Dlaczego wybrał ją? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego wybrał ją?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 58 z 58 ]

56

Odp: Dlaczego wybrał ją?

To wszystko pikuś..To czekanie na telefon to była męka dopiero big_smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
Zobacz podobne tematy :

57

Klara12345 napisał/a:

Znamy się od września, mamy świetny, wręcz idealny kontakt. Wiele razy mówiliśmy sobie jakie to dziwne, że dosłownie czytamy sobie w myślach, że mamy podobne, choć nie identyczne zainteresowania. Spedzalismy że sobą masę czasu, dzieląc się muzyką, filmami, a także problemami. Słyszałam od niego dużo komplementów i czasami miałam wrażenie, że wyjątkowo mu na mnie zależy. Cały czas jednak było chyba jeszcze za wcześnie na cokolwiek, ja też, choć jestem dość śmiała, nie jestem pierwsza do wyznawania uczuć. Wczoraj dowiedziałam się, że wszedł w związek z dziewczyną, o której wspominał mi, może raz czy dwa. 

Nie rozumiem tego, nie jestem w stanie logicznie wytłumaczyć. Jasne, niczego jej nie brakuje, fantastyczna dziewczyna, ale w czym jest o tyle lepsza ode mnie? Bardzo mnie to boli, ale przecież nie powiem mu co o tym myślę. 

Czy ktoś z was potrafi mi to wyjaśnić albo powiedzieć, co mam robić?

Po pierwsze nikt nikomu w myślach czytać nie umie to tylko takie jak widać złudne wrażenie .

Wspomniał Ci o tamtej ze 2 razy więc wiedziałaś że jest konkurencja. Takie czasy tamta nie miała problemów w wyznawaniem uczuć i w tym była lepsza to i teraz są w związku. Fajny chłopak umiejący gadać z dziewczynami prawić komplementy ma duży wybór no i wybrał tamtą. Do tego 5 miesiąc waszej znajomości i dalej uważasz że za wcześnie na cokolwiek to ile jeszcze miał poświęcać Ci energii i czasu aby Cie zaciągnąć do łóżka ?

58 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2019-02-10 00:22:51)

Może cały czas już z nią był wcześniej albo ją sobie wymyślił na poczekaniu.
Wspominał, bo może  chciał  sprawdzić , czy autorka wykona jakiś desperacki krok aby "scementować" te relacje.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

Posty [ 56 do 58 z 58 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego wybrał ją?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018