Rozstanie po 3 latach związku. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie po 3 latach związku.

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 85 z 85 ]

77

Odp: Rozstanie po 3 latach związku.

Nic nie jestes jej winien. Jej problemy, to jej problemy. Jezeli nie jestes tam potrzebny i jestes z nia rozliczony to olewasz sprawę, tak jak pani wczesniej ciebie. Uwierz mi że ona bedzie ci jeszcze tylek zawracać nie raz i nie dwa. A widze ze ci to w glowie siedzi i sie niepotrzebnie PRZEJMUJESZ.....

Zobacz podobne tematy :

78

Bonzo napisał/a:

Nic nie jestes jej winien. Jej problemy, to jej problemy. Jezeli nie jestes tam potrzebny i jestes z nia rozliczony to olewasz sprawę, tak jak pani wczesniej ciebie. Uwierz mi że ona bedzie ci jeszcze tylek zawracać nie raz i nie dwa. A widze ze ci to w glowie siedzi i sie niepotrzebnie PRZEJMUJESZ.....

Jej problem jest to że będzie musiała dopłacić do zmiany pokoju na jednoosobowy około 800zl mi przepadnie tylko zaliczka która wpłaciłem nic więcej.
No ale to tak jak by ona musi dopłacić przezemnie bo ja nie jade na tą wycieczkę dlatego się tak tym przejmuje jeszcze ale no z drugiej strony rozum mi podpowiada że to ona mnie zostawiła mając wykupiony wycieczki z JEJ ZNAJOMYMI za granicę, więc sam nie wiem jakie zachowanie będzie wporzadku jako faceta .

79

Lukasz1993 napisał/a:
Bonzo napisał/a:

Jej problem jest to że będzie musiała dopłacić do zmiany pokoju na jednoosobowy około 800zl mi przepadnie tylko zaliczka która wpłaciłem nic więcej.
No ale to tak jak by ona musi dopłacić przezemnie bo ja nie jade na tą wycieczkę dlatego się tak tym przejmuje jeszcze ale no z drugiej strony rozum mi podpowiada że to ona mnie zostawiła mając wykupiony wycieczki z JEJ ZNAJOMYMI za granicę, więc sam nie wiem jakie zachowanie będzie wporzadku jako faceta .

Olej ją i sie nawet nie zastanawiaj.W bialo rycestwo sie nie baw. To jest dla ciebie OBCA OSOBA.

80 Ostatnio edytowany przez Lukasz1993 (2019-06-21 05:59:47)

Bonzo napisał/a:
Lukasz1993 napisał/a:
Bonzo napisał/a:

Olej ją i sie nawet nie zastanawiaj.W bialo rycestwo sie nie baw. To jest dla ciebie OBCA OSOBA.

No tylko załatwię do końca wakacje a bym ją nie musiał płacić kary, ale zastanawia mnie jedno tylko jedno bo powrotu to i tak nie będzie, co waszym trzeźwym okiem ona chce tym wszystkim ugrac?

81

Lukasz1993 napisał/a:
Bonzo napisał/a:
Lukasz1993 napisał/a:

No tylko załatwię do końca wakacje a bym ją nie musiał płacić kary, ale zastanawia mnie jedno tylko jedno bo powrotu to i tak nie będzie, co waszym trzeźwym okiem ona chce tym wszystkim ugrac?

Miec orbitera...jak cos pojdzie nie tak, to zawsze bedziesz w obwodzie.

82

Bonzo napisał/a:
Lukasz1993 napisał/a:
Bonzo napisał/a:

Miec orbitera...jak cos pojdzie nie tak, to zawsze bedziesz w obwodzie.

Ale to niby tak po dwóch miesiącach?

83 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-21 17:39:03)

Tu był ostatni już nieregulaminowy post użytkownika 12miecio12.
Następny taki tekst, oznaczać będzie natychmiastową blokadę konta.

84

Siema u mnie znowu się wydarzyło, spójrzcie to swoim okiem.
Odezwały się do mnie wspólne  znajome którym sprzdawalwm samochód czy nie chce wpaść do nich na urlop nad jezioro, już wcześniej wiedziałem że ma tam być też moja ex, więc napisałem że mam mało czasu i że jak ma tam być ona to wolę zostać w domu bo nie ma co wracać do wspomnień,
Napisaly że moja ex nie ma nic do tego żebym przyjechał i że nie ma żadnego problemu przecież rozmawiamy normalnie, odpisałem że fajnie itp ale to nie zmienia faktu że się już po rozstabiu ogarnąłem i tak jak jest mi się podoba i nie chce tego zmieniać, odpisały że ok spoko, po jakiss godzinie znowu Napisaly " może warto zebys tu przyjechał, my wam zawsze kibicowalismy" odpisałem że miło z ich strony ale nie chce wracać do wspomnień i nie chce się cofać do tyłu tylko iść do przodu, po jakiss godzinie odezwała się do mnie ex " słyszałam że dostałeś zaproszenie nad jezioro, nie chce ingerować w wasza znajomość ale jak mogę cię prosić to nie przyjeżdżaj, to nie jest zbyt dobry pomysł, niech każdy żyje swoim życiem"
Dziwnie to wszystko  wygląda, gadaly z nią że nie ma żadnego problemu żebym przyjechał, na wakacje mnie namawiala żebym jechal a tu nagle żebym nie przyjeżdżał bo to nie dobry pomysl.
Obstawiam że pokazały jej nasza  wiadomości i trochę jej na dumie usiadłem i specjalnie tak napisała żeby było że ona nie chce. Tym bardziej że na koniec rozmowy im napisałem że moja ex już wyraziła swoje zdanie na temat mojego przyjazdu do nich to one na to, że ona tak specjalnie napisała po tym co ja napisałem, chore to już zaczyna być.

85 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-07-05 04:33:00)

Witaj ponownie. Twoje uczucie do dziewczyny było piękne i szczere, niestety nieodwzajemnione, i cieszę się że zaczynasz czuć się lepiej - znam sytuacje, w których powrót do normalności trwał znacznie dłużej. Jeśli jesteś zdecydowany, że nie chcesz mieć z nią więcej wspólnego, możesz konsekwentnie trzymać się tego planu, a na urlop wybierać inne miejsca, może z tymi znajomymi ale np. w innym czasie niż była dziewczyna tam przebywa, może w tym samym czasie ale nie spędzając z nią czasu. Ona nie traktowała Cię dobrze ani podczas związku, ani zrywając, nie sądzę żebyś był coś winien wobec niej, również moim zdaniem nie ma znaczenia kto wam kibicował a kto nie. Dla mnie ten komunikat jest prosty, i zrozumiałbym to dosłownie, albo brak przyjazdu, albo przyjazd w celu spędzenia czasu ze znajomymi, ale nie z nią. Nie doszukiwałbym się tak dalekich zależności, jak duma, albo napisanie czegoś specjalnie. Niezależnie od tego jak jest, wznowienie waszego związku nie byłoby dla Ciebie korzystne, ona już wielokrotnie pokazywała jakie ma do Ciebie nastawienie. To tylko moja prywatna opinia, mam nadzieję że pomoże w podjęciu dobrej decyzji.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … &p=100 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

Posty [ 77 do 85 z 85 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie po 3 latach związku.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018