Czy coś jest nie tak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy coś jest nie tak

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 85 z 85 ]

77

Odp: Czy coś jest nie tak
Ewelina.es napisał/a:

W takim razie nie wiem jak wyjaśnić fakt ze dziewczyna bardzo chce być z kimś i wziąć ślub a do łóżka pójść nie chce. Może powinna się nie przyznawać ze spała z poprzednikami i tu jej wina big_smile
(Chodzi tu o sytuacje która opisał Burzowy a nie Autor wątku)

Ja sama jako kobieta tez zawsze obawiałam sie sytuacji ze będę uprawiała z kimś seks a tu facet powie nagle papa i związek się rozleci. Nikt nie chce być traktowany przedmiotowo. Dziewczyna oczekuje pewności.

Doczytaj co burzowy napisał:) nie sypią z nim A chce z.nim ślubu:) za to sypią z innymi mmm to jest dopiero seks po ślubie:)

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
=Bob Marley=
Zobacz podobne tematy :

78

misiando napisał/a:
Ewelina.es napisał/a:

W takim razie nie wiem jak wyjaśnić fakt ze dziewczyna bardzo chce być z kimś i wziąć ślub a do łóżka pójść nie chce. Może powinna się nie przyznawać ze spała z poprzednikami i tu jej wina big_smile
(Chodzi tu o sytuacje która opisał Burzowy a nie Autor wątku)

Well, spotkałem na swojej drodze - rozwiedzione już - kobiety, które mi mówiły, że wyszły za mąż za mężczyznę, który im się nie podobał, ale już nie chciały być same, że już czas rodzinę, że byłby ojcem dobrym.

Ja też, jak sobie przemyślę, nie kręciłem mojej, byłej już, żony. Z każdą inną seksu miałem co najmniej tyle, co chciałem, a tamta tylko "przestań" i "przestań", "jestem zmęczona", "jutro do pracy" itp.

Jak mężczyzna podnieca kobietę, to majtki swoje i jego zdejmie tak szybko, że się zadrapania na tyłku zrobią. A jak nie, to cóż, "głowa boli" itp.

Ewelina.es napisał/a:

Ja sama jako kobieta tez zawsze obawiałam sie sytuacji ze będę uprawiała z kimś seks a tu facet powie nagle papa i związek się rozleci. Nikt nie chce być traktowany przedmiotowo. Dziewczyna oczekuje pewności.

Jakby to ująć...
Mamy inne wartości. Seks dla mnie jest wartością samą w sobie, a nie tylko wisienką na torcie związku z przyszłością i pewnością, i przygodny jak najbardziej przyjmuję, o ile nie jestem w związku. Traktowanie przedmiotowe w seksie to zrobić kilkanaście śmiesznych ruchów, rozładować się i obrócić na drugi bok, a nie zadbać o orgazm partnera smile

Ale cóż, roboty nie przepracujesz, wódki nie przepijesz, kobiety nie zrozumiesz smile

A widzisz. Dla mnie jako kobiety traktowanie przedmiotowe jest wtedy kiedy facet uprawia seks z kobieta a wcale nie zamierza z nią być. Kazda kobieta dlatego chce mieć pewność. Laska nie jest pewna faceta to nie idzie z nim do łóżka. Mi by było szkoda czasu na takie zabawy. Nie pasuje mi ktoś to nie marnuje czasu sobie i komuś.

79

Ewelina.es napisał/a:

Kazda kobieta dlatego chce mieć pewność.

Nie każda. Ekstrapolujesz swoje wartości.

Ewelina.es napisał/a:

Laska nie jest pewna faceta to nie idzie z nim do łóżka.

Przypisujesz jej swoje motywacje, wartości i poglądy. Ja sądzę, że ona nim manipuluje, chce go zaobrączkować, a potem zeżreć. Być może dlatego, że sam byłem manipulowany i ustawiany przez kobiety.

Ewelina.es napisał/a:

Mi by było szkoda czasu na takie zabawy.

Tobie tak.

80

Rozstałem się z nią. Jeszcze rozjebała mnie jej wypowiedź, że "kurewki siedzą u chłopaków do pierwszej w nocy" haha.

No i super a teraz patrz jak znajduje nowego chłopaka i gwarantuję Ci, że maks miesiąc dwa i poleci z nim w tango smile

82

Mnie to nie obchodzi już. Jak ja sobie znajdę odpowiednią kobietę to też myślę, że nie będzie miała z tym problemu, moja przyszła partnerka, jak uważacie?

Jak trafisz na normalną zdrową kobietę, której się spodobasz to uwierz mi, że sama będzie o to zabiegała tongue

84

No też mi się właśnie tak wydaje.

85

Mimo wszystko zaliczyłbym to jako happy end.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

Posty [ 77 do 85 z 85 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy coś jest nie tak

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018