Jakie bajki dla dzieci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie bajki dla dzieci?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 132 z 132 ]

115

Odp: Jakie bajki dla dzieci?

Haha, widzę, że jesteś na bieżąco big_smile Co jeszcze byś poleciła dla chłopca w wieku 9 lat? Lubi kosmos, wynalazki, może coś technicznego?

Zobacz podobne tematy :

116 Ostatnio edytowany przez bluepearl (2016-06-19 19:58:31)

Ale na Da Vinci? Jak lubi samochody, to na pewno super są "Tajemnice inżynierii". Ostatnio miałam pod opieką synka koleżanki i mu puściłam. Akurat leciał odcinek o super-samochodach i o tym, jak zespół Formuły 1 buduje takie superszybkie wyścigówki. Mały siedział jak zaczarowany. wink Jeśli chodzi o wynalazki, technikę, to mogłaby mu się spodobać taka seria "W zwierciadle nauki" wyjaśniająca wiele zjawisk prostym dla dziecka językiem. No i oczywiście "Byli sobie wynalazcy" - ale tę serię i postaci, to chyba zna i lubi każdy z nas... smile

https://patalonia.pl/pol_pl_SIERRA-MADRE-Byl-sobie-czlowiek-DVD-16167_2.jpg

117

No jasne, to znam, sama oglądałam ze 20 lat temu smile A reszta brzmi obiecująco. Jutro popatrzymy, bo znowu ma padać hmm Jeszcze raz dzięki, czuję, że w wakacje nie będziemy się nudzić, nawet jeśli pogoda nie dopisze wink

118

Cieszę się, że mogłam pomóc. Dorzucę jeszcze niedawno odkryty "Kompas czasu" i polecam się. smile

119

Hmm całkiem to dobry pomysł byłby na jakąś odmiane od komputera w ramach rozrywki. Znajda się na tym Da Vinci jakieś programy dla nastolatka?

120

Jak najbardziej. Moja córka jest już w gimnazjum i znalazła kilka pozycji, które pomogły jej nawet w nauce. smile W jakim wieku chłopak i co lubi? Jak wiesz, jestem na bieżąco, więc z całą pewnoscią podpowiem. big_smile U nas to na okrągło leci, nawet wieczorem. big_smile

121

Mój synek ma 11 lat. Co do zainteresowac to lubi ogólnie wszystko co go zaciekawi, czyli z serii jak co jest  zrobione, albo jak można zrobić cos z niczego. Lubi tez biologię pod rózną postacią smile JEsli programy byłyby faktycznie przydatne, takie pogłebiające wiedzę szkolną to niech by sobie tą telewizje oglądał.

122

Coś z niczego, mówisz? To pokaz mu koniecznie "Wymyśl to!", "Zręczne pomysły" i "Artzooka". Mój syn odtwarza prawie wszystko, co tam robią wink

123

Brzmi edukacyjnie. Ale gdzie te programy znajdę?

124

No na Da Vinci Learning właśnie wink Młody ogląda bardzo chętnie, potem wszystko robi sam w domu, bardzo kreatywny jest ostatnio wink

125

Chyba gdzieś się zamotalam, bo nie wyłapałam tej nazwy kanału. Patrzyłam i mam go u siebie, więc już młodemu puściłam. Ku mojemu zaskoczeniu zainteresował się najbardziej programem "Obłędne zwierzaki" i "GEOlino".

126

Polecam bajki rymowane stosunkowo nowej autorki smile

Nie tylko kocie sprawki Bożeny Czarnoty

127

Nie dawno powstał ciekawy blog bajkowytata. blogspot. com . Strona ciągle się rozwija ale już można znaleźć ciekawe propozycje w zależności od wieku. Mój 5latek uwielbia Muchomor Maurycy albo dla śmiechu Pup Mejks Kup wink

128 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-23 10:33:27)

polecam ci stronkę spam - spersonalizowane bajki i piosenki dla dzieci, a także audiobooki

129

My uwielbiamy Binga. To spokojna sliczna graficznie i edukacyjna bajka. Pokazuje rozne zachowania ich konsekwencje i jak wyjsc z roznych sytuacji, jak przepraszac i uczy roznych codziennych spraw. Polecam:-)

130 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-14 10:28:21)

Dla moich dzieci najlepsze bajki to 

Reksio

nieregulaminowy link

Krecik

nieregulaminowy link

Koziołek Matołek

nieregulaminowy link

131

Polecam nieśmiertelnego Reksia:) Reszta tylko po angielsku

132

Karris napisał/a:

My uwielbiamy Binga. To spokojna sliczna graficznie i edukacyjna bajka. Pokazuje rozne zachowania ich konsekwencje i jak wyjsc z roznych sytuacji, jak przepraszac i uczy roznych codziennych spraw. Polecam:-)

Oj tak Bing  w porównaniu do innych cudacznych teraz bajek jest naprawdę ładną bajką. Syn ją bardzo lubi tyle, że on ma niespełna 3 lata.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Posty [ 115 do 132 z 132 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie bajki dla dzieci?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018