Mój facet ściągnął prezerwatywę bez mojej zgody - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój facet ściągnął prezerwatywę bez mojej zgody

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 54 ]

Temat: Mój facet ściągnął prezerwatywę bez mojej zgody

Witam.
Mój facet, z którym jestem od roku zrobił coś, czego się nie spodziewałam.. kochaliśmy się i bez mojej wiedzy zdjął prezerwatywę..
Miałam zamknięte oczy, zorientowałam się po czasie.. oczywiście przerwałam natychmiast seks, zrobiłam awanturę.
Byliśmy co prawda oboje wstawieni, ale to go nie usprawiedliwia.. Obiecał mi kiedyś, że seks bez gumy nie wchodzi w grę.. nie dotrzymał słowa.
Pytałam się, po co to zrobił, stwierdził tylko, że był pijany i się za bardzo nakręcił.. że to miało być tylko na chwilę..
Przeprosił oczywiście i widzę, że żałuje.. zapewnił, że to się nie powtórzy. Wcześniej tez kochaliśmy się na lekkim rauszu i nigdy nic takiego nie miało miejsca.

Ja czuję się fatalnie, upokorzona i wykorzystana przez bliskiego mi człowieka.

Nie wiem czy mam mu wybaczyć i dać jeszcze szansę czy zakończyć związek??

Dzięki za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój facet ściągnął prezerwatywę bez mojej zgody

Ponoć częste w dzisiejszych czasach, w UK nazywają to "stealthing" i może być to uznane za gwałt. No ja bym na Twoim miejscu takiemu facetowi już nie zaufał.

3

Faktycznie, nie powinien tego nigdy robić bez Twojego pozwolenia.
Hm sama zadecyduj.
Ja natomiast uważam, że skoro chłopak żałuję, przeprasza to zasługuje na szansę.
Fakt faktem, że nie wiem czy w tej kwestii bym całkowicie już ufała..

4

Nie zaufałabym już po czymś takim.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

A mógł głupi zrobić dyskretnie dziurkę...

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.

6

Czerwony tygrys napisał/a:

Witam.
Mój facet, z którym jestem od roku zrobił coś, czego się nie spodziewałam.. kochaliśmy się i bez mojej wiedzy zdjął prezerwatywę..
Miałam zamknięte oczy, zorientowałam się po czasie.. oczywiście przerwałam natychmiast seks, zrobiłam awanturę.
Byliśmy co prawda oboje wstawieni, ale to go nie usprawiedliwia.. Obiecał mi kiedyś, że seks bez gumy nie wchodzi w grę.. nie dotrzymał słowa.
Pytałam się, po co to zrobił, stwierdził tylko, że był pijany i się za bardzo nakręcił.. że to miało być tylko na chwilę..
Przeprosił oczywiście i widzę, że żałuje.. zapewnił, że to się nie powtórzy. Wcześniej tez kochaliśmy się na lekkim rauszu i nigdy nic takiego nie miało miejsca.

Ja czuję się fatalnie, upokorzona i wykorzystana przez bliskiego mi człowieka.

Nie wiem czy mam mu wybaczyć i dać jeszcze szansę czy zakończyć związek??

Dzięki za odpowiedzi.

Skoro on był wstawiony, to mogło się zdarzyć. Poczytaj sobie inny wątek, co niektórzy ludzie robią "po piwku".

7

No  macie okazję porozmawiać jeszcze raz o waszym "kompromisie" w seksie ..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

8

Gdybym był dziewczyną to raczej bym takiemu podziękował i niech spada na bambus. Nigdy nie wiadomo czy znowu mu nie strzeli to do głowy albo coś innego.

9

Jeśli ci na nim zależy to mu wybacz ale min ograniczone zaufanie. Był pijany A skoro żałuje

10

Rozmowcy wyzej maja racje. Tylko, że jestes rok z facetem i ten rok przez gumkę?

11 Ostatnio edytowany przez Prosiaczkowo (2019-07-07 12:51:00)

"był pijany" - jakie to ma znacznie?
Dla mnie byłby to duży powód do zerwania. Jak się kolejnym razem napali to co zrobi innego wbrew Twojej woli? Może inna dziurka? Może gwałt?

Markotny napisał/a:

Rozmowcy wyzej maja racje. Tylko, że jestes rok z facetem i ten rok przez gumkę?

Przez tą "gumkę" mogą mieć problem w postaci niechcianej ciąży.

12

Ja bym to zakończyła - już nie umiałabym mu zaufać po czymś takim.

A że żałuje? Co z tego? Żałuje, bo został przyłapany. JAkby autorka go nie złapała, to by nie żałował. Krokodyle łzy. Obrzydliwy typ...

13

Jeśli taka pierdoła za przeproszeniem ma doprowadzić do rozpadu związku, to nie dziwię się zę wszyscy szukają pomocy na forach "co zrobić?". Bo to jest pierdoła w kontekście wspólnego marszu przez życie. Facet żałuje, jeśli na ogół w związku jest spoko, to jaki gwałt? Co Wy tu zaraz wkręcacie sobie? Każdy popełnia błędy, Ci ludzie pewnie są młodzi i nie znają do końca konsekwencji swoich głupich mimo wszystko decyzji.

Ja na Twoim miejscu bym wybaczył, ale dla ukarania zrobił sobie przerwe od seksu, zeby pomyslal o odpowiedzialnosci trochę.

14

Nie wiem gdzie ty się chowałeś. To nie jest pierdoła(chyba iż na Podkarpaciu jest wiesza patologia) to jest karalne.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

15 Ostatnio edytowany przez telefonik (2019-07-07 14:55:31)

authority napisał/a:

Nie wiem gdzie ty się chowałeś. To nie jest pierdoła(chyba iż na Podkarpaciu jest wiesza patologia) to jest karalne.

Karalne jest zdjęcie prezerwatywy w czasie stosunku? Jaki paragraf kk bo rozumiem że nie kw wink

16

Pewnie z kodeksu drogowego jazda bez ogumienia big_smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

17 Ostatnio edytowany przez authority (2019-07-07 15:16:18)

Stosunek jest pod pewnymi warunkami Stealthing może podchodzić pod 197 kk oraz 199 kk sprawa do wygrania. Było już kilka wyroków w tej sprawie na korzyść ofiary.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

18

Czasami mam wrażenie, że jedyna porada na tego typu fotach to "zerwij z nim" a potem chodzą Ci Wszyscy ludzie smutni, bo nie wiedzą czego chcą. Gdyby rozstawanie się zależało od takich problemów, to żaden związek by nie przetrwał.

19

Uzasadnienie
definicja gwałtu
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze (...).
§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze (...).

Definicja podstępu
Podstęp może polegać bądź na stosowaniu pozorów, w których pokrzywdzona wyraża zgodę na czyn nierządny, na który nie wyraziłaby zgody, gdyby nie była wprowadzona w błąd.
[Wyrok SN, sygn. II KR 86/85.]

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

20

koksik2700 napisał/a:

Czasami mam wrażenie, że jedyna porada na tego typu fotach to "zerwij z nim" a potem chodzą Ci Wszyscy ludzie smutni, bo nie wiedzą czego chcą. Gdyby rozstawanie się zależało od takich problemów, to żaden związek by nie przetrwał.

Tutaj zgadzam się z Tobą. Jeśli związki mają się rozpadać przez takie rzeczy, to jeśli na prawdę będzie problem jakiś życiowy, to wtedy rozstanie w 5 minut z wyj.... rzeczy przez okno.

Argumentacje dotyczącą tego wyroku sądu rozumiem, co nie znaczy że przy kolejnej tego typu rozprawie sąd podejmie taki sam werdykt.

Dla mnie sprawa do przegadania między dwojgiem ludzi. Już na trzeźwo, po jakiś 2-3 dniach. Wtedy można się "podpytać" na forum.  Może chłopak chciał ją złapać na dziecko ?:)

21 Ostatnio edytowany przez authority (2019-07-07 15:29:30)

Tu akurat sprawa jest jasna. Przypadkiem to nie było. Widać tu bezwzględność łapanie na dziecko w druga stronę. Gdyby on miał HIV nie było by to już takie zabawne. Znam przypadek kobiety co przedziurawiła prezerwatywę bo chciała mieć dziecko. Pech chciał iż miała HPV a ten wirus wbrew mitom dla nas mężczyzn tez jest też  on szkodliwy. Statystycznie  u kobiet 3,3 % chorych na HPV choruje na raka szyjki macicy a wśród mężczyzn 2 % choruje min. na rak gardła.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

22

Do tego jeszcze doszło, żeby w związku sobie zarzucać jakieś paragrafy. big_smile

Dajcie sobie luz na parę dni i wtedy o tym porozmawiajcie, że tak nie może być. I skoro sobie nie zyczysz Ty tego to on ma to uszanować. Bo jeśli pod innymi wzgledami jest dobrym partnerem, to widocznie popełnił błąd. A błędy się zdarzaja. Chyba, ze masz go gdzies, to wtedy masz pretekst.

23 Ostatnio edytowany przez authority (2019-07-07 15:39:11)

Zależy jakie błędy. Z takich zachowań wychodzi prawdziwa natura takiej osoby. Ludzie się nie zmieniają. To jest mit już w dzieciństwie w wieku 8-9 lat kształtuje się charakter człowieka. Niech kłamca ożeni się z kłamczuchą i manipulantką.
Takiej osobie dasz pozwolenie a pójdzie daj wejdzie ci na głowę i zniszczy całe życie.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

24

koksik2700 napisał/a:

Do tego jeszcze doszło, żeby w związku sobie zarzucać jakieś paragrafy. big_smile

Dajcie sobie luz na parę dni i wtedy o tym porozmawiajcie, że tak nie może być. I skoro sobie nie zyczysz Ty tego to on ma to uszanować. Bo jeśli pod innymi wzgledami jest dobrym partnerem, to widocznie popełnił błąd. A błędy się zdarzaja. Chyba, ze masz go gdzies, to wtedy masz pretekst.

Gdzie ty się chowałeś? Błąd?? Błąd to by był, dyby facet prezerwatywę źle założył i ona by pękła w trakcie - przypadek, błąd. A tutaj to było celowe działanie.

Co by było, jakby ją czymś zaraził? Albo jakby zaszła w niechcianą ciążę?

W seksie trzeba ufac partnerowi. Jak bym po czymś takim nie zaufała, więc siłą rzeczy nie warto by kontynuować związku.

25

Szkoda, że nie ma żadnych paragrafów na podstępne wrabianie facetów w obce dziecko ze zdrady i celowe wmawianie mu ojcostwa.
Zamiast tego, jest patologia polegająca na tym, że po pół roku facet musi płacić alimenty na nieswoje dziecko, bo "zaufał kobiecie", a prokurator ma w d. takiemu pomagać bo "dobro dziecka".

Ta sprawa wcale nie jest mniej ważna od zdejmowania prezerwatywy w czasie stosunku.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

26

Równie dobrze ona mogła go czymś zarazić. smile Pozatym to gdybanie na zasadzie "co by było?" ale nic nie było. Już nie histeryzujcie. smile

27 Ostatnio edytowany przez authority (2019-07-07 17:19:06)

Albo on ją jak się od niej zarazi to jego wina w żaden sposób go to nie usprawiedliwi  czemu tak go zajadle bronisz masz coś takiego za uszami ?  A może to o tobie jest ?
Koks niszczy psychikę. Co do testów na ojcostwo problem jest innych nie chodzi o ustalenie czy jest się ojcem ale kto jest ojcem. Tu nie ma problemu pan Bodnar uznał iż matka nie jest potrzeba by zbadać ojcostwo. By zrobić test na ojcostwo trzeba pobrać krew a nie zrobi się tego bez zgody osoby której pobiera się krew a zgodnie z prawem nikogo nie możną zmusić do pobrania krwi. problem sam by się rozwiązał gdyby takie pobieranie krwi było obowiązkowe. W innym wypadku dziecko nie miało by ojca. A matka musi pracować za 2 osoby kto zajmie się dzieckiem. Pewnie PIS ukradnie mój pomysł jak to zwykle bywało. Ja o czymś piszę a PIS kradnie to realizuje bez podania informacji kto jest autorem tegoż pomysłu. Warto tu zauważyć iż ojciec może zrzec się ojcostwa a matka nie. Nawet jak zostawi w szpitalu czy oknu życia zaraz policja wszczyna postępowanie poszukania matki.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

28

Akurat ja nie mam czegoś takiego za uszami, po prostu wydaje mi się to błahostką w skali problemów wspólnego życia. No, chyba ze w ogóle takiego nie zakładają, to warto się rozejść i tyle.

29

Jeżeli go kochasz to absolutnie nie jest to powód do rozstania! Nie rozumiem ludzi którzy piszą tutaj abyście się rozstali- czy oni kiedyś kogoś w ogóle kochali i nie spotkali się z problemami? Facet po procentach i żałuje -okej. Widocznie powinniście porozmawiać o tym i może pomyśleć o innego rodzaju antykoncepcji. Co nie znaczy że masz mu pozwalać aby takie sytuacje się powtarzały rzecz jasna.

30

Jej trochę się temat rozkręcił i widać inne podejścia do sprawy.
Ogólnie też uważam, że dziś ludzie z każdego powodu są w stanie zerwać.
Facet nigdy nie powinien tego robić, to fakt, ale zrobił to raz pod wpływem alkoholu, myślę że on nawet nie pomyślał nad tym co dokładnie robi. Dal się ponieść chwili. Należy szczerze porozmawiać o tym, wyznaczyć granice, jeżeli powtórzy to, to zgadzam się żeby zerwać i może nawet ta sprawa sądowa wink
Ale litości... To tylko człowiek, błąd każdemu się zdarza...
Kwestia tylko czy autorka byłaby w stanie jeszcze raz zaufać, o ile on na to zasługuje i to niech autorka zadecyduje czy zerwać z facetem czy nie...

31

Do tych wszystkich osób, które mówią, że "facet przecież żałuje" - czy Wy nie widzicie, że on żałuje, bo został złapany? Czy tak samo by żałował gdyby sam wytrzeźwiał i sie zastanowił nad tym co zrobił? Wątpię. Raczej by sięcieszył, że mu się upiekło.

X77 napisał/a:

Szkoda, że nie ma żadnych paragrafów na podstępne wrabianie facetów w obce dziecko ze zdrady i celowe wmawianie mu ojcostwa.
Zamiast tego, jest patologia polegająca na tym, że po pół roku facet musi płacić alimenty na nieswoje dziecko, bo "zaufał kobiecie", a prokurator ma w d. takiemu pomagać bo "dobro dziecka".

Ta sprawa wcale nie jest mniej ważna od zdejmowania prezerwatywy w czasie stosunku.

X, jak to jest, że Ty w każdym temacie wtrącasz coś o łapaniu faceta na dziecko, tak jakby to było powszechne zjawisko, a nie kilka procent patologii?

To, co zrobił facet autorki to poważny problem. Ja się zastanawiam, jak zareagowałby taki koksik, który tak tu go broni i umniejsza jego zachowanie, gdyby sytuacja była taka, że to dziewczyna chcąc złapać go na dziecko np przedziurawiła kondom, albo np "zapomniała" o pigułce. CZy też byłoby to takie nic w skali życia.

Taka, jak koksik to nazywa, drobnostka, mogła zdecydować o całym ich życiu, a zwłaszcza o życiu autorki, więc nie bagatelizujmy tego yikes

32

Dlatego proponuje zająć się jakimś hobby, poświęcić się mu. Być naprawdę w tym dobrym. Seks odstawić. Sama widzisz ile w tym stresu.

33

Ja bym się wkurzyła, może pomyślała o tabletce po i żyła dalej. Sama wiem, że seks po pijaku może trochę inaczej wyglądać. Oczywiście, że stracilabym do niego zaufanie,ale to nie powod do zerwania. Może jeśli wypijecie to nie idźcie do łóżka, bo będziesz czuła się niepewnie.

34 Ostatnio edytowany przez X77 (2019-07-08 00:09:47)

CatLady napisał/a:

X, jak to jest, że Ty w każdym temacie wtrącasz coś o łapaniu faceta na dziecko, tak jakby to było powszechne zjawisko, a nie kilka procent patologii?

Po pierwsze, nie w każdym temacie(patrz niżej, "po trzecie").
Po drugie, nie mówiłem dokładnie o "łapaniu faceta na SWOJE DZIECKO" np. przez przebicie prezerwatywy(choć to też jest poważnym problemem), a o WRABIANIU faceta w NIESWOJE dziecko i wmawianiu mu ojcostwa, czyli ŚWIADOMYM, bądź nawet celowym doprowadzaniu do sytuacji, gdzie nieświadomie facet wychowuje i/lub płaci alimenty na nieswoje dziecko.
Po trzecie akurat w tym temacie była mowa o paragrafach i przestępstwie i ponoć "stealing" można podciągnąć pod takowy. Skoro tak, to i na wrabianie w faceta w nieswoje dziecko powinno być przestępstwem i mieć swój paragraf w KK. Jeśli nie ma, to znaczy, że rząd/państwo siłą rzeczy uważa takie zjawisko za akceptowalne. Jeśli uważacie, że się mylę, to podajcie mi odpowiednie paragrafy na to, chętnie się dowiem/sobie przypomnę.
Po czwarte, te "kilka procent" wszystkich zjawisk to MIT, gdyż te kilka procent dotyczy TYLKO tych zjawisk, które przypadkiem zostały odkryte i wyszły na światło dzienne po X latach, a tym samym takie kobiety przyłapane. A i to często się okazuję że one "żałują" tylko dlatego, że się wydało.

CatLady napisał/a:

To, co zrobił facet autorki to poważny problem. Ja się zastanawiam, jak zareagowałby taki koksik, który tak tu go broni i umniejsza jego zachowanie, gdyby sytuacja była taka, że to dziewczyna chcąc złapać go na dziecko np przedziurawiła kondom, albo np "zapomniała" o pigułce. CZy też byłoby to takie nic w skali życia.

Taka, jak koksik to nazywa, drobnostka, mogła zdecydować o całym ich życiu, a zwłaszcza o życiu autorki, więc nie bagatelizujmy tego yikes

Daleko jestem od kwalifikowania tego co robią faceci pokroju chłopaka autorki jako drobnostkę(sam nie widzę niczego przyjemnego w takim zachowaniu tylko jedynie problemy), ale wiele kobiet kwalifikuje wrabianie facetów w dziecko ze zdrady jako drobnostkę, co zaobserwowałem w wielu tego typu tematach na wielu forach(także tutaj). Te, które to ostro krytykują i rozumieją takiego oszukanego faceta stanowią mniejszość.

W sumie jak sobie tak myślę, to takie postępowanie faceta autorki raczej porównałbym z łapaniem facetów na ich dziecko(nie branie pigułek anty w tajemnicy, bądź przebicie prezerwatywy). To jednak wrabianie faceta w obce dziecko(np. ze zdrady z kochankiem) jest większym przestępstwem.

Co do faceta autorki i jemu podobnych to skwitowałbym w prosty sposób: Skoro nie podoba mu się, że jego obecna partnerka chce się kochać tylko z prezerwatywą, to niech od niej odejdzie i poszuka sobie takiej, która też woli to robić bez.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

35

Alko uderzyło do głowy i koniec końców nic się nie stało. A mógł zabić.

36

Przyznałbym rację użytkowniczce CatLady, wydaje mi się że nawiązywanie tu do jakichś niepotwierdzonych spekulacji o "łapaniu na dziecko", to odbieganie od tematu. Dziewczyna ma uzasadnione wątpliwości czy może dalej ufać chłopakowi. Skuteczność antykoncepcji może wymagać zaangażowania obu stron, a takie antykoncepcje chronią nie tylko przed ciążami, ale także przed chorobami. Jeśli chłopak nie ma na uwadze tego typu zagrożeń, i np. rezygnuje z prezerwatyw korzystając z niewiedzy dziewczyny, lub w ogóle nie stosuje ich np. w dni gdy autorki nie ma w pobliżu, to może wiązać się z niechcianymi konsekwencjami dla obydwu osób, w tym przypadku nie mówiłbym nawet o błędzie (takie określenie moim zdaniem wiąże się z zaniedbaniem), tylko raczej o celowym zaniechaniu chłopaka.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

37

CatLady napisał/a:

koksik, który tak tu go broni i umniejsza jego zachowanie, gdyby sytuacja była taka, że to dziewczyna chcąc złapać go na dziecko np przedziurawiła kondom, albo np "zapomniała" o pigułce. CZy też byłoby to takie nic w skali życia.

Byłem tylko w dwóch związkach w swoim życiu, w tym jednym 7dmioletnim. Nawet gdyby zdarzyło mi się mieć dziecko, a zawsze mozna wpaść, to byłbym gotów na podjęcie odpowiedzialności. Ponieważ będąc jeszcze w związku uważałem, że już bym sobie poradził z taką sytuacją. Zakładam po prostu, żeby sobie ufać i skoro nic się nie stało to nie dopisywać teorii o gwałcie i innych takich rzeczach.

A jeśli chodzi o łapanie na dziecko, to owszem zdenerwowałbym się. Jednak jeśli zależało by mi na tej osobie i ogólnie była by w porządku, to czemu od razu się rozstawać?

38

Zapewne Autorka jak i jej facet są osobami młodymi a przez co hm niedoświadczonymi. Chłopak nie pomyślał nad tym co zrobił i chciał wejść tylko na chwilę (zrobił to pewnie dla przyjemności, głupi pomysł przez alko itp) ale raczej bardzo wątpliwe że chciał złapać na dziecko. Według mnie żałuję bo nie myślał nad tym co zrobił a nie dlatego że został złapany. Oczywiście, że o ciążę w takim przypadku łatwo , ale już nie róbmy z tego chłopaka potwora. Trochę empatii dla Niego i nie wszystko jest czarne lub białe. Przyznaję że źle postąpił, przez co utracił zaufanie i słusznie ale bez oskarżania o nie wiadomo już co . Ludzie błędy popełniają, każdy, jedni większe drudzy mniejsze i też w zależności jak na to patrzeć bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Tylko dlatego chłopaka bronie bo też od razu nie oskarżam o niecne zamiary. Swoją ocenę uważam za sprawiedliwa i obie strony mogę zrozumieć

Swoją drogą, czekam na post autorki co dalej smile

Posty [ 1 do 38 z 54 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój facet ściągnął prezerwatywę bez mojej zgody

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018