Nowa relacja z mezczyzna i nagła jego zmiana. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nowa relacja z mezczyzna i nagła jego zmiana.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 61 z 61 ]

56 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-27 23:59:57)

Odp: Nowa relacja z mezczyzna i nagła jego zmiana.
Gosia1962 napisał/a:

Uklady mesko-damskie nie zmienily sie w przeciagu 11 lat tak, ze dzisiaj kochankowie gadaja do siebie innym jezykiem! zawsze bylo tak, ze jak facet nie chcial, no to kurde nie chcial. Jak sie facet 11 lat temu po przypadkowym bzyku nie meldowal, nie dzwonil, nie przyszedl z czekoladkami itp.itp., TO NIE CHCIAL KONTYNUOWAC. Ba! Tak bylo nawet przed wojna! on po prostu juz nie napisal listu atramentem, ani nie przyjechal konno pod dom. Nie poslal kwiatow przez gonca, ani tez  telegramu nie poslylal.

Tak bylo, jest i bedzie. 11 lat to nie jest przedzial czasu typu dwie generacje-ale nawet i 100 lat temu bylo tak samo.
Wiec nie pytaj, jak jest dzisiaj, bo dzisiaj jest tak samo, jak w 1906 roku. Jak facet chce i jest zainteresowany, jak kobieta mu sie podoba,  to pisze, dzwoni, przyjezdza, szaleje jak oglupialy. Nie spi, nie je, telefon bierze do sracza, bo nuz zadzwoni ONA, a on bedzie  nieosiagalny. Nie znasz takich klimatow? Ja znam.

On tego nie robi. On NIC nie robi….

Kumasz?

Jeszcze jedno:  do konca nie zrozumialam, czy on wiedzial o dziecku. Wiedzial? powiedz nam konkretnie, to i odpowiedz bedzie bardzo konkretna….Bo jesli zatailas, to mam odpowiedz na jego milczenie.

Ale ja znam i facetow i zycie: gdyby mu sie przy bzyku baaaaardzo spodobala, to by sie dzis od niego nie odpedzila.
Nawet, gdyby po 10 par butow dla trojga dzieci pojechala.
On nic nie przemysliwuje: on nie ma zainteresowania ani dalszym bzykiem, ani tym bardziej zwiazkiem. Prawda gorzka, ale trzeba przetrawic, poprawic korone i maszerowac do przodu.

To ona po bzyku sobie wyszła ukradkiem, a on dzwonił. Mimo wszystko jednak po butach miał dość.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Zobacz podobne tematy :

Czytając odpowiedzi innych użytkowników mogę faktycznie zmienić coś w mojej, czegoś nie przemyślałam i nie doczytalam najwyraźniej. Dlatego tak lubię to forum;)

Nie wspomniałam właśnie o butach. W sumie to czy córka nie miała innych? Ola.ros, nie odpowiadasz nam na pytania typu czy facet wiedział o dziecku,  czy twoja mama ze z kimś się spotykasz? To są istotne informacje.

Trochę mnie dziwi ze uciekłaś po seksie wtedy z domu, ale widocznie się sploszylas. I na tamtym etapie faktycznie facetowi mogło zależeć. Tylko, że tego na 100% nie wiemy. Podejrzane jest też to co robił jak pojechałaś po buty. Duże prawdopodobieństwo, że poszedł się gdzieś zabawić, albo schlac. Ale mógł też zostać w domu i gapic się w tv nie myśląc o niczym.

Odpuść już. Nie ten to inny. Kiedyś myslalam tak jak Ty, a nie byłam w tak długim związku.  Chodzi mi o myślenie o tym jednym konkretnym mężczyźnie, zamykając się na inne znajomości. Kilku wartościowych facetów przemknelo mi kolo nosa. Teraz to wiem, wtedy nie bo coś tam.. rób swoje i nie myśl już o nim, jakby mu zależało to faktycznie by dzwonił, pisał i zabierał gdzieś. A jak znowu kogoś poznasz, nie myśl o nim przez pryzmat ze to na pewno ten jeden jedyny, bo to mocno zaślepia. Może tak nie myślałaś,  ale sens tego polega na tym, żeby nie idealizowac kogoś ale dobrze bawić z dana osobą, czuć się swobodnie.

Autorka milczy, więc pewnie się nie odezwie.

Nie znamy wszystkim faktów, więc ciężko jest wyrokować, czy mu się spodobała, czy jednak jej zachowanie go zniechęciło, czy jednak nie miał pojęcia o dziecku.

Problem leży w jej podejściu do nawiązywania znajomości, i dopóki nie zmieni nastawienia, każdy kolejny facet będzie przez nią potraktowany w taki sposób.
Powinna nauczyć się swobodnego nawiązywania kontaktu, nie oczekując od razu deklaracji. Ważne jest również gdzie, w jaki sposób poznaje tych mężczyzn, bo jeśli są to portale, na których faceci szukają tylko uciech, to będzie spotykać takich, którzy raczej nie będą zainteresowani stałym związkiem.

Jak pisałam wcześniej, Autorka musi wyjść z cienia, zamknąć przeszłość i otworzyć się na nowe znajomości, bez presji.

p.s. Lagrange, Twój komentarz na moją odpowiedź jest zbędny, niepotrzebnie się unosisz.

59 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-03-28 15:58:17)

santapiertruszka, ja troche z tym bzykiem (ze potem wyszla) to  jakos inaczej zrozumialam....

Ale pal licho.
Autorka jest z Kosmosu, jej zachowanie z Marsa. Teraz siedzi cicho, bo po 11 latach zwiazku nie wie....co nam odpowiedziec:-)

Ona pyta, gdy dostaje tu konkretne i niezle odpowiedzi....pyta dalej to samo.

Konkluzja jak dla mnie:

Facet nie ma checi na kontynuacje. Czy zataila dziecko, czy nie, to juz niewazne.

Facet, ktoremu kobita podpasuje po bzyku i mu sie podoba, chce nowego bzyka albo ew. zwiazku, dziala jak nawiedzony: bedzie dzwonil, pisal, przejdzie w mrozna noc z buta 15 kilometrow, zeby ja zobaczyc na 10 minut .

A on nic.

Autorko! wypnij piers, popraw korone i maszeruj w zycie.
Nie rozkminíaj, nie roztrzasaj, nie walkuj zachowan facetow, ale i ty sama nie komplikuj tego, co jest wlasciwe nietrudne, normalne i stare, jak swiat:
Uklady damsko-meskie.

Zyj Tu i Teraz.

60 Ostatnio edytowany przez Ewelina.es (2019-03-28 17:10:51)

Na postawie tego co pisze Autorka postu, ja jestem po jej stronie. Facet zadaje się z kobietą z dzieckiem. Ona nie jest wolna. W każdej chwili matka będzie za swoim dzieckiem. Facet powinien być WYROZUMIAŁY, a co w sytuacji gdyby nagle jej dziecko wylądowalo w szpitalu, a ona musiałaby wyjść ze spotkania? Facet najwidoczniej nie ma styczności z dziećmi, nie rozumie pewnych kwestii i jest wygodny. Olej go Autorko.

61

On nie wiedział chyba, ze ona ma dziecko. I to w sumie go zapewne odstraszylo.

-

Posty [ 56 do 61 z 61 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nowa relacja z mezczyzna i nagła jego zmiana.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018