Czy to złośliwa uwaga? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to złośliwa uwaga?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 59 z 59 ]

56

Odp: Czy to złośliwa uwaga?
giulietta_s napisał/a:
Ela210 napisał/a:
giulietta_s napisał/a:

Ja jestem naturalną brunetką, czarne włosy, czarne oczy, mocna, czarna oprawa oczu, dość spore usta, górna warga w kształcie serca. Mam drobną, owalną twarz, cała jestem szczupła. Skóra jasnoróżowa jak dla typowej Skandynawki. A to dlatego że tato mojej mamy miał śródziemnomorskie korzenie, a mój ojciec to typowy blondyn o jasnoróżowej karnacji. Opalam się na spieczonego kurczaka, przy krótkiej ekspozycji na słońcu jestem czerwona i ten kolor nie brązowieje. Opalenizna wchodzi w postaci łuszczących się płatów skóry.  Moja przyjaciółka jest makijażystką i jak robiła kiedyś ze mną makijaż na swojego vloga, to też wybrała krwistą czerwień i szarości na powiekę, do tego dość żywy, malinowy róż na policzki.

Jezu, dziewczyno! Chroń tę skórę czymś, jak można tak się spalać?
Co do kolorów mało której bladej brunetce dobrze w pastelach- chyba że oczy zielone i trochę brązu w włosach jednak.
Na wieszakach to uwielbiam pastele, ale tak to tak jak pisały dziewczyny. nawet zielony tylko butelkowy- a brąz gorzka czekolada.

Ja chronię ciało i twarz filtrami SPF 50+, ale czasem coś się zetrze lub spłynie podczas upałów. Wtedy właśnie powstaje tragedia. Ja nie ruszam się bez filtra z domu, nawet zimą, bo mam za delikatną cerę.

Gosh Xceptional- dodatkowo pielęgnuje skórę.rewelacyjnie się sprawdza.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
Zobacz podobne tematy :

57

Ela210 napisał/a:
giulietta_s napisał/a:

Ja jestem naturalną brunetką, czarne włosy, czarne oczy, mocna, czarna oprawa oczu, dość spore usta, górna warga w kształcie serca. Mam drobną, owalną twarz, cała jestem szczupła. Skóra jasnoróżowa jak dla typowej Skandynawki. A to dlatego że tato mojej mamy miał śródziemnomorskie korzenie, a mój ojciec to typowy blondyn o jasnoróżowej karnacji. Opalam się na spieczonego kurczaka, przy krótkiej ekspozycji na słońcu jestem czerwona i ten kolor nie brązowieje. Opalenizna wchodzi w postaci łuszczących się płatów skóry.  Moja przyjaciółka jest makijażystką i jak robiła kiedyś ze mną makijaż na swojego vloga, to też wybrała krwistą czerwień i szarości na powiekę, do tego dość żywy, malinowy róż na policzki.

Jezu, dziewczyno! Chroń tę skórę czymś, jak można tak się spalać?
Co do kolorów mało której bladej brunetce dobrze w pastelach- chyba że oczy zielone i trochę brązu w włosach jednak.
Na wieszakach to uwielbiam pastele, ale tak to tak jak pisały dziewczyny. nawet zielony tylko butelkowy- a brąz gorzka czekolada.

A widzisz, a mi bardzo dobrze w pastelach, szczególnie w pudrowym różu, który nosze już od kilku sezonów bo wciąż nie wychodzi z mody.

No właśnie włosów nie mam całkowicie czarnych tylko bardzo ciemny brąz, który i tak wygląda prawie jak czarny, no i te zielone oczy. A cerę też mam bardzo jasną, z tendencją do czerwienienia się, cera lekko naczynkowa. Reszta ciała biała jak śnieg. Wielu znajomych doradzało mi opalenie się ale wolę zostać taka naturalna. No a jeśli chodzi o makijaż to zawsze wybieram fluidy i korektory porcelanowe.

"Istnieje tylko jedna osoba, która kiedykolwiek może uczynić Cię szczęśliwym i tą osobą jesteś Ty"

58

Wielokropek napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Więc dlaczego się tak przejmujesz? To nie zajęcza warga, tylko mała blizna na palcu.
Ludzie mają gorsze problemy.

Ludzi dziwi skala wpływu kompleksów innych osób na ich myślenie i zachowanie. Ale kompleksy tych zdziwionych, według nich samych, są uzasadnione. tongue

Świadomość tego, że inni mają gorsze problemy na ogól nie bywa pomocna w zmniejszaniu własnych kompleksów.

Wypowiedź Wielokropek, moim zdaniem
, jest kwintesencją wypowiedzi forumowiczów w tym wątku. Czyjaś ciasna koszula nas nie uwiera.
Pozdrawiam.

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

59

giulietta_s napisał/a:

Wczoraj rozmawiałam z facetem, z którym od niedawna spotykam się na luzie. Rozmowa była swobodna, coś o pracy, hobby etc. Generalnie dobrze się bawiłam, aż wyskoczył z tekstem, który mnie zaskoczył. Najpierw zapytał, jaki mam teraz kolor paznokci. Odpowiedziałam mu. On dodał, że ostatnio, jak się widzieliśmy, to widział malinowy róż, czyli zmieniłam kolor. Potem dodał, że on lubi pudrowy róż i szarość. Po czym dodał, że on teraz bardzo patrzy na dłonie.

Nie ukrywam, że wyczułam w tym złośliwość. Ogólnie miło się gadało, ale po tym tekście atmosfera padła. Zabrzmiało to trochę tak, jakbym miała zapuszczone dłonie, a naprawdę staram się o nie dbać. Mam jednak na ich punkcie kompleksy, bo jako dziecko dość głęboko skaleczyłam się i na jednym palcu mam drobną bliznę. Na dodatek pani w sklepie jubilerskim Kruka poczęstowała mnie super tekstem, gdy poprosiłam o pierścionek w rozmiarze 17: na tak grube palce pierścionków nie mamy. Ja wiem, że poza jedną koleżanką wszystkie mają rozmiar 9-12, ale bez przesady. Nie noszę żadnej biżuterii na rękach, żeby nie przykuwać uwagi do swojego słabego punktu. Ogólnie mam szczupłe dłonie, wręcz kościste, ale palce mają grubą nasadę (taki układ kości, zero tłuszczu). Na szczęście są dość długie i w ostatecznym rozrachunku wygląda to dobrze. Jednak jak przychodzi do zakupu pierścionków, to muszę brać gigantyczne rozmiary.

Jesteś za bardzo przewrażliwiona, masz takie a nie inne dłonie i jeśli tylko są czyste nie masz co się martwić jakimikolwiek "uwagami" A swoją drogą "facet" też ma dziwne podejście ,nie mieliście żadnego  tematu ? tylko skupił się na Twoich dłoniach?

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

Posty [ 56 do 59 z 59 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to złośliwa uwaga?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018