Zdrada zony , nie umiem z tym zyc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada zony , nie umiem z tym zyc

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 121 z 121 ]

111

Odp: Zdrada zony , nie umiem z tym zyc
Zdradzony73 napisał/a:

Powrot jak powrot , przez pierwsze tygodnie czulem sie jak obcy we wlasnym domu w ktorym wszystko zrobilem sam .Zreszta do dzisiaj czuje sie podobnie bo ten dom byl.moim azylem , teraz jest wylegarnia zlych mysli i wspomnien. Co.do.rozmow , byly 2 -3 proby , konczyly sie moim wkurwien...m i wyjsciem z domu. . Dlaczego? Bo zdrade zrozumiem ale z klamstw nie znosze. Nie jestem masochista , nie chce znac szczegolow ale jezeli poznali sie 4 lata temu to zadaje proste pytanie , kiedy to sie zaczelo? W jakim roku i miesiacu? Jezeli wtedy slysze klamstwo to jal.mam sie zachowac? Dlatego ostatecznie przeprowadze rozmowe za pare tyg bo najzwyczajniej w swiecie i po ludzku nie chce nikogo stresowac. To ma byc luzna rozmowa bez stresu i bez nerwow.
Pozniej zdecyduje co dalej

Bardziej pytałem jak wróciłeś do domu - poprosiła Ciebie( i jak to zrobiła), upłynął termin zakazu zbliżania się?
Zdrada sama w sobie jest kłamstwem.
Po pierwsze skąd wiesz że kłamie, może mówi prawdę?
Po drugie po co się pytasz kłamczucha o prawdę? Nie każdy jest wstanie zdobyć się na odwagę by powiedzieć prawdę. Z rożnych powodów - wstydu, strachu, wyrachowania.
Jeśli podjąłeś decyzję że nie odchodzisz to przyjmij za pewnik że to trwało prawie 4 lata i już.
Chyba że...w jakim wieku macie dzieci?
I na koniec jeśli już odbędziesz tą ostateczna rozmowę a ona będzie mijać się z prawdą to co zrobisz? myślałeś o tym?

Zobacz podobne tematy :

112

Ok , znali sie od 3 lat , ale nie tylko kobirta ma intuicje , facet tez . Wiec powiem tak wyczulem to na rozne sposoby , przedewszystkim w lozku i to byly ostatnie 4 miesiace przed moja wyprowadzka , poprostu unikala sexu jak ognia gdzie przed tym mielismy go oare razy w tygodniu. Chodzi mi o to czy to bylo tylko 4 miesiace czy duzo wczesniej , nic wiecej. Czy prosila zebym wrucil , nie wiem sam , poprostu chciala zebym sie wprowadzil i zebysmy zaczeli wszystko od nowa.

113

Rozumiem że on nie może być ojcem dziecka i nie to Ciebie martwi tak?
A zatem jaka to różnica czy to było 4 miesiące czy 6 jaką to zrobi różnice?
Odmawiała Ci sexu bo nie chciała zdradzać kochanka z mężem, tak wiem dziwne ale możliwe.
I wtedy na samym początku jak po Ciebie przyszła trzeba było się rozmówić, trzeba było postawić warunek albo prawda albo odchodzisz. Myślę że by zmiękła a teraz uważa że skoro wróciłeś to jakoś przycichnie.

114

Żona napewno Cie nie kocha, nie zrobiłaby tego gdyby tak było. Będzie Cię okłamywać zdradzac bo taka juz jest . Macie dzieci skup sie na nich, pokaz jej ze sobie poradzisz a ona nie jest nic warta . Wiem jak cięko jest byc zdradzanym ile to bólu niesie ze soba ale z czasem będzie lepiej .

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

115 Ostatnio edytowany przez authority (2019-02-03 15:49:54)

Mądrze piszesz lolitko ale lolita znaczy młodociana za przeproszeniem qrwa.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

116

authority napisał/a:

Mądrze piszesz lolitko ale lolita znaczy młodociana za przeproszeniem qrwa.

Teraz to pojechałeś.
Po pierwsze nie chcesz przepraszać nie obrażaj(nie jesteś politykiem - chyba)
Po drugie słowo to oznacza zupełnie coś innego.

117

Nie jestem zbyt wierząca, ale przypadkiem natknęłam się na tego człowieka. Bardzo mądrze gada.
https://youtu.be/vHKD6uMKIeY

118

Ania , trafilas w dziesiatke z tym. Swieta prawda , szkoda tylko ze do niektorych to nie dociera. Chodzby do mojej malzonki. Ale podoba mi sie co ten facet mowi , nic nie odbudujesz jezeli nie staniesz w 100 procentowej prawdzie.

119

Nie przesledzilam calego watku takze nie wiem jak sie sytuacja rozwinela, ale przeczytalam twoj pierwszy post ktory napisales.

Jak napisales kiedy zaczal sie romana twojej zony ty pracowales do pozna. Czy ona ci nie mowila wczesniej ze chcialaby spedzac z toba wiecej czasu itp?

Faktycznie przeszedles przez wiele trudnych momentow, mieszkanie u sasiada, w samochodzie i powrot do zony po jej zdradzie z pewnoscia nie jest lekkie i przyjemne. Jednak nie mozna mowic ze ona jest winna twojej choroby. To jak ty reagujesz na to co sie dzieje w twoim zyciu zalezy tylko od ciebie. Ona, Albo raczej wy oboje sprawiliscie  ze w waszym zyciu sie zadzialo tak a nie inaczej. Ty sie rozchorowales. Branie odpowiedzialnosci za swoja sytuacje to raczej pierwszy krok do wyzdrowienia.

120

katarzyna.lex napisał/a:

...

Wow, wpadasz do wątku nieaktywnego od 3 miesięcy, chwalisz się że nie przeczytałaś całej rozmowy i sugerujesz autorowi że sam winny jest tego że żona wywaliła go z domu i musiał podczas minusowych temperatur spać w samochodzie, oglądając jak jego żona i dzieci chadzają sobie z kochankiem???

PS. Jakie znaczenie ma to co mówiła mu żona? Jak jej było źle w małżeństwie i autor nie kwapił się jej wysłuchać to miała kilka wyjść, np. rozwód... ona jednak wybrała oszustwo i niegodziwość wobec męża jako rozwiązanie... to był jej wybór...

121

Hej,
Co tam u Ciebie?
Tak czytam i czytam i utwierdzam się w przekonaniu, że jeszcze są kochający mężczyźni ,którym Ty jesteś idealnym przykładem

Posty [ 111 do 121 z 121 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada zony , nie umiem z tym zyc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018