Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 57 z 57 ]

Odp: Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?
Ela210 napisał/a:
zwyczajny gość napisał/a:
Snake napisał/a:

Można znaleźć ładną i mądrą więc po co półśrodki?

Znaleźć to nie problem......tylko trzeba jeszcze przywiązać.....a to już wyższa szkoła jazdy.

chcesz powiedzieć, że im ładniejsza, tym bardziej.. puszczalska? wink

A skąd takie skojarzenie? smile
Niemniej to fakt, że koło urodziwych stada bąków się uwijają....znaczy się, ładne mogą przebierać.

Zobacz podobne tematy :

40

Snake napisał/a:

Można znaleźć ładną i mądrą więc po co półśrodki?

To nie jest takie proste, jak się wydaje.
Zwłaszcza, jeśli chodzi o tzw. mądrość.
Miałem szczęście, bo moje kobiety wspólnego życia z nimi były/są ładne i mądre.
Temat, to zaproszenie do dyskusji akademickiej.
Głupia, ale z którą można się pokazać, by koledzy ślinili się na jej widok, czy mądra, szara myszka zapewne?

facet po przejściach

41 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczycaa (2019-05-29 10:22:45)

No dobra, ale jaka to naprawdę brzydka kobieta?

Jeżeli chodzi o pytanie autorki to...

Ja jak bym była mężczyzną wolalabym brzydszą, ale mądrą życiowo, kobiecą-wrażliwą.
I jakby naprawdę było aż tak żle-z jej wyglądem,  to poprawiłabym ją zabiegami/medycyny estetycznej, chirurgi.
Wygląd łatwo jest poprawić tym bardziej w tych czasach przy tak rozwinietej chirurgi/medycynie estetycznej,
mądrości życiowej/mądrego postępowania niestety nie kupisz...

Nie chciałabym głupiutkiej, naiwnej, dziecinnej, ani zarozumiałej/bezczelnej/aroganckiej, pyskatej panny, bez subtelności-kobiecości.

Naprawdę mądry mężczyzna, życiowy, nie weżmie sobie panny tylko na pokaz...żeby leczyć swoje kompleksy.

Idealnie gdyby była normalna, nie za brzydka, nie jakaś lala, mądra życiowo, kobieca, subtelna, wrażliwa, wierna/lojalna.

"Seksapil to sprawa wnętrza kobiety. Gdyby chodziło o urodę, to wszystkie ładne kobiety byłyby seksowne,
a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,
myślę więcej niż mówię, obserwuję więcej niż sądzisz"

42

Marea19 napisał/a:

Gdybyście mieli do wyboru tylko 2 kobiety: ładną i głupią czy brzydką i mądrą, to którą wybralibyście za żonę? Która Waszym zdaniem ma większą wartość?

Stanisław Jerzy Lec napisał/a:

Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

43

Inteligencja to też nie tak wiele, bardziej charakter całościowo. Tylko charakter odpowiedni znaleźć graniczy z niemozliwoscia. Dziś przy seryjnej monogamii wystarczy jeden klops, trudności życiowe i cyk wymieniamy model na ten, który problemów aktualnie nie ma. Sama uroda też się szybko nudzi, a kręci też mniej niż odpowiednie słowa lub czyny. Należałoby to połączyć, a że w jednej osobie się nie da... to wychodzi na to, że lepiej ciągnąć kilka znajomości.

PS Tylko nie szare myszki, aktualnie to chyba karyny są już bardziej stabilne.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

44 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-05-29 10:48:28)

Averyl napisał/a:
Marea19 napisał/a:

Gdybyście mieli do wyboru tylko 2 kobiety: ładną i głupią czy brzydką i mądrą, to którą wybralibyście za żonę? Która Waszym zdaniem ma większą wartość?

Stanisław Jerzy Lec napisał/a:

Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie

Cóż. I po dyskusji. smile

facet po przejściach

45

Żadną

46

Moja droga. To zależy też czy mężczyzna jest tylko przystojny i głupi? Czy też Mondry ale nie przystojny.  A może... I Mondry i przystojny? Tak czy siak... Jeżeli chodzi o prawdziwą miłość to wygląd i rozum, w tych sprawach, nie ma żadnego znaczenia.

47

Jak nie ma chemii to nie ma zwiazku.
Chemii byc nie może gdy kobieta sie nie podoba (czyli gdy w naszym odczuciu jest brzydka).
Na szczescie pojecie ładna/brzydka jest wzgledne.
Jeden lubi chudy a drugi taki przy kosci.
Jeden z małymi cyckami a inny z duzymi.
Jeden z małą dupą a drugi z duzą.
Kobiet szczupłych z duzymi cyckami i duzą dupą ale nietknietych skalpelem - nie ma.
I tu kolejny podział.
Jeden woli nieidealną ale nietknię skalpelem a drugi idealną i ilosc operacji jest mu obojetna.

48

foggy napisał/a:

Jeden z małą dupą a drugi z duzą.

A jeszcze inny zakłada tematy z dupy.
Dla każdego coś miłego.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

49

Ale kobieta bez dupy dziwnie by wyglądała, sama przyznaj.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

50

Burzowy napisał/a:

Ale kobieta bez dupy dziwnie by wyglądała, sama przyznaj.

Jakąś dupę każdy ma, tak samo jak rację...

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

51

Nawet zdarza się, że czarną.

52

Miałem dzisiaj podobny dylemat. Zacznę od tego, iż nie potrzebuję się nikomu chwalić w internecie, zazwyczaj nie mówię o tym nikomu, ponieważ wiem, że ma to fatalne skutki. Jestem wybitnie inteligentny. Wbrew pozorom, wcale nie jest mi przez to łatwiej w życiu. Nie ma tygodnia abym nie rozmyślał o wojnie handlowej na linii USA-Chiny, ekstremalnie ważnej dla świata. Głowa wieczne przeładowana, nigdy inaczej.
Do tematu. Po kilku nieudanych związkach przyszła mi dzisiaj myśl. Skoro i tak nie jestem w stanie znaleźć kobiety o swoim poziomie intelektualnym to może znaleźć sobie kompletną idiotkę, byle była sympatyczna. Nota bene, mój dziadek, także wybitnie inteligentny, ożenił się właśnie ze śliczną jednak głupią kobietą, moją babcią. Dzisiaj myślę sobie, że chyba ładna i głupia... może....

53

Polaquito - ale skąd ty aż taką głupią wytrzaśniesz??? czym ją przyciągniesz do siebie, no bo przecież nie atutami swojej dyńki?
Męskim organem też jej nie zaimponujesz, bo zakładam, że jesteś na tyle inteligentny, że nie chodzisz z nim na wierzchu, więc czym?
...

Swoją drogą - jak tak rozmyślasz i rozmyślasz to coś z tego wynika? rozminiłeś problemy świata?,
czy może maszynka się zacięła i stoisz w miejscu z opuchniętą dyńką?

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

54

Nie napisałem poprzeniego posta aby rozpocząć dywagacje o swoich rozterkach. Nakreśliłem sytuację aby wyjaśnić autorce tematu dlaczego (na dzień dzisiejszy) skłaniam się ku ładnej i głupiej. Nie zamierzam się kreować tu na Casanova'e jednak nie mam problemu aby zrozumieć czego ode mnie chce kobieta i staram się jej to dać. Najczęściej jest to miłość. To właśnie kobietom daje lub też jej złudzenie. Działa jak lep muchy i jest to to co potrafię najlepiej. Dawać miłość. Każdy człowiek jej pragnie, nawet jeśli owe pragnienie istnieje tylko w podświadomości.

55

Averyl napisał/a:

Swoją drogą - jak tak rozmyślasz i rozmyślasz to coś z tego wynika? rozminiłeś problemy świata?

Tak. Analiza problemu, propozycja rozwiązań, wybór najlepszego, próba wdrożenia. Tym zajmuje się inteligencja.
Nie uda Ci się wyprowadzić mnie z równowagi swoim lekceważącym tonem. Okaż proszę chociaż szczyptę wdzięczności za to, że ktoś zajmuje się także Twoimi problemami, których nie dostrzegasz.

56

Polaquito napisał/a:
Averyl napisał/a:

Swoją drogą - jak tak rozmyślasz i rozmyślasz to coś z tego wynika? rozminiłeś problemy świata?

Tak. Analiza problemu, propozycja rozwiązań, wybór najlepszego, próba wdrożenia. Tym zajmuje się inteligencja.

Dzięki,  teraz już wiem czym zajmuje się inteligencja. A ty, czym się zajmujesz, rozmyślasz, rozmyślasz i jaki efekt?
...taki jezusek, co to rozwiązuje nawet moje problemy? i jeszcze chciałbyś wdzięczności netkobiet, łał

... no i co z moim pytaniem, skąd taką głupią wytrzaśniesz, zwłaszcza jeśli będzie ładna lol

cytat z koszulki "jeśli w życiu nic mi nie wyjdzie, wyjdę za mąż" - w sumie, może masz jakieś szanse

57

Za pomaganie ludziom i zwierzętom jedyne co dostałem w życiu to kopy w dupę. Już mnie to nie boli, nie rusza. Nie spodziewam się niczego poza kolejnym kopem. Czy naprawdę myślisz, że nie spodziewałem się kolejnego aroganta na swojej drodze? Wisi mi to. Robię co mogę, by żyć w zgodzie z samym sobą. Chciałem pomóc autorce zrozumieć mężczyzn, bo do nas było skierowane pytanie. Możesz śmiało iść pluć jadem na kogoś kogo to ruszy.

Posty [ 39 do 57 z 57 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018