wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 74 75 76

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4,126 do 4,150 z 4,150 ]

4,126

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Mariusz 28 napisał/a:

Właśnie jesteś chyba z dziesiątą osobą od której to słyszę że jak nie masz super profilu i zdjęć to nie ma co liczyć na kontakt z jakąś kobietą i to właśnie u mnie  się sprawdza w 100% tylko dodają mnie do polubien albo czasem napisze jakaś mało atrakcyjna osoba tyle że ja w swoim profilu wstawiłem realne zdjęcia i napisałem opis od serca a nie jakieś niestworzone historię o sobie bo ja inaczej nie umiem ale dotarło do mnie że raczej nie poznam tam nikogo ,trochę to smutne ale co takie życie

Zdjecie musisz dobre miec. Nie takie zebys wygladal na jakiegos dziwaka.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'
Zobacz podobne tematy :

4,127 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2020-01-04 05:29:03)

nie wiem jak jest ze zdjęciami, czasem spotykałem się ze stereotypem że dla mężczyzn wygląd jest 1 planowy a dla dziewczyn hmm bardziej jaki mężczyzna jest, zaradny itp. generalnie znane slogany nie muszę chyba powtarzać;)

ja się nie zgodzę z tym bo dla mnie ważne jak się czuje z dziewczyną i jaka dla mnie jest, np. gdyby mi się bardzo podobała ale w ogóle nie przytulała i była niedostępna to nie ma sensu. a z punktu widzenia dziewczyn hm na pewno lepiej prezentowałbyś się z dobrymi zdjęciami i tu nie trzeba dużo, poczytaj sobie co pisała mi użytkowniczka hmm jak ona się nazywała Makigigi? (mógłbym sprawdzić a nie chce mi się haha) ale to było napisane na pierwszych kilku stronach i to były pomocne informacje Mariusz 28 mógłbyś z tego dużo skorzystać

dziękuje Winter.Kween za napisanie jak to wygląda, tak myślałem:) to jest dobra informacja dla innych dziewczyn które miały wątpliwości a dokładniej takaja87 i WendyW widzicie warto spróbować może też będziecie mieć takie powodzenie, z takiej grupy łatwo wybrać kogoś z kim dobrze się czujecie;)

Mariusz 28 napisał/a:

No dobra to co może zwiększyć szansę faceta gdy napiszę do takiej kobiety żeby odpisała ? Czy istnieje jakaś metoda czy tylko próbować aż któraś odpisze?

hahaha ja wiedziałbym co napisać żeby była prawie gwarancja odpisania:D ale hmm to nie byłaby miła odpowiedź i nie o taki kontakt z dziewczyną nam raczej chodzi;P z takich przyjaznych sposobów to nie mam dobrych pomysłów, wyczerpałem wszystkie jeśli chodzi o portale randkowe;) i nie próbuję od nowa:)

Mariusz a ile czasu dokładniej tam spędziłeś? że już jesteś smutny?:) zapraszam do pisania w temacie:D

edycja: poprawiłem wszystkie literówki i braki polskich znaków (a przynajmniej wszystkie jakie znalazłem. albo raczej nie ja tylko komputer bo było podkreślone na czerwono) ale nadal mam wrażenie że tu jest pełno małych błędów typu przecinki itp i ogólnie słaby post, mam nadzieje że zrozumiecie co chciałem przekazać:D piszcie co u was zapraszam do dyskusji:)

4,128 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-01-04 06:21:35)

Z tymi zdjeciami to jak dla mnie nie chodzi tak bardzo o wyglad.
Nie chodzi czy tutaj facet jest olsniewajaco przystojny, raczej czy jest sympatyczny.
Bo jezeli ma np brzydkie i nie wyrazne zdjecie zrobione z dolu. Ze twarz wyglada dziwnie i jakas mine dziwna... Nie bardzo. Nie wiadomo jak wyglada i jeszcze zdjecie takie to zly pomysl. Zwykle swiadczy o czyms dziwnym bo dobre zdjecie jest zrobic bardzo latwo.
Jezeli ma zdjecie, ze klata cala gola i ogolnie wielki szpan... Jak dla mnie to tez nie fajnie. Bo widac, ze chce sie pokazac i moze byc zadufany w sobie.
Jezeli ma zdjecie za bardzo artystyczne i z mina jakas znekana... To tez nie podoba mi sie to. Znam wiecej niz pieciu takich panow. Wszyscy to aroganskie, snobistyczne marudy.  Bo zdjecie artystyczne, ale z usmiechem to co innego.

Najwieksze szanse u mnie mial na odpisanie koles ktory:
Opcja 1: Mial normalne, sympatyczne zdjecie. Czyste i usmiechniete zrobione z normalnej wysokosci.
Opcja 2: Mial zabawne zdjecie, ktore pokazuje poczucie humoru i dystans.

Wtedy wiem, ze byc moze ma cos co mi sie bedzie podobac.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

4,129

Jestem na tym portalu ok. pół roku i jak  narazie nic ale  nie chcę się tu wam żalić żeby nie wyjść na desperata bo nie o to mi chodzi i nie mam jakiegos parcia na związek ale zbliżam sie do 30 i zaczynam myslec o wlasnej rodzinie a poza tym chcialbym wiedziec ze ktos na mnie czeka ,ze jest kobieta dla ktorej jestem ważny ale chyba nie ma pewnej recepty na sukces .Zastanawiam się  ile procent osób z takich portali znajduje tam drugą połówkę. Przeglądając profile dziewczyn  większość pisze że szuka normalnego ,kochającego faceta  który będzie przy niej na dobre i na złe a wygląd jest na drugim planie ale myślę jednak że te zdjęcia są bardzo ważne bo gdy napiszę do takiej dziewczyny to mam podgląd kto przegląda mój profil a pisze w nim że mam takie same oczekiwania od kobiety co ona więc dlaczego taka osoba mi nie odpisze?Wychodzi chyba na to że jej się nie spodobałem tak ja to rozumiem .A wy jak myślicie?Drugi przykład to taki że kobieta pisze o sobie w profilu   więc gdy do niej piszę nawiązuje do czegoś o czym wspomniała o sobie ale to też nie działa bo większość i tak nie odpisuje i nie wiem czym to jest spowodowane bo na 100% moich wysłanych wiadomość może z 30 % obejrzy mój profil a reszta tylko odczyta i tyle a kilka osób nawet nie odczytało więc zastanawiam się czy naprawdę każda dziewczyna na takim portalu zasypywana jest wiadomościami?

4,130

Mariusz 28 napisał/a:

zastanawiam się czy naprawdę każda dziewczyna na takim portalu zasypywana jest wiadomościami?

Każda. Jak ma dwie ręce i dwie nogi, to możesz być pewien, że jesteś "tylko któryś tam nickiem na liście" a nie wybawcą z czarnym rumakiem.
Na czarnym rumaku miało być, ale już mniejsza z tym.
Nie ma się jednak co załamywać, gdyż ponieważ i albowiem większość twojej konkurencji, to na szczęście pół debile analfabeci.
Zostaje jakaś tam garstka konkretnych zawodników, na tle których musisz się czymś wyróżnić, żeby panna zwróciła na ciebie uwagę.
I nie, tym czymś nie są płomienne zapewnienia od pierwszej linijki o tym, że ty chcesz poważnego związku i myślisz o rodzinie.
To nie jest dobry tekst na podryw. Tak właściwie to nie jest dobry tekst w ogóle. Notujesz? Na twoim miejscu dawno bym zaczął...

Jaki jest zatem dobry tekst na podryw? Otóż to. Nikt nie wie jaki. Nie istnieje coś takiego jak dobry tekst na podryw, bo na każdą działa coś innego.
Jednak z tego co udało mi się ustalić, na wszystkie bez wyjątku zadziała, kiedy podczas czytania twojej wiadomości się uśmiechnie. Notujesz?
Jeśli się uśmiechnie, to masz już z górki, o ile nic po drodze nie spieprzysz. Jak laska jest normalna, to spieprzyć będzie trudno.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

4,131

W zeszła niedzielę znajoma z pracy (taka gaduła) umówiła się na kolejna randkę z tindera. Z tego co wiem, wczesniej było sporo, ale z każdym z nich bylo podobno coś nie tak. I ten koleś w końcu jej przypasował. Mówi chemia itd i bedzie do niego jechać na kolejna. No ok myślę.
Dwa dni temu, mówi, że kolejna randka. Okazuje się, że z innym gościem. Mowie, że przecież tamten byl fajny i nie rozumiem dlaczego kolejny. No cóż, podobno to sa tylko spotkania zapoznawcze jednak. Przemiał tych facetów spory, a dziewczyna naprawdę bardzo przecietna. Potencjalnego “posagu” zero. A wybrzydza, że aż jest to niesmaczne dla mnie. No, ale może to moj starczy wiek smile
Także na tym przykładzie widać, że rynek jest popsuty bardzo w tej kwestii i faceci generalnie są w kiepskiej pozycji startowej. Dodatkowo wielu z nich śle wiadomości hurtowo czym podbija ego kobietom, które tak naprawdę nic sobą nie reprezentują i nakręcają spiralę ich rzekomego powodzenia.
Jak dla mnie te portale kojarzą się z wersja internetowa targów koni w Janowie Podlaskim. Tylko tu za konie robia faceci.
Ps. Nawiasem mówiąc przekonałem się, ze są w necie o wiele lepsze miejsca do poznania kobiet niż portale i aplikacje randkowe. I gdybym szukał to nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu. No, ale to już trzeba pomyśleć smile

4,132

nudny.trudny napisał/a:

niepodobna to ten avatar z rybką:P (odpisałaś w którymś temacie gdy o to pytałem haha ale to już dawno było!) też fajny:) hm z mojego punktu widzenia to inaczej wyglądało tzn. zainteresowanie konkretną osobą na początku słabe (bo tylko na podstawie tekstu z opisu) wiadomo że najpierw musiałbym z kimś spędzić jakiś czas żeby być bardziej zdecydowany, tylko że do tego nie dochodziło bo rozmowy w większości wcale nie zaczynały się (nie wiem jak to wygląda z punktu widzenia chłopaków którzy radzą sobie na takich stronach)

Tak, to ten sam smile Za jakiś czas pewnie znów się zmieni.
Dla mnie to też oczywiste, że muszę z kimś spędzić trochę czasu, by wiedzieć, czy coś z tego będzie. Ale są osoby, które oczekują określenia się po jednym czy dwóch spotkaniach, a wtedy to można tylko: albo stwierdzić, że nic z tego na pewno nie będzie, albo wiedzieć, że chce się kogoś dalej poznawać. O ile mówimy o spotkaniach, do ktorych dochodzi szybko. Bo kiedy znajomość w internecie trwa długo, jest dość intensywna i już tam widać mocno podobne fale, to może wystarczyć już tylko, że spodobamy się sobie wizualnie w realu. Ale bywa też tak, że wygląd w pierwszej chwili nie poraża, czy nie wpasowuje się w wyobrażenie, ale zaczyna podobać się po pewnym czasie.
Właśnie mam sytuację, kiedy chcę kogoś dalej poznawać, aczkolwiek nie spotkaliśmy się na portalu randkowym, tylko na innym forum. Czas pokaże. Na realnym spotkaniu czułam się bardzo fajnie.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

4,133

Mariusz 28 napisał/a:

tyle a kilka osób nawet nie odczytało więc zastanawiam się czy naprawdę każda dziewczyna na takim portalu zasypywana jest wiadomościami?

Obejrzyj sobie wink

Wnioski możesz wyciągnąć sam lol

4,134

Właśnie rozwiałeś moje wątpliwości, teraz rozumiem nawet na sympatii kilka dziewczyn mi odpisało że dostają masę wiadomości ale myślałem że to ściema bo udają niedostępne ale to jednak prawda ,no cóż trzeba próbować i tyle .

4,135

Mariusz 28 i jak, udało się coś przez te kilka dni?;) za jakiś czas przeczytam wszystkie odpowiedzi i napiszę więcej:) niepodobna na Twój tekst też odpiszę tylko hmm musze wymyslec coś mądrego a to w moim przypadku trochę zajmuje:P

4,136

Nudny.trudny powiem Ci tak że u mnie nastąpił przełom w sprawie bo od tygodnia na sympatii piszę z pewną dziewczyną, świetnie się nam rozmawia,widać że dziewczyna jest zainteresowana bo opowiada o sobie i pyta się o mnie czuję że coś może z tego być ale narazie nie napalam się żeby nie było rozczarowania więc chcę  jeszcze z nią popisać może z tydzień i zaproponuję spotkanie tyle że dzieli nas 100 km ale chcę zaryzykować i nie będę już się czaił bo właśnie przez moją niepewność straciłem szansę na związek z dziewczyną którą widywałem 3 razy w tygodniu i jak  się później  okazało była mną też zainteresowana ale była już z kimś gdy się tego dowiedziałem  więc odpuściłem bo nie chciałem dziewczynie mieszać w głowie. Teraz gdy dostanę nową szansę  napewno spróbuję. Mogę nawet powiedzieć że mam małą klęskę urodzaju  bo wcześniej napisałem jeszcze do jednej dziewczyny ale odpisała po dwóch tygodniach że narazie ma doła i musi być chwilę sama ale napewno odezwie się tak więc wymieniliśmy 3 wiadomość i i narazie czekam na jej odzew.Jak narazie to chcę skupić się na tej pierwszej dziewczynie bo wydaje się być bardziej stabilnie emocjonalną osobą więc na niej skupię teraz  swoją uwage a co bedzie czas pokaże ale jak widać nie ma co tracić nadziei bo nigdy nie wiesz co Cię czeka

4,137

Jeśli fajnie wam się gada to moim zdaniem nie patrz na odległość jako problem. To jest tylko 100km, jakieś 1.5h jazdy samochodem smile Spotkanie jak najbardziej  bo moim zdaniem to właśnie rzeczywistość wszystko weryfikuje. Też mi się fajnie gadało z dziewczyną i też podobną odległość pokonałem na spotkanie jednak po tym okazało sie że to nie to. Ale trzeba próbować smile Swego czasu poznałem pewną dziewczynę gadaliśmy dłuższy czas, na prawdę o wszystkim i super się z nią dogadywałem, jedyny mankament, że mieszkała jakieś 700km ode mnie smile Ale w końcu udało się spotkać, cóż też nie wyszło, ale mam przynajmniej super przyjaciółkę, bo nadal rozmawiamy smile Także wszystko kwestia chęci, wtedy odległość nie jest problemem smile

4,138

niktinny napisał/a:

Jeśli fajnie wam się gada to moim zdaniem nie patrz na odległość jako problem. To jest tylko 100km, jakieś 1.5h jazdy samochodem smile Spotkanie jak najbardziej  bo moim zdaniem to właśnie rzeczywistość wszystko weryfikuje. Też mi się fajnie gadało z dziewczyną i też podobną odległość pokonałem na spotkanie jednak po tym okazało sie że to nie to. Ale trzeba próbować smile Swego czasu poznałem pewną dziewczynę gadaliśmy dłuższy czas, na prawdę o wszystkim i super się z nią dogadywałem, jedyny mankament, że mieszkała jakieś 700km ode mnie smile Ale w końcu udało się spotkać, cóż też nie wyszło, ale mam przynajmniej super przyjaciółkę, bo nadal rozmawiamy smile Także wszystko kwestia chęci, wtedy odległość nie jest problemem smile

Prawda, odległość nie jest problemem, no może taka 700 km byłaby już trochę smile ale też nie tak znów często poznaje się osoby mieszkające dokładnie w drugim końcu kraju.
A 100 km to i pociągiem w półtorej godziny da się pokonać. Jeśli to stanowi problem nie do przejścia, to znaczy, że ktoś nie chce.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

4,139 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2020-02-12 04:32:06)

Mariusz 28, coś nowego u Ciebie?:) ja dawno nie byłem aktywny, mam nadzieję że udział w wątku ma szansę być taki jak dawniej:) hmm ten temat od początku był zarówno o wiadomościach na portalach jak i moich kontaktach z dziewczynami więc nie chcę zakładać nowego tematu, myślę że tak będzie lepiej i powinno być zgodne z regulaminem. dziewczyna (ta sama z którą znam sie prawie rok i o której tu pisalem) chciała razem spędzić walentynki, ja nigdy nie byłem z dziewczyną w ten dzień i właściwie nie wiem jak to wygląda? powiedziałem o tym i ona na to że ona organizuje i żebym zaufał i czy mam możliwość wyjazdu na więcej niż kilka godzin, ja nie chcę zostawiać mojej rodziny samej z problemami, przed sylwestrem zamieszkaliśmy razem i mama bardzo mi pomaga, nawet robi obiad gdy wraca wcześniej a ja później, pomaga mi w porządkach i generalnie radzi sobie lepiej niż ja(w przypadku jedzenia babcia przyznała haha moje niestety bywało mało udane), ogólnie mniej czasu spędzam w autobusach bo wcześniej to niektóre dni były takie że wyjście o 5 rano a powrót o 22, nie podobało mi się że babcia była sama tyle czasu a teraz tak sie zdarza o wiele rzadziej bo ciotka mi też pomaga. hmm ale taki wyjazd na dłużej, zostawianie mojej rodziny samej ze wszystkim a potem powrót i prosto do pracy itd. niezbyt to widze. Ciekawi mnie czy ktoś z was wie jak spędza sie czas z dziewczyną w walentynki? mi generalnie fajnie sie z nią przebywa, z nikim nie miałem takiego kontaktu bo normalnie to zawsze piszą coś krótkiego albo wcale a z nią można o wszystkim i nie wścieka się, nie wyśmiewa mnie. nie wiem czy ona jest zainteresowana mną tak jak chłopakiem ale to się pewnie niedługo skończy i z tego co widzę wokół to żadnej innej takiej dziewczyny nie ma (z którą można by tak długo rozmawiać na takie tematy i miec takie pomysły itp) więc bycie samemu to optymalne rozwiązanie, pewnie nie każdemu to odpowiadałoby więc taka rada może być nieprzydatna dla innych:)

niktinny 700 km to fajna odległość aczkolwiek troche moze juz utrudniać:D u mnie to jest 300 km więc można powiedzieć optymalnie, kiedyś to tłumaczyłem haha
Mariusz 28 napisz czy udało sie nawiązać kontakt z kimś;)

anderstud "Nie ma się jednak co załamywać, gdyż ponieważ i albowiem większość twojej konkurencji, to na szczęście pół debile analfabeci"
hahahaha fajne:D

niepodobna napisał/a:

Dla mnie to też oczywiste, że muszę z kimś spędzić trochę czasu, by wiedzieć, czy coś z tego będzie. Ale są osoby, które oczekują określenia się po jednym czy dwóch spotkaniach, a wtedy to można tylko: albo stwierdzić, że nic z tego na pewno nie będzie, albo wiedzieć, że chce się kogoś dalej poznawać. O ile mówimy o spotkaniach, do ktorych dochodzi szybko. Bo kiedy znajomość w internecie trwa długo, jest dość intensywna i już tam widać mocno podobne fale, to może wystarczyć już tylko, że spodobamy się sobie wizualnie w realu

planowałem wymyśleć coś mądrego, zajęło mi ponad miesiąc i nic z tego hmm haha ale tyle moge Ci napisać że masz racje, jak mnie to odstrasza jak widze że ktoś chciałby od razu określenia się, czasem mężczyźni tak chcą haha:D a jak ja sobie wyobraże że ktoś mi zadaje takie pytanie, to na samą myśl mam ochotę uciekać i nie wracać:D racja po 2 spotkaniach można w pewnych warunkach powiedzieć że sie nie chce(np.gdyby ktoś chciał określenia sie) albo że chce sie dalej poznawać, ale na poważne deklaracje po takim czasie to za wcześnie:D

4,140

nudny.trudny napisał/a:

Mariusz 28, coś nowego u Ciebie?:) ja dawno nie byłem aktywny, mam nadzieję że udział w wątku ma szansę być taki jak dawniej:) hmm ten temat od początku był zarówno o wiadomościach na portalach jak i moich kontaktach z dziewczynami więc nie chcę zakładać nowego tematu, myślę że tak będzie lepiej i powinno być zgodne z regulaminem. dziewczyna (ta sama z którą znam sie prawie rok i o której tu pisalem) chciała razem spędzić walentynki, ja nigdy nie byłem z dziewczyną w ten dzień i właściwie nie wiem jak to wygląda? powiedziałem o tym i ona na to że ona organizuje i żebym zaufał i czy mam możliwość wyjazdu na więcej niż kilka godzin, ja nie chcę zostawiać mojej rodziny samej z problemami, przed sylwestrem zamieszkaliśmy razem i mama bardzo mi pomaga, nawet robi obiad gdy wraca wcześniej a ja później, pomaga mi w porządkach i generalnie radzi sobie lepiej niż ja(w przypadku jedzenia babcia przyznała haha moje niestety bywało mało udane), ogólnie mniej czasu spędzam w autobusach bo wcześniej to niektóre dni były takie że wyjście o 5 rano a powrót o 22, nie podobało mi się że babcia była sama tyle czasu a teraz tak sie zdarza o wiele rzadziej bo ciotka mi też pomaga. hmm ale taki wyjazd na dłużej, zostawianie mojej rodziny samej ze wszystkim a potem powrót i prosto do pracy itd. niezbyt to widze. Ciekawi mnie czy ktoś z was wie jak spędza sie czas z dziewczyną w walentynki? mi generalnie fajnie sie z nią przebywa, z nikim nie miałem takiego kontaktu bo normalnie to zawsze piszą coś krótkiego albo wcale a z nią można o wszystkim i nie wścieka się, nie wyśmiewa mnie. nie wiem czy ona jest zainteresowana mną tak jak chłopakiem ale to się pewnie niedługo skończy i z tego co widzę wokół to żadnej innej takiej dziewczyny nie ma (z którą można by tak długo rozmawiać na takie tematy i miec takie pomysły itp) więc bycie samemu to optymalne rozwiązanie, pewnie nie każdemu to odpowiadałoby więc taka rada może być nieprzydatna dla innych:)

niktinny 700 km to fajna odległość aczkolwiek troche moze juz utrudniać:D u mnie to jest 300 km więc można powiedzieć optymalnie, kiedyś to tłumaczyłem haha
Mariusz 28 napisz czy udało sie nawiązać kontakt z kimś;)

anderstud "Nie ma się jednak co załamywać, gdyż ponieważ i albowiem większość twojej konkurencji, to na szczęście pół debile analfabeci"
hahahaha fajne:D

niepodobna napisał/a:

Dla mnie to też oczywiste, że muszę z kimś spędzić trochę czasu, by wiedzieć, czy coś z tego będzie. Ale są osoby, które oczekują określenia się po jednym czy dwóch spotkaniach, a wtedy to można tylko: albo stwierdzić, że nic z tego na pewno nie będzie, albo wiedzieć, że chce się kogoś dalej poznawać. O ile mówimy o spotkaniach, do ktorych dochodzi szybko. Bo kiedy znajomość w internecie trwa długo, jest dość intensywna i już tam widać mocno podobne fale, to może wystarczyć już tylko, że spodobamy się sobie wizualnie w realu

planowałem wymyśleć coś mądrego, zajęło mi ponad miesiąc i nic z tego hmm haha ale tyle moge Ci napisać że masz racje, jak mnie to odstrasza jak widze że ktoś chciałby od razu określenia się, czasem mężczyźni tak chcą haha:D a jak ja sobie wyobraże że ktoś mi zadaje takie pytanie, to na samą myśl mam ochotę uciekać i nie wracać:D racja po 2 spotkaniach można w pewnych warunkach powiedzieć że sie nie chce(np.gdyby ktoś chciał określenia sie) albo że chce sie dalej poznawać, ale na poważne deklaracje po takim czasie to za wcześnie:D

Dają to bierz, chcą to jedź. Nie szukaj wymówek, rodzina nie zginie, a Tobie też od życia coś się należy.

4,141

nudny.trudny napisał/a:

moi skromnym zdaniem za dużo myślisz, wymyślasz i nie ma w tobie spontaniczności. dziewczyna chce coś zorganizować to super, niech organizuje, poddaj się temu i tej przygodzie smile poza tym pytasz jak wygląda taki dzien... tak jak każdy inny, możesz robić co chcesz, nad czym tu się zastanawiać ? Możecie gdzies pojechać, pójść na kolację, do kina, albo zamówić pizze do domu, kupić wino i oglądać filmy... wszystko można robić co się tylko chce. nie bądź taki sztywny, otwórz się bardziej.

Co do portali to w końcu też założyłam na jednym znanym i powiem Wam, że dramat... założyłam na takim gdzie każdy może pisać do mnie i jak weszłam na drugi dzień miałam ponad 80 wiadomości... nawet mi się tego czytać nie chciało bo większość facetów już w profilu mi się nie podobało. były też niemoralne propozycje, ale też trafił się koleś który miał coś do powiedzenia. z nim się spotkałam kilka razy, ale nie zaiskrzyło zupełnie z mojej strony chociaż dałam tej znajomości szanse. I powiem Wam że już nie ma nikogo z kim chciałabym się spotkać, chociaż dostaje kilkanaście wiadomości dziennie. stwierdzam jednak że to nie dla mnie zupełnie bo większość facetów tam jest nudna... myślę że ogarnięty facet to jednak znajdzie kobietę w inny sposób. To tlyko moje zdanie nie chcę kogoś tutaj obrazić ale stwierdzam jedynie że takie poznanie faceta nie jest dla mnie.

4,142

Pomylić się możemy zawsze i wszędzie co do każdego człowieka. Z portalami jest niestety ten problem, że sekcjonujemy ludzi praktycznie tylko na podstawie wyglądu. Nie dajemy sobie szansy na to, żeby chociaż przeczytać co jest zawarte w profilu, bo patrzymy tylko przez pryzmat fotek. Pomijam niemoralne propozycje, bo takie opcje najlepiej spławiać od razu albo w ogóle nie reagować. Sam kontakt i rozmowa poprzez portale często nie pokazuje naszej prawdziwej natury i ciężko mi uwierzyć, że nie da się nikogo ciekawego znaleźć przeglądając dziesiątki czy setki profili. Albo inaczej: zakładamy, po tym krótkim kontakcie czy rozmowie już wiemy, że to nie to, a przecież nie musi tak być..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

4,143

nudny.trudny, dobrze, że dajesz znać, że jeszcze żyjesz :-D
Z tego, co opisujesz, to Twój związek dobrze się rozwija :-). Nie wyszukuj na siłę problemów, przecież możesz z wyprzedzeniem poinformować bliskich, że tego dnia Ciebie nie będzie i muszą sobie poradzić bez Ciebie. A Ty baw się dobrze!
A swoją drogą, to przecież Twoja rodzina, to dorośli ludzie, dlaczego nie mieliby poradzić sobie przez jeden dzień bez Ciebie?

4,144

bagienni_k napisał/a:

Pomylić się możemy zawsze i wszędzie co do każdego człowieka. Z portalami jest niestety ten problem, że sekcjonujemy ludzi praktycznie tylko na podstawie wyglądu. Nie dajemy sobie szansy na to, żeby chociaż przeczytać co jest zawarte w profilu, bo patrzymy tylko przez pryzmat fotek. Pomijam niemoralne propozycje, bo takie opcje najlepiej spławiać od razu albo w ogóle nie reagować. Sam kontakt i rozmowa poprzez portale często nie pokazuje naszej prawdziwej natury i ciężko mi uwierzyć, że nie da się nikogo ciekawego znaleźć przeglądając dziesiątki czy setki profili. Albo inaczej: zakładamy, po tym krótkim kontakcie czy rozmowie już wiemy, że to nie to, a przecież nie musi tak być..

masz racje na pewno selekcjonuje mężczyzn na podstawie wyglądu, ale nawet jeśli ktoś jest średnio w moim typie to jestem w stanie pogadać. Prawda jest tez taka że ja nie mam do tego po prostu cierpliwości i chyba szybko się zniechęcam i nudzi mnie to przeglądanie profili. Poznać kogoś na żywo jest jednak zupełnie inaczej, od razu widać ruchy ciała, czuć zapach tego człowieka, czy słychać barwę głosu, a to wszystko ma przecież znaczenia smile

4,145

A ja mam inne pytanie, nie chce zakładać nowego wątku, jaki może być powód, że na portalu randkowym, piszemy konstruktywną wiadomość do kogoś a ta osoba nie dość że nie odpisuje to jeszcze nas blokuje w sensie dodaje do czarnej listy?
Napisałem do dziewczyny w tle aura świąteczna - choinka itd i nawiązałem do zdjęcia do świąt a ona nic zero odpowiedzi i dodała mnie do czarnej listy neutral wiem że to tylko portal randkowy jakich wiele ale co kieruje taką osobą? Ani ją nie "molestowałem" setkami wiadomości, ani nie pisałem jakiś wulgarnych tekstów, o co chodzi? nie wiadomo...

4,146

hej:) dziękuje za kolejne odpowiedzi

assassin napisał/a:

Dają to bierz, chcą to jedź. Nie szukaj wymówek, rodzina nie zginie, a Tobie też od życia coś się należy.

dobre:) zapamiętam

takaja87 napisał/a:

moi skromnym zdaniem za dużo myślisz, wymyślasz i nie ma w tobie spontaniczności. dziewczyna chce coś zorganizować to super, niech organizuje, poddaj się temu i tej przygodzie smile poza tym pytasz jak wygląda taki dzien... tak jak każdy inny, możesz robić co chcesz, nad czym tu się zastanawiać ? Możecie gdzies pojechać, pójść na kolację, do kina, albo zamówić pizze do domu, kupić wino i oglądać filmy... wszystko można robić co się tylko chce. nie bądź taki sztywny, otwórz się bardziej.

czasem radze innym więcej spontaniczności a sam zapominam haha dzięki za przypomnienie warto zapamiętać:)

takaja87 napisał/a:

Co do portali to w końcu też założyłam na jednym znanym i powiem Wam, że dramat... założyłam na takim gdzie każdy może pisać do mnie i jak weszłam na drugi dzień miałam ponad 80 wiadomości... nawet mi się tego czytać nie chciało bo większość facetów już w profilu mi się nie podobało. były też niemoralne propozycje, ale też trafił się koleś który miał coś do powiedzenia. z nim się spotkałam kilka razy, ale nie zaiskrzyło zupełnie z mojej strony chociaż dałam tej znajomości szanse. I powiem Wam że już nie ma nikogo z kim chciałabym się spotkać, chociaż dostaje kilkanaście wiadomości dziennie. stwierdzam jednak że to nie dla mnie zupełnie bo większość facetów tam jest nudna... myślę że ogarnięty facet to jednak znajdzie kobietę w inny sposób. To tlyko moje zdanie nie chcę kogoś tutaj obrazić ale stwierdzam jedynie że takie poznanie faceta nie jest dla mnie.

masz racje na pewno selekcjonuje mężczyzn na podstawie wyglądu, ale nawet jeśli ktoś jest średnio w moim typie to jestem w stanie pogadać. Prawda jest tez taka że ja nie mam do tego po prostu cierpliwości i chyba szybko się zniechęcam i nudzi mnie to przeglądanie profili. Poznać kogoś na żywo jest jednak zupełnie inaczej, od razu widać ruchy ciała, czuć zapach tego człowieka, czy słychać barwę głosu, a to wszystko ma przecież znaczenia smile

Skrzetuski napisał/a:

A ja mam inne pytanie, nie chce zakładać nowego wątku, jaki może być powód, że na portalu randkowym, piszemy konstruktywną wiadomość do kogoś a ta osoba nie dość że nie odpisuje to jeszcze nas blokuje w sensie dodaje do czarnej listy?
Napisałem do dziewczyny w tle aura świąteczna - choinka itd i nawiązałem do zdjęcia do świąt a ona nic zero odpowiedzi i dodała mnie do czarnej listy neutral wiem że to tylko portal randkowy jakich wiele ale co kieruje taką osobą? Ani ją nie "molestowałem" setkami wiadomości, ani nie pisałem jakiś wulgarnych tekstów, o co chodzi? nie wiadomo...

sam kiedyś zastanawiałem sie nad tym, zdarzały mi się blokady i wypowiedzi mężczyzn i kobiet tak jakby wzajemnie sprzeczne, tzn. dziewczyny piszą że niemoralne propozycje albo tacy co nie mają nic do powiedzenia, a z kolei mężczyźni którzy się tu wypowiadają, piszą takie cytaty jak np. Skrzetuski które jak dla mnie są przyjazne (nawiązanie do choinki spodobałoby mi się) hmm i niezbyt cokolwiek wymyśliłem. ale wydaje mi się że to co dziewczyny podają jako przykład niechcianego zachowania to są skrajności, oprócz tego są przeciwne skrajności które danej dziewczynie podobają się, ale pomijając to, największym obszarem jest środek i ten środek to właśnie może być to co dziewczyny traktują jako nudne, a mężczyźni sądzą że napisali ok i jakakolwiek rozmowa powinna z tego być. ale sam nie wiem, ja nie umiem być ciekawy i nie mam siły się starać, ale też nie wiedziałbym co doradzić komuś będącemu na miejscu Skrzetuski albo Mariusz 28, to dla mnie nadal nierozwiązane. Pamiętam jednak że na pierwszych stronach tematu były dobre posty związane z atrakcyjnością profilu.

MagdaLena1111 napisał/a:

nudny.trudny, dobrze, że dajesz znać, że jeszcze żyjesz :-D
Z tego, co opisujesz, to Twój związek dobrze się rozwija :-). Nie wyszukuj na siłę problemów, przecież możesz z wyprzedzeniem poinformować bliskich, że tego dnia Ciebie nie będzie i muszą sobie poradzić bez Ciebie. A Ty baw się dobrze!
A swoją drogą, to przecież Twoja rodzina, to dorośli ludzie, dlaczego nie mieliby poradzić sobie przez jeden dzień bez Ciebie?

hej Magdalena superże piszesz na forum:) mieliście racje jeden dzień to jest ok, gorzej było dawniej nie wiedzieć co się dzieje, mama była z nami w 2014 jak były te dziwne sytuacje i było dobrze, niepotrzebnie później sie rozdzieliliśmy, pełno kosztów i jeżdżenia. tym razem dziewczyna decydowała, pojechaliśmy do jednego z dużych miast pociągami, teraz miała egzaminy z pracy ale ona sobie radzi bo jest świetna, ma niesamowite osiągnięcia;) podoba mi się że gdy sie widzimy bierze mnie za ręke i przytula bez pytania;) ja zwlaszcza na poczatku byłem nieśmiały więc to byłoby trudne:P podobało mi sie że zna miasto i wie gdzie iść,chciałem pobawić się na śniegu ale zima bez śniegu, tam gdzie siedzieliśmy był brudny piasek, nad morzem byłoby lepiej, miała super pomysł dokąd pójść, zrobiła na mnie wrażenie;) to 1 raz z dziewczyną że nie szedłem na stację tylko zostawaliśmy razem i było mi głupio ale znamy sie długo prawie rok i to sprawia że czuje sie lepiej, haha zawsze ja jak gdzieś jechałem na noc to byłem sam i to cos nowego, jak weszliśmy do pokoju ona mnie popchnęła na ściano szafe i przytuliła hmm jakby ściano szafa myśle dać zrobić taką w mieszkaniu bo jest wygodna najlepiej jak z miejscem do siedzneia, ale nietypowo było że nie mam karty do pokoju haha nie mogłem włożyć żeby zapalić elektryczność, poprosiłem żeby wsadziła hmm normalnie to włączam klimatyzacje zaraz po wejściu ale teraz zima i temperatura ok;) zaraz zwróciłem uwage że mają fotel prawie taki jak był u mnie w domu, zapytałem to chodźmy coś zjeść do restauracji, ona że teraz nie jest głodna, ja troche byłem ale był poczęstunek ciastka ok wystarczy hahaha nie musze sie zaraz po wejściu nażerać jak świnia, nie chce być gruby;) elegancki pokój firanki i zasłony,powiedziałem to może pooglądamy jakąś telewizję i dobrze że miałem kupioną gazetę telewizyjną na następny tydzień, zacząłem sprawdzać co jest dzisiaj, ona usiadła mi na kolanach i objęła, ale godzina taka że nic ciekawego, wiadomości dopiero będą ale włączyłem, hmm podszedłem do okna był fajny widok na miasto, wysokie piętro, chciałem żeby mi opowiedziała jak była tu (w tym mieście) w związku z pracą, ona opowiada super ciekawie:D a najbardziej gdy prawie nie rozumiem trudnych słów z branży;) zrobiłem kawe i przypomniało mi się jak u znajomej mojej babci był remont i kot się chował pod wnęką w wannie (bo taka sama wnęka tam była) i opowiedziałem o remoncie hmm sąsiedzi pozabierali srebra łyżeczki itp. bo były wystawione na korytarz no nietrafiony pomysł wystawiać srebra na korytarz i nie wiem po co w trakcie remontu może żeby się nie zakurzyły ale można było zabrać gdzieindziej albo zawinąć w szmaty hmm ogólnie hotel świetny i wysokie piętro hmm elegancka lampa przypomniało mi się jak kuzyn był mały i zaczął trzepać taką lampą u babci (tej drugiej) mieliśmy o czym rozmawiać. od dawna chciałem z nią porysować i poukładać puzzle ale zapomniałem jak byliśmy na mieście a teraz niezbyt dobra pora na jazdę (ciemno) ale następnym razem nadrobimy, mówiła że to dzień dla nas i dla mnie i żebym zrobił albo powiedział wszystko co chcę ale nie mieliśmy żadnej gry, hmm ale był ołówek długopis i kartki i to musiało wystarczyć, pomysłów miałem pełno, kółko i krzyżyk albo rysowanie (ale bez kolorów bo nie ma kredek) chciałem oglądnąć razem kucyki ale nie było chyba zmienili program bo kiedyś były wieczorem, ale może kiedyindziej, hmmnormalnie oglądamy z babcią albo z mamą i ona często się przytulała łazienka była super! dobrze że miałem przybory higieniczne i rzeczy na zmiane ale nadmiarowo bo mieli w pokoju. w telewizji rzeczy związane z walentynkami mieliśmy z czego się pośmiać:)chyba spaliśmy przy włączonym bo rano obudziłem sie i dalej działał, przytuliłem ją na dłużej cieszyłem się że miała taki pomysl na walentynki na pewno nikt inny nie wpadłby na to. ze starszą dziewczyną jest najlepiej. a w zeszłym roku jeszcze jak czytałem profile na portalach to młodsze czasem miały cytaty typu wymarzony partner męski odpowiedzialny zaradny to nie dla mnie haha;) jak wyszliśmy pojechaliśmy tramwajem na dworzec i chciałem z nią najpierw pojechać pociągiem do jej miasta ale trwałoby ponad 8h, pojechałem expressem intercity do siebie i hmm cieszyłem się wracając do domu ten rodzinny czas jest najlepszy, kupiłemdla babci eleganckie ciasto za ponad 40 zł/kg a mama nie lubi słodyczy więc pierogi a dziewczyna mi napisała że chce za rok żebym ja ją zaprosił hmm to pewnie byłaby porażka:D ja nic nie umiem i do niczego się nie nadaję na pewno nie do związku, gdyby nie ona nie umiałbym nawiązać kontaktu i właściwie byłoby ok, nie wiem czy jej się podobam ale uśmiecham się jak pisze zawsze cos pozytywnego rano hmm jak myślicie kupienie tylko pierogów to chyba zły pomysł? mogłem przywieźć coś lepszego z podróży ale następnym razem jade na certyfikat to nadrobię może kupię nowe ozdobne poduszki i zasłonę, mama lubi bordowy kolor i pasowałby do pokoju, ogólnie przydałoby się kupić więcej rzeczy na pewno przed latem kupię klimatyzator, w poprzednim mieszkaniu dobrze się sprawdził bo mamie nie było gorąco latem

4,147

nudny.trudny Fajnie, że to jednak zaglądasz, choć cos zbyt rzadko. Super, że się zaczęło Ci układać, oby tak dalej! smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

4,148

nudny.trudny napisał/a:

dziewczyna mi napisała że chce za rok żebym ja ją zaprosił hmm to pewnie byłaby porażka:D

Masz cały rok, żeby coś wymyślić ;-). Tak samo jak znasz preferencje mamy i wiesz, co ona lubi i co sprawi jej przyjemność, podobnie możesz postępować w przypadku swojej dziewczyny. Szukaj inspiracji w niej.
A widać, że dziewczyna jest konkretna i z inicjatywą. Fajnie, że to doceniasz, bo, jak wynika z lektury forum, kobieca inicjatywa to towar deficytowy :-)

4,149

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/rUIvsPgBA8IAu7xnNiRCmeFhcnPFdtEu.jpeg

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

4,150 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2020-03-06 06:41:02)

dobry obrazek, na pytanie "co tam" da się odpowiedzieć kilkoma zdaniami (chyba że nie ma o czym opowiadać bo nigdzie się nie było) i zapytać o to samo
bagienni_k hmm a Ty jak, chyba częściej?:) piszesz więcej na forum? ja rzadko teraz mam czas na cokolwiek i racz3ej tak zostanie kilka miesięcy
MagdaLena zdecydowanie doceniam!:D nigdy nie widziałem takiej dziewczyny (z taką inicjatywą) nie chciałbym wypowiadać się o wszystkich kobietach bo tego nie wiem, ale o sobie i moim otoczeniu moge napisac że nie spotkalem sie:) aczkolwiek w moim przypadku to nic dziwnego bo jestem do niczego i żadna dziewcyzna nie zwróciłaby uwagi na mnie hahaha ale inni chłopacy są ok (np. ten Rumunski Zolnierz który tu kiedyś pisał)

Posty [ 4,126 do 4,150 z 4,150 ]

Strony Poprzednia 1 74 75 76

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018