Czy się zabawił ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy się zabawił ?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 51 z 51 ]

39

Odp: Czy się zabawił ?

Zadzwoniłam do niego dzisiaj, powiedziałam ze chce się z nim spotkać. Powiedział ze nie ma problemu za godzinę możemy się spotkać. Powiedziałam ze mi nie pasuje żeby przyjechał o 19 nie protestował jak nigdy zgodził się bez żadnego ale. Mam zamiar zakończyć z nim to wszystko być stanowcza i powiedzieć czego oczekuje. Dziwi mnie tylko ze bez niczego zgodził się na to spotkanie.

Zobacz podobne tematy :

40

Blondi9696 napisał/a:

Zadzwoniłam do niego dzisiaj, powiedziałam ze chce się z nim spotkać. Powiedział ze nie ma problemu za godzinę możemy się spotkać. Powiedziałam ze mi nie pasuje żeby przyjechał o 19 nie protestował jak nigdy zgodził się bez żadnego ale. Mam zamiar zakończyć z nim to wszystko być stanowcza i powiedzieć czego oczekuje. Dziwi mnie tylko ze bez niczego zgodził się na to spotkanie.

Nie zakończysz tego.
Gdybyś chciała zakończyć to byś nic nie dzwoniła.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

41

Chce dowiedzieć się kiedy planuje oddać mi rzeczy i kasę. Załatwienie tego przez SMS czy rozmowę przez telefon nie wchodzi w gre. Takie coś zawsze kończyło się wyzwiskami i awantura. Chce załatwić to spokojnie. Jeśli ma choć trochę honoru powinnismy dojść do porozumienia.

42

Blondi9696 napisał/a:

Chce dowiedzieć się kiedy planuje oddać mi rzeczy i kasę. Załatwienie tego przez SMS czy rozmowę przez telefon nie wchodzi w gre. Takie coś zawsze kończyło się wyzwiskami i awantura. Chce załatwić to spokojnie. Jeśli ma choć trochę honoru powinnismy dojść do porozumienia.

Nic Ci nie oddał do tej pory więc wątpię, żeby coś oddał teraz. Skończy się tak jak wcześniej, potem on Cię obsmaruje do innych. Nie zobaczysz już tej kasy. Ani Ty ani Twoi rodzice.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

43

Kasę da się odzyskać.

Moi rodzice kiedyś zrobili coś podobnego - pożyczyli sporą kwotę "na gębę" i był problem z odzyskaniem. Wystarczyło jednak pójść do prawnika, który wystosował pismo i pieniądze nagle się znalazły i zostały zwrócone. Polecam udać się do prawnika zanim położysz kreskę.

44

Jeśli chodzi o kasę moich rodziców nie ma z tym problemu i nie martwie się tym bo wiem ze prędzej czy później ja odzyskają. Maja spisana z nim umowę. Dodatkowo jego rodzice o wszystkim już wiedza i obiecali ze dopilnują tego żeby D. Wszystko oddał.

Mam tylko dziwne przeczucie ze jego rodzice znają inna historie tego wszystkiego... taka jaka pasuje D.

45 Ostatnio edytowany przez Blondi9696 (2019-04-13 16:47:40)

Myśle ze mogą być 2 wersje naszego spotkania. Albo będzie próbował coś ugrać dla siebie, zrobi minę zbitego psa i będzie liczył ze głupia uwierzę, może nawet będzie liczył na seks w końcu wolna chata a od 1,5 miesiąca raczej nic mu sie nie trafiło, albo po prostu nie przyjedzie.. w ostatniej chwili coś wymyślając. Bądź co bądź trzymajcie kciuki!

46

Nie warto się spotykać, jeśli ktoś ma na nas taki wpływ. Niby chodzi o kasę, ale on jej pewnie teraz nie odda, a dla Ciebie każde spotkanie z nim będzie jak rozdrapywanie rany.

47

Mystery_ napisał/a:

Nie warto się spotykać, jeśli ktoś ma na nas taki wpływ. Niby chodzi o kasę, ale on jej pewnie teraz nie odda, a dla Ciebie każde spotkanie z nim będzie jak rozdrapywanie rany.

Rozdrapywanie rany jest codziennie... mieszkamy na tym samym osiedlu, codziennie widze jego samochód czasem spotykam jego, teraz się wyprowadzam od rodziców w końcu do swojego mieszkania i on dobrze o tym wie... może liczy na darmowe mieszkanie ?

Druga sprawa prędzej czy później dojdzie do sytuacji ze spotka moich rodziców.. nie wiem co to będzie

48 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-14 22:23:56)

Spotkanie ? Bardzo dziwne... sama nie wiem co myśleć... na początku głupia gadka co u Ciebie itp.. w końcu gdy zapytałam kiedy odda kolejna ratę powiedział ze w tym tygodniu. Zapytałam go czy jemu naprawdę nie jest szkoda ze tak wulgaryzm się kontakt z moim tata powiedział ze nie bo jest wulgaryzm bez sumienia.. faktycznie w ostatnim czasie pisałam mu takie rzeczy w sumie nie wiem czemu z bezsilnosci, złości? Chyba chciałam żeby coś jego w końcu zabolało. Wykrzyczał mi i to dosłownie ze nigdy nie byłam świadkiem tego jak woził mojego tatę sam na sam po firmowych imprezach i tego jak mój tata się do niego odzywał.. faktycznie mój tata jak wypije czasem mu odwala wtedy wszystko musi iść po jego myśli ogólnie mój tata jest strasznie zaborczy a % czasem mu odwala. Oddał mi wszystkie moje rzeczy. Powiedział ze nie jest prawda to ze wyzywał mnie moich rodziców do A. Ale to już moja sprawa z kim się zadaje i komu wierze. Powiedział ze nigdy zadna dziewczyna nie napisała mu tyle gorzkich slow co ja. Chociaż naprawdę miały powody i ze zabolało go to. Mówił ze przez kilka dni o tym myślał i chodził wulgaryzm. Był cały czas bardzo zdystansowany i oschły.
Co o tym myślicie ?

49

Ale jedzie po uczuciach, nigdy przenigdy bym nie zaufała komuś kto mnie raz oszukał. Znam taki typ, potrafi brnąć w niestworzone historie jeśli widzi, że ktoś to przełknął. Najlepiej jak najszybciej urwać kontakt i tyle.

50

No właśnie... po każdym spotkaniu z nim czuje się tak jakbym to faktycznie ja była winna.. wiem tez ze nie mogę ufać pseudo przyjaciółce niby zawsze była skłonna do wyjaśnień itp. Ale po tym co powiedział D. Ona zachowała się po prostu jak k*** a teraz próbuje zwalić wszystko na niego

51

Ten chłopak jest świetnym manipulantem. Manipuluje Tobą nie patrząc na twój interes. Po co w ogóle jeszcze się z nim kontaktujesz skoro to ci tylko szkodzi? Zacznij szanować siebie. Może być przystojny, słodki, inteligentny i nie wiadomo co jeszcze, ale jeśli przez to pakujesz się w kłopoty to tym gorzej.. Radzę abyś zerwała z nim kontakt, łatwiej będzie zapomniec i spojrzec na wszystko z innej strony. Niech rodzice sami zalatwia z nim sprawy i wiecej go nie zapraszaja. Pracuj nad poczuciem wlasnej wartosci. Inaczej marnie sie to dla Ciebie skonczy..

Posty [ 39 do 51 z 51 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy się zabawił ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018