Jak patrzycie na potencjalnego partnera? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak patrzycie na potencjalnego partnera?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 153 do 163 z 163 ]

153

Odp: Jak patrzycie na potencjalnego partnera?
mallwusia napisał/a:
Ela210 napisał/a:

To może sobie ją John odchudzisz i do kosmetyczki wyślesz, -:D prostsze to chyba niż nowy mózg do idealnego ciała włożyć?

no właśnie, przecież taka wspólna praca nad sylwetką mogłaby być całkiem przyjemna big_smile Nie dostrzegasz potencjału John big_smile

Hola hola, zależy dla której połowy taka przyjemna big_smile wink

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.
Zobacz podobne tematy :

154

Ela210 napisał/a:

To:  "nie, jednak nie" to tchórzostwo zwykłe big_smile

Raczej: im dalej w las w tym więcej drzew.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

155

trx napisał/a:
mallwusia napisał/a:
Ela210 napisał/a:

To może sobie ją John odchudzisz i do kosmetyczki wyślesz, -:D prostsze to chyba niż nowy mózg do idealnego ciała włożyć?

no właśnie, przecież taka wspólna praca nad sylwetką mogłaby być całkiem przyjemna big_smile Nie dostrzegasz potencjału John big_smile

Twierdzisz, że taki trening nie rozwija równomiernie? :DD?
No jesteś perfekcjonistką big_smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

156

john.doe80 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

To:  "nie, jednak nie" to tchórzostwo zwykłe big_smile

Raczej: im dalej w las w tym więcej drzew.

W lesie drzewa to norma.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

157

Ela210 napisał/a:
trx napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Twierdzisz, że taki trening nie rozwija równomiernie? :DD?
No jesteś perfekcjonistką big_smile

Raczej nie wszystko, co mówię, mówię zupełnie poważnie wink Ale to tak na wszelki dodaję wink

A porzucając żarty i mało realne utopie - gdyby jakiś facet/kobieta o silnych upodobaniach w stronę szczupłości w ogóle miał/miała ochotę wspólnie z wałkowatym potencjalnym partnerem przechodzić batalię o wysmuklenie w imię jej wartości skrywanych głęboko to i tak byłoby super wink

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

158 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-12 14:29:52)

niepodobna napisał/a:
Burzowy napisał/a:

"Chemia" = pociąg seksualny, a fetysz generuje pociąg seksualny.

To bez fetysza nie ma pociągu seksualnego?

Oczywiście, ze jest. Przecież nie napisałem, ze jest to niezbędne.

@Benita72 No cóż, reszta się łapie w temacie jakoś. Może nie rozumiesz po prostu podanych przykładów, bo odbierasz ludzi inaczej.

A co do facetów, to wypowiadając się za siebie stwierdzam, ze z wiekiem i kolejnymi doświadczeniami charakter jest coraz mniej interesujący, bo A) Masa kobiet jest straaaasznie wręcz zadziwiająco podobna do siebie pod wieloma względami B) Charaktery większości z nich nie nadają się do jakiejkolwiek dłuższej relacji... więc do krótszej wystarczy sam wygląd, hehe.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

159

burzowy, rozumiem przykłady smile Nie do końca rozumiem tylko tak postawione pytanie - bo co to znaczy, jak ktoś patrzy na potencjalnego partnera? Chodzi ci o to, na co zwraca uwagę, tak?

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

160

Ano... szukasz osoby, z którą możesz stworzyć związek. I masz dwóch kandydatow. Załóżmy, ze z wyglądu i charakteru tak ogólnie są ok i nadają się. Z tym, ze jeden budzi typowo seksualne uczucia u Ciebie, a drugi nieco takie bardziej cieplejsze, ale mniej seksualne. O ile czegoś takiego rzecz jasna doznajesz. Co wybierasz, jak to u Ciebie wygląda i wszystkie z tym związane zjawiska.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

161

Aha.

A nie może budzic i takich i takich doznan? W sensie i seksualnych, i cieploczulych? Moim zdaniem wlasnie jest ok, jak się to uzupelnia, i takie związki potem dobrze rokują.

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

162

Burzowy napisał/a:

A) Masa kobiet jest straaaasznie wręcz zadziwiająco podobna do siebie pod wieloma względami

To w sumie interesujące dla mnie spostrzeżenie, bo nie znam jakiejś zawrotnej liczby ludzi a mimo to nie spotkałam nawet dwóch charakterologicznie analogicznych kobiet. Może ludzie zaczęli się unifikować a ja to przegapiłam, ale ta tendencja jedynie kobiet się tyczy ? Bo może problem w kierowaniu uwagi jednak leży ?

163 Ostatnio edytowany przez john.doe80 (2019-05-12 15:01:47)

trx napisał/a:
Burzowy napisał/a:

A) Masa kobiet jest straaaasznie wręcz zadziwiająco podobna do siebie pod wieloma względami

To w sumie interesujące dla mnie spostrzeżenie, bo nie znam jakiejś zawrotnej liczby ludzi a mimo to nie spotkałam nawet dwóch charakterologicznie analogicznych kobiet. Może ludzie zaczęli się unifikować a ja to przegapiłam, ale ta tendencja jedynie kobiet się tyczy ? Bo może problem w kierowaniu uwagi jednak leży ?

Wszystko zależy czy patrzysz w skali mikro czy makro.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

Posty [ 153 do 163 z 163 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak patrzycie na potencjalnego partnera?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018