Zaproszenia na ślub ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zaproszenia na ślub ;)

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 48 z 48 ]

39

Odp: Zaproszenia na ślub ;)

Myślę że zaproszenia powinno wysyłać się dużo wcześniej niż 3 miesiące ( trzeba wsiąść pod uwagę zakup prezentu przez zaproszonych gości- a z doświadczenia wiem że czasami brak pieniędzy na prezent + późne danie zaproszenia przez parę młodą może nieźle zestresować gościa)
Mi osobiście bardzo podobają się ręcznie robione zaproszenia, ale wiadomo że są drogie. Można sobie na takie pozwolić jeśli planujemy mały ślub dla rodziny bo w przypadku większej ilości osób niestety trzeba sugerować się w miarę niską ceną.

Zobacz podobne tematy :

40

My osobiście rozwoziliśmy zaproszenia 2-3 miesiące przed ślubem i wydaje mi się, że to absolutnie wystarczyło. Moim zdaniem pół roku przed to zdecydowanie za wcześnie. Goście mogą zdążyć zapomnieć, że zostali zaproszeni wink

41 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-14 13:18:18)

Slub w czerwcu a my już rozprowadzamy zaproszenia. Początek wakacji- niech goście się przygotują. Co do wyboru wzoru to myślę, że każdy musi dopasować go do siebie. My wybraliśmy niespotykany wzór spam i od wspominanej tu już gdzieś pracowni umieszczanie reklam na forum jest płatne  - zainspirowaliśmy się :-) Zamówienie szlo przez internet co zaoszczędziło nam pieniążków i czasu a zaproszenia i zawiadomienia przyszły cudne. Jak ktoś niezdecydowany to warto odwiedzić wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem  Współpraca z ta firmą to czysta przyjemność i zaoszczędzony przedślubny stres!

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-14 13:18:47)

Zaproszenia najlepiej szukać pół roku przez uroczystością. Wysyła się przeważnie z 3 miesięcznym wyprzedzeniem dlatego warto dać sobie trochę zapasu. Osobiście zaczęłam od przeglądania sklepów internetowych i przez przypadek trafiłam na firmę umieszczanie reklam na forum jest płatne . Bardzo fajny wybór eleganckich zaproszeń i w miarę krótki czas oczekiwania. Polecam wink

43 Ostatnio edytowany przez mariee (2018-04-04 15:19:37)

Dziewczyny nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj smile mam już zaproszenia ślubne drukowane i personalizowane. Ale nie mam personalizowanych kopert. I tu moje pytanie, czy podpisywać ręcznie koperty pomimo że w środku mam na zaproszeniach wszystkie nazwiska drukowane czy jednak nie podpisywać kopert?

44

moim zdaniem podpisać, zawsze dostawłam podpisane, poza tym to ułatwi Ci pracę, rozdawanie zaproszeń. Nie będziesz musiała co chwilę zaglądac do środka, czy to na pewno dla danej osoby

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

45

Serdecznie polecam zaproszenia z zaprosnaslub.pl smile śliczne zaproszenia, dobre ceny oraz szybka realizacja zamówienia wink

46

Kiedyś zaproszenia się wysyłało rok przed. Mój kuzyn też tak zrobił i 2 lata temu dostałam zaproszenie z rocznym wyprzedzeniem i przyznam, że to dobry pomysł zwłaszcza, że ślub w wakacje więc mogłam spokojnie zaplanować swój urlop.

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.

47 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-18 22:58:12)

Wywoływaliśmy zdjęcia z mężem do albumu rodzinnego, może komuś się spodobają zaproszenia a-la zdjęcia. Zamówienie złożyliśmy jakoś we wtorek, a paczkę odebraliśmy w czwartek za tydzień, jakość druku jest bardzo wysoka, bardzo jaskrawe kolory. Zamawialiśmy na SPAM i będziemy zamawiać tam jeszcze wink

48 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-14 22:34:56)

Do zaproszeń polecam firmę "spam".

Posty [ 39 do 48 z 48 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zaproszenia na ślub ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018