dobry ujędrniający/ antycellulitowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 48 z 48 ]

39

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
arleta.kowalska1 napisał/a:

Ja mogę Ci polecić krem antycellulitowy Vialise. Krem jest naturalny, ma lekką konsystencję. Stosuję go już od dwóch tyg. i po około tyg. zauważyłam pierwsze efekty : )
Oczywiście, sam krem to nie wszystko, regularnie ćwiczę i piję wodę (z tym troszkę ciężko smile ). Pamiętajcie, dziewczyny, aby zadbać również o to.

Ja rownież pije przynajmniej 1.5 litra wody codziennie i jest w miarę okej. Poczytałam o tym Vialise na wizazu i wlasnie tutaj, kupilam i jest jak narazie idealny dla mnie. Zmniejsza sie cellulit na udach big_smile To pewnie dzięki licznym ekstraktom z roślin.

Hytysz
Zobacz podobne tematy :

40

Te Vialise to naprawdę super sprawa. Mam taki problem, że wiele kosmetyków mnie uczula, a po tym żadnego zaczerwienienia, to chyba przez te naturalne składniki.

41

Pewnie to przez silikony, one zazwyczaj uczulają, a Vialise ich nie ma. Widzicie nawet kosmetyki bez tych wszystkich silikonów i parabenów potrafią być skuteczne

42

vena_40 napisał/a:

Widzicie nawet kosmetyki bez tych wszystkich silikonów i parabenów potrafią być skuteczne

Chyba nie nawet tylko przede wszystkim. Parabeny to konserwanty, a silikony dają gładkość i "poślizg" w kosmetykach, ale niczego nie wnoszą tak naprawdę. Zero wpływu na działanie. Może oprócz tego, że kremik postoi w łazience 2 lata i przyjemnie się go rozsmarowuje.
Do Vialise się nie odniosę. Skład gdzieś mi mignął i okej, wygląda fajnie (no bo ruszczyk i brak badziewia), ale cena trochę mnie odstrasza.
Byłabym skłonna przetestować jakąś tańszą alternatywę w tym stylu, ale pewnie z tym też jest problem.

43

Woda i ćwiczenia to podstawa! Ale na mnie działa też super peeling od Fit Lovers. Wiem, że jest to jedyny składnik na rynku, który w swoim składzie ma glinkę ghassoul, co na pewno pozytywnie wpływa na wyszczuplenie, ujędrnienie i oczywiście antycellulitowo smile

44

Irminaa243 w internecie szukaj, teraz coraz więcej produktów z przyzwoitym składem się pojawia, więc naprawdę nie ma tragedii. Tylko no właśnie, trzeba czytać te etykietki dokładnie smile Z doświadczenia wiem, że stacjonarnie raczej bardziej niszowych produktów nie dostaniesz, one rzadko wchodzą do drogerii tongue

J?habite w Warszawie gdzie każdy ma jakiś projekt,
Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg

45

swiezamieta napisał/a:

Irminaa243 w internecie szukaj, teraz coraz więcej produktów z przyzwoitym składem się pojawia, więc naprawdę nie ma tragedii. Tylko no właśnie, trzeba czytać te etykietki dokładnie smile Z doświadczenia wiem, że stacjonarnie raczej bardziej niszowych produktów nie dostaniesz, one rzadko wchodzą do drogerii tongue

Zdaję sobie sprawę z tego, w ogóle w zwykłych sklepach ograniczam  kosmetyczne zakupy do części kolorówki i jakichś podstawowych rzeczy typu żele i szampony z tego powodu dokładnie. Ty masz jakichś swoich faworytów jeśli chodzi o firmy i produkty?

46 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-11 22:38:06)

Zawsze kupując kosmetyki sprawdzam ich skład. Pomaga mi w tym darmowa aplikacja na telefon spam. Skanuje kod i mam podany skład i jego analizę. Przynajmniej wiem czy brać czy odłożyć na półkę. Fajne w aplikacji jest to,że można dodać recenzje na temat różnych produktów spożywczych oraz kosmetyków jak i poczytać opinie innych użytkowników.

47

Oczywiście przede wszystkim woda i ćwiczenia, ale ja również wspomagam się kosmetykami. Od dwóch miesięcy stosuję bardzo fajny olejek z Bielendy Body Pisitive nazywa się to na opakowaniu Super Koncentrat ujętrniająco wygładzający. Naprawdę daje fajne efekty w walce z cellulitem, a do tego sprawia, że nasze nogi i pośladki po jego nałożeniu są bardzo apetyczne smile

48

Ja stosuje multimodelling z ziajki - no mistrzostwo smile naturalne składniki jak pokrzywa czy kofeina robią swoje smile ale oczywiście tez ćwiczę, bo bez tego żaden balsam nie będzie pomocny

Posty [ 39 do 48 z 48 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018