Jak to potraktować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak to potraktować?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

39

Odp: Jak to potraktować?

Komentarze mężczyzn - krótko i na temat. Źle to, dobrze tamto, pomyśl o tym, zwróć uwagę na tamto.

Komentarze pań - weź, Ty jakaś nie ten tego jesteś, coś z Tobą nie tak.

wink

Wielokropko - mądrze mówisz o pracy nad sobą. 'Chcę' wypracować w sobie w końcu umiejętność nie stresowania się potencjalną zdradą, na którą oczywiście i tak nie mam wpływu. Nie szłabym tylko tak daleko we wnioskach o nie przyjmowaniu krytyki czy uwag, jesteśmy dorośli i chyba wiemy że po napisaniu tu kilkunastu linijek, tak naprawdę absolutnie nic o sobie nie wiemy, więc to czy i w jakim stopniu przemyśle co napisałaś, jak i co inni konstruktywnie napisali, pozostaje po mojej stronie. Napisałam tu tylko kilka linijek. Psychoanalizy mojej osobowości na ich podstawie są już dużą nadinterpretacją wink na którą widzę dużo osób ma ochotę. Ale to chyba już taka nasza ludzka natura, albo nasza kobieca natura wink łatwość w sekudnowym wystawieniu komuś oceny.

Wracając do meritum. On dostał jasny sygnał że nie podoba mi się takie pisanie do koleżanki, a ja muszę wyluzować i jakoś poukładać sobie w głowie to że choćbym nie wiem jak chciała go upilnować, nie upilnuje jeśli będzie chciał zdradzić.

40

jak takie wyciągasz wnioski to szkoda czasu dla Ciebie. Są męskie fora.. big_smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

41

smile

:*

42

Robin30 napisał/a:

(...) Wielokropko (...)

Tak jak w wątkach, w których dotychczas zabierałam głos, tak i w Twoim, przedstawiłam swą opinię, której nie uważam za prawdę objawioną, ale nie wycofuję się ze słów tu napisanych. Nigdy też nie sądziłam, że znajdzie się choć jedna osoba, która me uwagi przyjmie bezkrytycznie. smile

Niczego nie musisz. Możesz. To kolejna drobna z pozoru różnica. smile

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

43

A co to za piosenka dokładniej? :-)

44 Ostatnio edytowany przez justa_pl (2019-07-03 20:54:33)

Jak widać po różnych opiniach, sprawa nie jest tak jednoznaczna. Jedni bagatelizuja problem zarzucając Ci chorobliwą zazdrość, inni, że masz rację tak gwałtownie reagując.
Ja należę do tych drugich.
Sama lubię flirtować i uważam, że pisanie prywatnych wiadomości po pracy, przez faceta żonatego, który w czasie wolnym powinien zajmować się  rodziną, żoną, domem itd, i to na dodadek w stanie "upojenia" wskazuje, że   to mocno zaawansowany flirt, podryw czy jakkolwiek to nazwać i mężczyzna myśli w czasie wolnym , prywatnym o kolezance z pracy a nie o  Tobie.
Nie ważne, jakimi słowami ją zaczepiał, najważniejsze, że po pijaku myślał o niej i wysyłał do niej wiadomości i jeszcze piosenkę. Zadał sobie trochę trudu, prawda ? Po co ? Widocznie bardzo mu zależało.  Uważam, że Twoja reakcja była prawidlowa. Mnie by chyba szlag trafił.

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak to potraktować?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018