szczęśliwe zakończenie związków w których pojawiła się zdrada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » szczęśliwe zakończenie związków w których pojawiła się zdrada

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 221 do 221 z 221 ]

221 Ostatnio edytowany przez authority (2020-06-21 23:45:35)

Odp: szczęśliwe zakończenie związków w których pojawiła się zdrada

Witaminka 36 RangeRove'a oni by was zostawili gdybyście ich zdradzili.

normalnyjestem napisał/a:
Chio napisał/a:

Porównując związki po zdradzie do przedmiotów mam takie refleksje,że faktycznie dzban już nigdy nie będzie taki sam,sklejony w pewnych miejscach słabszy i patrząc w kategoriach inwestycji to nieopłacalny,gdyż przy mniejszym wysiłku i wkładzie można kupić nowy.Z drugiej strony ostatnio kupiłam meble z sieciówki, które przy jednym wbitym kołku pękały.Niby nowe meble a jakość słaba.Żalowałam,że nie zostawiłam starych,solidnych dębowych, które wystarczy odnowić.Teraz wolę dokonać renowacji bo czasami można zamienić stary solidny dąb 100letni z historią na paździeż.:) Rzecz oczywiście gustu:)

I też racja, współczesne związki nie są tak solidne, przemyślane jak te stare, teraz jak coś nie pasuje to rozwód , coraz więcej zauroczeń i bezkrytycznego skakania z kwiatka na kwiatek.  Większość ludzi zaczyna żyć dniem dzisiejszym, samolubnie patrząc na małżeństwo : ja ja i ja . Nie rozumieją że w małżeństwie piękne są tylko chwile a większość czasu to harówka o dom, dzieci itp. Dodatkowo środki masowego przekazu fałszywie obrazują życie, a portale wmawiają segregując treści wartości czysto konsumpcyjne.
To świetny przykład na jakość rodziny kiedyś i dziś ( małźeństwo do śmierci a współczesne na 5 lat).

Jak stoi twoja sprawa ?

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 221 do 221 z 221 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » szczęśliwe zakończenie związków w których pojawiła się zdrada

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018