Nie wiem dlaczego tak mnie traktuje. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wiem dlaczego tak mnie traktuje.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 60 z 60 ]

39

Odp: Nie wiem dlaczego tak mnie traktuje.

Tutaj wcale nie chodzi o "prowokacje" !! ;-) Zwyczajnie chcę dowiedzieć się z Waszego, kobiecego punktu widzenia, dlaczego facetom tak trudno jest wychodzić z takich testów? To, że należy być sobą- już wiem big_smile Najważniejsze jednak, by wiedzieć jak oddziaływać emocjonalnie na kobietę hmmmm.... tongue

Zobacz podobne tematy :

40

santapietruszka napisał/a:
MichuCFC16 napisał/a:

,,Jak lubisz takie panie, które lubią robić na facetach shittesty, to sam się baw, my Ci tu nie doradzimy tongue" Wcale takich nie lubię !!! Wręcz przeciwnie... stronie od takich. Ale co jeżeli kobieta podoba mnie się, a nieświadomie lub całkiem świadomie robi testy, by wybadać, czy okażę się tym właściwym, hem? :-)

Skoro nie lubisz takich, co robią testy, to nie lubisz tej pani, więc po co chcesz okazać się tym właściwym? tongue

Zapętlasz się w tych prowokacjach big_smile

Dokładnie to samo chciałam napisać. Jeśli ktoś stosuje testy, czy to facet czy kobieta to chyba nie jest wart tego zabiegania, prawda? Najlepiej jest być sobą, nikogo nie udawać, nie przymilać się sztucznie ani też nie być z krainy lodu. Trzeba być sobą, bo siebie nie oszukasz ani tej drugiej osoby bo z czasem i tak wyjdzie jaki jesteś naprawdę.

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty"

41

serdeczna masz dużo racji, w tym, co piszesz !! :-) Nie mniej jednak po części rozumiem kobiety, że robią takie testy... Nie chcą w końcu być z pierwszym lepszym facetem, a trafiając na rzeszę "dupków", muszą dokonywać selekcji...

42

MichuCFC16 napisał/a:

Tutaj wcale nie chodzi o "prowokacje" !! ;-) Zwyczajnie chcę dowiedzieć się z Waszego, kobiecego punktu widzenia, dlaczego facetom tak trudno jest wychodzić z takich testów? To, że należy być sobą- już wiem big_smile Najważniejsze jednak, by wiedzieć jak oddziaływać emocjonalnie na kobietę hmmmm.... tongue

No ale nie da się oddziaływać za pomocą gierek. Jak sam zauważyłeś albo kobieta coś czuje albo nie. Jeśli się zakocha w Tobie to nie będzie potrzebne żadne oddziaływanie. Jeśli chcesz grać na czyiś uczuciach to to jest słabe.

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty"

43 Ostatnio edytowany przez serdeczna (2019-02-18 13:51:15)

MichuCFC16 napisał/a:

serdeczna masz dużo racji, w tym, co piszesz !! :-) Nie mniej jednak po części rozumiem kobiety, że robią takie testy... Nie chcą w końcu być z pierwszym lepszym facetem, a trafiając na rzeszę "dupków", muszą dokonywać selekcji...

Robienie testów jest niedojrzałe, infantylne i idiotyczne. Jak się traci głowę dla kogoś to się nie mysli, nie kalkuluje. Selekcji dokonuje się na zasadzie, np. ten jest brzydki i mało zarabia, ten jest przystojny i pasją. Wybieram tego drugiego nie dlatego że on coś mi udowadniał tylko dlatego że poruszył moje serce. Oczywiście to tylko taki przykład.

44

serdeczna, ale ja pod żadnym pozorem nie chcę "grać" na uczuciach... To jest bardzo niedojrzałe i powiedziałbym nawet, że chamskie... Manipulacja jest formą oddziaływania dla słabych... Tak jak piszesz- autentyczność to podstawa !! Może masz/macie jednak swoje odczucia co do tego, co wywołuje w oczach kobiety zainteresowanie facetem? Nie szukam tutaj formy zmanipulowania, a wyłącznie szukam sposobu na lepsze poznanie Waszej natury, Drogie Kobietki... :-) big_smile

45 Ostatnio edytowany przez serdeczna (2019-02-18 14:03:23)

MichuCFC16 napisał/a:

serdeczna, ale ja pod żadnym pozorem nie chcę "grać" na uczuciach... To jest bardzo niedojrzałe i powiedziałbym nawet, że chamskie... Manipulacja jest formą oddziaływania dla słabych... Tak jak piszesz- autentyczność to podstawa !! Może masz/macie jednak swoje odczucia co do tego, co wywołuje w oczach kobiety zainteresowanie facetem? Nie szukam tutaj formy zmanipulowania, a wyłącznie szukam sposobu na lepsze poznanie Waszej natury, Drogie Kobietki... :-) big_smile

Już napisałam wyżej. Ja zakochiwała się w tych facetach, którzy mi się podobało fizycznie, mieli to coś w oczach, uśmiech, rysy które uwielbiam czyli ostre, męskie i zarost. Byli zabawni, wyluzowani, wiedzieli jak traktować kobietę, byli obyci. Byli sobą i to mnie w nich najbardziej urzekało. Dodam że większiscz nich miało wykształcenie zawodowe, i mieli swoje pasje, coś w czym byli bardzo dobrzy i się odnajdywali. Nie musieli grać żeby mnie zdobyć. Wystarczylo dobrze się czuć w ich towarzystwie i mieć o czym z nimi rozmawiac. I musieli mnie po iagac fizycznie. Proste i oczywiste. Żadne gierki.

Jak to się mowi: serce nie sługa. Miłości i pożądania nie wzbudzisz określonymi zachowaniami. Musisz być całą swoją osobą pociągający dla drugiej osoby i dlatego byciem sobą przyciągniesz osoby, które będą cię pozadac, chcąc cię przy tym poznać.

46

MichuCFC16 napisał/a:

Uwielbiam takie bzdury.

Nie pomogę Ci w wychodzeniu z testów, bo nie znam ani jednej kobiety, która takie testy stosuje. Wszystkie są normalne, a dodatkowo nie nabierają się na jakieś "oddziaływania emocjonalne".

Wróć na swoje forum, bracie, będzie Ci tam lepiej tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

47

Może w Twojej opinii to są bzdury- masz prawo do własnego zdania i ja to szanuję ;-) Nie mniej jednak nie da się ukryć, że kobiety często nieświadomie sprawdzają, czy facet nadaje się do związku, czy nie jest zbyt namolny etc. Pewność siebie oraz autentyczność to jedno- umiejętne budowanie kontaktu, to natomiast drugie... ;-) Pozdrawiam !

48 Ostatnio edytowany przez serdeczna (2019-02-18 14:18:02)

MichuCFC16 napisał/a:

Może w Twojej opinii to są bzdury- masz prawo do własnego zdania i ja to szanuję ;-) Nie mniej jednak nie da się ukryć, że kobiety często nieświadomie sprawdzają, czy facet nadaje się do związku, czy nie jest zbyt namolny etc. Pewność siebie oraz autentyczność to jedno- umiejętne budowanie kontaktu, to natomiast drugie... ;-) Pozdrawiam !

Najważniejsze to nie być desperatą. Pamiętam jak jeden chłopak, który bardzo mi się podobał pisał do mnie bardzo często - ja to uwielbiałam. Ale jak już pisał do mnie często ktos, kto mnie sobą nie przekonywał to już było to irytujące.

49 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-02-18 14:20:11)

Budować kontakt można z kimś, kto jest tym zainteresowany. Żadne umiejętności nie pomogą, jak druga strona tego nie chce.

Dwóch facetów może pisać słowo w słowo to samo do jednej kobiety - i ona z jednym będzie gadać, a drugiemu nie odpisze... i co wtedy? Gdzie tu błąd? big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

50

MichuCFC16 napisał/a:

Ja również uważam ze piszesz bzdury.Jestes kolejnym,nowym użytkownikiem forum,który uważa że istnieje jeden "magiczny" sposób na kobiety,tylko te wredne baby nie chcą go zdradzić...
Otóż NIE MA.

51

Widzę, że i tak nie przekonam Was do mojego stanowiska. Macie swoje zdanie- i ja to szanuję. Co do "magicznego" sposobu na zdobycie zainteresowania kobiety- wcale go nie szukam ! Wiem, że coś takiego nie istnieje.... Każda z Was jest inna, ma inne przekonania, wartości, kierują Wami różne emocje. Wobec tego nie polemizuję więcej tongue Pozdrawiam ! :-)

52

MichuCFC16 napisał/a:

Należy wzbudzić w kobiecie pożądanie, chęć poznawania i dopiero potem przystąpić do "gry". Aby to osiągnąć należy ubiegać o jej względy w taki sposób, by nie nękać jej i nie narzucać się zbyt silnie...  Kobiety pragną zainteresowania mężczyzn

MichuCFC16 napisał/a:

Co do "magicznego" sposobu na zdobycie zainteresowania kobiety- wcale go nie szukam ! Wiem, że coś takiego nie istnieje....

fajne zestawienie

MichuCFC16 napisał/a:

grzenio27, myślę sobie, że pies pogrzebany jest w tym, że w logiczny, męski sposób próbowałeś przekonać ją do siebie... Kobiety kierują się emocjami- nie logiką, jak mężczyźni

a ja nie kieruję się logiką:) przynajmniej nie zawsze:) i teoria ze szkoleń za 2999 zł upada:)

MichuCFC16 napisał/a:

Może być przecież sytuacja, że mężczyzna podoba się kobiecie, ale ona celowo trzyma go na dystans, aby "wybadać"- sprawdzić, czy nie jest jakimś napaleńcem etc. Zatem, jak przechodzić przez takie testy obronną ręką smile ?

wcale nie zastanawiam się, czy coś jest "testem" czy nie

Trochę podobny styl pisania i też o testach https://www.netkobiety.pl/t117088.html

"Poznacie ich po ich owocach":D

53

Testy testami dzisiaj miałem spotkanie służbowe ze swoją miłością oczywiście na spotkaniu nie byliśmy sami ale widziałem, że dość często przygląda się na mnie oczywiście podnosząc wzrok zawsze uciekała oczami gdzie indziej. Zauważyłem, że mój profil na fb kilka razy odblokował potem znowu zablokowała dziecinada ale coraz bardziej zaczynam mieć podobne zdanie jak kolega wyżej, że to rodzaj gry testu czy już sam nie wiem moje pytanie tylko po co? Po co ta cała zabawa jesteśmy dorosłymi ludźmi.

54

grzenio27- w mojej opinii tutaj właśnie jest klucz. Kobieta Ciebie "bada", próbuję odgadnąć, na ile może sobie z Tobą pozwolić. Powinieneś być stanowczy, zdystansować się nieco, ale zarazem dając oznaki zainteresowania... Pozdrawiam ;-)

55

Michu chyba prosto z kursu PUA wyszedł

56

jjbp napisał/a:

Michu chyba prosto z kursu PUA wyszedł

O matko, zgroza, tacy są najbardziej... obrzydliwi smile

57

Nie odzywałem się już prawie miesiąc w związku z moim postem. Od tego czasu trochę się wydarzyło i niestety MichuCFC16 chyba miałeś rację. Zrobiłem się bardziej stanowczy i ograniczyłem widywanie się nawet to służbowe. W sumie chyba  w myśl zasady " jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie".... czyli przestałem okazywać to jak bardzo mi na tej kobiecie zależy. A owa kobieta z biegiem czasu coraz więcej zaczyna próbować kontaktować się . Na razie wygląda to dziwnie bo praktycznie w każdej głupiej sprawie zawodowej jest próba kontaktu ze mną z jej strony. I najśmieszniejsze jest to że z reguły są to pierdoły ale cóż coraz więcej widzę smsów od niej czy coraz więcej telefonów. Nie ukrywam że wciąż mi na niej zależy. Ponawiam pytanie czy ktoś może mi to wszystko wytłumaczyć po co ta cała zabawa.

58

Hmm... jedyne co mi przychodzi do głowy to... a wyjaśnij o co chodziło z tym co napisałeś wcześniej, że stchórzyłeś? Bo nie rozwinąłeś. Może tu jest pies pogrzebany?

59

Kiedyś tzn jakieś 5 lat temu zakończyłem nieudany związek i powiem szczerze, że mimo upływu czasu nie chciałem pakować się w coś co może znowu dużo mnie kosztować. Traf chciał, że jednak na mojej drodze los postawił kobietę której na początku się przestraszyłem. Bo zwykła rozmowa przeradzała się w flirt, zwykłe patrzenie w oczy stawało się nie do ogarnięcia. Przestraszyłem się tego....przestraszyłem się faktu że znowu mogę zaangażować się w coś czego później mogę żałować. No i starałem się trzymać na dystans ale jednocześnie chciałem przyjaźni wiem,że to dziwnie brzmi ale czułem się w jej towarzystwie fantastycznie. Dopiero później zauważyłem, że jednak jest coś nie tak . Zaczęła mnie unikać, a podczas rozmowy miała spuszczony wzrok, który mnie unikał. Zaczęła być chłodna w stosunku do mnie, aż pewnego dnia kiedy spytałem ją o co chodzi powiedziała mi, że nic ode mnie nie chce, żebym dał jej spokój i takie tam. Powiedziała mi coś co mnie zupełnie zaskoczyło, że dla niej nie istnieję i kontakt ze mną jest jej do niczego potrzebny. Wówczas zrozumiałem, że to czego chciałem uniknąć w końcu dopadło mnie. Zrozumiałem, że jej brak bardzo mi dokucza, zrozumiałem, że zakochałem się w niej na walentynki wysłałem jej bukiet róż z bardzo osobistym listem. No i cóż .... znowu dowiedziałem się, że nie jestem jej do niczego potrzebny. Więc teoretycznie dałem sobie spokój ..... ale jakieś dwa tygodnie temu zaczęły się smsy z jej strony oraz telefony pretekst głupie zawodowe sprawy bo niestety one nas jednak trochę łączą. Odpowiadam zawsze krótko i na temat, ale  zawsze jest to ale bo wciąż mi na niej zależy.

60

Tak jak myślałam. Eh...
Myślę, że Twoje tchórzostwo, które opisałeś właśnie zabolało ją, bo to było odrzucenie. To zawsze boli. Czas leczy rany i człowiek się trochę poboczy, przejdzie, znowu może się wychylić i zainteresować, spróbować jeszcze raz, napisać głupiego esemesa itd Ale niepewność pozostaje. Jest ryzyko. Tak właśnie może się czuć ta kobieta, może nie wiedzieć o co Ci chodzi. Wszystko idzie ładnie a tu beng! Odrzucenie. A potem kwiaty i wyznania? Wtf? Kogel mogel w głowie. Jak potem nie zachowywać się trochę jak wariatka? Jak się ochronić przed kolejnym odrzuceniem? Jak nie roić sobie zbędnych nadziei? Oho!
Na Twoim miejscu podeszłabym do sprawy powoli, niech się rozwija w swoim tempie, spokojnie, ta kobieta to też człowiek, ma uczucia. Bez zbędnych dywagacji. Bez oceniania z góry, bez zakładania z góry. Masz czas, nic się nie stanie jak spokojnie dasz przestrzeń dla tej znajomości do rozwoju, do wypełzania z zagadkowości, do objawienia się, ha! Alem poetka;) Ale wiesz o co mi chodzi? Na luzie, nie zakładaj nic z góry. Kobieta też człowiek. Zabobony najlepiej wyrzuć do śmietnika. Zmierz się z rzeczywistością a nie swoimi wymysłami. Spokojnie. Tak uważam smile Może się coś wykluje. Trzymam kciuki! Powodzenia!

Posty [ 39 do 60 z 60 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wiem dlaczego tak mnie traktuje.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018