Dlaczego się malujecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego się malujecie?

Strony Poprzednia 1 7 8 9 10 11 15 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 305 do 342 z 547 ]

305

Odp: Dlaczego się malujecie?
Nie_samica napisał/a:
czekoladazfigami napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Ona waży ponad 100 kilo jak na innym portalu pisała. To chyba dużo powinno wam mówić. Jest po prostu nie atrakcyjna wizualnie dla mężczyzn. Cała reszta to mechanizm wyparcia i racjonalizacja.

Mało który facet lubi jak jego kobieta waży więcej od niego.

Weź....ja chce coś dla zdrowia z tym zrobić, ale jak tak mnie będziecie zachęcać to zmienię zdanie. W sumie to mój dylemat. Myśl, że nie jestem taka jaką oni by chcieli daje nie powiem satysfakcję.

Ale moja przeszłość niestety jest dowodem, że są różni zboczneńcy

PS Mam w dupie co oni lubią. A wręcz lubie wszystko czego nie lubią.

Mi to tam wisi. Zawsze możesz zrobić samcom na złość i przybrać na masie. Tak do 250 kg. Być taką całkowicie wyzwoloną. Przestać golić nogi, myć zęby, nosić podpaski no i w ogóle przestać się myć. A nawet przestać się podcierać po wypróżnieniu. Róbta co chceta. Przecież nie robisz tego dla innych tylko dla siebie. Skoro nie przeszkadza Ci skrajna otyłość, która rozwali Ci tarczycę, wątrobę i serce to droga wolna.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."
Zobacz podobne tematy :

306 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-15 14:03:02)

Niesamica nieważne czy zostaniesz z nadwagą bo to się mężczyznom nie podoba i chcesz im robić na złość, czy schudniesz byleby się skończyły argumenty że nikt Cie nie chce - I tu i tu motorem Twoich działań są mężczyźni. Practice what u preach. Na razie jest kiepsko.

307

Ja się krzywdzę, bo wkładam ładna bieliznę a nie zszarzałe gacie... Krzywdzę się bo gotuję. Bo robię mężowi różne niespodzianki, na przykład masaż. Kurde widać jestem masochistką. Z drugiej strony on też nie lepszy... 

Ps. kiedyś taka krzywda nazywała się miłość i pożądanie...

308 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2019-03-15 14:07:39)

jjbp napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

Mało który facet lubi jak jego kobieta waży więcej od niego.

Weź....ja chce coś dla zdrowia z tym zrobić, ale jak tak mnie będziecie zachęcać to zmienię zdanie. W sumie to mój dylemat. Myśl, że nie jestem taka jaką oni by chcieli daje nie powiem satysfakcję.

Ale moja przeszłość niestety jest dowodem, że są różni zboczneńcy

PS Mam w dupie co oni lubią. A wręcz lubie wszystko czego nie lubią.

A czemu przy chudnieciu myślisz o tym co lubią faceci a nie o swoim zdrowiu? Sama nawolujesz do odrzucenia norm narzuconych przez mężczyzn a są one Twoim głównym motywem w kwestii chudniecia lub niechudniecia. Konsekwencji trochę.

O jakiej konskewencji tu piszesz? :) Przecież autorka wszędzie postrzega facetów jako śliniacych się na jej waginę.Jak nawet zrobią coś uprzejmego to tylko po to,żeby ją do łózka zaciągnąć.Ona nic innego nie robi tylko sobie ich ogląda,taksuje i zastanawia się który już miał wytrysk.Tak się upaprała w tym pseudofeministycznym bełkocie,że uprzejmość ze strony faceta wzbudza w niej agresję :)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

309 Ostatnio edytowany przez Nie_samica (2019-03-15 14:06:31)

Burzowy napisał/a:

Parytety w agencjach towarzyskich i na budowie, chce to zobaczyć. A może w sumie nie chce...

Agencje towarzyskie trzeba zamknąć.
Bo oczywiście przecież tam to niemożliwe bo od seksu to są kobiety. Panom za seks nikt nie zapłaci. Bo kobiety nie są tak prymitywne.

Gojka uprzejmość? Czyli jak ja im będe drzwi otwierała to po prostu będzie uprzejmy gest nic dziwnego?

jjbp - Głównym powodem jest zdrowie. I samopoczucie i komfort. Nie faceci.

Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.
Peter Ustinov

310 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-15 14:09:32)

Gojka jeśli już o czymś mówię to o KONSEKWENCJI a nie o KONSEKWENCJACH :P
Samica ja jak widzę że idzie facet z siatami albo po prostu tak idzie obok mnie to przepuszczam go w drzwiach. Nie mam z tego powodu rozkmin na resztę miesiąca.
Taaa zdrowie...... A w każdym argumencie do tej pory rzuconym faceci, faceci, faceci, żeby tylko im zrobić na złość.  Jeszcze chwilę temu mówiłaś że gotowa jesteś mieć w nosie to zdrowie i pozostać z nadwagą byle im tylko zagrać na nosie. Weź poczytaj to co piszesz najpierw.

311

Nie_samica napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Parytety w agencjach towarzyskich i na budowie, chce to zobaczyć. A może w sumie nie chce...

Bo oczywiście przecież tam to niemożliwe bo od seksu to są kobiety. Panom za seks nikt nie zapłaci. Bo kobiety nie są tak prymitywne.

Zdziwilabys sie. Oczywiscie ze istnieja panowie trudniacy sie najstarszym zawodem swiata ;) tylko sa w tym bardziej subtelni.
A kobiety same decyduja jak chca pracowac. Dopoki nikt ich nie zmusza to niby czemu zamykac?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

312

Nie_samica napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Taki mężczyzna zwie się  - żigolo.

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

313

Mordimer napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

A może jednak rację ma @Snake, że cały problem tym, iż  jedyny chętny to ten wibrator ;)

Ona waży ponad 100 kilo jak na innym portalu pisała. To chyba dużo powinno wam mówić. Jest po prostu nie atrakcyjna wizualnie dla mężczyzn. Cała reszta to mechanizm wyparcia i racjonalizacja.

nie wszyscy lubią szczupłe. Większym problemem jest nie jej tusza a podejście i nastawienie do mężczyzn i w ogóle do zycia.  Ono jest nieatrakcyjne i odstrasza nawet potencjalnych chętnych. Wyraźnie źle się czuje jako kobieta, traktując normalne oczywistości jako dopust boży i emanuje tym na otoczenie. Nawet, jak się komuś podoba to większość po bliższym poznaniu, nie ma ochoty na związek, myśląc - w skrócie - "dziwoląg". Sorry Autorko, ale tak to wygląda.

314

jjbp napisał/a:

Gojka jeśli już o czymś mówię to o KONSEKWENCJI a nie o KONSEKWENCJACH :P
Samica ja jak widzę że idzie facet z siatami albo po prostu tak idzie obok mnie to przepuszcza go w drzwiach. Nie mam z tego powodu rozkmin na resztę miesiąca.
Taaa zdrowie...... A w każdym argumencie do tej pory rzucony faceci, żeby tylko im zrobić na złość. Weź poczytaj to co piszesz najpierw.

Tak,widzę,poprawiłam.Piszę z telefonu,który czasem płata mi figle

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

315

adiaphora napisał/a:

nie wszyscy lubią szczupłe. Większym problemem jest nie jej tusza a podejście i nastawienie do mężczyzn i w ogóle do zycia.  Ono jest nieatrakcyjne i odstrasza nawet potencjalnych chętnych. Wyraźnie źle się czuje jako kobieta, traktując normalne oczywistości jako dopust boży i emanuje tym na otoczenie. Nawet, jak się komuś podoba to większość po bliższym poznaniu, nie ma ochoty na związek, myśląc - w skrócie - "dziwoląg". Sorry Autorko, ale tak to wygląda.

Dobrze, że tak wygląda :) Bo ja nie zamierzam jak to napisałaś dawać wlec się do jaskini ani gotować obiadków ani być uległa i robić wszystko by się im podobać. Kobieta nie jest po to, żeby im było dobrze. Jak dla kogoś to norma to jest mi przykro, ale każda ma swoje życie, Szkoda, że wiele za młodu zakochanych kończy po 20 latach jako samotne matki albo samotne kobiety zostawione dla młodszej. To też przecież naturalne.

Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.
Peter Ustinov

316 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-15 14:12:13)

adiaphora napisał/a:
Mordimer napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

A może jednak rację ma @Snake, że cały problem tym, iż  jedyny chętny to ten wibrator ;)

Zgadzam się ale ona zamiast zawalczyć o siebie to woli uciekać w jakieś utopijne wręcz chore wizje. Po co szukać pracy jak się jest na utrzymaniu dziadka ? Po co się odchudzać ? Przecież ja nic nie muszę bo jestem kobietą. Po co brać leki i chodzić na terapię skoro to wina samców bo bzykali gdy się było prostytutką ?

Niech robi jak chce. Najwyżej dostanie zawału czy wylewu bo o psychice nie wspomnę.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

317

Nie_samica napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Dobrze, że tak wygląda :) Bo ja nie zamierzam jak to napisałaś dawać wlec się do jaskini ani gotować obiadków ani być uległa i robić wszystko by się im podobać. Kobieta nie jest po to, żeby im było dobrze. Jak dla kogoś to norma to jest mi przykro, ale każda ma swoje życie, Szkoda, że wiele za młodu zakochanych kończy po 20 latach jako samotne matki albo samotne kobiety zostawione dla młodszej. To też przecież naturalne.

Z takim podejściem do facetów naprawdę ci to nie grozi. Serio. Także nie masz się o co martwić.

318

Juz dawno zauważyłam, że najbardziej odjechane feministki to kobiety albo otyłe czy też piękne inaczej bądź poważnie porabane psychicznie. Ergo, ponieważ mają kompleksy i czują się odrzucone, to robia sobie do tego ideologię. Jasne, to nie tak, że jak ważysz 100kg to powinnaś pójść na siłkę, ale najlepiej zacząć zawiścić wszystkim zgrabnym laskom i piętnowac je jako głupie niewolnice męskiej żądzy. Bo tak łatwiej. Cały świat powinien się dostosować do Ciebie i żebys sie lepiej czuła.

Facepalm.

319

Prostytutką? Ona jest na to za słaba psychicznie.

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

320

Nie_samica napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Gojka uprzejmość? Czyli jak ja im będe drzwi otwierała to po prostu będzie uprzejmy gest nic dziwnego?

jjbp - Głównym powodem jest zdrowie. I samopoczucie i komfort. Nie faceci.

Gdzie Ty żyjesz? Nie słyszałaś o panach,którzy trudnia się płatnym seksem? :)
A sądzisz,że jak im drzwi otworzysz to oni pomyślą,że chcesz ich przelecieć ? :)

321 Ostatnio edytowany przez Nie_samica (2019-03-15 14:14:58)

Lady Loka napisał/a:

Zdziwilabys sie. Oczywiscie ze istnieja panowie trudniacy sie najstarszym zawodem swiata ;) tylko sa w tym bardziej subtelni.
A kobiety same decyduja jak chca pracowac. Dopoki nikt ich nie zmusza to niby czemu zamykac?

A temu, że tego zawodu się nie szanuje, 1/3 prostytutek robi to z powodów problemów emocjonalnych, 1/3 problemów finasnowych i tylko 1/3 robi, bo lubi. Seksuolog mi o tym mówil, ze to 3 najczestsze powody czemu kobiety to robią. Chce w przyszłości zalożyc fundację pomagająca tym kobietom.

gojka - slyszeć tak, ale to nie w Polsce, w Polsce nie ma na to popytu, widziałaś choć jedną agencję gdzie są panowie, albp pana - tirówka? Bo ja nie.

Peter Ustinov

322

Beyondblackie napisał/a:

Juz dawno zauważyłam, że najbardziej odjechane feministki to kobiety albo otyłe czy też piękne inaczej bądź poważnie porabane psychicznie. Ergo, ponieważ mają kompleksy i czują się odrzucone, to robia sobie do tego ideologię. Jasne, to nie tak, że jak ważysz 100kg to powinnaś pójść na siłkę, ale najlepiej zacząć zawiścić wszystkim zgrabnym laskom i piętnowac je jako głupie niewolnice męskiej żądzy. Bo tak łatwiej. Cały świat powinien się dostosować do Ciebie i żebys sie lepiej czuła.

Facepalm.

No jak sobie to wyobrażasz? Przecież gdyby była szczupłą laską to może więcej facetów postrzegałoby ją przez pryzmat waginy.A tak ma łatwiej niż reszta kobiet-tylko niektórzy koneserzy ją tak postrzegają :)

323 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-15 14:15:18)

Panom za seks nikt nie zapłaci. Bo kobiety nie są tak prymitywne

I w takiej rzeczywistości Ty zyjesz. Gdyby kobietom bylo ciężej o seks to by częściej płaciły. Pisalismy o striptizerach na przyjęciach, tam dochodzi do seksu mega często. W dodatku podawalem Ci przykład kolegi, który takie oferty otrzymuje non stop. Swoją droga on wypisal się z wchodzenia w jakiekolwiek związki, bo stwierdził, ze czuje się traktowany jak ladny przedmiot albo zabawka.
W Senegalu wielu mężczyzn ma specyficzny zawód. Mianowicie obsługują starsze Panie z Europy, głównie z Francji, które przyjeżdżają do nich na bzykanko, bo mąż już nie ma ochoty itd. Płacą im miesięczne pensje za to. Niekiedy za pieniądze męża.Jest o tym nakręcony dokument nawet. Zobacz jak powierzchownie :).

Co Ty na to?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

324

Ja chce zobaczyć parytety na kopalni, szczególnie na przodku. A kopalnia w moim mieście to największy zakład pracy, więc dla czego nie?
Co ostatnio mój pacjent nosił z kolegami - 1,5 km targali stalowe stemple. Jeden stempel dla brygady kobiet a jeden dla brygady mężczyzn.

Jestem też za zrównaniem wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.

325

Jedynym sensownym pomysłem autorki to ta fu da ja na rzecz prostytutek. Autorko, w tym temacie masz moje błogosławieństwo :D

326

Marata napisał/a:

Ja chce zobaczyć parytety na kopalni, szczególnie na przodku. A kopalnia w moim mieście to największy zakład pracy, więc dla czego nie?
Co ostatnio mój pacjent nosił z kolegami - 1,5 km targali stalowe stemple. Jeden stempel dla brygady kobiet a jeden dla brygady mężczyzn.

Zrównanie wieku jak będzie zrównanie płac.

Peter Ustinov

327

Nie_samica napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

A temu, że tego zawodu się nie szanuje, 1/3 prostytutek robi to z powodów problemów emocjonalnych, 1/3 problemów finasnowych i tylko 1/3 robi, bo lubi. Seksuolog mi o tym mówil, ze to 3 najczestsze powody czemu kobiety to robią. Chce w przyszłości zalożyc fundację pomagająca tym kobietom.

gojka - slyszeć tak, ale to nie w Polsce, w Polsce nie ma na to popytu, widziałaś choć jedną agencję gdzie są panowie, albp pana - tirówka? Bo ja nie.

Rozumiem ze statystyki zrobilas sama? Jezeli to jest jej wlasny wybor to co Tobie do tego? Moim zdaniem jak ktos ma 30 lat i pracuje w Macu to powinien sie ogarnac ale to sprawa tej osoby a nie moja. Dopoki nie sa zmuszane to nie mamy co ingerowac.

Napisalam: faceci robia to subtelniej. Najczesciej w formie posiadania swojej sponsorki;)

328

Nie_samica napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ojej,to tak jak w moim zawodzie :)

329

To ponowie moj post odnosnie plac. Dlaczego Twoim zdaniem pracodawca płaci niby więcej facetom, skoro kobiety wykonują tą sama pracę? Przecież to na jego niekorzyść. A jednocześnie często ściągają imigrantow, którzy nawet języka nie znają, byle płacić mniej.

Widzę ominęłas kolejny raz moją wypowiedz, nie oszukujmy się nie masz szans z tego wybrnąć po prostu.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

330

Marata napisał/a:

Od 1950 któregoś jest ustawa, która nie pozwala kobietom na pracę w kopalni na dole.

331

gojka102 napisał/a:
Nie_samica napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ojej,to tak jak w moim zawodzie :)

W sumie w moim tez :D idziemy do seksuologa?

332

Nie_samica napisał/a:
Marata napisał/a:

Zrównanie wieku jak będzie zrównanie płac.

Nikt mi nie zabrania zarabiać więcej :)

Uważam za skrajnie nieuczciwe, że kobiety, które żyją dłużej statystycznie od mężczyzn wcześniej przechodzą na emeryturę. Potem dostają głodowe stawki.
Podobnie świetnie płatna praca na budowie - szukałam kiedyś inżyniera budowy. Na rozmowę kwalifikacyjną zgłosiła się jedna kobieta i 8 facetów. Kierowcy ciężarówek - świetna praca, ale mało w niej kobiet. Nie dla tego, że pracodawcy ich nie chcą, dla tego, że ich nie ma.

333 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2019-03-15 14:34:43)

Nie_samica napisał/a:

W sumie to ja żadnej agencji nie widziałam.Ale rozumiem,że Ty znasz temat,orientujesz się i wiesz co piszesz ? :)
A pana tirówkę to po czym odróżnić od takiego co łapie okazję? :)

334

gojka102 napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

W sumie to ja żadnej agencji nie widziałam.Ale rozumiem,że Ty znasz,temat,orientujesz się i wiesz co piszesz ? :)

Po kabaretkach i boa z piór :D.

335

Marata napisał/a:

Od 1950 któregoś jest ustawa, która nie pozwala kobietom na pracę w kopalni na dole.

I gotowania asfaltu. Ale, rzeczywistość można zmieniać :) Proszę niech autorka o to walczy. To seksistowski zapis zabraniający dobrze płatnej pracy w skrajnie niebezpiecznych warunkach.

336

gojka102 napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

W sumie to ja żadnej agencji nie widziałam.Ale rozumiem,że Ty znasz,temat,orientujesz się i wiesz co piszesz ? :)

A jak widzisz panią tirówkę to masz jakieś wątpliwości?

Czy może każda kobieta przy drodze to tirówka?xD

trochę się orientuję  :)

Peter Ustinov

337

Beyondblackie napisał/a:

Facepalm.

http://memytutaj.pl/uploads/2014/03/10/dobrze-mowi-polac-jej.jpg

338

Nie_samica napisał/a:
gojka102 napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

A jak widzisz panią tirówkę to masz jakieś wątpliwości?

Czy może każda kobieta przy drodze to tirówka?xD

trochę się orientuję  :)

No właśnie,ja nie jestem w stanie odróznić pani tirówki od innej pani.Szok i niedowierzanie,prawda?
One w jeansach stoją czy raczej w spódniczkach? Jest jakiś taki dresscode  tej profesji?
Bo ja nawet jak stojące widzę to normalnie ubranie,nie machają łapką,nie wypinają się lubieżnie,nie pokazują cycków.To nie wiem jak je rozróżnić :)

339

Beyondblackie napisał/a:

Facepalm.

Jakież to typowe. Wcale lepiej się nie czuję. I mam naprawdę gdzieś i do tego nie lubię komplementów wyglądu. Ale to typowe albo chcesz być obiektem seksualnym ,sluzaca a ja nie chcesz to zazdrościsz xD
To prawda, że kobiety są największymi strażniczkami patriarchatu. Tak to długo się nic nie zmieni.
A kiedy on Wam gotuje obiadki albo sprząta? Kiedy on się wystroi dla Was?
No tak, nigdy, bo to niemęskie.

Peter Ustinov

340

Gojka seriously nie widziałaś charakterystycznych pań tirowek w mini i puchóweczkach do pępka?

341

Nie_samica napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Facepalm.

Jakież to typowe. Wcale lepiej się nie czuję. I mam naprawdę gdzieś i do tego nie lubię komplementów wyglądu. Ale to typowe albo chcesz być obiektem seksualnym ,sluzaca a ja nie chcesz to zazdrościsz xD
To prawda, że kobiety są największymi strażniczkami patriarchatu. Tak to długo się nic nie zmieni.
A kiedy on Wam gotuje obiadki albo sprząta? Kiedy on się wystroi dla Was?
No tak, nigdy, bo to niemęskie.

Gotuje i to jak... Lepiej niż ja. Ubiera się też dobrze.  Uwielbiam jak chodzi w garniturze i pod krawatem. Sprzątamy razem, bo razem mieszkamy. Przykro mi nie zazdroszczę ci głębokiego, intelektualnego związku z wibratorem.

342 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-15 14:46:06)

Mój facet sprząta jak najety, pedancik z niego i do tego bardzo dokładny :) ja bardziej po lebkach robię. Gotować też chce ale ja niezbyt bo talentu do tego chłopak nie ma :D ale chęci są. Co do strojenia zawsze pyta mnie o ocenę ciuchów które chce sobie kupić, czy mi też się podobają bo wie że mam dobry gust i dobrze doradze

Posty [ 305 do 342 z 547 ]

Strony Poprzednia 1 7 8 9 10 11 15 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego się malujecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018