związek - a brak zbliżeń - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » związek - a brak zbliżeń

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

39

Odp: związek - a brak zbliżeń
szeptem napisał/a:

Myślę, że gdyby Klina_lina i jej facet na siebie naprawdę działali, to już dawno mieliby pierwszy seks za sobą. Nieśmiałość i odtrącenie / poczucie takowegoż to jedno, ale chemia nie kłamie... Obawiam się, że tutaj jej po prostu nie ma. I tyle. A całowaliście się i pieściliście od tamtego czasu (odtrącenia) jeszcze, czy tego też nie ma przez kilka m-cy?

Rozważ Autorko relację z tym człowiekiem, bo zanosi się na związek przyjacielski, bez namiętności, być może w ogóle bez seksu. Jak można planować mieszkanie i bycie z kimś, nie przespawszy się uprzednio z sobą? przecież może się okazać, że jeśli już do seksu dojdzie, to w ogóle to Wam nie wychodzi. Nie klika, każde chce coś innego. Tak bywa.

W 100 % zgadzam się z tą wypowiedzią. Gdyby ta chemia była wszystko wyszło by naturalnie. Pocałunki, pieszczoty, seks. Z drugiej strony z moich doświadczeń wynika, że te pierwsze sytuacje intymne inicjuje facet. Raz mi się zdarzyło, że on niewiele  robił tylko oczekiwał inicjatywy ode mnie. Potem ktoś mi powiedział, że prawdopodobnie słabo go pociągałam bo inaczej by nie wytrzymał, żeby nie zacząć "działać" smile. Oczywiście nie twierdzę, że kobieta nie powinna inicjować, tylko, że facet z natury jest tym zdobywcą i po prostu będą z kobietą, która go kręci zaczyna ją po prostu całować i dotykać.

Zobacz podobne tematy :

40

Nasza"Fomumułowiczka" gdzieś zniknęła i nie odzywa się. A może posłuchała naszych rad i wyjechali w końcu we dwoje a temat sexu wyszedł spontanicznie?   smile
Mam nadzieję że wcześniejsza wypowiedź  themusik  nie sparaliżowała jej działań. smile

41 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-04 19:46:51)

Dziękuje wszystkim za komentarze smile
sprawy stoją w miejscu, obydwoje teraz mamy duże zawirowania w pracy. Nie wiem czy dobrze, ale postanowiłam w sierpniu lub w lipcu zaproponować wspólny wyjazd, zobaczymy jak zareaguje. Alkohol trochę zmiękczy atmosfera smile
jest prawdopodobieństwo, że odmówi, ale wtedy będe miała jasna sytuacje, ze byc moze nie traktuje mnie jak kogos powaznego z kim chcialby sie zwiazac. wydaje mi sie, ze ludzie im starsi tym jakos szybciej dzialaja jesli chodzi o związe. ale tez nie moge go zmusisz, zeby byl ze mna, moze jest mu dobrze ze mna bo jest, a jak trafi sie ktos lepszy to szybka wymiana. chociaz mowil mi ze nie szuka, ze chce byc ze mna. Problem tez moze lezec w kwestii braku umiejetnosci wyrazania uczuc, on sam mowil ze nie zaswiadczyl zbyt wiele milosci od rodziców, stad bliskosc jest mu obca.
kazdy z nas ma jakies wyobrazania o idealnym zwiazku, ja czasami mam wrazenie ze go sobie stworzyl, to jaki on ma byc, co robic, co mowic, a rzeczywistosc jednak weryfikuje sad pomimo całego wachlarza jego zalet, brakuje mi tylko odrobiny czułosci zeby to był prawdziwy związek sad

dodam że w planach mam popracować nad sylwetka zeby pozbyc sie troche kompleksow bo mysle ze ona tez mnie trochę blokują

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » związek - a brak zbliżeń

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018