Kilkunastoletnio młodsza partnerka . Proszę o sugestie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kilkunastoletnio młodsza partnerka . Proszę o sugestie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 51 ]

Temat: Kilkunastoletnio młodsza partnerka . Proszę o sugestie

Witam. Jestem facetem i mam problem. Otóż od 2 lat spodobała mi się dosyć młodsza kobieta. Dokładnie 13 lat młodsza. Wcześniej tylko tak z widzenia ją kojarzyłem. No ale potem w sklepie ją widziałem parę razy i od razu bardzo mocno mi wpadła w oko.Ciągle tym wzrokiem mocno na mnie patrzała i po prostu bardzo mi się podoba. Nawet strasznie. Rzadko , która kobieta tak mi się podoba. I 3 raz jak ją odwiedziłem w sklepie zrobiłem to specjalnie. Zapytałem się jej o numer telefonu lub FB. Chciała mi podać numer telefonu ale wystarczyło mi sam FB tak jej to powiedziałem. Myślałem, że jest gdzieś koło dwudziestki a okazało się, że ma 17 lat a Ja mam prawie 30. I niestety nie wiem co mam robić... Może jakieś sugestie? Obawiam się, że jej rodzice źle spojrzą na tą sytuację ...

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kilkunastoletnio młodsza partnerka . Proszę o sugestie

Może bież się za pełnoletnie panny?

3

To nie takie proste. Przez ostatnie czasy poznaje kobiety , które kompletnie do mnie nie pasują. A po za tym bardzo młodo wyglądam i przeważnie lecą na mnie młode. Starsze także ale takie co mi nie odpowiadają. Nie będę na siłę brał nikogo. Mam swój rozum. Wolę być sam.

Ale ty nie wiesz czy ona na ciebie leci. Spojrzała na ciebie, a ty chłopie sobie ideologie dorabiasz z tyłka. Może być tak że ty jesteś dla niej starym zgredem. Jakie wy będziecie mieć wspólne tematy. Jej klasówki czy twoje problemy z szefem. 2 co będzie za dwa lata jak ona zda maturę i wyjedzie na studia czy nadal będziesz ja interesował, będziesz chodził na studenckie imprezy w akademiku?

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-13 18:34:14)

No właśnie wiem, że leci. Już nie raz mi okiem mrUgała i sama zagadywała. Proszę czytać uważnie temat

Już wczesniej się jej podobałem , nawet kiedyś mi kiwała. Nie lubię mlodych kobiet ale ta jest wyjątkowa. Dlatego proszę o normalne opinie na tenn temat a nie jakieś bzdury . Dużo kobiet leci na dużo starszych facetów ale dla mnie to nie jest za proste. Chociaż często mam tak , że lecą na mnie młodsze kobiety na które nie zwracam uwagę ale to jest inny przypadek.

Ta ja mówię dzień dobry listonoszowi i panu z Lidla. Wcale mi się nie podobają. W zasadzie dla tej panny jesteś obiektem na poziomi skrzynki na listy najprawdopodobniej. Mija i kojarzy z widzenia. To kiwnie głowa... A tu sobie chłopina love story w głowie pisze...

7

Gdybyście oboje mieli dychę więcej, to bym powiedziała, że może być okej. Ale 17 i 30... Sama wtedy tak chciałam (a dokładniej 17 i 33), ale teraz wiem, ze to było głupie.
Teraz: mój mąż jest ode mnie starszy o ponad 20 lat, ale oboje jesteśmy świadomi, dojrzali i dorośli. A nastolatka to kiepski pomysł. Studentka jeszcze ewentualnie...

Mam męża 18 lat starszego. Ma pasierbicę w wieku zbliżonym do Lubej. Dla niej 30latek to zgred.  Może być ewentualnie Biber czy jakiś tam inny celebryta.

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-13 18:55:12)

do czekoladazfigami . Boże obraźliwe czytaj uważnie temat. Jest mocno zaintersowana od dawna. Wcześniej nie zwaracałem na nią uwagi. NO ale ciągle się uśmiachała a potem w sklepie sama zagadywała od siebie. Więc nie rzucaj mi takich głupich tekstów. Chyba masz niewypalone życie skoro takie coś piszesz. Ja proszę tutaj o konkretne opinie a nie jakieś zażalanie się o swoim byłym życiu. A dalej także uważam ,że nastolatka to zły pomysł , chociaż ona jest dosyć ogarnięta jak na nastolatkę dlatego proszę radę. Po prostu jest bardziej ogarnięta niż nastolatki w tym wieku, ponieważ znam dużo takcih nastolatek. Dlatego pytam o normalne rady a niee..

Tak po za tym znam dużo przypadków, że koleś poznał 17 letnią kobietę i są ze sobą kupę czasu. Tylko bardziej mi chodzi o różnicę wieku a nie , ze jest to nastolatka która ma 17 lat. Bo nawet mój brat w takim wieku poznał swoją kobietę. Więc chodzi mi o różnicę wieku a nie , że jest to nastolatka. A nie love store . Love store jednak w dużo przypadkach nie było tylko są już żonaci. Więc proszę o normalne opinie i różnice wiekową

To że sobie zagaduje nie znaczy, że chce być sobą baranie.  Zresztą jak ktoś chce się wiązać ze starszym facetem, to na pewno nie z pierdołą. Stać cię żeby ją utrzymać?  Jak wyprowadzi się z domu? Po 2 dla nastolatki taki układ na stałe jest słaby. Randki super misio zarabia miso płaci, ale mieszkać z kimś, trzeba brać na na głowę sobie obowiązki, pranie zakupy, nie sądzę żeby nastolatkę to interesowało.

meks1988 napisał/a:

Tak po za tym znam dużo przypadków, że koleś poznał 17 letnią kobietę i są ze sobą kupę czasu. Tylko bardziej mi chodzi o różnicę wieku a nie , ze jest to nastolatka która ma 17 lat. Bo nawet mój brat w takim wieku poznał swoją kobietę. Więc chodzi mi o różnicę wieku a nie , że jest to nastolatka. A nie love store . Love store jednak w dużo przypadkach nie było tylko są już żonaci. Więc proszę o normalne opinie i różnice wiekową

Ale rodzinka. Braciszek ma kobietę. Przyzwoici faceci się  żenią.

12

Autorze, proszę Cię o regulaminowe wypowiedzi.
Nie używamy wulgaryzmów, nie obrażamy innych użytkowników, stosujemy się do zasad gramatyki i ortografii, co magicznie sprawia, że nasze wypowiedzi są czytelne i zrozumiałe i nie piszemy postów pod postem

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

13 Ostatnio edytowany przez meks1988 (2019-08-13 19:06:55)

czekoladazfigami Ty się lepiej już nie wypowiadaj , ponieważ mówisz o rzeczach , które nie mają sensu. Jesteś nieogarnięta . Widać po tym jak się wypowiadasz. Słucham opini normalnych kobiet a nie jakichś nieogarniętych kobiet. To widać po Twoich słowach jaka jesteś nieogarnieta. Mój brat też poznał kobietę jak miała tyle lat i są żonaci ale nie w tym rzecz. Chodzi o różnicę wiekową i tyle. Mój dziadeek był od swojej babci starszy 11 lat . Jednak wszystko ma swoje ograniczenia. Ona jest nastolatką i też ta różnica wiekowa. POmimo , że jest dosyć ogarniętą nastolatka. Inaczej bym nie pytał o radę.

14

Myślę, że jej się jeszce może wiele razy odmienić. Raczej nie angazowalabym się na Twoim miejscu w taki zawiązek. Możesz traktować ją jako koleżankę i zobaczyć jaka będzie za kilka lat. Druga sprawa, że średni z Ciebie kandydat na partnera, skoro na forum tak obrażasz użytkowników.

15

Mój miał 12 lat młodszą, kiedy się poznali ona miała 17 lat. Byli 8 lat razem, mają dwie córki. Ona bawiła się na imprezach, poznawała innych. On też miał swoje za uszami, choć nie chodziło o inne dziewczyny. 17-katka ma inne priorytety, myślenie. Na początku może być cud-miód, ale z czasem większość takich związków się rozwala.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

16 Ostatnio edytowany przez czekoladazfigami (2019-08-13 19:34:40)

Czyli jako żona 18 lat starszego męża jestem bardzo odpowiednią osobą do takiego tematu.
Po pierwsze - laska, która lubi starszych, zwykle lubi konkretnych, męskich, odpowiedzialnych. Nie takich, co patrzą od 2 lat w sklepie, trzęsą portkami przed jej rodzicami i żalą się na kobiecych forach. Mentalnych chłopców to ma wśród rówieśników.
Czekasz 2 lata, to poczekasz parę miesięcy - po 18 wprowadzi się do ciebie, jeśli rodzice strzelą focha. Chyba że cię nie stać - sorry, dużo młodsze nie są dla biedaków. Przecież wiadomo, że trzeba taką utrzymać i wykształcić.

meks1988 napisał/a:

czekoladazfigami Ty się lepiej już nie wypowiadaj , ponieważ mówisz o rzeczach , które nie mają sensu. Jesteś nieogarnięta . Widać po tym jak się wypowiadasz. Słucham opini normalnych kobiet a nie jakichś nieogarniętych kobiet. To widać po Twoich słowach jaka jesteś nieogarnieta. Mój brat też poznał kobietę jak miała tyle lat i są żonaci ale nie w tym rzecz. Chodzi o różnicę wiekową i tyle. Mój dziadeek był od swojej babci starszy 11 lat . Jednak wszystko ma swoje ograniczenia. Ona jest nastolatką i też ta różnica wiekowa. POmimo , że jest dosyć ogarniętą nastolatka. Inaczej bym nie pytał o radę.

Mogę się wypowiadać gdzie mi się podoba koleżko, tobie nic do tego. Wątpię żeby normalna kobieta chciała być z takim agresorem. Zresztą co to za czasy, że dorosły facet nie wie jak zagadać do dziewczyny... Jeszcze taka młoda, to powinna jeść ci z ręki. Słabo.

17 Ostatnio edytowany przez meks1988 (2019-08-13 19:36:20)

Nie jestem agresorem ale to Ty wypowiadasz się jak jakaś lalunia. No piszesz takie głupoty. Każda kulturalna kobieta ma swój rozum i takich głupot nie wypisuje. Mam odpowiedzialną prace  i jestem bardzo odpowiedzialnym facetem i stać mnie na to by się bez problemu utrzymać. Fakt faktem obraziłem Ciebie ale tylko dlatego ,że wypisujesz takie słowa jak jakaś lalunia i źle przeczytałaś temat. Jestem kulturalnym , wykrztałconym facetem , oczywiście z wadami i zadałem temat na, który Ty odpowiadasz jakoś dziwacznie bez dokładniejszego przeczytania tematu. Co innego osoba powyżej. Konkretnie się wypowiedziała i Ja to szanuje. I Ja nikogo nie obrażam ale po prostu każda osoba , która by przeczytała te słowa, sama uznała  by Twoje słowa jak jakieś dziwaczne słowa. Proszę tutaj o konkretne odpowiedzi . Takie jak wypowiedziały się osoby powyżej i dziękuje za te informacje.

18 Ostatnio edytowany przez czekoladazfigami (2019-08-13 19:40:49)

Wykształcony facet nie robi takich błędów ortograficznych. Nawet dzieci w 2 podstawówki lepiej opanowały ortografię. big_smile To nie wiem, co to za kształcenie było.
Po 2 skoro uważasz, że jesteś kulturalny, a ja nie, to nie musisz brać ze mnie przykładu. Każdy swoim zachowaniem świadczy o sobie, jeśli jest na tyle inteligentny...
A prosić o odpowiedzi takie czy inne to sobie możesz - to nie koncert życzeń.

meks1988 napisał/a:

Witam. Jestem facetem i mam problem. Otóż od 2 lat spodobała mi się dosyć młodsza kobieta. Dokładnie 13 lat młodsza. Wcześniej tylko tak z widzenia ją kojarzyłem. No ale potem w sklepie ją widziałem parę razy i od razu bardzo mocno mi wpadła w oko.Ciągle tym wzrokiem mocno na mnie patrzała i po prostu bardzo mi się podoba. Nawet strasznie. Rzadko , która kobieta tak mi się podoba. I 3 raz jak ją odwiedziłem w sklepie zrobiłem to specjalnie. Zapytałem się jej o numer telefonu lub FB. Chciała mi podać numer telefonu ale wystarczyło mi sam FB tak jej to powiedziałem. Myślałem, że jest gdzieś koło dwudziestki a okazało się, że ma 17 lat a Ja mam prawie 30. I niestety nie wiem co mam robić... Może jakieś sugestie? Obawiam się, że jej rodzice źle spojrzą na tą sytuację ...

Mój mąż jest ode mnie starszy o 12 lat, poznałam go kiedy miałam 20.

Ale sytuacja była trochę inna. Byłam na studiach i mieszkałam z dala od rodziny, a poza tym jednak te 3 lata to w tym wieku sporo.

Nie jest to sytuacja niemożliwa, ale trudna.

20 Ostatnio edytowany przez czekoladazfigami (2019-08-13 19:52:06)

To skoro cię stać i ona na ciebie leci, to w czym problem? Poczekacie parę miesięcy i jeśli po 18 rodzice wykopią ją z domu za wasz związek, to ją przyjmiesz, utrzymasz i wykształcisz.

21

Ładna????no to korzystaj....w czym problem???rodzicie???sam piszesz że mlodo wyglądasz....poza tym nie powiesz mi że juz planujesz z nią rodzine czy cos w ten deseń???to juz by bylo bialorycerstwo level 9000. Nie wiem w czym problem?????

22

Po prostu do niej zagadaj, dopiero wtedy tak naprawdę przekonasz się, czy nadajecie na tych samych falach. Pierwsze wrażenia i takie znanie kogoś z widzenia naprawdę bywa czasami ogromnie mylące.

Natomiast samą różnicą wieku bym się w tym przypadku nie przejmowała. Zanim z nią porozmawiasz i się gdzieś spotkacie, dziewczyna dobije do tej przysłowiowej osiemnastki. A najważniejsza jest rozmowa. Także działaj, bez tego się nie przekonasz, z kim tak naprawdę masz do czynienia.

23

Moze zamiast tutaj sie dowiadywac co kto mysli o Twoim zauroczeniu to z nia porozmawiaj?
Koniec koncow nie ma zadnego znaczenia co kto tutaj powie.
Kiedy mialam 19 lat poznalam swego ukochanego, ktory lat mial 31. Czy mielismy o czym rozmawiac? Tak
Czy mielismy dobre zycie? To byla jedna z najlepszych rzeczy jakie mi sie w zyciu trafily. Mielismy wspaniala relacje.
Czy on mial kase i mieszkanie? Nie, nie mial. Byl bardzo biedny.
No, ale mimo, ze moge Ci takie pozytywy tutaj powiedziec to jednak to bylam ja i to byl on. Znaczy konkretnie takie charaktery, w konkretnie takiej sytuacji.
Kazdy tutaj moze wyrokowac co sie stanie, co powinno byc, moga Ci ludzie podawac przyklady z wlasnego zycia.
Ale tak naprawde czy to ma znaczenie? Nikt nie wie co sie stanie u kogos. Nie wiem czemu to takie wazne co ludzie powiedza.

Chyba, ze... sam masz jakies watpliwosci i chcesz zapewnienia, ze masz racje. Takie zapewnienia sa jednak nie wiele warte mowiac realistycznie.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

24 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-08-14 02:53:10)

meks1988 napisał/a:

Może jakieś sugestie? Obawiam się, że jej rodzice źle spojrzą na tą sytuację ...

moja sugestia jest taka że jeśli dobrze się z nią dogadujesz to możesz przyjaźnić się, rozmawiać, spędzać razem czas, po kilku latach ona będzie samodzielna (pełnoletnia i skończy szkołę) i wtedy utrzymanie dobrych relacji z rodzicami powinno być bardziej możliwe, o ile nie jest już teraz. status majątkowy niekoniecznie musi mieć pierwszorzędne znaczenie, dziewczyny podają różne zalety starszych partnerów i czasem bywa to większa wiedza, inteligencja, dojrzałość, czasem wygląd starszych mężczyzn podoba się im bardziej, więc jest dużo różnych czynników dzięki którym możesz się podobać.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

25

nudny.trudny napisał/a:
meks1988 napisał/a:

Może jakieś sugestie? Obawiam się, że jej rodzice źle spojrzą na tą sytuację ...

moja sugestia jest taka że jeśli dobrze się z nią dogadujesz to możesz przyjaźnić się, rozmawiać, spędzać razem czas, po kilku latach ona będzie samodzielna (pełnoletnia i skończy szkołę) i wtedy utrzymanie dobrych relacji z rodzicami powinno być bardziej możliwe, o ile nie jest już teraz. status majątkowy niekoniecznie musi mieć pierwszorzędne znaczenie, dziewczyny podają różne zalety starszych partnerów i czasem bywa to większa wiedza, inteligencja, dojrzałość, czasem wygląd starszych mężczyzn podoba się im bardziej, więc jest dużo różnych czynników dzięki którym możesz się podobać.

Dokladnie tak, czynnikow moze byc wiele. W ich wypadku znajomosc nie jest jakos bardzo rozwinieta wiec zgaduje, ze podoba sie on jej z wygladu. Tez inaczej wyglada czlowiek jak ma 18 lat, a inaczej jak ma 28 i moze sie bardziej podobac uroda juz taka inna jej.
Autor mowi, ze wyglada mlodo wiec ona moze nie zna dokladnie jego wieku, ale wie, ze ladny jej zdaniem.

26

meks1988 napisał/a:

No dobra, opisałeś całą sytuację. A ja się spytam przekornie: "co jest z Tobą nie tak, że w ogóle bierzesz pod uwagę coś takiego???"

27

No właśnie z tą różnicą lat, to chodzi bardziej o to, w jakim momencie życia teraz się znajdujecie. Jeżeli bylibyście o dekadę starsi to sprawa wyglądałaby trochę inaczej. A wieku 17 lat to ma się jeszcze siano w głowie, człowiek dopiero wchodzi w dorosłość, chce się wyszalec poimprezować. W tym wieku bardziej liczą się znajomi niż poważne myślenie o przyszłości. Jak opadną motylki możesz się trochę rozczarować. No ale jakimś zgredem to znowu dla niej nie jesteś, bez przesady smile

28

Takie dzieci w dorosłym szukają opieki, stabilizacji, pieniędzy i czułości, ale raczej nie seksu. Takie dzieci przez inwestowanie się dziadami szukają kogoś, kto zastąpi im ojca, którego albo było za mało w ich życiu, albo wcale ich nie było. Chce ci się nianczyc i wychowywać to dziecko? Szukasz partnerki czy dzieciaka do adpocji? Trochę mniej desperacji...

29 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2019-08-14 09:05:52)

emila22 napisał/a:

Takie dzieci w dorosłym szukają opieki, stabilizacji, pieniędzy i czułości, ale raczej nie seksu. Takie dzieci przez inwestowanie się dziadami szukają kogoś, kto zastąpi im ojca, którego albo było za mało w ich życiu, albo wcale ich nie było. Chce ci się nianczyc i wychowywać to dziecko? Szukasz partnerki czy dzieciaka do adpocji? Trochę mniej desperacji...

Czasem tak jest, ale wszystko pakujesz do jednego wora.
Skoro on nie wyglada jak starzec to raczej watpie, ze widzi w nim ojca. Koles sie dziewczynie podoba z wygladu, a ze ma 30 lat to skad ona miala wiedziec to?

Zreszta 30 latek to teraz dziad? To nie dawne czasy gdzie czlowiek mial 25 lat i byl staruchem.

30

Nie gniewaj się, ale nic z tego nie będzie.
Ona nawet nie jest pełnoletnia.
Co najwyżej zabawicie się parę razy, będzie fajnie, ale na poważny związek nie licz, za młoda jest, za mało doświadczona. To nie materiał na stałą relację.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

31

Ona jest niepełnoletnia to fakt. No ale znam dużo takich kobiet , które były niepełnoletnie i są ze sobą całe życie. Więc to nie jest żaden argument. Większym argumentem jest to , że jest zbyt duża różnica wieku. Bo tym argumentem, że jest niepełnoletnia to akurat nie ma dużego znaczenia, bo większość moich kumpli właśnie z takimi było i są ze sobą na stałe. Dlatego nie szukam tutaj argumentów, że jest niepełnoletnia, bo większość związków jest związanych od młodych lat (16-18) i są ze sobą do końca życia. Jakieś przynajmniej 70 procent z tego co znam. Problem jest tutaj, że jest zbyt duża różnica wiekowa. Ona nawet nie wie jeszcze ile mam lat. Po prostu dosyć młodo wyglądam i pewnie myśli, że mam z 18-20 lat. A problemem jest tylko różnica wiekowa...

32

meks1988 napisał/a:

Ona jest niepełnoletnia to fakt. No ale znam dużo takich kobiet , które były niepełnoletnie i są ze sobą całe życie. Więc to nie jest żaden argument. Większym argumentem jest to , że jest zbyt duża różnica wieku. Bo tym argumentem, że jest niepełnoletnia to akurat nie ma dużego znaczenia, bo większość moich kumpli właśnie z takimi było i są ze sobą na stałe. Dlatego nie szukam tutaj argumentów, że jest niepełnoletnia, bo większość związków jest związanych od młodych lat (16-18) i są ze sobą do końca życia. Jakieś przynajmniej 70 procent z tego co znam. Problem jest tutaj, że jest zbyt duża różnica wiekowa. Ona nawet nie wie jeszcze ile mam lat. Po prostu dosyć młodo wyglądam i pewnie myśli, że mam z 18-20 lat. A problemem jest tylko różnica wiekowa...

W tych związkach o których mówisz obie strony były w podobnym wieku. Więc przechodzili razem etapy dorosłości. w Twoim przypadku jest całkowicie inaczej bo Ty masz już za sobą to, w co ona dopiero wchodzi.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

33

Może przetłumacze, bo nic nie kumacie- a on nie może tu powiedzieć wprost o co chodzi, bo by wyszedł na głupka (sorry meks) i stracił przez to honor.

Więc tak- gość się kapnął, że dał ciała, bo wział jej fejsa zamiast fona. Jak ją doda do znajomych, to ona się kapnie ile on ma lat, pewnie uzna go za starucha i spławi, albo zacznie księżniczkować. Jakby wziął fona to by mógł pościemniać jakis czas, że jest młodszy, zanim ona by się wkręciła i on mógł wyznać, że tak naprawdę jest starszy. Jakby była już wkręcona to by mu wybaczyła, a póki co kicha.
Ale o fona nie może teraz poprosić, bo przecież ona uzna go za oszołoma z alzheimerem albo psychola, że drugi raz zagaduje o namiary.

34

Ale co Ci się w niej podoba?
I czego właściwie od niej chcesz? Pytam jako mama 17 latki ..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
Ela210 napisał/a:

Ale co Ci się w niej podoba?
I czego właściwie od niej chcesz? Pytam jako mama 17 latki ..

Boi się kobiet w swoim wieku. Kobieta w wieku 25 lat ma już jakieś wymagania, trudniej jej zaimponować.

36

Dla mnie takie związki mają sens tylko na zasadzie seks i relacje tatuś-córka. Do normalnej relacji raczej się takie dziecko nie nadaje, tematów wspólnych też zapewne by nie było, chyba że te 30lat to tylko na papierku.

37

Czy ja wiem? Moja bratanica jest bardziej dojrzała, niż niejedna trzydziestka tutaj.
Zresztą gość pisze w takim stylu, że mogą do siebie pasować.

38 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-08-14 19:02:32)

Pytanie tylko, czy nie rozminą się w oczekiwaniach.
Jesli On chce rozwijać znajomość powoli- to może.
Jak ma jakieś konkretne plany- to wątpię czy ona też.
Ale każdy rok robi ogromną różnicę w tym wieku- 17 latka jest dojrzalsza od 16 latki, a 18 to młoda kobieta, nie dziecko.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

39 Ostatnio edytowany przez meks1988 (2019-08-14 19:50:24)

Lady Loka:W tych związkach były w podobnych wieków. Właśnie nie. Jakoś 10 lat różnicy.
Naprędce:Wziąłem jej fejsa , właśnie, żeby ona wiedziała ile mam lat. Raczej tutaj gubisz zdania. Po telefonie nie wiadomo ile ma się lat a po fejsie od wystarczy wejść na profil i wiadomo ile ma się lat od razu. Gubisz sie kobieto w logice. Bez obrazy ;-)
Ela210: Co mi się podoba w niej. To w jaki sposób na mnie patrzy. Raczej jako facet prawie 30 - letni potrafię rozróżnić kobiety, która szuka tylko przygody a która jest strasznie zafascynowana. Raczej nie biorę tej kobiety jako przygody. Bo takich kobiet 17-letnich , które można brać jako przygody jest mnóstwo. Dlatego szczerze pytam o zdanie. Nie pytałbym po to jakby to była dla mnie kobieta na raz , czy parę razy.

40

Meks, uważam, że myśląc o związku z 17latką rekompensujesz sobie to, że 30latki mają Cię gdzieś.
Sorry, że tak wprost, ale jak dla mnie 30letni facet, który myśli o związku z niepełnoletnią dziewczyną powinien iść na terapię.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

41

Lady Loka napisał/a:

Meks, uważam, że myśląc o związku z 17latką rekompensujesz sobie to, że 30latki mają Cię gdzieś.
Sorry, że tak wprost, ale jak dla mnie 30letni facet, który myśli o związku z niepełnoletnią dziewczyną powinien iść na terapię.

Ja nie widze potrzeby terapii u niego tylko z tytulu, ze 17 latka mu sie podoba.
Z czego mielibysmy go leczyc?
Raczej bym byla zaciekawiona czemu do mnie sie zglosil z takim problemem I to bylby objaw problemow.

Do Aurora: nie przesadzasz troche?
Ledwo z nia tam pogadales, jej fejsa wziales i juz sobie dodajesz co tam jest i jaki zwiazek bedzie. Na ten moment to nic miedzy wami nie ma. Zamiast sie zastanawiac tutaj to z nia rozmawiaj. Bo jaki jest naprawde cel tego watku? Czego tu szukasz? Nikt nie zna tej dziewczyny.
Jest 17 latka co jest slaba i ulegla i  sa silne charaktery tez.
Tak samo jak z 20, 30 czy 40 latkami jak widac nawet tu na forum.

Autorze, zanim się za młódkę zabierzesz, przeczytaj historię Kazia Marcinkiewicza.......
Ach jaka to była miłość......
......a dzisiaj ma już tylko bliskie spotkania z komornikiem smile

43

meks1988 napisał/a:

Naprędce:Wziąłem jej fejsa , właśnie, żeby ona wiedziała ile mam lat. Raczej tutaj gubisz zdania. Po telefonie nie wiadomo ile ma się lat a po fejsie od wystarczy wejść na profil i wiadomo ile ma się lat od razu. Gubisz sie kobieto w logice. Bez obrazy ;-)

To w jaki sposób na mnie patrzy...

Wybacz starej babie...

To juz nie wiem, może warto sprawdzić czy w tym sklepie wszystko OK z prawem, bo zatrudnianie poniżej 16 roku chyba jest nielegalne? Jak coś kombinują, a rodzice będą przeciwko, to możesz spróbować zaszantażować właściciela i może Wam udostępni zaplecze na randki, przynajmniej do jej 18-stki.

P.S.  A może ona ma problemy ze wzrokiem??

44 Ostatnio edytowany przez Syś (2019-08-14 22:11:36)

Lady Loka napisał/a:

W punkt smile

Autorze, a skoro wzięłeś juz od niej tego fejsa to masz ją już w znajomych? Ona wie w końcu ile Ty masz lat?

Ale on nawet nie wie czy ta panna coś do niego ma. Spojrzała na niego 3 razy. A ten taki macho, że boi się odezwać. Wgapia się w nią jak stalker jakiś.

46

meks1988 napisał/a:

Dlatego szczerze pytam o zdanie. Nie pytałbym po to jakby to była dla mnie kobieta na raz , czy parę razy.

I ludzie Ci szczerze odpowiadają. A Ty masz to gdzieś. A skoro masz gdzieś opinie innych, to po co w ogóle pytasz?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

47 Ostatnio edytowany przez meks1988 (2019-08-15 11:26:43)

Dlaczego nie biorę się za kobiety w swoim wieku? kurde akurat ta ostatnio mi się spodobała. Nie rozumiem w czym tutaj problem. Ostatnio umawiałem się ze starszymi i w swoim wieku . No ale nic w tych kobietach nie dostrzegłem. Wziąłem jej fejsa i sam nie zastanawiam się , czy warto ją poznać, bo dzieli mnie zbyt duża różnica wiekowa. Wcale nie uważam, że coś z tego będzie , czy coś. Porozmawiałem z nią parę razy i spodobała mi się i to nawet w jaki sposób mówi. Jednak blokuje mnie ten stan siły , że jest zbyt młoda dla mnie i nie Chce być jakoś dziwnie spostrzegany. Ostatnio z kobietami , którymi się umawiałem po prostu nie zachęciły mnie do siebie, tym bardziej, że  jestem dość ciężkim facetem i tyle po prostu. Z tą młodą kobietą też może nic nie wyjść . No ale pytam tutaj szczerze, czy warto głowę sobie zawracać taką kobietą z taką różnicą wiekową. Koledzy z pracy znów mówią , że ten wiek to nie jest jakimś problemem. Nie mam jej w znajomych , bo nie napisałem do niej jeszcze i raczej nie napiszę. Nawet jak napiszę to raczej powiem wprost jej , że możemy jedynie zostać znajomymi. Tak, czy siak prędzej , czy później ją spotkam . Nawet znam jej ojca , bo się kiedyś witał zemną, bo mój kumpel skądś go zna i tak go poznałem kiedys. Mieszkamy niedaleko siebie. Chciałem tylko zapytać o opinię różnych osób i tyle.

48 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-08-15 11:48:04)

meks1988 napisał/a:

Dlaczego nie biorę się za kobiety w swoim wieku? kurde akurat ta ostatnio mi się spodobała. Nie rozumiem w czym tutaj problem. Ostatnio umawiałem się ze starszymi i w swoim wieku . No ale nic w tych kobietach nie dostrzegłem. Wziąłem jej fejsa i sam nie zastanawiam się , czy warto ją poznać, bo dzieli mnie zbyt duża różnica wiekowa. Wcale nie uważam, że coś z tego będzie , czy coś. Porozmawiałem z nią parę razy i spodobała mi się i to nawet w jaki sposób mówi. Jednak blokuje mnie ten stan siły , że jest zbyt młoda dla mnie i nie Chce być jakoś dziwnie spostrzegany. Ostatnio z kobietami , którymi się umawiałem po prostu nie zachęciły mnie do siebie, tym bardziej, że  jestem dość ciężkim facetem i tyle po prostu. Z tą młodą kobietą też może nic nie wyjść . No ale pytam tutaj szczerze, czy warto głowę sobie zawracać taką kobietą z taką różnicą wiekową. Koledzy z pracy znów mówią , że ten wiek to nie jest jakimś problemem. Nie mam jej w znajomych , bo nie napisałem do niej jeszcze i raczej nie napiszę. Nawet jak napiszę to raczej powiem wprost jej , że możemy jedynie zostać znajomymi. Tak, czy siak prędzej , czy później ją spotkam . Nawet znam jej ojca , bo się kiedyś witał zemną, bo mój kumpel skądś go zna i tak go poznałem kiedys. Mieszkamy niedaleko siebie. Chciałem tylko zapytać o opinię różnych osób i tyle.

Ale rozkminy. Dodaj ją do tych znajomych, ale nie nagabuj, coś zalajkuj, porozmawiaj o czyms, daj się poznać. Może się zachwycisz, a może zniechęcisz i vice versa. Czas szybko minie zaraz będzie miała 18. Tylko co wtedy- uszanujesz to, że pójdzie na studia- dasz jej zaufanie i czas by się rozwijała czy będziesz forsował swoje wizje? Czyli- traktować ją będziesz jak kobietę, czy jak dziecko? Nad tym się zastanów, bo ojca jak sam widziałeś to Ona ma smile

to FB się daje? big_smile myślałam, ze wystaczy się przedstawić i znajdujesz.. no chyba że jakieś pseudo..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

49

Tak czytam ten temat od pewnego czasu.
Autorze, dziewczyna tak młoda potrzebuje wyszaleć się, a nie myć gary i prać skarpetki. Jeśli chcesz szaleć, bawić się przez kolejne 10 lat, to zakoleguj się i tyle. I będziesz bujał się z młodzieżą.
Weź też pod uwagę, że panna dorastając będzie zmieniać się. I jej potrzeby też. Dorośnie.
Być może nawet Cię zostawi dla innego...

Czyli jak w to wchodzisz, to raczej nie za poważnie. Chyba, że po tych 10-ciu latach szaleństwa będzie chciała z Tobą być, to wtedy właśnie możesz gruntownie zastanawiać się co i jak.

50 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-08-15 12:46:45)

W czym problem? A w tym, że prawnie ona jest jeszcze dzieciakiem. Nie może sama o sobie decydować.

Jest niedojrzała. Nie wiem, co jest z Tobą nie tak, że pociąga Cię niedojrzałość i zależność od opiekunów prawnych, ale powinieneś nad tym pracować, zanim ktoś ucierpi. Jak szukasz kogoś do tresury, to kup sobie psiaka.

51 Ostatnio edytowany przez meks1988 (2019-08-15 18:57:10)

Widzę, że nikt praktycznie tutaj nie czyta dokładnie tematów ani co Ja wypisałem. Ma 17 lat po pierwsze. Po drugie rozmawiałem z nią pare razy w sklepie (sama od siebie zagadywała najpierw) . PO trzecie znałem ją już wcześniej jak się kiedyś uśmiechała. Rozmawiałem z nią pare razy.
Po trzecie Chciała mi dać swój numer a Ja powiedziałem, że wystarczy mi FB to napisze do Ciebie. Coś w tym stylu. Nie napisałem do niej jak zobaczyłem na FB , że ma 17 lat . Zresztą byłem w szoku , że tyle ma lat , bo wygląda na jakieś 20.
Po czwarte znam trochę takich przypadków, że jest taka różnica wiekowa ale wedłóg mnie to trudna sytuacja, dlatego zapytałem tutaj o opinie. Jest to kobieta , która nie imprezuje. Mamy troche współnych znajomych, bo mieszka w tej samej okolicy.
Podejrzewam, ze ona myśli , ze mam jakieś dwadzieścia parę lat. Bo wyglądam na prawdę dość młodo jak na swój wiek. Raczej do niej nie napiszę tylko po prostu powiem jej na realu , że nie wiedzaiłem , że jest taka młoda i raczej nie ma sensu ciągnąć znajomości. Jest niedojrzała to jest fakt. No ale teraz takich 17 latek , które mają dzieci jest mnóstwo. Miałem już czasami przypadki, że dużo młodsza kobieta się mną interesowała i wiedziała ile mam lat. Dlatego dziwie się, że kobiety szukają dużo starszych. Temat zamknięty. Raczej lepiej wole zapytać się sugestii młodszych koleżanek. No ale dzięki za sugestie

Posty [ 51 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kilkunastoletnio młodsza partnerka . Proszę o sugestie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018