardzo zaskoczona.

9

Odp: Jakie bajki dla dzieci?
Nostra napisał/a:

Mój 20-sto miesięczy synek uwielbia Teletubisie i Dobranocny Ogród. .

U mnie też to króluję i jeszcze Thomas, najlepiej jakby leciało wszystko na zmianę. Próbowałam przekonać do bajek z mojego dzieciństwa - niestety bezskutecznie.

10

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

A może warto pobudzić wyobraźnię dziecka w trochę inny sposób, nie odbierając mu przyjemności z poznawania świata bajek?
Może warto postawić na "Teatr Wyobraźni" jakim jest .. radio smile W swojej ofercie ma mnóstwo propozycji dla najmłodszych, w necie można znaleźć wiele audycji, które pobudzają wyobraźnię dziecka i są coraz wymyślniejsze.
Zawsze łatwo włączyć dziecku bajkę w tv, co ma oczywiście swoje plusy, ale może warto spróbować takiej formy? smile

11

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Moze właśnie cos w postaci CD z bajeczką. jest mnóstwo świetnych audiobooków dla dzieci. np. "Kubuś Puchatek" ostatnio zostal wydany w tej postaci.

12

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Powód edycji:spam

Moderatorka Noelle

13 Ostatnio edytowany przez Izulka24 (2010-06-21 14:34:14)

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Moje dzieci ogladaja najczesciej Scooby Doo Cliforda i kilka innych bajek z programu Mini Mini. Raczej innych programow nie ogladaja ale lubia tez bajki ktore sa lub byly w kinac Shrek Ksiezniczka i Zaba Madagaskar Epoka Lodowcowa itp itd...
Aha no i jeszcze Strazak Sam Bob budowniczy Myszka miki Rajdek mala wyscigowka i Krecik.

14

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Dużo tradycyjnych bajek takich jak Muminki, Gumisie, czy Smerfy jest na darmowe-bajki.pl . Mój dzieciak uwielbia Koralgola smile

15

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas ostatnio jest szał na Kotkę Pusię i Małego Misia Kubę. To są nowe produkcje od Mini Mini +. Generalnie to jest jedyny program który moje dziecko ogląda, ma tam swoje ukochane bajki a bez Misia w Dużym niebieskim Domku nie ma spania smile
Czy Wasze dzieci mają miniminiplus? lubią oglądać? czy Tylko mój jest takim maniakiem haha big_smile

16

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Mój lubi, w tygodniu ogląda godzinę dziennie, w weekendy pozwalam mu na więcej. Numerem jeden jest chyba Marta i Ciekawski George, no i Stacyjkowo wink Lubi też "MEME I PRZYSŁOWIA", czasami sypnie jakimś przysłowiem, a wszyscy się dziwią, że zna takie teksty smile

17

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

u mnie w domu Tomek i przyjaciele, Dobranocny ogrod górują smile

18

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U minie zaczęło się od Mifi, adibu - bardzo pożyteczna baja w szczególności misja człowiek lub ziemia. A potem cała reszta: Peppa, stacyjkowo, marta i inne z mini mini.

19

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Mój syn jeszcze nie widział Kózki Meme, tylko reklamę i cały czas marudzi że on chce kózkę. myślałam że ona jest tak jak reszta codziennie w ramówce a jednak nie. najbliższy odcinek jutro rano więc muszę pamiętać. może się nauczy jakiś polskich przysłów big_smile

20

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

przypomniał mi się jeszcze "Świat słów", uczy przez zabawę angielskich słówek, też leci na minimini+

21

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Dziś około 8 rano była radość co niemiara smile Wiktor wreszcie obejrzał MEME i PRZYSŁOWIA smile czekał i czekał i się doczekał. bardzo u się podobała i zaskoczył mnie że potrafił bardzo fajnie wyjaśnić co znaczy przysłowie "kto kopie dołki ten sam w nie wpada" smile naprawdę fajna nowa pozycja produkcji mini mini.

22

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Zobaczcie duży wybór bajek online -  wpiszcie w google "bajki dla dzieci bemama" najpopopularniejsze to generalnie filmy i bajki barbie

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Dla starszych dzieci polecam książki z serii 'błękitny laptop', które nie tylko są ciekawe i mają ładne ilustracje, ale przy okazji uczą podstawowych zasad bezpieczeństwa w Sieci i pokazują konsekwencje nieprzemyślanych zachowań w Internecie.


Gosia
dzieckoprzedkomputerem.pl

24

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Moja siostra swojej córce, a mojej chrześnicy puszcza słuchowiska z bajkami. Jest ich naprawdę spory wybór, a najlepsze z nich to wykonanie z roku 1990 calineczki. Ja natomiast sprezentowałam im ostatnio Pawła i Gawła, płytę z wierszykami i bajkami, świetna oprawa muzyczna i lektorska, polecam.

Jako iż nie mam prawa dawać żadnych linków, a sama znalazłam to na YouTubie więc powiem jak to znaleźć
wpisać należy " aleksander fredro paweł i gaweł " pierwszy wynik użytkownika o nazwie "gammaofficial". Tanie, a rozwijające dla dziecka bardzo.

Pozdrawiam Was!

25

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Ja stawiam na starą klasykę - Reksio, Krecik, Bolek i Lolek... Te bajki są ponadczasowe smile

26 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-05 14:23:54)

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

ja od zawsze uwielbiałam scoobiego, w telewizji oglądałam wszystkie odcinki, ostatnio znalazłam strone
-spam-
gdzie można kupić chyba cała serie

27

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

A jak Wasze dzieci się zapatrują na Parauszka i przyjaciół? nowa bajkna na mm+. Mój starszy syn od razu zauważył i krzyczał "mamo, mamo.. nowa bajka". Jeszcze nie oglądałam bo jakoś nie miałam okazji ale dziś muszę, mam nadzieję że jest tak fajna jak inne nowe.

28

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

To obejrzyj koniecznie wink Bardzo mi ta bajka przypomina bajki, które sama jako dziecko oglądałam, np. Miś Uszatek, którego nad życie kochałam wink
Jeśli dobrze kojarzę to chyba nawet ta sama wytwórnia je robi.

29

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Ja się staram dobierać im bajki, jak wiem, że są jakieś mocno komputerowe albo jakieś z agresją to od razu wyłączam. U nas króluje mini mini, tam wszystkie bajki są przyjazne a niektóre edukacyjne. Parauszka znamy, widzieliśmy już kilka razy bo leci akurat o porze wieczorynki big_smile  a mam pytanie odnośnie Słoniczki Elli?? Widziałam zapowiedź i zastanawiam się czy warta obejrzenia?

30

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

A ja uważam że Scooby owszem jest fajną bajką ale nie dla małych dzieci, jak zobaczyłam jak mój brat włącza swojej 2 letniej córce ta bajkę to myślałam że  skonam a potem jego żona do mnie mówi "wiesz bo ostatnio mała nam w nocy sie z płaczem budzi..." myślę sobie " to jeszcze więcej jej  trupów, zoombie duchów i innych głupot puszczaj na noc..." Z resztą czy w noc czy w dzień uważam że to nie jest odpowiednia bajka dla tak małych dzieci... Bajki typu Teletubisie, Dobranocny Ogród ( Makapaka?- kto te nazwy wymyśla?)  też do mnie nie przemawiają, uważam że są ogłupiające, poza tym niby są skierowane do bardzo małych dzieci i uważam że dzieci do których ta bajka jest skierowana w ogóle nie powinny telewizji oglądać...Fajnymi bajkami wg mnie są np: Dora,Diego, Miś w dużym niebieskim domu, Małgosia i buciki, Franklin( zauważyliście że Bóbr mimo że niby chłopiec zawsze ma dodany jakiś damski akcent, np kapelusz z różowym piórkiem? smile , Mały miś, Pradawny ląd, Było sobie życie, oczywiście cała klasyka typu Miś uszatek itd, ostatnio znalazłam też fajną bajkę też z tamtych czasów ale ja jako dziecko jej nie ogladałam nazywa się 'Piesek w kratkę", z takich starszych to Muminki, Smerfy, Plastuś,Denwer,Widget, sporo można fajnych bajek znaleźć.

31

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

moja córeczka 2 lata ogląda bajki tylko na Disney Junior , lubiane przez nią najbardziej to : Myszka Miki , bajka o czarnej owieczce. Uważam , że ten program jest bardzo fajny bajki : Dr.Tosia , Piżamiaki, Kubuś Puchatek, nie są bajkami wulgarnymi i nie występują w nich żadne potwory , więc program godny polecenia dla naszych maluchów smile

32

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas chyba bardziej króluje MiniMini. Parauszka udało mi się obejrzeć i ucieszyło mnie to, że sa bajki naprawdę mądre, z morałem... takie powinny być wszystkie. A jak u Was z Sezamkami? lubią wasze pociechy?

33

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

sylfka jakie sezamki???

34

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

jak to jakie sezamki? tongue Ulica Sezamkowe, Sezamkowy Zakątek wink Mój jest od lat wierny tej bajce i zapatrzony w każdy odcinek wink Elmo kocha nad życie, mimo, że ma już 6 lat wink Chyba za dwa tygodnie rusza nowy sezon, jeśli dobrze pamiętam...

35

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

AAAAAA..... Ja po tytułach to nie bardzo kojarze. U mnie to wygląda tak, że " Mamo Elmo jest "  to już wiem o co chodzi.

36

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Haha widzę, że każde dziecko inaczej nazywa swoich bohaterów smile Elmo, Sezamki, Sezamkowy Zakątek... smile W sumie dla dzieci bez różnicy ważne że są Ci ulubieni, stali bohaterowie smile oj czekamy... czekamy na nowego Elmo smile

37

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Po prostu bajki występują pod różnymi tytułami, a bohaterowie ci sami. Z tego co widziałam na stronie minimini to teraz w sezamkowym zakątku będą "Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej" i "Super Zdrowe Potwory", a więc zupełnie nowe tytuły.

38

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

my też puszczamy stare bajki, które sami znamy, ale nie odżegnuję się do bajek na minimini. dostosowane do wieku moich dziewczyn.

39

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas jest kompletna mieszanina, bo dzieci oglądają bajki z "moich czasów", np Smerfy, Żwirka i Muchomorka czy Makową panienkę, ale lubią też syn Strażaka Sama, a córka Monster High.

40

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Fenomenu niektórych bajek po prostu nie rozumiem hmm Ale może mój syn jeszcze za mały, poza minimini się póki co nie zapuszczamy wink
No chyba, że coś na dvd czy z neta.

41

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

A my nie możemy wyjść z poza książek, bo córka jest miłośniczką bajek czytanych a w telewizji to max minutę obejrzy i leci dalej. No i tylko mamusia citaj smile

42

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

też mieliśmy taki etap.. smile trochę mi go szkoda, teraz 'młoda' jest 'starsza',zasiada przed tv i w skupieniu ogląda. sama też oglądam, żeby wiedzieć co się tam dzieje i do bajek z minimini praktycznie nie mam zastrzeżeń.

43

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas teraz sezon 6 świnki Peppy. fajna bajka bo krótka, mój 6 latek woli inne ale dwulatki naprawdę potrafią skupić uwagę przez te parę minut na śwince.

44

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas jest czas i na tv i na bajkę czytaną... Czytamy wieczorem w łóżku, a bajki w tv są po powrocie ze szkoły i wieczorem zanim młody pójdzie do łóżka. Dzisiaj akurat jest w domu, paskudny kaszel, wiec w ciągu dnia miał trochę tych bajek więcej i akurat trafiliśmy na sezamkowy zakątek, a w nim aż 5 bajek z ulicy sezamkowej, mój wielki miłośnik Elmo był zachwycony smile

45

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

yacha 5 odcinków??? A to jak to teraz jest?? Sezamkowy zakątek z kilku odcinków się składa?? No i o jakiej godzinie leci??? Elmo świetna postać sama z chęcią obejrzę z dzieciaczkami big_smile

46

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Elmo i inni czyli sezamkowy zakątek to tylko mini mini smile godzina 10 rano. Nas wtedy nie ma w domu (przedszkole) ale nagrywam synkowi codziennie a po powrocie upomina się aby włączyć smile

47

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Moje dziewczynki lubią Dore i  Niedźwiedzia w wielkim niebieskim domu.noi kota filemona .

48

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

I jak jest warty obejrzenia teraz??? Kiedyś lubiłam tą bajkę bo i liczyli liczyć, łączyć w pary i takie tam. Czy nadal jesyt taka edukacyjna?

49

Odp: Jakie bajki dla dzieci?
dala napisał/a:

yacha 5 odcinków??? A to jak to teraz jest?? Sezamkowy zakątek z kilku odcinków się składa?? No i o jakiej godzinie leci??? Elmo świetna postać sama z chęcią obejrzę z dzieciaczkami big_smile

nie 5 odcinków, 5 różnych bajek, z każdej po jednym odcinku. Zobacz sobie na stronie minimini albo jakiejkolwiek innej program tv.

50

Odp: Jakie bajki dla dzieci?
Ansja napisał/a:

A może warto pobudzić wyobraźnię dziecka w trochę inny sposób, nie odbierając mu przyjemności z poznawania świata bajek?
Może warto postawić na "Teatr Wyobraźni" jakim jest .. radio smile W swojej ofercie ma mnóstwo propozycji dla najmłodszych, w necie można znaleźć wiele audycji, które pobudzają wyobraźnię dziecka i są coraz wymyślniejsze.
Zawsze łatwo włączyć dziecku bajkę w tv, co ma oczywiście swoje plusy, ale może warto spróbować takiej formy? smile

Fajną opcją są także audiobooki - zamiast kupować bajkę np. na dvd.

51

Odp: Jakie bajki dla dzieci?
mama2011 napisał/a:

A my nie możemy wyjść z poza książek, bo córka jest miłośniczką bajek czytanych a w telewizji to max minutę obejrzy i leci dalej. No i tylko mamusia citaj smile

W takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować Mamie! Niezwykle trudno w dziecku rozwinąć zamiłowanie do książek - mimo coraz atrakcyjniejszych wydań one wciąż przegrywają z TV a szkoda. Film jest dla rodziców wygodną formą, bo włączą  i mają "spokój" ale jednak to czytanie dziecku jest dla niego korzystniejsze. Chociażby dlatego, że rozwija wyobraźnie, rozwija mowę dziecka ( dziecko słucha głosu czytającego rodzica przez co przyswaja sobie nowe słowa i łatwiej mu samemu mówić, bo "osłucha" się z językiem) a o innych korzyściach płynących z takiej formy wspólnego spędzania czasu nie muszę wspominać.

Zgodzicie się ze mną drogie mamy?

52

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

jasne, czytanie jest wspaniałe. można połączyć wiele walorów, o których pisze OjNati, ale chyba najlepsze jest wspólne spędzenie czasu.
i myślę, że książki i tv się wzajemnie nie wykluczają. u nas idą w parze.
młoda/starsza smile czyta ale też ogląda, wręcz wspomina sama Elma z Sezamkowego.
te bajki to super rozwiązanie też mogące czegoś nauczyć nasze dzieci. ja pamiętam, że na ulicy sezamkowej uczyłam sie pierwszych angielskich słówek.

53

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas też czytanie i audiobooki sa na porządku dziennym, ale kiedy dziecko ma już te 6 lat, jak u nas, to nie da się tylko na tym "uciągnąć". Poza tym dopóki to ja mu wybieram bajki do oglądania to jestem spokojna, bo wiem, że i tak sporo z nich wyniesie smile

54

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Mój 2,5 letni synek od małego uwielbia tomka i przyjaciół, traktorka toma, chucka i przyjaciół, boba budowniczego, peppe, ale też reksia, bolka i lolka. Teraz namiętnie ogląda klub przyjaciól myszki miki, henia tulistworka, oswalda, świnke chudzinke, psoty dudusia wesołka, jarmies, kubusia puchatka, piżamiaki, w naszym kręciołkowie, klinike dla pluszaków. Nie lubi muminków, misia uszatka, nie wiem dlaczego. Bardzo lubi ogladać programy o samochodach np. top gir i wszystkie programy o zwierzętach, jakieś przyrodnicze np. rezydencja surykatek. Sporo tego wyliczyłam, ale tv ogląda naprawdę rzadko, najczęściej rano mu coś włanczam jak chcę spokonie zrobić śniadanie i ogarnąć dom:) Bajek jest mnóstwo, nie to co kiedyś. A mój mały lubi też bajki o księżniczkach, kucykach itd:) Najczęściej włanczam mu na youtube:)

55

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Dla starszych dzieci polecam Pafnucego i Las Pafnucego Chmielewskiej  można sie posmiać i to pożądnie .i dorosłemu się humor poprawi .

56

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

tego nie znamy, ale może dlatego, że 'jesteśmy' jeszcze brzdącami wink
dotarła do mnie właśnie nowa dostawa książek i czytamy... ale o Sezamkowy Zakątek też się dziecko upomni.
niestety trochę tak właśnie jest, że czas dziecka przed tv to nasz czas na ogarnianie w tempie...

57

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Moja córeczka (5lat) uwielbia "Pingwiny z Madagaskaru" kiedyś przez przypadek przełączyła na to w telewizji i nie może już się oderwać. Oczywiście ogląda też inne typu kucyki pony i gumisie ( udało mi się wyszperać w internecie jakieś odcinki ) :d

58

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Mnie dziś moje młodsze dzieci bardzo zaskoczyły, obejrzały Słoniczkę Elę od deski do deski. Odcinek o poszukiwaniu zaginionego kapelusza.. potem cały dzień chodziły i nosiły kapelusze na głowie smile Bardzo fajnie zareagowały na tę bajeczkę.

59

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

moim zdaniem najpiękniejszą bajką jest KUBUŚ PUCHATEK:)

60

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Kubuś Puchatek tak, bardzo fajna bajka ale w sumie oglądać cąły czas jedną bajkę dziecku szybko się znudzi. W Sezamkowym zakątku fajnie że te bajki są inne, inni bohaterowie ale wszyscy z ulicy sezamkowej smile

61

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

A mój jest chory i wiecie co? Ogromnie się z tego cieszy, bo o 10.00 zamiast być w szkole, może oglądać Sezamkowy Zakątek wink

62

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Ostatnio moja córka przepada za bajką "Było sobie życie".

63 Ostatnio edytowany przez Aliss (2013-11-20 16:31:13)

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

moj mlody to uwielbia bajki, z ktorych dowiaduje sie czegos nowego, edukacyjne (najczesciej sa takie puszczane na cbeebies). Ale tez uwielbia "Potwory i spolka" oraz "Auta" - typowy facet:)

64

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

U nas z pełnometrażowych filmów/bajek to też "Auta" są numerem jeden smile Ale takie to ogląda głównie w weekendy, bo w tygodniu więcej obowiązków i szybciej trzeba iść spać, więc czasu wystarcza tylko na krótkie bajeczki na minimini.

65

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Mój starszak lubi scoobiego i z długich bajek bardzo lubi serię epoki lodowcowej. Na dobranoc też jest krótka bajka z mini mini.

Posty [ 1 do 65 z 139 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie bajki dla dzieci?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024