Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 57 ]

Temat: Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Hej.. Jestem zrozpaczona jeszcze to do mnie nie doszło byłam z facetem 6 lat prawie bo mija nam we wrześniu. Początek był krótki w Polsce wyjechał do Irlandii ja się uczyłam. Po zakończeniu licencjatu pojechałam do niego żyliśmy razem później zaczeło się coś psuć dużo by mówić. Straciłam prace wyjechałam do polski później przyjezdzał znalazłam parce tutaj. Nasz ostatni etap wyglądał tak że dość czesto sie klocilismy on tam ja tutaj pojechalismy razem na wycieczke do tajlando pozniej w grudniu na nowy rok bylismy u jego rodziny w Londynie. Po nowym roku mialam leciec był bilet na 3 kwietnia nie poleciałam bo zgubiłam tego samego dnia dowód. On sie strasznie wkurzył poblokował mnie wszedzie. Teraz na dzien 21 mialam lot. Dowiedzieli sie o tym jego znajomi. I dostałam zdjęcie od niego że ktoś jest razem z nim w naszym łóźku plus "Słyszałem że masz bilet na jutro. Nie chciałem tegobwysylac, ale nie zostawiłaś mi wyboru. Przepraszam" Nie wiem co robić zupełnie dla mnie to nie było żadne rozstanie zreszta jaki krótki okres czasu.. Nie wiem czy mężczyzna robi to żeby zapomnieć czy się z kimś spotykał wcześniej ale nie kupiłby biletu czy zaspokaja swoje potrzeby jak mam to odczytać. Kocham go i totalnie jestem w rozsypce.. Proszę niech osoba z boku doradzi coś jestem załamana

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Słuchaj, normalna sprawa. Tak to działa, że jak ktoś zdradzi, to boli. Na to nie ma rady. Trzeba odchorować jak grypę. Związki na odległość to jest mit. Nie ma czegoś takiego. Jak komuś zależy, to znajdzie się obok Ciebie i znajdzie sposób, by z Tobą przebywać. Trzeba się szanować.

3

Ale przeżyliśmy tyle wspólnie rzeczy. Tak jak mówię 3 kwietnia miał być lot dzisiaj miałam do niego lecieć a on sypia z kimś. Po okresie ponad 2 tygodni. Nie wierze że ją kocha myślę że robi tylko po to żeby zapomnieć o mnie. Bo nie robił by tego wcześniej i sam nie kupował biletu na 3 kwietnia. Myślisz że to wszystko jest zakończone? Że nie pójdzie po rozum do głowy i nie będzie chciał mimo wszystko mnie odzyskać. Skoro rozmawialiśmy o mieszkaniu innych rzeczach razem. Mam wrażenie że robi to przez swoją dumę bo uczucia nie znikają od tak.. Jeśli się kogoś kocha tymbardziej nie jest ze soba 2 tygodni tylko prawie 6 lat.

4

Na pewno nie powinnaś się poniżać i do niego lecieć. Daj sobie spokój, on nie chce być z Tobą i powiedział Ci to wprost. Szanuj się.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

5

Przez 6 prawie lat z nim byłam tak kochał że w okresie 2 tyg postanowił znaleźć sobie dupe. Wydaje mi się że będzie na moment albo za mnie po prostu bo miłości nie widzę ani szacunku do 2 osoby.. Jeśli ze mną tak postąpił to może postąpić tak też z każda.. Bo nie wierze że ją kocha a tylko zaspokaja swoje potrzeby.

6

Ale to nie jest już Twoim problemem Autorko.
Tym kobietom należy współczuć, a nie je deprecjonować.
Jednocześnie nie masz również podstaw do tego, żeby poddawać w wątpliwość jego intencje względem innych kobiet. Nie wiemy co i na ile szczerze nim kieruje.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

7

Sama piszesz, że coraz gorzej było i się kłóciliście. Czyli bez fajerwerków. Może lepiej zakończyć i szukać na miejscu kogoś z kim sięnie będziesz aż tak kłócić.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-21 14:33:16)

No bywało ciężko ale były też fajne chwilę ogólnie bierze sterydy jest strasznie wkręcony w ten sport kiedys na mnie sie tak mocno wkurzyl ze niestety mnie uderzyl az poszla krew z ucha i laryngolog rzecz jasna. Oczywiście moja wina ja go sprowokowałam. Jeśli coś mu się nie podobało byłam najgorsza mimo że sprzatalam gotowałam wszystko robilam chodzilam do pracy a on praca silownia zawody nie mowie ze nie pomagał ale twierdzil ze dzieki niemu mam wszystko. Żadko liczyl sie z moim zdaniem wiekszosc i tak bylo jak on chcial. Ogólnie nic dla niego nie poświęciłam i przy kłóniach byłam zwykła wulgaryzm .. Później pogodzenie się jakieś wspólne wakacje. Kłócił się potrafił wyjść z domu z kolegami i wrócić nad ranem gdy bylismy razem w Irlandii . Nie mowie czasem rozne rzeczy dzieja sie w zwiazkach i myslalam ze jest to etap przejsciowy po prostu. Że z wiekiem bedzie lepiej zaczniemy budować naprawdę coś razem kiedyś jakaś rodzina. Bo naprawdę potrafił też być naprawdę kochany pokazać że mu zależy na mnie na nas. Nawet teraz sam na 3 kwietnia kupił bilet żebym z nim była. A wczoraj coś takiego. Nie wiem czy to jest urażona duma czy poprostu szybka akcja żeby o mnie zapomnieć mi dopieć. Najgorsze jest to że go kocham i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić..

9

Jasne.
To jest zawsze wina tego, kto bije. Zawsze. Nie daj sobie nigdy wmówić, że jest inaczej.

10 Ostatnio edytowany przez fryt (2019-04-21 13:47:46)

Nie szanujesz sama siebie a oczekujesz żeby inni to robili?

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-21 14:31:52)

Szanuje siebie dlatego miedzy innymi wyjachałam myślałam że coś się zmieni zrozumie swój błąd że kocha tak jak mówi i nie będzie mnie ranić. Chyba po prostu nie chce widzieć pewnych rzeczy i cały czas ja go bronię.. Dużo rzeczy poświęciłam dla niego rodzine znajomych życie tutaj po prostu wszystko pracę itd bo miałam nadzieje że wyjadę i zaczniemy razem nowe życie. Bardzo ciężko mi ogarnąć teraz myśli czuje się wykorzystana zraniona jak po prostu nikt.. Kochałam i wierzyłam że to się zmieni że dotychczasowe rzeczy nas umocnią w tymm związku że mu wybaczyłam że nam zależy itd. On ma pracę on ma wszystko ja tak naprawdę nie mam nic zostałam sama jestem załamana..

Myślicie że będzie chciał wrócić że to jest tylko jego kaprys żeby coś mi udowodnić zatęskni zobaczy co stracił czy nie ma co się łudzić?

12

Powrót osoby, która stosuje wobec Ciebie przemoc - stwarza poważne zagrożenie dla Twojego zdrowia i życia.
Dodatkowo on zdradza Cię zupełnie jawnie i w dodatku wysyła Ci zdjęcia potwierdzające to.

Co konkretnie daje Ci ten związek ?
Dlaczego pragniesz wrócić do niego ?
Przecież taki człowiek, to nie mężczyzna, tylko zwykły nieuczciwy damski bokser ...

It can only be accepted.

13

Myślalam że mnie kocha i jak będę na miejscu to się wszystko zmieni i w końcu będziemy żyć razem ta jak tego chcemy oboje. Kocham go i dawał mi w jakiś sposób stabilizację myślałam że stworzymy razem dom rodzine itd..

14

No dużo kobiet tak myśli. Ciesz się, nie będziesz musiała zastanawiać się, jak zwiać od faceta, który Cię leje.

15

piekna9000, zastanawiam się, ile z tych 5,5 lat tak naprawdę spędziliście razem, bo z tego co piszesz, niewiele?
Gdy w końcu zamieszkaliście na jakiś czas razem, zaczęły się problemy, a Ty liczysz, że wszystko się zmieni.
Dlaczego miałoby się zmienić?
Zachowanie Twojego chłopaka jest co najmniej dziwne. Już sam fakt, że Cię poblokował, bo zgubiłaś dowód, świadczy o jego niedojrzałości i braku szacunku do Ciebie, a numer jaki Ci wywinął teraz zupełnie go dyskwalifikuje.
Nie chcę Cię pocieszać, ale ta fotka mogła być prowokacją, tylko w jakim celu, żeby zerwać z Tobą w tak perfidny sposób, albo żeby Cię nastraszyć, żebyś cierpiała?
Jakby nie było, zachował się podle, więc zastanów się do kogo chciałabyś wrócić?
Po za tym, trudno mi uwierzyć, że ona będąc tam sam, żył do tej pory jak zakonnik, nie bądź naiwna.

16 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-22 11:20:18)

piekna9000,Poblokował bo zawsze kombinował ja zawsze łapałam go na tym że szuka mimo że ma wszystko jak się nie układa nie rozwiązuje problemu tylko szuka czegoś nowego a tak się w życiu normalnym nie da. Okazuje się że kupił teraz na biegu samochód bo ma nową laskę my nie mogliśmy kupić przez długi okres czasu a bo szkoda pieniędzy może coś będzie lepszego.. Teraz bach ciach jest samochód od chłopaka o którym rozmawialiśmy żeby kupić. Byłam okłamywana ponieważ nie jest to osoba która będzie laske po imprezie. Musieli już znać się dłużej miał po prostu opcję że tak powiem nie Ty to inna. Tak jak mówię zostałam okłamana. Wcześniej pisał ze mną i z nią. Bo teraz od 3 kwietnia a mamy 22 była u niego po raz 2 czyli 2 weekendy z rzedu. Tzn że trwało już to wcześniej. Tak jak piszę kontakt nic zero bo jest szcześliwy z nowa dupą. My mieliśmy jakąś przeszłość problemy więc nie chciał ich rozwiązywać tylko postanowił wejść w nowy związek bo tak jest łatwiej i mieć nową dupę. Wczoraj dnia tego którego miałam lecieć pojechali na wycieczkę dodał z nią zdjęcie. Gdzie ja faktycznie jestem zablokowana natomiast cała moja rodzina nie i wszyscy dosłownie wszyscy co to za dziewczyna czy ja z nim jestem itd .. Dla mnie to już jest totalne chamstwo złaszcza że byliśmy 6 lat. Ostanio ja dodawałam z nim zdjęcia a tu takie coś po prostu cios poniżej pasa. On nie zmienił nic tylko sobie ma nową dupę i narazie są ciężkie lovki plus endofriny wiadomo jak to początki. Do tego człowieka nie napiszę bo i tak spłynie po nim jak po kaczce. Natomiast do tej nowej dziewczyny owszem bo pisał do mnie i do niej co ta wulgaryzm.. I było losowanko ta czy ta.. Tylko że ja z nim przeszłam trudne i złe chwile bo na tym polega związek. A ona, oni gołąbeczki początki wielka miłość od pierwszego włożenia. Zobaczymy jak długo będzie kolorowo.. A on się już podejrzewam nie odezwie bo jest w miłosnym raju i kłamał ze wszystkim bo jeśłi się z kimś jest i się go kocha nie odwala się takich rzeczy.. Napiszę do tej panny niech wie jaki jest kochany i uroczy jej nowy facet. Bilet wyślę może byliśmy w jednym terminie albo naprzemiennie ustalone..

Wspeirałam go ze wszystkim zawsze byłam gdy mnie potrzebował zawsze stałam się mu pomóc robić wszystko dla niego rezygnowałam ze swoich potrzeb na rzecz jego zrezygnowałam ze znajomych ze wszystkiego na rzecz czego że napatoczyła się inna i wybrał ją. Zamiast nas.. Zrezygnowałam z pracy bo miałam lecieć a on z niczego jeszcze pokazał kim jest brak szacunku do kogokolwiek do siebie do mnie rodziny.. Wstawiając to zdjęcie i pokazując tak naprawdę co dla niego znaczę ja i te 6 lat.. A ja płacze biedna że mnie zostawił uderzył mnie bo oczywiście moja wina że go sprowokowałam wyzywał wszystkie lepsze ja najgorsza nic nie robię, starałam się o ten związek jak żaden i dostałam taką zapłatę że ma inna.. Takim jest facetem kochanym troskliwym i dobrym tak kochał że świata nie widział a wstawia zdjęcia z nową i z nią śpi ciekawe jak długo będzie trwać jego sielanka z ukochana jeśli go naprawdę pozna jaką jest osobą

I napiszę do tej dziewczyny wyślę bilety wiadomości które pisał jaką jest szczerą osobą czy ze mną czy z nią... I iloma jeszcze niech wie z kim ma doczynienia.

Jeszcze torba jest z rzeczami które chciał żebym kupiła mu i zabrała jak będę lecieć... TUPET KŁAMCA I BRAK SZACUNKU DO KOGOKOLWIEK

17

Piekna, wrzuć na luz.
Masz przede wszystkim nauczkę na przyszłość. Nigdy w życiu nie rezygnuj ze swoich pasji, swojej pracy, swojej rodziny i swoich przyjaciół dla faceta. Facetów możesz mieć wielu, rodzina jest jedna. Facetów możesz zmieniać, przyjaciół poznaje się w biedzie.

Nie bądź głupia, daruj sobie pisanie i do niej i do niego. Pokażesz tylko, że jesteś słaba psychicznie. Poblokuj Ty jego gdzie możesz i zbieraj swoje życie do kupy sama.

18 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-22 11:21:20)

W życiu nikt mnie tak nie upokorzył jeszcze gdybym była z nim nie fair robiłabym go w wulgaryzm latała po baletach robiła cuda wianki a byłam wierna jak pies.. A on w ten czas pisał ze mną i z nią i miał wyjścia dwa.. Miałam jezsczze nadzieje że zrozumie i że to jest chwilowe będzie chciał wrócić ale po tym co zobaczyłam i zrobił wiem że jest zakłamanym człowiekiem ciekawe jak długo ona go pozna bo teraz będzie miłosna sielanka już znam go na tyle będzie najlepszym chłopakiem aż się coś nie wydarzy..

19

piekna9000 napisał/a:

W życiu nikt mnie tak nie upokorzył jeszcze gdybym była z nim nie fair robiłabym go w wulgaryzm latała po baletach robiła cuda wianki a byłam wierna jak pies.. A on w ten czas pisał ze mną i z nią i miał wyjścia dwa.. Miałam jezsczze nadzieje że zrozumie i że to jest chwilowe będzie chciał wrócić ale po tym co zobaczyłam i zrobił wiem że jest zakłamanym człowiekiem ciekawe jak długo ona go pozna bo teraz będzie miłosna sielanka już znam go na tyle będzie najlepszym chłopakiem aż się coś nie wydarzy..

Z jednej strony tak, ale z drugiej sama dałaś się upokorzyć. Trzeba było olać w momencie, kiedy Cię zablokował. Parłaś do przodu, więc Twoja akcja wywołała jego reakcję. Życie. Niestety przekreślenie 6 lat przyszło mu bardzo łatwo.
Z drugiej strony ktoś już wcześniej napisał, że przez te 6 lat tak niewiele czasu spędziliście tak naprawdę razem. Więcej byliście osobno. Gdybyś policzyła momenty, które spędziliście razem, nie wyszłaby Ci pewnie nawet połowa z tych 6 lat.

20 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-22 11:21:56)

Tak naprawdę 4,5 spędziliśmy razem a jeśli nawet razem nie byliśmy to on przyjeżdzał do Polski a ja do niego. Tak jak pisałam ostatnio polecieliśmy do Tajlandii do jego rodziny do Londynku i teraz ja miałam lecieć do niego żebyśmy w końcu byli razem. A on wstawił tego samego dnia co miałam lecieć gdy wysłał mi zdjęcie jak z kimś leży w naszym łóźku zdjęcia na profil społecznościowy jak jest z jakąś nową dupa............................... Powiem tak mam nadzieje że która kolwiek dziewczyna co z nim będzie zrobi tyle co ja i będzie z nim fair mimo wulgaryzm ciężkich jazd na jego głowie.......

21

piekna9000 napisał/a:

Tak naprawdę 4,5 spędziliśmy razem a jeśli nawet razem nie byliśmy to on przyjeżdzał do Polski a ja do niego. Tak jak pisałam ostatnio polecieliśmy do Tajlandii do jego rodziny do Londynku i teraz ja miałam lecieć do niego żebyśmy w końcu byli razem. A on wstawił tego samego dnia co miałam lecieć gdy wysłał mi zdjęcie jak z kimś leży w naszym łóźku zdjęcia na profil społecznościowy jak jest z jakąś nową dupa............................... Powiem tak mam nadzieje że która kolwiek dziewczyna co z nim będzie zrobi tyle co ja i będzie z nim fair mimo wulgaryzm ciężkich jazd na jego głowie.......

Halo! On Cię wcześniej zablokował. Nie miałaś z nim kontaktu. To po co chciałaś lecieć do kogoś, kto miał Cię centralnie gdzieś? Ja pytałam Cię o policzenie tych momentów, kiedy byliście razem. Ile by się uzbierało?
Z jednej strony związek na odległość, z drugiej strony zamiast go rozwijać, to Wy zaczynacie żyć na odległość. To się nie miało prawa udać. Przechodzony związek plus odległość. Trzeba było o tym życiu razem myśleć wcześniej, może coś poszłoby inaczej. Teraz to już nie ma co myśleć.

22

Tak jak napisałam 4.5 razem bo tak jak mówię ja chciałam dokończyć studia później na trochę wróciłam do polski pomiędzy tymi okresami lataliśmy do siebie. Bo blokował mnie dość czesto jak miał nerwy to nie był pierwszy raz.. Dodawał zdjęcia kasował to nie był pierwszy raz tak jak mówię więc sądziłam że nic straconego były już podobne zachowania z jego strony dziecinne wiem ale tak robił.. A przyjechałam do Polski żeby zrozumiał zatesknił docenił mnie w końcutak jak mówię żeby coś się zmieniło. Ciekawe ile wytrzyma z nowa dupa. Moim zdaniem jest to brak szacunu tego samego dnia co mialam bilet zdjecie z lozku z kims plus tego samego dnia udostepnianie zdjecia z nia na publicznym portalu.. Cios i człowiek bez zasad i szacunku

23

No to tym bardziej uważam, że sama dałaś sobą pomiatać. Sorry, ale dla mnie facet by był skreślony po pierwszym bloku.

24

Jak się kocha to się nie widzi niestety pewnych rzeczy... Tak to wygląda

25

Nie wiem co ze sobą zrobić jestem zrozpaczona po prostu tak się przyzwyczaiłam do niego jego osoby itd że na ten moment nie jestem w stanie myśleć racjonalnie podejrzewam że już się nigdy nie odezwie a moje rzeczy są nadal w kartonie.. Tymbardziej że go naprawde kochałam pomimo wszystko.. A on mnie zostawił po prostu dla innej nie wiem czy on ją kocha czy będzie mała możliwość żeby o mnie pomyślał chciał wrócić skoro z nią spał, wstawił zdjęcie do wiadomości publicznej żeby każdy widział..  Mam straszny mentlik w głowie planowałam nam razem przyszłość wszystkie rzeczy o wspólnym mieszkaniu przyszłości najmniejszych rzeczach..

26

Autorko ile Ty masz lat?
Bo zachowujesz się trochę jak uzależnione dziecko we mgle. Ciągle piszesz jedno i to samo. Masz zamiar żebrać o miłość?
Co Cię w ogóle interesuje ta kobieta i ile on z nią wytrzyma?
Weź się w garść i zacznij myśleć o sobie. Masz trochę niskie poczucie własnej wartości, warto nad tym popracować.

27 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-04-23 12:00:47)

Nigdy, przenigdy nie zrozumiem kobiet, ktore sa bite i pozostaja w takich zwiazkach.

Czyli  dla ciebie najwiekszym problemem jest fakt, ze on lezal w lozku z inna kobieta (nie to, ze on cie uderzyl!!!) i twierdzisz, ze on sie na pewno  nie zakochal, tylko musial miec odskocznie? no bidulek...i taki jakis nerwowy chlopaczek. No lza sie w oku kreci...

To zwykly idiota, czy ty tego nie pojmujesz? Sterydy badzo zle mu dzialaja na prace mozgu.

Piszesz, ze sie szanujesz. Chyba zart?

Otoz nie. Nie szanujesz sie. Dajesz soba pomiatac. Az mi cie zal.
Bylas w zwiazku bita, a chcesz do niego wracac.

Zero szacunku do siebie, zero dojrzalosci, zero rozumku.

Zyj Tu i Teraz.

28 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-23 21:25:32)

Gosia1962, Myślałam że to się zmieni i wie że mnie zranił i będzie inaczej się zachowywać teraz ma inną bardzo mnie to zabolało bo robiłam wszystko dla niego chyba byłam za dobra po prostu.. Teraz ciężko mi po prostu bo wszystko muszę zacząć od nowa czuje się winna mimo że to on mnie skrzywdził.. Nawet zero jakiej kolwiek reakcji ciekawe czy może sie odezwie oprzytomni go i zobaczy co stracił ..

Teraz podejrzewam że jest wielce zakochany nawet nie interesują go moje uczucia nic kompletnie potraktował mnie w taki sposób nie interesuje go nic.. Myślałam że to jest ten jedyny po takim czasie tylu przejściach że kochamy się mocno i razem będziemy.

Nie wiem czy dać trochę czasu temu i odezwać się może jeszcze nic straconego? Jak myślicie naprawdę go kocham i tęsknie..

29 Ostatnio edytowany przez CatLady (2019-04-23 17:40:48)

piekna9000 napisał/a:

Nie wierze że ją kocha myślę że robi tylko po to żeby zapomnieć o mnie.
Myślisz że to wszystko jest zakończone? Że nie pójdzie po rozum do głowy i nie będzie chciał mimo wszystko mnie odzyskać.

A ja nie wierzę, ze on kocha Ciebie.

Szanuj się, dziewczyno!!! Jeszcze Cię nawet za to nie przeprosił, ani wyjaśnić nie próbował, a Ty już mu chcesz wybaczyć, już pytasz czy skończone. Nie skończone - dopiero zaczęte!

Jak chcesz mu wybaczać, to poczekaj, niech Cię najpierw przeprosi, niech wyjaśni - niech pójdzie po ten rozum. A nie, że Ty wskakujesz z "wybaczam Ci" jak on Cię o to wcale nie prosił, byś mu wybaczała.

Nie wywracaj całego życia do góry nogami dla tego kolesia. To, że byliście razem 6 lat, nie znaczy, że masz zmarnować sobie kolejne 6 albo i więcej.

Gosia1962 napisał/a:

Czyli  dla ciebie najwiekszym problemem jest fakt, ze on lezal w lozku z inna kobieta (nie to, ze on cie uderzyl!!!) i twierdzisz, ze on sie na pewno  nie zakochal, tylko musial miec odskocznie?

Pewnie jeszcze w trakcie seksu z tamtą, myslał o autorce tongue

Jakie to smutne i jakie to typowe - póki wyzywa, leje po mordzie, jest ok, bo ważne, ze jest. Ale nie daj Boże zdrada - wtedy dramat. Póki tłucze po pysku, ale tylko ją jedną, to ok, ważne, żeby się jakaś inna nie napatoczyła.

Autorko, zastanów sie nad sobą. Nie nad nim, nad jego motywacją, ale nad sobą, bo sama siebie traktujesz jak wycieraczkę.

30

Nie wiem gdzie masz ten karton ze swoimi rzeczami, u niego czy u siebie? Pewnie u niego, wiec domyślam się, że będziesz kimbinowala, żeby skontaktować się z nim niby pod pretekstem rzeczy do oddania.
Możesz wypowiedzieć się na temat tych rzeczy?

31

Autorka źle zatytułowała swój temat bo ona nie potrzebujesz pomocy tylko potwierdzenia, że on się ocknie i będzie chciał wrócić.
Czy Ty czytasz ze zrozumieniem co do Ciebie ludzie piszą?
Cały czas potwierdzasz, że się szanujesz tak naprawdę nie mając pojęcie czym jest szacunek do samego siebie.
Może warto zacząć od takich właśnie podstaw? I popracować nad sobą zamiast się użalać ponadto robiąc to w tak nieudolny sposób, że aż źle się to czyta.

32

Zwariowałaś smile
Pragniesz powrotu kogoś, kto Cię bije i zdradza ??

It can only be accepted.

33

Tak jak ktoś wczesniej wspominał nie ma związków na odległość a ja jestem dobrym przykładem. Żona miała wrócic w maju za granicy a w lutym przyjechała z wiadomością, że chce rozwodu. Nie rób tego co ja i się nie poniżaj. Niestety będzie musiało to trochę poboleć, coś o tym wiem. Dobra rada: myśląc o nim przypominaj sobie najgorsze wasze chwile a nie te najlepsze, bo tylko sobie idealizujesz jego portret. Niestety to jest nauczka na przyszłość. Związek na odległość to nie związek

34

Widzicie problem w odległości? Serio?
Piszecie: związek na odległość to nie związek... To ja napiszę facet który bije kobietę to nie facet.
A Ty autorko miej trochę szacunku do kobiet... Razi mnie jak piszesz "nowa dupa" a Ty co jesteś stara dupa?

35

Tu nie jest problemem, ze zwiazek byl na odleglosc.
Najwiekszy problem to jego przemoc i zaslepienie autorki.
Ja tego nie pojmuje.
Ale ja wiem, ze wiele kobiet tak funkcjonuje- pil, bil, ale....byl.

ONA TESKNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to jest chore, tak bardzo chore, ze ja nie wiem, jak to skomentowac......

Zyj Tu i Teraz.

36 Ostatnio edytowany przez Kalvar25 (2019-04-24 08:19:12)

Nie mogę tego ogarnąć swoim umysłem,     uderzył Cie, wysłał Ci zdjęcie jak leży z inną dziewczyną (poziom tego kmiotka na testosteronie jest poniżej każdej skali) poblokował, zwyzywał a Ty tutaj płaczesz że on taki dobrutki był i fajny, i że chciałaś sobie z nim życie układać (?) z kim życie? -  dziewczyno nigdy nie zrozumiem kobiet takich jak Ty a co gorsze, znam takich wiele.. i nie dostały w twarz raz ale dostają regularnie i dalej są ze swoim facetami, uśmiechnięte chodzą z nimi za rączkę na spacerach.  Podejrzewam że ten facet jeszcze nie raz Cię zrobi na szaro, tamta mu się znudzi to napisze do Ciebie, przeprosi, kupi jakieś fajne świecidełka i kwiatki, będzie przepraszał ze łzami w oczach i prosił o wybaczenie - a Ty mu wybaczysz i jeszcze będziesz przeszczęśliwa smile

37

piekna9000 napisał/a:

Ale przeżyliśmy tyle wspólnie rzeczy. Tak jak mówię 3 kwietnia miał być lot dzisiaj miałam do niego lecieć a on sypia z kimś. Po okresie ponad 2 tygodni. Nie wierze że ją kocha myślę że robi tylko po to żeby zapomnieć o mnie. Bo nie robił by tego wcześniej i sam nie kupował biletu na 3 kwietnia. Myślisz że to wszystko jest zakończone? Że nie pójdzie po rozum do głowy i nie będzie chciał mimo wszystko mnie odzyskać. Skoro rozmawialiśmy o mieszkaniu innych rzeczach razem. Mam wrażenie że robi to przez swoją dumę bo uczucia nie znikają od tak.. Jeśli się kogoś kocha tymbardziej nie jest ze soba 2 tygodni tylko prawie 6 lat.

trzeba było polecieć i się przekonać..

38 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 18:48:46)

Dziękuje za słowa wparcia i krytyki. Osoby które to czytają z boku mają zupełnie inne spojrzenie niż ja. Dużo rzeczy które piszecie jest prawdą jeśli facet coś raz zrobił powtórzy się to, jeśli by prawdziwie kochał nie zrobił by pewnych rzeczy. Nie ma sensu usprawiedliwiać każdy ponosi konsekwencje swoich czynów. Nie piszę, nie dzwonię nic kompletnie. Sam może kiedyś zrozumie co stracił dodaje z nią zdjęcia pokazuje dookoła jaki jest szczęśliwy z inną. Teraz wiem że okazał brak szacunku do mnie do siebie i robiąc to kiedyś pomyśli że była to największa głupota w jego życiu. Puszczam już to wolno najwidoczniej nie był to facet dla mnie i trzeba zacząć żyć na nowo nie roztkliwiać nie zastanawiać się stało się. Niech sobie żyje i niech mu się układa. A ja zbieram się w garść i idę po lepsze jutro. A on sam kiedyś doceni i będzie żałował co stracił ale tak jak mówię to już nie jest moja sprawa ani bajka.. Niech zyje mu się dobrze.

Facet który kocha swoja kobiete dba o nią stara się i nie robi pewnych rzecz.. Ba pokazuje swoją siłę po rozstaniu i jaki naprawdę jest a to co zrobił teraz jest słabę i pokazuje jaką słabą osobą jest żeby udowadniać starać się wkurzyć mnie i robić takie rzeczy.. Naprawdę wiem że pokazuje jaką osoba słabą był mój były i do czego się posunął i co robi żeby pokazać że jest szcześliwy. Tak zachowują się ludzie słabi a ja nie reaguje w żaden sposób na to nic żadnego odzewu jakby nas nie było totalna obojętność do tego co robi.. Myślę że to w jakiś sposób też boli tyle czasu razem itd szkoda tej dziewczyny bo myślę że będzie to samo co ze mną kwestia czasu albo może poznał swój swojego nie wiem tak jak mówię nie moja już sprawa zakończył to w taki a nie inny sposób. Nic więcej tylko o nim to świadczy a karma prędzej czy później dopada ludzi.

A użalanie się nad sobą płakanie pisanie do niego do niej tylko pokaże jaką jestem słabą osobą. Tak postąpił niech tak będzie

39

Boże jak Ci współczuję. Sama jestem w podobnej sytuacji.jeeli chodzi o nie szanowanie mnie przez faceta. On pracuje ja siedzę w domu z roczną córka. No może facet mnie nie zdradza ale w ogóle nie szanuje . Chodzi na imprezy z kolegami i poznaje tam nowe kobiety a jak robię mu awanturę to mówi że nie ma się z czego tłumaczyć bo nic złego nie robi. Jak nie wraca na noc i z nim zrywam także uważa że nie ma za co przepraszać bo nic złego nie robił w tym czasie. Jak mówi mi o innych kobietach jakie są super to także uważa że nie robi nic złego bo przecież mnie z nimi nie zdradził . Nigdy za nic nie przeprasza bo uważa że przecież nic nie zrobił  . Jednak w każdej w tej sytuacji gdybym to ja się znalazła zerwał by ze mną bez żadnego ale i sam się do tego przyznał . Moje gadanie płakanie nic nie daje bo on uważa że przecież mnie nie zdradza a ja się czepiam o nic. Gdy z nim zrywam odpowiada tylko " ok ". Nie chce zmienić nic w sobie bo uważa że nic złego nie robi. Tylko że to ja siedzę całymi dniami w domu, on mi nie pozwala nigdzie wychodzić , z nikim pisać a wręcz twierdzi że to ja go zdradzam jak siedzę w domu z dzieckiem bądź wychodzę gdzieś jak on wychodzi z kolegami . Muszę mu wysyłać zdjęcia ze napewno jestem w domu podczas gdy to on gdzieś jest poza domem i to ja powinnam się denerwować. Uciekaj jak najdalej. Mój facet wie że jeśli " naprawdę " będzie się wyprowadzać bo z nim zerwę Rocha będę go błagać o powrót ( bo jestem głupia i się nie szanuje ) od dokladnie wie o tym że jestem za słaba by od niego odejść i robi ze mną co chce i nie szanuje. Uciekaj od niego nie bądź głupia jak ja. Jak chcesz sprawdzić czy mu zależy to po prostu sie do niego nie odzywaj, jeśli mu zależy przyjedzie do Ciebie i będzie błagał i przebaczenie . Jeśli nie - czyli mu nie zależy. Jak mój nie wracał na noce i się wyprowadzałam to nigdy nie przyjechal błagać mnie i wybaczenie - wiem że mu nie zależy , mamy dziecko i chyba dlatego ze mną jest. Ja nie mam pracy i zajmuje się dzieckiem to dlatego też z nim siedzę i daje się poniżać i robić z sobą co chce. Nie macie dziecka, wiem że 6 lat to dużo ale daj sobie spokój. Ale jeśli bierzesz pod uwagę pogodzenie to napewno nie odzywaj się do niego pierwsza i zobacz czy on będzie próbował się z tobą kontaktować i Cię odzyskać. Najgorsze co możesz zrobić to odzywać się pierwsza nawet pod glupim pozorem typu " co zrobić z twoja bluza " . Nie badz głupia jak ja. Wiem co czujesz ale.mozesz się jeszcze uratować. Ja wiem że jestem w związku bez sensownym bo zawsze to ja się starałam się od niego nie dostałam nigdy nawet kwiatka ale mamy dziecko i mam inną sytuację. Uwierz nie warto a widzę że nasi faceci są podobni. Olej go .

40 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:14:42)

onaona87, Wiesz co nie wiem czy się odezwię ja tego nie zamierzam zrobić on ma inną więc teraz napewno będzie starał się wykorzystać z nią czas. Każda wolną chwilę i udostepnia wszedzie zdjecia ze dobrze się bawi wlasnie z nią i jest szcześliwy. Na ten moment sa bardzo nikłe szanse ze to zrobi.. Choc nie ukrywam ze chcialabym tego ostatnia wiadomosc itd wyslalam w nocy z 20/21 jak miałam lecieć 21 a on mi wysłała zdjęcie z nią w łóżku 20 żebym nie przyleciała oczywiście wtedy nerwy i wszystko mnie na tyle poniosło że posypała się lawina... 21 wstawił z nią zdjęcie i od tego czasu wstawia wszystko z nią i jaki to nie jest on szczęśliwy... Fakt faktem minęło bardzo mało czasu bo dzisiaj jest zaledwie 24 natomist nie wiem jeśli tak postąpił czy w ogóle zatęskni i z czasem się odezwie..

Może gdyby nikogo nie miał ale jeśli ma już inną to chyba sprawa jest totalnie zakończona..........

41 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:15:27)

Eee, ja myślałam że to była akcja jednorazową że mu się po prostu , przytrafiło , i zwalił winę na Ciebie aby ciebie obciążyć . Skoro wstawia z nią zdjęcia i pokazuje jaki jest szczęśliwy to faktycznie nie ma co sobie zawracać głowy . Mi najdłużej po innym facecie facecie przechodziło 2 lata , pisalam nawet do wróżek by rzucały na niego zaklęcia heh ile kasy wtedy wydałam . Przeszło w końcu po 2 latach. Także Tobie mogę powiedzieć że to kiedyś minie.Nie wiem za ile ale minie choć ja sobie nie wyobrażałm że może mi kiedyś przejść ale przeszlo. Najgorsze przed Tobą ale z czasem będzie lepiej :-). Mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz . Teraz złość. Potem smutek. I będziesz ciągle rozchwiana. Bedziesz może i nawet siebie obwiniać . Ja też tak miałam i jak czytam Twoja historię to widzę siebie. Do dziś niestety została mi niska samoocena przez to wszytsko  . Kiedyś przejdzie - tyle mogę Ci powiedzieć .  Trzymaj się

jeszcze jak wstawia zdjęcia to już w ogóle nie wiem jak sobie radzisz.  A czasem będzie lepiej .

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:16:04)

Tak wstawia z nią zdjęcia i pokazuje jaki jes szcześliwy myślałam w 1 momencie że po złości ale teraz mi się nie wydaje i żeby się odezwał też nie widzę tego jeśłi z nią spędza cały czas itd to nawet nie ma kiedy zatęsknić bo jest pięknie z nią...

Jest zauroczony nową miłością i teraz będzie totalna sielanka więc nawet nie ma czasu myśleć o mnie o nas zatesknić jak jest w innej ramionach..

43

A tak , swoją drogą to szybko sobie znalazł nową kobietę . Nie wiem czy potrafiłabym tak szybko wejść w nowy związek i być nagle taka szczęśliwa. Zazwyczaj jak coś się nie układa to ludzie jak się kochają to się nie  poddaja i nie walcza o siebie  a on zamiast najpierw postarać się żeby coś uratować po prostu Cię zostawił z tak podły sposób . Nie chciał nic ratować czyli nie chciał już z Tobą byc a byl bo był. Przyzwyczajenie. To może to wszytsko stało się dobrze dla niego i paradoksalnie dla Ciebie .

44

Najszybciej to minie jak zamiast oglądaćte zdjecia to go poblokujesz, zeby tych zdjec nie widziec.

Onaona po co Ci taki facet? Dziecko nie jest odpowiedzią.

Obie oglądacie się na totalnych dupków. Po co? Dałybyście spokój i znalazły kogoś kto Was będzie szanował. Czy syndrom męczennicy się Wam włącza i inaczej nie umiecie stworzyć związku tylko latacie za facetami, którzy Was nie chcą.

45

Onaona87 - z ciekawości, ile razy z nim zrywałaś? Piszesz "bo jak z nim zrywam..." zrywałaś pewnie tyle razy, że nic dziwnego, że wrażenia to na nim nie robi. Pogadasz, pogderasz, a potem i tak wrócisz - i to nieproszona ani nie przeproszona.

46 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-24 21:16:48)

CatLady- Tak masz rację. Tylko gderam i gderam dlatego to już na nim wrazenia nie robi . Problem w tym że mieszkamy w moim mieszkaniu i ja naprawdę chce aby się wyprowadził , a raczej jeśli się wyprowadził nie będę go napewno zatrzymywać . Problem w tym że on nie chce się wyprowadzić. Tłumaczy się tym że mamy dziecko i nie zostawi go bo za bardzo je kocha. Pozatym dołożył mi się trochę do mieszkania bo miałam kredyt i to jest jego kolejny argument. Rozmawiam z nim często o tym że to nie ma sensu ale on się nie wyprowadzi. Pozatym nie mam pracy , zajmuje się dzieckiem a zanim pójdzie do przedszkola trochę minie a z moim wykształceniem średnim nie będzie mnie stać na to żeby opłacać żłobek nawet i na pół z nim jeśli byśmy się rozstali. On o tym dobrze wie dlatego może mną pomiatac i ja o tym dobrze wiem. I tak jak napisała Twoja poprzedniczka jestem mecznnica ( jedyne co to nie uganiam się za nim już  )  dlatego nie użalam się nad sobą dlatego po prostu dobrze radze koleżance żeby nie skończyła jak ja .

On z czasem i tak się wyprowadzi sam. W końcu sam zrozumie. Albo może sobie kogoś znajdzie. Ja mogę tylko czekać. Po prostu staram się dać dobre rady autorce i pocieszyć ja że nie wyszła najgorzej. :-)

47

Onaona87 i piekna9000 - pisanie postów pod poprzednimi swoimi postami jest niezgodne z naszym regulaminem.
Proszę, zamieszczajcie całość swoich odpowiedzi w jednym poście, a nie w pięciu następnych kolejno po sobie.

Zawsze kiedy chcecie coś dodać do opublikowanej już wypowiedzi, możecie to zrobić używając funkcji "edytuj".
Z góry dziękuję/ IsaBella77

It can only be accepted.

48

Czekaj i marnuj szanse na szczęście.

Wystaw mu walizki za drzwi, idź do pracy, dziecko do żłobka, jemu sprawę o alimenty i masz uregulowaną sytuację.
Tylko Ty nie chcesz i tu leży problem. On się wyprowadzi a Ty za chwilę go wyprosisz o powrót i tak się to będzie toczyć.

49

Kobietki kochane myślicie że ten drań się odezwie czy już ma nową miłość życia a ja jestem tylko przeszłością dla niego ?

50 Ostatnio edytowany przez M@r (2019-04-25 02:14:38)

Ogólnie to jestem w szoku z dwóch powodów.
Pierwszy to jest to, że takie typy jak wasi faceci istnieją i robią takie rzeczy mając nawet dziecko.
Drugi to taki, że mimo tego wszystkiego co wam robią, wy nadal martwicie się o nich i poniżacie przed nimi tracąc zupełnie swoją godność. Pomijam już fakt, że przy okazji wychowa się dziecko z zaburzeniami (modelu związku/rodziny), które przez swoje życie będzie obserwować patologię i w dorosłym życiu powielać błędy rodziców.

51

piekna9000 napisał/a:

Kobietki kochane myślicie że ten drań się odezwie czy już ma nową miłość życia a ja jestem tylko przeszłością dla niego ?

Dla Ciebie bedzie lepiej jezeli sie juz nie odezwie.

52

Autorko- nie wiem skad masz ta pewnosc, ze on wprawdzie teraz jest zauroczony, ale potem bedzie tego zalowac. Moze mu z nia jest dobrze? Lepiej, niz bylo z toba????

To po pierwsze.
Po drugie widze, ze ty ciagle na niego wyczekujesz. Na najmniejszy pierdzik z jego szanownej strony. To jest straszny dupek i do ciebie to musi powoli docierac. Jesli tak nie jest, to masz maly rozumek i poczekaj z milostkami, z facetami ogolnie, az rozumek ci urosnie, bo zginiesz.

Gdyby on dal ci najmniejszy znak, ze chcialby jednak, zebys do niego przyleciala, to ty bys nawet pobiegla tam truchtem na piechote.
Nigdy takich kobiet nie zrozumiem.

Dziewczyny, szanujcie sie.

Kobieta- kazdy czlowiek- jesli nie szanuje sam siebie, nie zazna szacunku od innych.

Zyj Tu i Teraz.

53 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-27 20:43:11)

Nie odezwie się.

Piekna9000 i jak samopoczucie?

54

onaona87, powiem wam że tragedia nie potrafię się ogarnąć teraz jeszcze zaczynam szukać pracy ze wszystkiego zrezygnowałam czuje się fatalnie a w moim mieście póki co się nic nie zapowiada nie wiem co ze sobą zrobić jestem przygnębiona masakrycznie tym wszystkim........

55

Kobieetki jesteście?

Posty [ 1 do 55 z 57 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Potrzebuje pomocy facet mnie zdradził

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018