Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 57 z 57 ]

39

Odp: Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Boże jak Ci współczuję. Sama jestem w podobnej sytuacji.jeeli chodzi o nie szanowanie mnie przez faceta. On pracuje ja siedzę w domu z roczną córka. No może facet mnie nie zdradza ale w ogóle nie szanuje . Chodzi na imprezy z kolegami i poznaje tam nowe kobiety a jak robię mu awanturę to mówi że nie ma się z czego tłumaczyć bo nic złego nie robi. Jak nie wraca na noc i z nim zrywam także uważa że nie ma za co przepraszać bo nic złego nie robił w tym czasie. Jak mówi mi o innych kobietach jakie są super to także uważa że nie robi nic złego bo przecież mnie z nimi nie zdradził . Nigdy za nic nie przeprasza bo uważa że przecież nic nie zrobił  . Jednak w każdej w tej sytuacji gdybym to ja się znalazła zerwał by ze mną bez żadnego ale i sam się do tego przyznał . Moje gadanie płakanie nic nie daje bo on uważa że przecież mnie nie zdradza a ja się czepiam o nic. Gdy z nim zrywam odpowiada tylko " ok ". Nie chce zmienić nic w sobie bo uważa że nic złego nie robi. Tylko że to ja siedzę całymi dniami w domu, on mi nie pozwala nigdzie wychodzić , z nikim pisać a wręcz twierdzi że to ja go zdradzam jak siedzę w domu z dzieckiem bądź wychodzę gdzieś jak on wychodzi z kolegami . Muszę mu wysyłać zdjęcia ze napewno jestem w domu podczas gdy to on gdzieś jest poza domem i to ja powinnam się denerwować. Uciekaj jak najdalej. Mój facet wie że jeśli " naprawdę " będzie się wyprowadzać bo z nim zerwę Rocha będę go błagać o powrót ( bo jestem głupia i się nie szanuje ) od dokladnie wie o tym że jestem za słaba by od niego odejść i robi ze mną co chce i nie szanuje. Uciekaj od niego nie bądź głupia jak ja. Jak chcesz sprawdzić czy mu zależy to po prostu sie do niego nie odzywaj, jeśli mu zależy przyjedzie do Ciebie i będzie błagał i przebaczenie . Jeśli nie - czyli mu nie zależy. Jak mój nie wracał na noce i się wyprowadzałam to nigdy nie przyjechal błagać mnie i wybaczenie - wiem że mu nie zależy , mamy dziecko i chyba dlatego ze mną jest. Ja nie mam pracy i zajmuje się dzieckiem to dlatego też z nim siedzę i daje się poniżać i robić z sobą co chce. Nie macie dziecka, wiem że 6 lat to dużo ale daj sobie spokój. Ale jeśli bierzesz pod uwagę pogodzenie to napewno nie odzywaj się do niego pierwsza i zobacz czy on będzie próbował się z tobą kontaktować i Cię odzyskać. Najgorsze co możesz zrobić to odzywać się pierwsza nawet pod glupim pozorem typu " co zrobić z twoja bluza " . Nie badz głupia jak ja. Wiem co czujesz ale.mozesz się jeszcze uratować. Ja wiem że jestem w związku bez sensownym bo zawsze to ja się starałam się od niego nie dostałam nigdy nawet kwiatka ale mamy dziecko i mam inną sytuację. Uwierz nie warto a widzę że nasi faceci są podobni. Olej go .

Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:14:42)

onaona87, Wiesz co nie wiem czy się odezwię ja tego nie zamierzam zrobić on ma inną więc teraz napewno będzie starał się wykorzystać z nią czas. Każda wolną chwilę i udostepnia wszedzie zdjecia ze dobrze się bawi wlasnie z nią i jest szcześliwy. Na ten moment sa bardzo nikłe szanse ze to zrobi.. Choc nie ukrywam ze chcialabym tego ostatnia wiadomosc itd wyslalam w nocy z 20/21 jak miałam lecieć 21 a on mi wysłała zdjęcie z nią w łóżku 20 żebym nie przyleciała oczywiście wtedy nerwy i wszystko mnie na tyle poniosło że posypała się lawina... 21 wstawił z nią zdjęcie i od tego czasu wstawia wszystko z nią i jaki to nie jest on szczęśliwy... Fakt faktem minęło bardzo mało czasu bo dzisiaj jest zaledwie 24 natomist nie wiem jeśli tak postąpił czy w ogóle zatęskni i z czasem się odezwie..

Może gdyby nikogo nie miał ale jeśli ma już inną to chyba sprawa jest totalnie zakończona..........

41 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:15:27)

Eee, ja myślałam że to była akcja jednorazową że mu się po prostu , przytrafiło , i zwalił winę na Ciebie aby ciebie obciążyć . Skoro wstawia z nią zdjęcia i pokazuje jaki jest szczęśliwy to faktycznie nie ma co sobie zawracać głowy . Mi najdłużej po innym facecie facecie przechodziło 2 lata , pisalam nawet do wróżek by rzucały na niego zaklęcia heh ile kasy wtedy wydałam . Przeszło w końcu po 2 latach. Także Tobie mogę powiedzieć że to kiedyś minie.Nie wiem za ile ale minie choć ja sobie nie wyobrażałm że może mi kiedyś przejść ale przeszlo. Najgorsze przed Tobą ale z czasem będzie lepiej :-). Mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz . Teraz złość. Potem smutek. I będziesz ciągle rozchwiana. Bedziesz może i nawet siebie obwiniać . Ja też tak miałam i jak czytam Twoja historię to widzę siebie. Do dziś niestety została mi niska samoocena przez to wszytsko  . Kiedyś przejdzie - tyle mogę Ci powiedzieć .  Trzymaj się

jeszcze jak wstawia zdjęcia to już w ogóle nie wiem jak sobie radzisz.  A czasem będzie lepiej .

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:16:04)

Tak wstawia z nią zdjęcia i pokazuje jaki jes szcześliwy myślałam w 1 momencie że po złości ale teraz mi się nie wydaje i żeby się odezwał też nie widzę tego jeśłi z nią spędza cały czas itd to nawet nie ma kiedy zatęsknić bo jest pięknie z nią...

Jest zauroczony nową miłością i teraz będzie totalna sielanka więc nawet nie ma czasu myśleć o mnie o nas zatesknić jak jest w innej ramionach..

43

A tak , swoją drogą to szybko sobie znalazł nową kobietę . Nie wiem czy potrafiłabym tak szybko wejść w nowy związek i być nagle taka szczęśliwa. Zazwyczaj jak coś się nie układa to ludzie jak się kochają to się nie  poddaja i nie walcza o siebie  a on zamiast najpierw postarać się żeby coś uratować po prostu Cię zostawił z tak podły sposób . Nie chciał nic ratować czyli nie chciał już z Tobą byc a byl bo był. Przyzwyczajenie. To może to wszytsko stało się dobrze dla niego i paradoksalnie dla Ciebie .

44

Najszybciej to minie jak zamiast oglądaćte zdjecia to go poblokujesz, zeby tych zdjec nie widziec.

Onaona po co Ci taki facet? Dziecko nie jest odpowiedzią.

Obie oglądacie się na totalnych dupków. Po co? Dałybyście spokój i znalazły kogoś kto Was będzie szanował. Czy syndrom męczennicy się Wam włącza i inaczej nie umiecie stworzyć związku tylko latacie za facetami, którzy Was nie chcą.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

45

Onaona87 - z ciekawości, ile razy z nim zrywałaś? Piszesz "bo jak z nim zrywam..." zrywałaś pewnie tyle razy, że nic dziwnego, że wrażenia to na nim nie robi. Pogadasz, pogderasz, a potem i tak wrócisz - i to nieproszona ani nie przeproszona.

46 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:16:48)

CatLady- Tak masz rację. Tylko gderam i gderam dlatego to już na nim wrazenia nie robi . Problem w tym że mieszkamy w moim mieszkaniu i ja naprawdę chce aby się wyprowadził , a raczej jeśli się wyprowadził nie będę go napewno zatrzymywać . Problem w tym że on nie chce się wyprowadzić. Tłumaczy się tym że mamy dziecko i nie zostawi go bo za bardzo je kocha. Pozatym dołożył mi się trochę do mieszkania bo miałam kredyt i to jest jego kolejny argument. Rozmawiam z nim często o tym że to nie ma sensu ale on się nie wyprowadzi. Pozatym nie mam pracy , zajmuje się dzieckiem a zanim pójdzie do przedszkola trochę minie a z moim wykształceniem średnim nie będzie mnie stać na to żeby opłacać żłobek nawet i na pół z nim jeśli byśmy się rozstali. On o tym dobrze wie dlatego może mną pomiatac i ja o tym dobrze wiem. I tak jak napisała Twoja poprzedniczka jestem mecznnica ( jedyne co to nie uganiam się za nim już  )  dlatego nie użalam się nad sobą dlatego po prostu dobrze radze koleżance żeby nie skończyła jak ja .

On z czasem i tak się wyprowadzi sam. W końcu sam zrozumie. Albo może sobie kogoś znajdzie. Ja mogę tylko czekać. Po prostu staram się dać dobre rady autorce i pocieszyć ja że nie wyszła najgorzej. :-)

47

Onaona87 i piekna9000 - pisanie postów pod poprzednimi swoimi postami jest niezgodne z naszym regulaminem.
Proszę, zamieszczajcie całość swoich odpowiedzi w jednym poście, a nie w pięciu następnych kolejno po sobie.

Zawsze kiedy chcecie coś dodać do opublikowanej już wypowiedzi, możecie to zrobić używając funkcji "edytuj".
Z góry dziękuję/ IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

48

Czekaj i marnuj szanse na szczęście.

Wystaw mu walizki za drzwi, idź do pracy, dziecko do żłobka, jemu sprawę o alimenty i masz uregulowaną sytuację.
Tylko Ty nie chcesz i tu leży problem. On się wyprowadzi a Ty za chwilę go wyprosisz o powrót i tak się to będzie toczyć.

49

Kobietki kochane myślicie że ten drań się odezwie czy już ma nową miłość życia a ja jestem tylko przeszłością dla niego ?

50 Ostatnio edytowany przez M@r (2019-04-25 02:14:38)

Ogólnie to jestem w szoku z dwóch powodów.
Pierwszy to jest to, że takie typy jak wasi faceci istnieją i robią takie rzeczy mając nawet dziecko.
Drugi to taki, że mimo tego wszystkiego co wam robią, wy nadal martwicie się o nich i poniżacie przed nimi tracąc zupełnie swoją godność. Pomijam już fakt, że przy okazji wychowa się dziecko z zaburzeniami (modelu związku/rodziny), które przez swoje życie będzie obserwować patologię i w dorosłym życiu powielać błędy rodziców.

51

piekna9000 napisał/a:

Kobietki kochane myślicie że ten drań się odezwie czy już ma nową miłość życia a ja jestem tylko przeszłością dla niego ?

Dla Ciebie bedzie lepiej jezeli sie juz nie odezwie.

52

Autorko- nie wiem skad masz ta pewnosc, ze on wprawdzie teraz jest zauroczony, ale potem bedzie tego zalowac. Moze mu z nia jest dobrze? Lepiej, niz bylo z toba????

To po pierwsze.
Po drugie widze, ze ty ciagle na niego wyczekujesz. Na najmniejszy pierdzik z jego szanownej strony. To jest straszny dupek i do ciebie to musi powoli docierac. Jesli tak nie jest, to masz maly rozumek i poczekaj z milostkami, z facetami ogolnie, az rozumek ci urosnie, bo zginiesz.

Gdyby on dal ci najmniejszy znak, ze chcialby jednak, zebys do niego przyleciala, to ty bys nawet pobiegla tam truchtem na piechote.
Nigdy takich kobiet nie zrozumiem.

Dziewczyny, szanujcie sie.

Kobieta- kazdy czlowiek- jesli nie szanuje sam siebie, nie zazna szacunku od innych.

53 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-27 20:43:11)

Nie odezwie się.

Piekna9000 i jak samopoczucie?

54

onaona87, powiem wam że tragedia nie potrafię się ogarnąć teraz jeszcze zaczynam szukać pracy ze wszystkiego zrezygnowałam czuje się fatalnie a w moim mieście póki co się nic nie zapowiada nie wiem co ze sobą zrobić jestem przygnębiona masakrycznie tym wszystkim........

55

Kobieetki jesteście?

56

piekna9000 po czyms takim napewno ciezko Ci będzie się pozbierać, sama nie wiem co Ci powiedzieć niestety trochę to potrwa zanim się ogarniesz , masz znajomych może Cię trochę wyrwa z domu. Czas leczy rany u mnie to trwało długo bo dwa lata . Teraz myślisz że Ci nigdy nie przejdzie ale mogę Cię tylko zapewnic że to minie - prędzej czy później.

57

Piękna9000 i co słychać ?

Posty [ 39 do 57 z 57 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018