Co naprawdę wydarzyło się w Białymstoku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Co naprawdę wydarzyło się w Białymstoku

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 331 do 372 z 372 ]

331

Odp: Co naprawdę wydarzyło się w Białymstoku
polis napisał/a:

Może biorą, bo są dobrymi katolikami

Jeśliby ktoś mówił: «Miłuję Boga», a brata swego nienawidził, jest kłamcą,
albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi,
nie może miłować Boga, którego nie widzi.

List św. Jana rozdział 4 wiersz 20

Polis, gdybym mogła, postawiłabym Ci piwo smile

Zobacz podobne tematy :

332 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-08-11 06:28:52)

Wypowiem się na pytanie z tematu. wink
Nie wiem czy to "już było", bo się nie przekopie przez 9 stron.

Co naprawdę wydarzyło się w Białymstoku?
Był to przykład głupoty bądź celowe działanie prezydenta miasta. Jeżeli mamy 2 manifestancie:
- 1 - która ma maszerować z punktu A do B od 10:00 do 12:00
- 2 - która ma maszerować z punktu B do A (tą samą trasą) od 12:00 do 14:00
Do tego grupy 1 i 2 są w stosunku do siebie niechętne/kontrmanifestacjami.

To co od razu się nasuwa? Że w punkcie B, od powiedzmy 11:30 do 12:30 będzie zadyma -> bo się te dwie grupy na 100% spotkają. Więc dlaczego wydano zgodę na taką trasę/godziny (nakładające się)? Ratusz może odmówić zgody na trasę/godziny jeżeli może to powodować zagrożenia bezpieczeństwa, domagać się trasy alternatywnej. Prezydent miasta dostał informacje z policji o "możliwych zamieszkach", więc miał podkładkę, żeby legalnie "przestawić" jeden marsz/kontrmanifestacje. Marszałek województwa też dołożył swoje z "marszem dla rodziny" w tym samy terminie.

Na trasie przemarszu ostatecznie zarejestrowano 61 legalnych zgromadzeń. Alternatywny przemarsz – dla rodzin z dziećmi – zorganizował też marszałek województwa podlaskiego z PiS Artur Kosicki.

Prezydent Białegostoku jest wybrane z poparciem KO, marszałek województwa jest z PIS. Więc to tak naprawdę następny front wojny PO-PIS tylko, że na linii lewicowo-narodowej.

Można było zmienić godziny/trasy pochodów i 61 zgromadzeń, tak żeby ze sobą nie kolidowały. Przecież wiadomo "po co na trasie parady równości stoi manifestacja "stop pedałowaniu"". Tak, tak... to przeciwnicy cyklistów lol
Ktoś te zgody wydał, wiedząc do czego to doprowadzi.

Obie strony realizowały swój program ideologiczny/polecenia swoich panów i władców z warszawy?
Zabrakło wyobraźni?

333

Znerx napisał/a:

Zabrakło wyobraźni?

Wręcz przeciwnie, taki był plan tongue
Tak jak teraz w Płocku. Śledziłem wybiórczą, jak z relacjonowała, że nic się nie dzieje, nic się nie dzieje, nudaaa (ale dlaczego - nic nie będzie?!), nie ma kontr manifestantów, są ale nie mają ze sobą dzieci... O kurna, mają ze sobą dzieci i to jakie?! Ha, ha i od razu nagłówki, że to wina PiS!

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

334

Tygodnik wsieci bezczelnie stwierdził iż manifestacje LGBT to bojówki nastawione na to by je bito. Jak nie starcza argumentów to pojawia się chamstwo, bezczelność

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

335

Zgodnie z wytycznymi Palikota.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

336

authority napisał/a:

Tygodnik wsieci bezczelnie stwierdził iż manifestacje LGBT to bojówki nastawione an to by je bito. Jak nie starcza argumentów to pojawia się chamstwo, bezczelność

pytanie za 10 pkt:
- Przedstawiciele jakiego środowiska, jak widać w czasie demonstracji, znajdują się na załączonym obrazku?

https://d.newsweek.com/en/full/1082058/antifa-portland.jpg

Jeżeli tak wyglądają antyfaszyści z Portland (jakbym nie wiedział to po uniformach bym nie zgadł) to ja jestem skłonny uwierzyć we wszystko. roll
Łącznie z tym, że geje idą tylko po to, przynajmniej według jakichś tam szefów ruchu, aby ich kibole pobili i można było płakać w mediach.

337 Ostatnio edytowany przez Snake (2019-08-11 18:47:50)

A panie Wielgus i Płatek robią sobie slitfocie z młodzieńcem (syn?) dumnie prezentującym znajomość cyrylicy...ебать пис. Mowa miłości i tolerancji ha, ha.

338 Ostatnio edytowany przez Snake (2019-08-12 09:45:49)

Patrząc na twarze uczestników marszów w Białymstoku i Płocku wychodzi na to, że głównymi członkami społeczności lgbt w Polsce są KODomici czy też ich niedobitki jak Ruda z KOD-u. Doskonale widać to o czym pisałem wcześniej, że to wędrowna trupa cyrkowa, która jeździ z tym marszem po całej Polsce. Gdyby mieli zorganizować marsze jednocześnie w kilkunastu miastach Polski, to nie wiem czy nawet magicy z TVN daliby radę tak kadrować i montować żeby nie pokazać, że na każdym z marszy jest góra kilkadziesiąt osób. Furorę robi młodzieniec, który z krzyżem w ręku blokował trasę przemarszu w Płocku. Całkiem rozsądny młody człowiek ale już się na niego rzuciły ogary hejtu. Wolność, równość, tolerancja chłe, chłe…
Jest już połowa sierpnia, a tu ani widu, ani słychu o strajku nauczycieli, który miał nastąpić na przełomie sierpnia i września. Sparzyło się rączki, to drugi raz tak chętnie się już nie da zagonić na barykady?

339

Snake napisał/a:

Patrząc na twarze uczestników marszów w Białymstoku i Płocku wychodzi na to, że głównymi członkami społeczności lgbt w Polsce są KODomici czy też ich niedobitki jak Ruda z KOD-u. Doskonale widać to o czym pisałem wcześniej, że to wędrowna trupa cyrkowa, która jeździ z tym marszem po całej Polsce. Gdyby mieli zorganizować marsze jednocześnie w kilkunastu miastach Polski, to nie wiem czy nawet magicy z TVN daliby radę tak kadrować i montować żeby nie pokazać, że na każdym z marszy jest góra kilkadziesiąt osób. Furorę robi młodzieniec, który z krzyżem w ręku blokował trasę przemarszu w Płocku. Całkiem rozsądny młody człowiek ale już się na niego rzuciły ogary hejtu. Wolność, równość, tolerancja chłe, chłe…
Jest już połowa sierpnia, a tu ani widu, ani słychu o strajku nauczycieli, który miał nastąpić na przełomie sierpnia i września. Sparzyło się rączki, to drugi raz tak chętnie się już nie da zagonić na barykady?

Normalka, wykłada ktoś kasę, to i jeżdżą...

340

Ponoć stawka to stówka za marsz lol W sumie nie trzeba się narobić jak np. przy kopaniu rowów. Najlepszy był ten desantowany pan z flagą Płocka, który zapytany co to za flaga mówi, że no nie wie, taką mu dali!

341

Snake napisał/a:

Ponoć stawka to stówka za marsz lol W sumie nie trzeba się narobić jak np. przy kopaniu rowów. Najlepszy był ten desantowany pan z flagą Płocka, który zapytany co to za flaga mówi, że no nie wie, taką mu dali!

Radio Erewań

Co myślałem, to napisałem.

342 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-08-13 09:08:26)

W sumie, gdyby dali im przejść bez całego szumu, to marsz i tak nie spełniłby nic. Przejazdowa karawana by przejechała na olewce i tyle.
A tak to media klasycznie przez tydzień się będą zajmować niczym istotnym... a seryjny samobójca powraca na przedpolu wyborów.

Znerx napisał/a:
authority napisał/a:

Tygodnik wsieci bezczelnie stwierdził iż manifestacje LGBT to bojówki nastawione an to by je bito. Jak nie starcza argumentów to pojawia się chamstwo, bezczelność

pytanie za 10 pkt:
- Przedstawiciele jakiego środowiska, jak widać w czasie demonstracji, znajdują się na załączonym obrazku?

https://d.newsweek.com/en/full/1082058/antifa-portland.jpg

Jeżeli tak wyglądają antyfaszyści z Portland (jakbym nie wiedział to po uniformach bym nie zgadł) to ja jestem skłonny uwierzyć we wszystko. roll
Łącznie z tym, że geje idą tylko po to, przynajmniej według jakichś tam szefów ruchu, aby ich kibole pobili i można było płakać w mediach.

W Stanach ta czerwona hołota potrafiła zaatakować weteranów wojennych i zwyzywać ich od faszystów.
Otworzę szampana w dniu, w którym Antifa zostanie ogłoszona organizacją terrorystyczną.

Jak ktoś myśli, że u nas się dzieją zadymy to polecam zobaczyć jakie bitwy są w Stanach podczas parad czy manifestacji.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

343 Ostatnio edytowany przez Snake (2019-08-13 09:53:35)

Lucyfer666 napisał/a:

W sumie, gdyby dali im przejść bez całego szumu, to marsz i tak nie spełniłby nic. Przejazdowa karawana by przejechała na olewce i tyle.
A tak to media klasycznie przez tydzień się będą zajmować niczym istotnym... a seryjny samobójca powraca na przedpolu wyborów.

Jeżeli jest w Polsce ktoś, kto się naprawdę cieszy z marszy/parad równości/lgbt, to jest to na pewno prezes Polski wraz z dworem. Gdyby tych marszy nie było, to prezes musiałby je sam wysłać na ulice lol Gdyby ludzie nie wychodzili na ulice protestować kiedy już marsze chodzą, to prezes musiałby swoich ludzi wysyłać w przebraniu żeby rzucili choć parę jajek. Właśnie po to żeby był dym i nagonka w mediach przez 2 tygodnie od każdego marszu. Zaczynam podejrzewać, że nawet latającego marszałka pozwolił grillować przez prawie dwa tygodnie żeby potem jednym, usprawiedliwionym dymisją ruchem wstawić Kamińskiego na nadszefa służb. Oczywiście zaraz paru łebskich ludzi zaczęło wokół tego robić raban ale ogólnie to sprawa przechodzi po cichu. Gdyby nie ta aferka, to zmiany kadrowe w celu zrobienia Kamińskiego nadszefem zaalarmowałyby wszystkich, że "coś się dzieje". O tym, że ludzie nie nadążają za prezesem świadczyła choćby giełda nazwisk następców latającego marszałka. Nikt nie obstawiał pani Witek, no bo niby z jakiej racji? A tu racja była, jak najbardziej tongue

Lucyfer666 napisał/a:

Otworzę szampana w dniu, w którym Antifa zostanie ogłoszona organizacją terrorystyczną.

Jak ktoś myśli, że u nas się dzieją zadymy to polecam zobaczyć jakie bitwy są w Stanach podczas parad czy manifestacji.

Mam to samo wink Zresztą widać full profeska. Przy konfrontacji naszych gierojów z policją zawsze się zastanawiam kiedy oni wpadną na pomysł aby choć w gogle narciarskie czy coś w ten deseń zainwestować pod kątem gazu.

344

Prawda jest pośrodku, dlatego nas wszystkich uwiera. A osób potrafiących myśleć i pójść na kompromis tu niestety brakuje. Dodatkowo wszystko niepotrzebnie zaostrzają media. O.

345

Snake napisał/a:

Eeeee, za stówkę mi by się nie chciało. Żeby chociaż ze 3 dawali lol

346 Ostatnio edytowany przez authority (2019-08-13 22:44:23)

Snake napisał/a:

Zgodnie z wytycznymi Palikota.

Palikota dawno nie ma w polityce big_smile Pisze tylko blogi i na wszystko patrzy z boku manifestacje takie odbywają się na całym świecie a teraz wcale nie było ich dużo więcej niż zwykle po prostu PIS suzka nowego wroga bo znów sondaże zaczęły spadać a nowy wróg to mobilizacja elektoratu.
Chcą większości konstytucyjnej.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

347 Ostatnio edytowany przez authority (2019-08-13 22:54:14)

Znerx napisał/a:
authority napisał/a:

pytanie za 10 pkt:

Antyfaszyści walcza z faszystami to skrajne ramie anarchistów są wyszkoleni znają sztuki walki itd. W internecie są filmiki jak biją skinheadów którzy napadli wcześniej na grupę ludzi. Często wszystko dokumentują. Ja rozumiem mniejszości seksualne czemu protestują robią to dla siebie wy może nie znaliście takich osób ale ja mam w rodzinie taką osobę bluzgi napaści. Oni walczą o godność prawo wspólnego rozliczania, prawa do dziedziczenia (obecnie łatwo taki testament podważyć oraz możliwości pójścia do szpitala jak nieprzytomny partner panterka tam trafi. PISuar kłamał jak zwykle iż wystarczy podać się za osobę bliska wiesz co powiedział jej lekarz pokarz dowód bo nie wiem czy nie jesteś bandytką. Inne nazwisko obca osoba do widzenia.  Jak już policzyłem 85  kłamstwo polityków PIS 
PS mało kto wie ale często na marszach równości także idą mniejszości religijne oraz narodowościowe.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

348

Po Białymstoku Palikot się odezwał z poradą dla marszowiczów aby właśnie dawali się bić wink
PiS nic nie traci, cały czas utrzymuje stabilny poziom. Ruchy 2 % w tą czy w tamtą nie mają na tym etapie znaczenia. Natomiast marsze są dla PiS wygodne, bo ładują media w wąskie korytko, jak też internety. Taka kanalizacja emocji i narzucanie tematów. A jełopki z marszów lgbt idą PiS-owi na rękę. Każda tęczowa Matka Boska itp. to punkty dla PiS. Tak się wręcz zastanawiam czy to całe objazdowe lgbt, to nie V kolumna PiS-u lol

349

authority napisał/a:

PISuar kłamał jak zwykle iż wystarczy podać się za osobę bliska wiesz co powiedział jej lekarz pokarz dowód bo nie wiem czy nie jesteś bandytką. Inne nazwisko obca osoba do widzenia.

Ojejej, to co mają zrobić ci małżonkowie, którzy nie ustalili wspólnego nazwiska? A w dowodach już daaaawno nie ma nic o stanie cywilnym. Poza tym pisałem wcześniej o tym. Moja żona, która nosi moje nazwisko nie otrzymała żadnej informacji od lekarza na temat mojego zdrowia, dopóki nie zaktualizowałem swoich danych tj., że osoba mojej żony może pytać lekarza o moje zdrowie.

authority napisał/a:

PS mało kto wie ale często na marszach równości także idą mniejszości religijne oraz narodowościowe.

To by się zgadzało. Dla Ukraińców stówka za spacer, to jak gwiazdka z nieba...

350

authority napisał/a:

prawo wspólnego rozliczania,

Darujmy sobie to rozliczanie, powinno zostać tylko dla normalnych (zdolnych posiadać dzieci) małżeństw.

authority napisał/a:

prawa do dziedziczenia (obecnie łatwo taki testament podważyć oraz możliwości pójścia do szpitala jak nieprzytomny partner panterka tam trafi.,

To jest akurat proste do załatwienia. Starczy uregulować związki nieformalne - oczywiście tylko dla chętnych. Bardzo proste do ogarnięcia:
- deklaracja i wpis do rejestru

Wszystko można by załatwić online. Baza danych, wnioski przez ePUAP, składasz wniosek - druga osoba akceptuje, wpłacacie opłatę i luz (o ile jesteście wolnego stanu). Możesz spokojnie umierać wink. Coś na zasadzie anglosaskiego "common-law marriage" tylko w e-wydaniu i bez żądnego "marriage" wink.

351

Znerx napisał/a:
authority napisał/a:

prawo wspólnego rozliczania,

Darujmy sobie to rozliczanie, powinno zostać tylko dla normalnych (zdolnych posiadać dzieci) małżeństw.

authority napisał/a:

prawa do dziedziczenia (obecnie łatwo taki testament podważyć oraz możliwości pójścia do szpitala jak nieprzytomny partner panterka tam trafi.,

To jest akurat proste do załatwienia. Starczy uregulować związki nieformalne - oczywiście tylko dla chętnych. Bardzo proste do ogarnięcia:
- deklaracja i wpis do rejestru

Wszystko można by załatwić online. Baza danych, wnioski przez ePUAP, składasz wniosek - druga osoba akceptuje, wpłacacie opłatę i luz (o ile jesteście wolnego stanu). Możesz spokojnie umierać wink. Coś na zasadzie anglosaskiego "common-law marriage" tylko w e-wydaniu i bez żądnego "marriage" wink.

Ale  po  co komus zycie utrudniac? Przeciez to tylko slub cywilny. Nikomu korona z glowy nie spadnie jak ktos inny taki otrzyma.
Wiec zdolnosc posiadania dzieci tutaj cos znaczy? Bo ja zdolna jestem i nie bede posiadala. Z kolei kolezanka lesbijka tez zdolna jest i ma dziecko i dzieli je ze swoja partnerka.
No chyba, ze teraz jak facet bierze kobiete z dzieckiem i podwiazanymi jajowodami to taka para tez nie powinna sie rozliczac wspolnie? Bo dzieci miec nie moga, a tamto nie jego tylko adoptowane.

Co z parami gdzie osoby sa z dwoch roznych krancow swiata?

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

352

Winter.Kween napisał/a:

Ale  po  co komus zycie utrudniac? Przeciez to tylko slub cywilny. Nikomu korona z glowy nie spadnie jak ktos inny taki otrzyma.
Wiec zdolnosc posiadania dzieci tutaj cos znaczy? Bo ja zdolna jestem i nie bede posiadala. Z kolei kolezanka lesbijka tez zdolna jest i ma dziecko i dzieli je ze swoja partnerka.
No chyba, ze teraz jak facet bierze kobiete z dzieckiem i podwiazanymi jajowodami to taka para tez nie powinna sie rozliczac wspolnie? Bo dzieci miec nie moga, a tamto nie jego tylko adoptowane.

To proste. Państwo polskie ma prawo kształtować preferowany przez państwo model podstawowej komórki społecznej. Związek małżeński takim jest i żeby było śmieszniej państwo zachęca pary heteroseksualne, a więc potencjalnie perspektywiczne w temacie posiadania dzieci do zawierania małżeństw. Zachęca, bo paradoksalnie od wielu lat małżeństwo jest przedstawiane jako trącący myszką atawizm. W dodatku generujący nieciekawe zobowiązania, niby wzajemne ale uderzające głównie w mężczyzn. Tu zmierzamy do formy tej zachęty, a jest nią właśnie możliwość wspólnego rozliczania z progiem podatkowym rozciągniętym na parę. Pisząc wprost jest to komunikat do mężczyzn: zawrzyj związek małżeński z kobietą, biorąc sobie na głowę ryzyko sporych problemów, a my ci pozwolimy płacić mniejsze podatki.
Państwo w swej wspaniałomyślności nie bawi się w aptekarstwo czy heteroseksualna para może mieć dzieci czy nie. Słusznie zresztą, bo taka zabawa groziłaby segregowaniem ludzi ze względu na ich stan zdrowia czy wręcz upośledzenie, a praktycznie kto miałby to kontrolować. Z drugiej strony państwo może zachęcać pary, które dzieci mogą mieć, a nie chcą żeby je płodziły. Do tego służy marchewka jak 500+ czy kij jak ewentualny podatek bykowy. To jest właśnie domena działalności państwa - kształtowanie modelu społecznego i demograficznego. Dwie lesbijki posiadające dziecko nijak się w tym modelu nie mieszczą. Z prostego powodu, że nie jest to wspólne dziecko pań lesbijek, bo takiej możliwości poprawy matki natury człowiek jeszcze nie wymyślił. To dziecko ma jedną matkę i partnerkę matki. Ma też faktycznego ojca, który może być pociągany do obowiązku alimentacyjnego wobec dziecka pań lesbijek. Są już na świecie sprawy ciągania o alimenty anonimowych dawców spermy.
Tak więc jeśli naukowcy opracują wreszcie metodę poczęcia dziecka z dwóch komórek jajowych albo z dwóch plemników plus sztuczną macicę dla panów co by mogli sobie dziecko donosić, to czemu nie?

353 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-08-14 09:57:55)

Authority - Anarchizm o którym Antifa w USA mówi jest samozwańcza - To typowi socjaliści, którzy światopoglądowo są bliżej bolszewizmu niż jakiejkolwiek wolności. Ot bojówki zamordystów z jednej i drugiej strony (bo owszem faszyści, podobnie jak i inne radykalne ruchy również prosperują w USA, pod obserwacją służb). Jednak tak długo, jak lecą groźby pod kątem organizatorów (łącznie z alarmem bombowym) wydarzeń, jak i właścicieli udostępniających miejsca na spotkania, tak długo daną organizację należy traktować jako zagrożenie wyższego rzędu.
Całe środowisko zwane na zachodzie jako Social Justice Warriors to nic nie warta banda przebierańców, która w swoim radykalizmie stosuje różne formy przemocy, które w Polsce na szczęście nawet w ułamku jeszcze nie zaistniały.

Z resztą młodzież w USA ma w dużej mierze podobną świadomość i wiedzę polityczną, co ich koledzy i koleżanki w Europie. Wrzucają krzykliwie pojęcia do ogólnego worka.

Winter.Kween napisał/a:

Co z parami gdzie osoby sa z dwoch roznych krancow swiata?

Sprawa jest prosta - żeby rozmawiać o adopcji przez te środowisko, należy oprzeć debatę o badania. Takowych nie ma.
Tak więc najpierw robimy trwające jedno pokolenie badania w krajach, gdzie taki proceder jest legalny, a dopiero potem wracamy do jakiejkolwiek dyskusji. O tym, jakie spustoszenie dają takie wprowadzone na szybko zmiany, zmieniające prawnie status podstawowych komórek społecznych można łatwo przeczytać w historii.

354 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-08-14 10:16:08)

Snake napisał/a:

Z prostego powodu, że nie jest to wspólne dziecko pań lesbijek, bo takiej możliwości poprawy matki natury człowiek jeszcze nie wymyślił. To dziecko ma jedną matkę i partnerkę matki. Ma też faktycznego ojca,

Jak najbardziej istnieje możliwość, co prawda na razie takie badania były prowadzone tylko na myszach, zapłodnienia komórki jajowej materiałem z innej komórki jajowej i doprowadzenia do powstania zarodka. Co ciekawe da się też tak zrobić z materiałem z 2 plemników + komórki jajowej która jest "pozbawiana" własnego DNA.
To tak na marginesie lol

355 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2019-08-14 19:17:05)

Strefa wolna od nienawiści - taki napis widnieje na drzwiach gejowskiego klubu Punto Punto w Poznaniu.

A w środku? W środku na sobotniej imprezie Mr Gay Poland jeden z występujących w przebraniu drag queen podrzyna gardło kukłę z twarzą biskupa Jędraszewskiego, krew się leje, publika bije brawo w aplauzie....

Myślicie, że to nowy wyraz tolerancji???

P.S.
Dla przypomnienia, 10 miesięcy bezwzględnego więzienia kosztowało Piotra Rybaka spalenie w 2016 roku kukły Georga Sorosa. Jednak sędzia uznał, że ta kukła, z wszystkimi atrybutami z antysemickiej, nazistowskiej karykatury, wyrażała po prostu Żyda.

356

Gdzieś na świecie są ponoć laboratoria, gdzie robi się hybrydy materiału ludzkiego i zwierzęcego. Nie mówiąc o tym, że Chińczycy przeszczepiają ludzkie głowy wink

A na poważnie co do głów, w imię tolerancji i miłości bliźniego w rozumieniu ideologów lgbt jakaś(iś) drag coś tam (kiedyś było drang nach osten teraz mamy drag nach osten) dała popis publicznego oderżnięcia głowy biskupa Jędraszewskiego. Na razie jeszcze na bazie manekina... Wincyj!

357

Swoją drogą Jerzy Soros przedwczoraj miał urodziny.

Cóż. Tak to jest kiedy malutka grupa dąży do bycia uprzywilejowaną ponad innych.

Tymczasem Brygada Świętokrzyska już w Zachodnich mediach zrobiła szum...

358 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2019-08-14 19:21:38)

Snake napisał/a:

Wincyj!

Byłem szybszy o minutę smile

Jak się zrobił szum, to organizatorzy na FB wyrazili ubolewanie.....że mogło to kogoś urazić.
Nie, nie potępili, nie odcięli się

359

Tak jak profesior z UW, który 15-latka z krzyżem nazywa uwaga cutuję: pojebem. Kiedy zaś rzecznik UW komunikuje, że sprawa trafi do rozpatrzenia dyscyplinarnego na UW, to nagle użala się, że to jego atakują i każdemu może się ulać. Jak słusznie ludzie komentują, jeśli 15-latek z krzyżem w ręku jest pojebem, to kim jest facet przebrany za babę ze stanikiem na głowie?

360

Dla odmiany w roku 2017 niejaki Sławomir D. usiłował spalić kukłę katolickiego księdza z twarzą Ojca Rydzyka. Ogień szybko ugasiły będące na miejscu służby. Sławomir D. został oskarżony o......nieostrożne obchodzenie się z materiałami łatwopalnymi i skazany (sic!!) na grzywnę 300zł.

361

Sa juz od dawna badania na temat dzieci z takich rodzin.
Poza tym jak bierzesz kobiete z dzieckiem i jej dziecko wychowujesz to tez nie jest Twoje.

Panstwo Polskie oczywiscie, ze myslec musi i mysli jak tam ludzi zachecac do malzenstwa i dzieci i to robi. Jednak legalne sa malzenstwa jak moje, ktore nic panstwu nigdy nie dadza.
Czyli jednak moje prawa do poslubienia kogo chce sa respektowane.
W koncu slub wzielam z obywatelem Meksyku i z Polska nie mam fizycznie nic wspolnego.
Jakos zycie w Anglii czy w innych krajach, gdzie osoby homo moga brac sluby, gorsze nie jest.

362

Winter.Kween napisał/a:

.. z Polska nie mam fizycznie nic wspolnego...

Poza paszportem jak mniemam. lol

363

assassin napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

No paszport oczywiscie, ze tak. Moim zdaniem pochodzenie z Unii jest najlepsza rzecza na swiecie.
Patrzac z perspektywy mieszkania w innych miejscach. Tylko my mozemy sie przeprowadzac w calkiem inne i fajne kultury tak latwo.
Pewnie, ze Polska jest fajna w wielu rzeczach.  Ma fajne jedzenie, nie ma takiej cenzury wypowiedzi, nie ma az takich glupot LGBT jak wymyslaja za granica (np grozono mi smiercia bo powiedzialam, ze kobieta trans z broda i penisem nie jest biologicznie kobieta - bo wedle nowych pogladow jest biologiczna kobieta tylko, ze byla plec pomylona przez lekarza przy porodzie, zwolnili lekarza bo powiedzial, ze do 2 metrowego mezczyzny z dluga broda nie bedzie zwracal sie per 'Pani', Zmuszono profesorke uniwersytetu do przeprosin bo studenci szpiegowali jej social media i tam wyszukali, ze ona polubila jakies osoby, ktore to sa niby TERF czyli feministki nie uznajace transseksualistek za takie same kobiety jak urodzone kobiety, Jessica Yaniv w Kanadzie pozwami zamknela kilka kobiecych spa poniewaz te miejsca przeznaczone do depilacji intymnej kobiet nie zgodzily sie depilowac jej/jego penisa)
Nie ma w Polsce az tyle ludzi z obcych kultur wiec nadal nie ma, az takiego 'sexual harrasment' jak doswiadczylam w innych krajach.
Jakas jeszcze szczerosc jest i nawet da sie dyskutowac z ludzmi o innych pogladach. Co jest, nie wiem czy wiesz, ale  bardzo bardzo nie popularne teraz. Jak sie nie zgadzamy to ja musze dzwonic po policje i zalatwiac Ci zwolnienie z pracy i publiczny lincz.

Co do slubow osob homoseksualnych jest to po prostu glupi problem. Daliby te sluby i tyle.
Chodzilo mi o ekonomiczne powiazania. Nigdy nie zaplacilam ani jednego podatku w Polsce. Nie mieszkam w Polsce i nie bede mieszkac, bo juz mieszkalam wystarczajaco wiele lat.

364

Winter.Kween napisał/a:

Pewnie, ze Polska jest fajna w wielu rzeczach.  Ma fajne jedzenie, nie ma takiej cenzury wypowiedzi, nie ma az takich glupot LGBT jak wymyslaja za granica (np grozono mi smiercia bo powiedzialam, ze kobieta trans z broda i penisem nie jest biologicznie kobieta - bo wedle nowych pogladow jest biologiczna kobieta tylko, ze byla plec pomylona przez lekarza przy porodzie, zwolnili lekarza bo powiedzial, ze do 2 metrowego mezczyzny z dluga broda nie bedzie zwracal sie per 'Pani', Zmuszono profesorke uniwersytetu do przeprosin bo studenci szpiegowali jej social media i tam wyszukali, ze ona polubila jakies osoby, ktore to sa niby TERF czyli feministki nie uznajace transseksualistek za takie same kobiety jak urodzone kobiety, Jessica Yaniv w Kanadzie pozwami zamknela kilka kobiecych spa poniewaz te miejsca przeznaczone do depilacji intymnej kobiet nie zgodzily sie depilowac jej/jego penisa)
Nie ma w Polsce az tyle ludzi z obcych kultur wiec nadal nie ma, az takiego 'sexual harrasment' jak doswiadczylam w innych krajach.
Jakas jeszcze szczerosc jest i nawet da sie dyskutowac z ludzmi o innych pogladach. Co jest, nie wiem czy wiesz, ale  bardzo bardzo nie popularne teraz. Jak sie nie zgadzamy to ja musze dzwonic po policje i zalatwiac Ci zwolnienie z pracy i publiczny lincz.

Winter.Kween napisał/a:

Co do slubow osob homoseksualnych jest to po prostu glupi problem. Daliby te sluby i tyle.
Chodzilo mi o ekonomiczne powiazania. Nigdy nie zaplacilam ani jednego podatku w Polsce. Nie mieszkam w Polsce i nie bede mieszkac, bo juz mieszkalam wystarczajaco wiele lat.

Zaprawdę zadziwia mnie jak ludzie nie potrafią połączyć tych dwóch fragmentów w jedną, logiczną całość. Tak, Polska wciąż jest fajna w wielu rzeczach, bo nie ma u nas ślubów osób homoseksualnych i wszystkiego co się z tym wiąże. No pasaran! lol

365 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2019-08-15 04:52:56)

Snake napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

Winter.Kween napisał/a:

Zaprawdę zadziwia mnie jak ludzie nie potrafią połączyć tych dwóch fragmentów w jedną, logiczną całość. Tak, Polska wciąż jest fajna w wielu rzeczach, bo nie ma u nas ślubów osób homoseksualnych i wszystkiego co się z tym wiąże. No pasaran! lol

Sluby homoseksualne nie maja wiele wspolnego z transactivism, a legalna zmiana plci jest obecna...
Przeciez geje i lesbijki takze sa pod ostrzalem, bo jesli lesbijka nie chce faceta, ktory wyglada jak facet i ma narzady rodne mezczyzny to oni ja teraz nazywaja transfobiczna i wtedy ona jest wykluczona z bycia w organizacjach lgbt. Bo ona ma zaakceptowac penisa mimo, ze pociagaja ja kobiety. Bo jesli nie zaakceptuje to znaczy, ze jest chora. Czyli mamy to samo co w dawnych czasach, lesbijka chora bo nie chce penisa. Tak jest poniewaz dla takiej osoby, ktora nagle wlozy peruke, makijaz i powie , ze jest kobieta nie jest nic wiekszym dowodem na bycie prawdziwa kobieta niz 'lesbijski' zwiazek.
Podobnie z gejami i kobietami, ktore chca sie zmienic w mezczyzn ale chca takze miec cialo kobiece.
Nie wiem czy wiesz, ale wiele z tych osob co to ma takie poglady to nie sa geje czy lesbijki. To sa ludzie hetero albo jak to oni powiedzieliby two spirit albo non binary.
Ba, trans kobiety juz wolaly o usuniecie pubow gdzie wystepuja drag queen bo drag queen to niby karykatura ich.
Takze to co sie dzieje wiele wspolnego z homoseksualizmem nie ma , a juz bardziej ze zmienianiem plci i nowymi twarzami feminizmu.
I mowie o transactywizmie, a nie o osobach trans wszystkich. Sa osoby trans, ktore sie konkretnie z tym nie zgadzaja no i takie osoby takze sa atakowane przez tych oswieconych Social Justice Warriors. Wiec to juz nawet nie chodzi o ta homoseksualnosc czy transseksualnosc, ale jakas obsesje.

Zreszta idioci bez szkol pokonczonych co ida na marsz atakowac ludzi z tecza sa tacy sami. Uciszyc inne poglady, bo raza w oczy.

366 Ostatnio edytowany przez assassin (2019-08-15 09:25:50)

Winter.Kween napisał/a:
assassin napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

No paszport oczywiscie, ze tak. Moim zdaniem pochodzenie z Unii jest najlepsza rzecza na swiecie.
Patrzac z perspektywy mieszkania w innych miejscach. Tylko my mozemy sie przeprowadzac w calkiem inne i fajne kultury tak latwo.

Nie, dasz palec, zaraz będą chcieli rękę. A jak sama piszesz, polski paszport daje mnóstwo możliwości, nikt tu nikogo nie zmusza póki co, do życia w Polsce.

367 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-08-15 11:46:18)

Hahaha - nawet w Katowicach cyrk robią

https://pbs.twimg.com/media/ECATQRoXYAABUYG?format=jpg&name=900x900

368 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-08-15 11:55:02)

Lucyfer666 napisał/a:

Typowe problemy 1szego świata roll
Chociaż to już pewnie ostatni moment.

369

Znerx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Typowe problemy 1szego świata roll

Obronność rzecz ważna, a u nas kuleje.
Pacyfistyczne nastawienie ruchów postępowych w tym jest absurdalna, zwłaszcza w kraju o takim położeniu geograficznym, jak Polska, która powinna być z charakteru militarystyczna.

370

Byłem dziś na pikniku z okazji rocznicy rozgromienia czerwonej hołoty. Mam fajne fotki "Snake z giwerą", "synek z giwerą". Kupa ludzi była.

371

Lucyfer666 napisał/a:

Pacyfistyczne nastawienie ruchów postępowych w tym jest absurdalna, zwłaszcza w kraju o takim położeniu geograficznym, jak Polska, która powinna być z charakteru militarystyczna.

Ciekawe co by powiedzieli na pytanie w stylu:
- wymień 5 ostatnich wojen/konfliktów zbrojnych w Europie.

I ilu byłoby zdziwionych, że nie trzeba się cofać do 1939 roll
No i w ilu brała bezpośrednio (czy pośrednio np.: przez swoich ludzi) Rosja.

372

Ciekawe co by powiedzieli na info, że ludzie do siebie strzelajom kilka godzin drogi od ich wygodnych miejscówek...
Info dla pań - widziałem dziś samych przystojnych żołnierzy, a jakie fajne żołnierki... Jedna namawiała synka na makijaż bojowy ale jakoś nie dał się chłopak umalować wink

Posty [ 331 do 372 z 372 ]

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Co naprawdę wydarzyło się w Białymstoku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018