Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 57 ]

Temat: Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?

Gdybyście mieli do wyboru tylko 2 kobiety: ładną i głupią czy brzydką i mądrą, to którą wybralibyście za żonę? Która Waszym zdaniem ma większą wartość?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?

Jeżeli mam mieć taki wybór, to wolę nic nie wybierać.

Ładna próba.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

3 Ostatnio edytowany przez Ja25 (2019-05-24 16:32:30)

Hahah, to wszystko zależy od jej zachowań, jeśli z ładną byłoby nie do wytrzymania to wybrałbym mniej urodziwą. Ładną głupiutką kobiete można by wiele nauczyć, więc na początek wolałbym się podjąć tego zadania niż skazywać się na osobę która mi się wizualnie nie podoba

4 Ostatnio edytowany przez Ja25 (2019-05-24 16:31:48)

Twoje pytanie jest zbyt ogólne, napisane w niezbyt inteligentny sposób, więc myślę że jesteś tą ładną.

5 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-05-24 16:35:34)

Biorąc pod uwagę, że w temacie o eurowyborach lol promujemy kandydatkę w oparciu o jej look w kostiumie lol to wiesz... uroda załatwia wszystko, mozna nawet parlamentarzystką zostać na ładnej twarzy i sexownym ciele cool

Zresztą jak mówi mądrość ludowa wink "Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie".
I tego się trzymajmy, bo wtedy wszyscy do siebie pasują.

ps.
Ludzi inteligentni nie są brzydcy, bo wiedzą jak się zrobić, że to ma wartość.

ps2.
wink

6

Oczywiście, że ładna i głupia, bo nie oczekuję od kobiety bycia tytanem intelektu. Kobieta musi być ładna aby była w stanie mnie pociągać. Pytanie tylko co dla kogo znaczy ładna. Dla mnie ładne są zarówno kobiety, które czasami mijam na ulicy jak i modelki z wybiegu. Pomiędzy nimi jest przepaść w urodzie, lecz obie mi się podobają. Dlatego kluczowym elementem jest dla mnie, żeby w ogóle mi się podobała - nie musi to być miss polonia, nie musi mieć tysięcy fanów. Po prostu musi mieć w sobie to coś.

Bycie inteligentną nie jest równo znaczne z kobiecym charakterem i odpowiednim poziomem empatii. Nie oczekuję tez od kobiety, żeby miała jakieś nietypowe pasje. Moim zdaniem świat stanął na głowie z tymi pasjami, ciągle jacyś faceci piszą o braku pasji u kobiet i jakiejś mitycznej wiedzy czy inteligencji. Jakie to ma znaczenie w związku to ja nie wiem. Od dzielenia pasji i rozmowy na ambitne tematy mam przyjaciół i znajomych. Moja kobieta jak chce to może czytać jakieś super-inteligentne książki lub latać z pasji na księżyc. Jeżeli nie ma odpowiednich cech charakteru (Cech partnerki i Matki) to co mi z jej inteligencji? Równie dobrze może sobie oglądać seriale, jeżeli sprawia jej to przyjemność nic mi do tego.

Dla mnie wystarczy, żeby kobieta była zdrowa i psychicznie zrównoważona oraz posiadała kobiece cechy takie jak wrażliwość, empatię, wierność. Potrafiła wesprzeć swojego partnera oraz wychować dzieci, miała podstawową wiedzę dotyczącą finansów, zarządzania pieniędzmi, oszczędzaniem.

Inteligencja to też jest temat rzeka, bo ludzie różnie to rozumieją. Dla niektórych osoba inteligenta to będzie Elon Musk lub Albert Einstein. Dla innych będzie to osoba, która przeczytała parę książek i coś tam wie o życiu. Dla jeszcze innej będzie to osoba wykonująca zawód związany z abstrakcyjnym myśleniem i kreowaniem np: programista.

Tak więc pytanie w stylu głupia-ładna vs brzydka-inteligenta jest bez sensu, bo każda osoba ma swój filtr percepcji i każdy inaczej odbiera urodę u kobiet oraz każdy inaczej uznaje inteligentne według swoich własnych kryteriów. Więc pytanie z tematu bez sensu - na pewno odrzuciłbym brzydką bo niebyłbym wstanie się zmusić do związku i okłamywać drugą osobę. Ładną mógłbym przetestować pod względem charakteru(inteligencja mnie nie obchodzi) i jeżeli miałaby odpowiedni charakter mógłbym rozważyć związek. Jeżeli nie, to nie wybrałbym żadnej

7

To są ogólne pojęcia i nawet wybór "ładnej i mądrej" nie byłby oczywisty, jest znacznie więcej rzeczy ważnych dla udanego związku, ale gdybyśmy "ładna" zastąpili wyglądem, a "mądra" cechami charakteru, wtedy nie wybrałbym kogoś kto podoba mi się, ale kto zachowuje się w taki sposób że nie mógłbym tego zaakceptować. Większa wartość to względne pojęcie i raczej staram się unikać tego słowa rozmawiając o ludziach

"Poznacie ich po ich owocach":D

8

Marea19 napisał/a:

Gdybyście mieli do wyboru tylko 2 kobiety: ładną i głupią czy brzydką i mądrą, to którą wybralibyście za żonę? Która Waszym zdaniem ma większą wartość?

Pytanie zbyt ogólnie. Wolałbym w ogóle nie wybierać. Zależy jak głupia jest ta ładna i jak brzydka jest ta mądra. Są gusta i guściki. Urodę da się poprawić ale mądrości nie kupisz.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

9

Wybieram ładną, młodą i mądrą

10

Żadna.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

11

Pytanie może nie do mnie, ale odpowiem.
Po co ma wybierać ? Jak może mieć dwie.
Brzydka poleci na niego, bo to jedyny przystojny mężczyzna, który się nią zainteresował, a o takim zawsze marzyła.
Ładna, bo jest głupia i łatwo ją zdobyć.

Ujawnianie publiczne przeze mnie e-maili, pisanych do mnie, nie jest naruszeniem tajemnicy korespondencji.

12

Żona do męża: Wolisz ładne czy mądre?
Mąż: Ani takie ani takie, kocham tylko ciebie.
;-)

13

Marea19 napisał/a:

Cały trik polega na tym że nie o to chodzi aby była ładna czy brzydka mądra czy głupia tylko aby pasowała do mnie. Jak będzie za ładna to albo ją przywiąże do kaloryfera aby nikt mi jej nie ukradł albo będę żył w ciągłym stresie . Jak jest głupia to też ważne aby nie była za głupia i swój rozum miała bo jak będzie głupia i uparta i wbrew logice będzie postępować głupio no to za długo taki związek nie potrwa .Tak samo z brzydką można być brzydką i całe swoje życie tym zdominować. A można być nie za piękną ale mieć ten błysk w oku roztaczać to kobiece ciepło i obiektywne standardy piękna nie mają wtedy znaczenia. Mądre kobiety zawsze są w cenie zwłaszcza te na tyle mądre aby czasem udać głupią.

Ludzie są jak puzzle nie każdy do każdego pasuje możesz być ideałem a i tak wolę moją nieidealną kobietę bo sam ideałem nie jestem.

14

Dobrze że kobiety wyrastają z takiego dylematu po 16 roku życia.. smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

15

perydot napisał/a:

;-)

<3

16 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-05-25 12:15:29)

sosenek napisał/a:
perydot napisał/a:

;-)

<3

smile

Facet w rozmowie z dziewczyną:
To prawda, że oceniam po wyglądzie.
Ale łagodnie.
Nawet ty byś miała szansę.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

17

Ela210 napisał/a:

Dobrze że kobiety wyrastają z takiego dylematu po 16 roku życia.. smile

Jak oglądam celebrytki to tego nie zauważyłam.

Ujawnianie publiczne przeze mnie e-maili, pisanych do mnie, nie jest naruszeniem tajemnicy korespondencji.

18

Dagmara45 napisał/a:

Po co ma wybierać ? Jak może mieć dwie.
Brzydka poleci na niego, bo to jedyny przystojny mężczyzna, który się nią zainteresował, a o takim zawsze marzyła. (...)

Po czym z góry zakładasz, że jest przystojny? wink

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

19 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-25 12:42:19)

Niezbyt jestem może w temacie- ale nie zauważyłam, by wybierały po "urodzie"
Ale jak ktoś ma do czynienia z mediami dba zwykle o wygląd.
Któraś ma modela, który poza tym nic nie robi? nie znam
Natomiast celebryci miewają kobiety znane tylko z tego, że dbają o siebie.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

20

Ja bym powiedziała, że bardzo "mądre" pytanie wink odpowiednie do wieku zapewne.

21 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-05-25 18:32:22)

perydot napisał/a:

;-)

I to jest odpowiedź na zapytanie Autorki.
Reszta, to kwestia gustu w określeniu, która biuściastą "blondynką" jest wyłącznie, a która potencjał pani Marii Skłodowskiej oferuje przy okazji. smile

facet po przejściach

22

Pomiędzy ładnymi i głupimi a brzydkimi i mądrymi jest jeszcze cała masa kobiet umiarkowanie ładnych i mądrych (o różnych natężeniach tych cech), że taki zero jedynkowy wybór jest wręcz abstrakcyjny.

23

Ładna i głupia, bo ja głupi to będzie pasować.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

24

Burzowy napisał/a:

Ładna i głupia, bo ja głupi to będzie pasować.

Kokiet. Uroczy w tym wydaniu. smile

facet po przejściach

25 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-27 13:15:05)

Chyba kotlet...albo krokiet.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

26 Ostatnio edytowany przez madoja (2019-05-27 15:09:49)

Ja25 napisał/a:

Twoje pytanie jest zbyt ogólne, napisane w niezbyt inteligentny sposób, więc myślę że jesteś tą ładną.

Oczywiście że jest tą brzydką.

A gdybym ja była facetem, wybrałabym ładną i głupią.
Po co mi odpychająca ale mądra kobieta? Może być tylko koleżanka - a w tym celu miałbym kolegów. A celem tworzenia się par tak naprawdę jest seks, reprodukcja.

27

Celem seksu jest reprodukcja, ale tworzenie się par to jednak coś więcej.

28

madoja napisał/a:
Ja25 napisał/a:

Oczywiście że jest tą brzydką.

A gdybym ja była facetem, wybrałabym ładną i głupią.
Po co mi odpychająca ale mądra kobieta? Może być tylko koleżanka - a w tym celu miałbym kolegów. A celem tworzenia się par tak naprawdę jest seks, reprodukcja.

monogamia to konstrukt społeczny mający na celu zwiększenie populacji. W innym przypadku prawdopodobnie rozmnażalibyśmy się, jak wilki.

29

Z tym, że konstrukty społeczne jednak pojawiają się na drodze ewolucji, a więc wszystko ma sens. Szkoda, że klasycznej monogamii już nie mamy wink.

30

Burzowy napisał/a:

Z tym, że konstrukty społeczne jednak pojawiają się na drodze ewolucji, a więc wszystko ma sens. Szkoda, że klasycznej monogamii już nie mamy wink.

Niech każdy sam ustala zasady gry. Te narzucone przez rynek matrymonialny nie muszą każdemu odpowiadać, a nie ma nakazu trzymania się ich.

31

Pytanie jest z góry zakłada że ładne są głupie, brzydkie mądre. I w szczególności kobiety robią takie podziały w stosunku do innych kobiet, nie wiem czemu? Wygląd i inteligencja rzecz względna  zależna od tego co się komu podoba.

32

Tutaj powinien być klasyczny trójkąt ładna-glupia-wierna - wybierz dwie.

Nikt osoby, która mu się w pewnym stopniu nie podoba, nie wybierze.

33

Wolę ładną

34

Niezależnie od tego co by najchętniej wybrali panowie te 'ładne i głupie' wybierają baaardzo bogatych smile wink

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

Piękne kobiety są dla ludzi bez wyobraźni.... smile

Zresztą nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba.

Ale z drugiej strony, uroda szybko przemija, a inteligencja nie......życie ze starą i głupią....to jak wyrok dożywocia smile

36

Można znaleźć ładną i mądrą więc po co półśrodki?

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.
Snake napisał/a:

Znaleźć to nie problem......tylko trzeba jeszcze przywiązać.....a to już wyższa szkoła jazdy.

38 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-29 10:04:52)

zwyczajny gość napisał/a:
Snake napisał/a:

Znaleźć to nie problem......tylko trzeba jeszcze przywiązać.....a to już wyższa szkoła jazdy.

chcesz powiedzieć, że im ładniejsza, tym bardziej.. puszczalska? wink

Swoją drogą biedni mężczyżni mają w mózgu ośrodek kompletnego ogłupienia w obliczu urody.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

Posty [ 1 do 38 z 57 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyźni mam pytanie do Was: ładna i głupia czy brzydka i mądra?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018