Dlaczego się malujecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego się malujecie?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 15 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 547 ]

39 Ostatnio edytowany przez luc (2019-03-14 10:53:09)

Odp: Dlaczego się malujecie?
Snake napisał/a:

Ja się nie maluję

Ale nie malujesz się bo nie lubisz czy w Twojej firmie, to nie jest wymagane? wink;)

Zobacz podobne tematy :

40

luc napisał/a:
Snake napisał/a:

Ja się nie maluję

Ale nie malujesz się bo nie lubisz czy w Twojej firmie, to nie jest wymagane? wink

Pewnie dlatego, że nie jest kobietą wink I wystarczy, że zęby umyje, ubierze się i nie capi potem i już jest zadbany wink

Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.
Peter Ustinov

41

Nie odpowiem na pytanie zawarte w tytule wątku, bo się nie maluję. Mogę odpowiedzieć, dlaczego. Bo mi się nie chce big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

42

Maluję się dlatego, że zasadniczo się nie maluję, a więc od wielkiego dzwonu - a i tak szalu nie ma - bo to raptem  maskara i cień; żadnych pudrów, podkładów, baz pod podkłady, korektorów i innych mazideł, brrr... A krem z filtrem na dzień jako makijaż chyba się nie liczy.

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

43

Makijaż- lubię  :)delikatny-   5 minut i gotowe.  Twarz bez makijażu też lubię.
Podkład idealnie dobrany do cery chroni ją w mieście lepiej niż jakiekolwiek kremy, skóra po zmyciu go wygląda idealnie i nie jest podrażniona.
Na tym kosmetyku nigdy nie oszczędzam.
Tusz do rzęs, delikatna szminka i tyle wystarczy. reszta to bajery na specjalne okazje. smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

44

maluję w zasadzie tylko rzęsy, czasem na wieczorną kolację na mieście beżowy cień z błyszczącymi drobinkami plus czarna kreska eyelinerem. Staram się już jak najmniej używać podkładów, bo się okazało, że w wieku 30lat (!) zaczęłam mieć problem z zaskórnikami do tego stopnia, ze czeka mnie dość mocna terapia usuwania zmian laserem, po których zostaną mi blizny hmm  Czasem by zaoszczędzić na czasie robię sobie przedłużenie i zagęszczenie rzęs. Wiec rano jedyne co nakladam wtedy na twarz to krem nawilzajacyj smile Marzeniem moim jest nie musieć się malować i wyglądać idealnie, co przy lekkiej niedowadze i anemią  jest ciężkie do zrobienia. Mam szarą twarz z zaczerwieniami wokół nosa;p  ale nawet z tego powodu jakoś nie czuję się źle gdy wychodzę z domu bez podkładu i pudru.

więcej czasu zajmuje mi ułożenie włosów, czasem to i 40 min big_smile

45

santapietruszka napisał/a:

. Mogę odpowiedzieć, dlaczego. Bo mi się nie chce big_smile

W zasadzie kopiuje pierwsze zdanie, a z drugiego wykreslam słówko "nie",
smile

gg 48623644

46

luc napisał/a:
Snake napisał/a:

Ja się nie maluję

Ale nie malujesz się bo nie lubisz czy w Twojej firmie, to nie jest wymagane? wink;)

Tu mnie zaskoczyłaś! Nigdy się nie malowałem więc nie wiem czy to lubię czy nie. Może gdybym spróbował się pomalować, to bym polubił?! Mogę się odnieść do golenia. Raz mam humor na golenie, a raz nie mam i stosownie do tego mam lub nie zarost. Nie przypominam sobie żebym kiedyś usłyszał w pracy - ma pan przychodzić ogolony! Aczkolwiek zdarzało mi się usłyszeć od kobiety - jak chcesz dupy, to masz się ogolić! Nie wiem czy mogę to traktować jako niedopuszczalną presję, w końcu miałem jakiś wybór wink Mogę za to zdradzić tajemnicę, że jak mi się nie chce, to się nie myję...

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

47

Snake napisał/a:
luc napisał/a:
Snake napisał/a:

Ja się nie maluję

Tu mnie zaskoczyłaś! Nigdy się nie malowałem więc nie wiem czy to lubię czy nie. Może gdybym spróbował się pomalować, to bym polubił?! Mogę się odnieść do golenia. Raz mam humor na golenie, a raz nie mam i stosownie do tego mam lub nie zarost. Nie przypominam sobie żebym kiedyś usłyszał w pracy - ma pan przychodzić ogolony! Aczkolwiek zdarzało mi się usłyszeć od kobiety - jak chcesz dupy, to masz się ogolić! Nie wiem czy mogę to traktować jako niedopuszczalną presję, w końcu miałem jakiś wybór wink Mogę za to zdradzić tajemnicę, że jak mi się nie chce, to się nie myję...

No w sumie. Facet nie umyty to prawie jak kobieta nieumalowana xD Bo przecież pokazywać światu kobiecą twarz, bez retuszu? Fuuj. Tylko tę męskie są tak wspaniałe, że niczym nie trzeba korygować≥

Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.
Peter Ustinov

48

A ja tam chciałbym żeby istniały kosmetyki wydatnie poprawiające męską atrakcyjność, ale - kurde to chyba dyskryminacja - takich nie ma. Gdzie krem na szesciopak, gdzie maść szerokie bary? No i najważniejsze gdzie jest chiński specyfik z aliexpress na trzecią nogę...

A co do kobiet, mi się tam podobały te co malowaly się w niewielkim stopniu lub wcale. Jak moja ex nagle zaczęła po latach się malować, to okazało się, ze koleżanka ją namówiła. A wyglądała gorzej w moim odczuciu.

Nie jestem pewien, czy bylbym taki atrakcyjny tylko po umyciu się. Pomyślmy... załóżmy, ze kobieta A wstaje, myje się i wychodzi. To samo koleś B. Jak myślicie, kto będzie cieszył się większym powodzeniem na ulicy? Ano właśnie.

PS Glupia pomada do włosów o malutkiej objętości potrafi kosztować 100zl, więc to nie jest takie nic.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

49

Nie_samica napisał/a:

Bo przecież pokazywać światu kobiecą twarz, bez retuszu? Fuuj.

Ja swoją pokazuję i nikt na mój widok nie wymiotuje. Znowu jestem zmuszona Ci współczuć... big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

50

Snake napisał/a:

Tu mnie zaskoczyłaś! Nigdy się nie malowałem więc nie wiem czy to lubię czy nie. Może gdybym spróbował się pomalować, to bym polubił?!

Pora spróbować tongue
A nuż Ci się spodoba. Do tego rurki.

Snake napisał/a:

Aczkolwiek zdarzało mi się usłyszeć od kobiety - jak chcesz dupy, to masz się ogolić! Nie wiem czy mogę to traktować jako niedopuszczalną presję, w końcu miałem jakiś wybór wink

Presja dopuszczalna.

Snake napisał/a:

Mogę za to zdradzić tajemnicę, że jak mi się nie chce, to się nie myję...

uuu, grubo big_smile

51

Używam tylko tuszu do rzęs. Czasami korektora.
Natomiast mam kolegów, którzy potrafią się całkiem umalować. totalna tapeta. Albo tylko dyskretnie podkreślić urok oczu, ust, domalować sobie brakujące wąsy, zagęścić rzęsy, wyglądać bardziej męsko. Jeden normalnie używa szminki.
A po co to robią? - Żeby się podobać big_smile I to w większości kobietom.

52

Nie_samica napisał/a:

Bo przecież pokazywać światu kobiecą twarz, bez retuszu? Fuuj.

Ja swoją pokazuję i nikt na mój widok nie wymiotuje. Znowu jestem zmuszona Ci współczuć... big_smile

I to Ci się chwali smile Ja też nie, a jak wymiotuje to na zdrowie. Ale mnie cała ta antykobieca kultura przyprawia o mdłości xD

Peter Ustinov

53

Autorko, a fryzurę układasz ?

54

Misinx napisał/a:

Rozczesuje, robię kucyk względnie prostuje jak mam ochotę. Ale to nie to samo. Dziś wiele kobiet ma krótkie włosy, a panów długie, a jak mają krótkie to też często używają żelu, by je ułożyć. Tu nie ma tak jawnej nierówności jak w robieniu makijażu, który kobiety robią, a facecinie  z 2 powodów. Przynajmniej jak tak to widzę. Albo czują się brzydsze i uważają, że muszą to maskować. Albo uważają, że ich wartością jest wygląd i chcą się podobać i czują się bez niego brzydkie lub zaniedbane lub właśnie lubią to robić, bo lubią czuć się ładne, czyli znów animal planet. U pawi są samce i ogony, a u ludzie samice makijaże, szpilki, dekolty.

Peter Ustinov

55

luc napisał/a:

Pora spróbować tongue

A nie, zaraz, przypomniałem sobie, że kiedyś musiałem się wysmarować pudrem w płynie żeby jako tako wyglądać. Kobita się na mnie zdenerwowała i bliższe spotkanie trzeciego stopnia z kobiecymi pazurami spowodowało, że wyglądałem jak Geralt z Rivii po rendez-vous z koleżanką strzygą. Puder dał radę tylko w drobniejszych elementach, na resztę musiałem włożyć golf. Jednak biorąc pod uwagę okoliczności ten puder raczej nie przypadł mi do gustu. Stąd nawet ostatnio dziecku tłumaczyłem skąd się tak naprawdę wzięły takie potwory z jednej gry - deathclaw...

luc napisał/a:

Presja dopuszczalna

Też tak uważam, stosuję zamiennie do "dorzuć mi się do sukienki" wink

luc napisał/a:

uuu, grubo big_smile

Oj tam, oj tam. Przy komputerze człowiek się tak nie brudzi, a jeszcze jak kobieta mówi - ty nawet jak się nie myjesz, to przyjemnie pachniesz!

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

56

Snake napisał/a:

a jeszcze jak kobieta mówi - ty nawet jak się nie myjesz, to przyjemnie pachniesz!

A to zmienia postać rzeczy wink

57

Nie_samica napisał/a:
Misinx napisał/a:

Rozczesuje, robię kucyk względnie prostuje jak mam ochotę. Ale to nie to samo. Dziś wiele kobiet ma krótkie włosy, a panów długie, a jak mają krótkie to też często używają żelu, by je ułożyć. Tu nie ma tak jawnej nierówności jak w robieniu makijażu, który kobiety robią, a facecinie  z 2 powodów. Przynajmniej jak tak to widzę. Albo czują się brzydsze i uważają, że muszą to maskować. Albo uważają, że ich wartością jest wygląd i chcą się podobać i czują się bez niego brzydkie lub zaniedbane lub właśnie lubią to robić, bo lubią czuć się ładne, czyli znów animal planet. U pawi są samce i ogony, a u ludzie samice makijaże, szpilki, dekolty.

Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.
Porównaj makijaż do męskiego zarostu. Też trzeba o niego odpowiednio zadbać. I jakoś nie widać, żeby faceci uważali, że czują się bez zarostu brzydcy. Chcą to mają, nie chcą to nie. Analogicznie kobiety i makijaż. Ty NIE wiesz, jak czują się bez makijażu kobiety, wręcz wszystkie tutaj mówimy inaczej, a Ty i tak uparcie bronisz swojej tezy, która nie ma żadnego podparcia.

Czy TY czujesz się bez makijażu brzydka i zaniedbana, że musisz aż tak swoje zdanie przenosić na inne kobiety?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

58

Lady Loka napisał/a:

Porównaj makijaż do męskiego zarostu. Też trzeba o niego odpowiednio zadbać. I jakoś nie widać, żeby faceci uważali, że czują się bez zarostu brzydcy. Chcą to mają, nie chcą to nie. Analogicznie kobiety i makijaż. Ty NIE wiesz, jak czują się bez makijażu kobiety, wręcz wszystkie tutaj mówimy inaczej, a Ty i tak uparcie bronisz swojej tezy, która nie ma żadnego podparcia.

Czy TY czujesz się bez makijażu brzydka i zaniedbana, że musisz aż tak swoje zdanie przenosić na inne kobiety?

Naprawdę zarost jest czymś czego nie trzeba robić, a makijaż wręcz przeciwnie. Ja to porównuje z z goleniem nóg. Ale i to też nie całkiem. bo facet nieogolony nie jest tak postrzegany jak kobieta z nieogolonymi nogami.

Makijaż jest kamuflowaniem niedoskonałości, poprawianiem się. Czy facet ma idealną cerę, nie ma pryszczy? Jasne, że ma, ale u niego są bardziej akceptowalne. U nich wszystko jest bardziej akceptowalne....

Peter Ustinov

59

Hehe, ale jest dokładnie odwrotnie przeciez. Co Ty wygadujesz big_smile.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

60 Ostatnio edytowany przez Misinx (2019-03-14 12:23:21)

Nie_samica napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Naprawdę zarost jest czymś czego nie trzeba robić, a makijaż wręcz przeciwnie. Ja to porównuje z z goleniem nóg. Ale i to też nie całkiem. bo facet nieogolony nie jest tak postrzegany jak kobieta z nieogolonymi nogami.

Makijaż jest kamuflowaniem niedoskonałości, poprawianiem się. Czy facet ma idealną cerę, nie ma pryszczy? Jasne, że ma, ale u niego są bardziej akceptowalne. U nich wszystko jest bardziej akceptowalne....

Przede wszystkim to kwestia też gustu, a o nim ciężko dyskutować. Jakieś wyobrażenie wyglądu nam się podoba i do niego dążymy. Oczywiście w miarę swoich możliwości. Ale decyzja jest zawsze indywidualna. Przecież możesz się ograniczyć do samego mycia, no bo to kwestia zdrowia i higieny, ale wszelkie układanie włosów, depilowanie, malowanie możesz sobie odpuścić. To nie jest przymus. Twoja wola. Żyj i pozwól żyć innym tak jak chcą smile

Makijaż jest też trochę jak ubieranie się. Można się ubierać tak, żeby było tylko ciepło i czysto, a można tym wyrażać coś więcej. To kwestia indywidualna. Wolna wola smile

61 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-14 12:24:07)

Nie_samica napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

No nie wiem. Na takich pryszczatych często mówi się nerd albo piwniczak. Cera na twarzy jest lustrem naszego zdrowia. Tak samo jak włosy. Jak coś się dzieje to widać na twarzy, że coś jest nie tak.

Nie jest tak postrzegany bo facet to płeć brzydka a kobieta to płeć piękna. Tak się utarło. Owłosienie u mężczyzn często jest rozpatrywane jako objaw męskości, samczości, testosteronu. Jak chcesz to możesz nie golić nóg. Co mi tam. Zresztą coraz więcej mężczyzn depiluje sobie nogi. I nie mówię tutaj o piłkarzach.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

62

Mordimer napisał/a:

No nie wiem. Na takich pryszczatych często mówi się nerd albo piwniczak. Cera na twarzy jest lustrem naszego zdrowia. Tak samo jak włosy. Jak coś się dzieje to widać na twarzy, że coś jest nie tak.

Nie jest tak postrzegany bo facet to płeć brzydka a kobieta to płeć piękna. Tak się utarło. Owłosienie u mężczyzn często jest rozpatrywane jako objaw męskości, samczości, testosteronu. Jak chcesz to możesz nie golić nóg. Co mi tam. Zresztą coraz więcej mężczyzn depiluje sobie nogi. I nie mówię tutaj o piłkarzach.

Chciałabym by to się stało normą, by się tak samo golili, malowali. Wtedy byłoby to wszystko logiczne. I prostsze. Obie płcie jak to robią są bardziej zadbane. A nie kobieta ma to robić, a facet to nie, bo tak robią tylko metro. Nie znoszę po prostu podwójnych standardów.

Peter Ustinov

63 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-14 12:36:47)

mężczyżni mogą zarostem zmienić więcej niż kobiety korektorami.
I nie mam na myśli takiego rumcajsza co się nie goli i puszcza brodę czy włosy luzem.
Cerę zwykle mają i tak grubą- a jak zaczerwienioną to powinni o nią dbać jak kobiety.
Marata- naprawdę są tacy co używają szminki?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

64 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-14 12:35:21)

Nie chcesz, to się nie maluj... nie ma przepisów, które nakazują kobietom obowiązkowo...

65

Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Chciałabym by to się stało normą, by się tak samo golili, malowali. Wtedy byłoby to wszystko logiczne. I prostsze. Obie płcie jak to robią są bardziej zadbane. A nie kobieta ma to robić, a facet to nie, bo tak robią tylko metro. Nie znoszę po prostu podwójnych standardów.

Mam się  nie golić bo Ci się tak podoba ? Mi w z zarostem lepiej. Jakby hipotetycznie jakaś moja partnerka powiedziała, że woli mnie bez to pewnie bym się golił. Zrobiłbym to tylko dla niej. A malować się nie będę. Nie jestem metro i nie będę. Wolę wyglądać jak mężczyzna a nie jak kukiełka.

Nie znosisz podwójnych standardów ? Hmm czyli sama siebie nie znosisz. Dobrze wiedzieć. Zresztą to widać po twoich wpisach.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

66

Nie_samica napisał/a:

Chciałabym by to się stało normą, by się tak samo golili, malowali.

Ja bym nie chciała wink

67

Mordimer napisał/a:

Mam się  nie golić bo Ci się tak podoba ? Mi w z zarostem lepiej. Jakby hipotetycznie jakaś moja partnerka powiedziała, że woli mnie bez to pewnie bym się golił. Zrobiłbym to tylko dla niej. A malować się nie będę. Nie jestem metro i nie będę. Wolę wyglądać jak mężczyzna a nie jak kukiełka.

Nie znosisz podwójnych standardów ? Hmm czyli sama siebie nie znosisz. Dobrze wiedzieć. Zresztą to widać po twoich wpisach.

No właśnie dziś to metro albo pedzio, mam nadzieję, ze to się kiedyś zmieni. Że będzie jak z kobietami i spodniami. Kiedyś nie do pomyślenia, dziś norma.

Trochę siebie nie znoszę, ale z innych powodów. Gdzie widzisz u mnie podwójne standardy?

Peter Ustinov

68

luc napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

Ja bym nie chciała wink

Ja też nie. Rzucasz się na takiego z miłością, a on w krzyk - uważaj, rozmażesz mi oko... sad

69

Ja też nie. Rzucasz się na takiego z miłością, a on w krzyk - uważaj, rozmażesz mi oko... sad

big_smile:D
...i podrzesz pończochy...

70 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-03-14 12:49:46)

luc napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

Ja bym nie chciała wink

Albo chcesz pogładzić ten trzydniowy zarost na twarzy, a on na to - "nie dotykaj, świeżo ułożony i wymodelowany, zepsujesz" big_smile ;p

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

71

luc napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

Ja bym nie chciała wink

Chciał lepiej wyglądać, wstał godzinę wcześniej, a Ty jeszcze nie doceniasz...

Kurde, a ja  bym tak bardzo chciała... by zamiast, ktory ile lasek zaliczył albo ile wypił licytowali się kto zrobił lepsze smoky eye <3

Peter Ustinov

72

Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:

No właśnie dziś to metro albo pedzio, mam nadzieję, ze to się kiedyś zmieni. Że będzie jak z kobietami i spodniami. Kiedyś nie do pomyślenia, dziś norma.

Trochę siebie nie znoszę, ale z innych powodów. Gdzie widzisz u mnie podwójne standardy?

Widzę w każdym twoim komentarzu. Wiesz co będzie tak jak piszesz. Zresztą już przez to przechodziliśmy w czasach baroku i oświecenia gdzie mężczyźni nosili peruki i podkolanówki. Równiez się malowali. A w średniowieczu nosili rajtuzy. Czyli prawie jak legginsy. Także wszystko przed nami ale beze mnie.
Wolę wyglądać jak człowiek a nie jak pajac.

73

luc napisał/a:

big_smile

... a jak sobie taki zrobi tipsy, to nie dość, że garów nie pomyje, to jeszcze puszki z piwem mu trzeba będzie otwierać...

74

Kurde, a ja  bym tak bardzo chciała... by zamiast, ktory ile lasek zaliczył albo ile wypił licytowali się kto zrobił lepsze smoky eye <3

Wiesz problem jest taki, ze część kobiet uważa tak jak Ty, a jednocześnie lgna do takich facetow, z którymi walczą. Nie opłaca się więc zwyczajnie podążać ścieżka wytyczana przez skrajne feministki, bo to jest samobójstwo. Po prostu DOSLOWNIE nie masz pojęcia czego bys chciala.

75

luc napisał/a:

big_smile

... a jak sobie taki zrobi tipsy, to nie dość, że garów nie pomyje, to jeszcze puszki z piwem mu trzeba będzie otwierać...

Kobiety sobie jakoś radzą, a piwo niezdrowe, o formę powinien dbać, na jakieś brazylijskie pośladki się zapisać czy coś xD

I widzicie jak Wy się z tego śmiejecie i oni nie raz śmieją się tak samo z kobiet. Ze one tylko o paznokciach, ploteczkach i fryzjerze.

Peter Ustinov

76

Ja tam piwo lubię. Guzik mnie obchodzi, że niezdrowe.

No właśnie, oni się śmieją z nas, a my z nich. Masz swoje równouprawnienie big_smile

Posty [ 39 do 76 z 547 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 15 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego się malujecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018