Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Strony Poprzednia 1 7 8 9

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 305 do 327 z 327 ]

305 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-26 20:19:18)

Odp: Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?
kusik989 napisał/a:
Entropia napisał/a:
kusik989 napisał/a:

Aaaaaaaa Jak osobnik ma wyraźne zmarszczki na czole 2 linie około 10 cm
Co wy na to

A ile ten osobnik ma lat? Bo wiesz, od pewnego wieku to wszyscy mają zmarszczki.

PS Wracając jeszcze do tej nieszczęsnej depilacji, to słyszałam, że pojawiają się jakieś nieśmiałe ruchy oporu: https://www.zeberka.pl/art/dlaczego-sel … 5?strona=2. Ciekawe co by o tych zdjęciach powiedzieli miłujący naturalność męscy uczestnicy tej dyskusji. ;)

Mam 31 lat i dość  głębokie dwie linie jak miałem 20 parę lat to już takie miałem, ale teraz to sa już bruzdy niestety

Serio masz 31 lat? Bo jeszcze z pół roku temu miałeś 27, tylko się wstydziłeś powiedzieć i mówiłeś, że masz 20...

kusik989 napisał/a:

teraz przeanalizuję siebie to tak Mam 27 lat

kusik989 napisał/a:

Witajcie , jestem  młodycm chłopakiem 20 letnik prawiczkiem

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850
Zobacz podobne tematy :

306

niepodobna napisał/a:
canarios napisał/a:
Entropia napisał/a:

Mam obsesję na punkcie wyglądu, bo.... golę nogi? Czy bo leczę trądzik? Aż strach pomyśleć, co powiesz o chodzeniu do dentysty. ;)

Oczywiście! Nie słyszałem jeszcze by jakaś kobieta miała obsesję na punkcie pracy nad swoim charakterem a w tej dziedzinie jest zawsze sporo do zrobienia i efekty mogą pozostać na dłużej. A propos, ciekawe czy jakaś kobieta usłyszała od małego synka: mamusiu jak ty pięknie wyglądasz! po nałożeniu makijażu po godzinnej sesji przed lustrem? Jeśli nie, to tylko dlatego, że dla małego dziecka makijaż jest rzeczą sztuczną, co najmniej dziwną i niezrozumiałą. Jak byście wytłumaczyły dziecku dlaczego się malujecie albo dlaczego nosicie pushupy?

Albo nie czytasz ze zrozumieniem, albo zaczynasz trollować.

Jestem pewien,że stać cię na  bardziej inteligentną wypowiedź. W ostateczności mogłaś odpowiedzieć na te pytania.

307

santapietruszka napisał/a:
kusik989 napisał/a:
Entropia napisał/a:

A ile ten osobnik ma lat? Bo wiesz, od pewnego wieku to wszyscy mają zmarszczki.

PS Wracając jeszcze do tej nieszczęsnej depilacji, to słyszałam, że pojawiają się jakieś nieśmiałe ruchy oporu: https://www.zeberka.pl/art/dlaczego-sel … 5?strona=2. Ciekawe co by o tych zdjęciach powiedzieli miłujący naturalność męscy uczestnicy tej dyskusji. ;)

Mam 31 lat i dość  głębokie dwie linie jak miałem 20 parę lat to już takie miałem, ale teraz to sa już bruzdy niestety

Serio masz 31 lat? Bo jeszcze z pół roku temu miałeś 27, tylko się wstydziłeś powiedzieć i mówiłeś, że masz 20...

kusik989 napisał/a:

kusik989 napisał/a:

Inspektor Pietruszka na tropie wielkiej afery. Oj, polecą głowy!

308 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-26 20:26:57)

canarios napisał/a:
kusik989 napisał/a:

kusik989 napisał/a:

kusik989 napisał/a:

E, mam to w nosie, tylko akurat padło pytanie, w jakim wieku ma te bruzdy, tym bardziej nie rozumiem, po co sobie dodaje... w pewnym wieku, jak już wspomniano, wszyscy mają jakieś bruzdy i zmarszczki...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

309 Ostatnio edytowany przez Entropia (2019-01-26 21:00:35)

Burzowy napisał/a:

A powracając do tematu, czy canarios jest potencjalnie atrakcyjnym mężczyzną?!

Nie, zalatuje incellem.

A co do tych zmarszczek mimicznych na czole, to one są chyba jeszcze przez społeczeństwo akceptowane? Czy już nie są? Kiedyś pewnie przestaną być, bo wszystkie te standardy urody i tego, co jest normalne, a co już nie, z roku na rok są coraz bardziej wyśrubowane.

Swego czasu zmarszczki na czole bywały nawet sexi.

PunBB bbcode test

310

canarios napisał/a:

E, mam to w nosie, tylko akurat padło pytanie, w jakim wieku ma te bruzdy, tym bardziej nie rozumiem, po co sobie dodaje... w pewnym wieku, jak już wspomniano, wszyscy mają jakieś bruzdy i zmarszczki...

Dobrze, że bruzd nie odkrył w wieku 20 lat a prawiczkiem nie został dopiero w 31 roku życia, bo to by było mało wiarygodne☺

311

Entropia napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nie, zalatuje incellem.

A co do tych zmarszczek mimicznych na czole, to one są chyba jeszcze przez społeczeństwo akceptowane? Czy już nie są? Kiedyś pewnie przestaną być, bo wszystkie te standardy urody i tego, co jest normalne, a co już nie, z roku na rok są coraz bardziej wyśrubowane.

Mogę być incellem tylko pytanie brzmiało czy jestem atrakcyjny a nie kiedy ostatni raz miałem ... przyjemność ☺

312 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-26 21:10:11)

canarios napisał/a:
Entropia napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nie, zalatuje incellem.

Mogę być incellem tylko pytanie brzmiało czy jestem atrakcyjny a nie kiedy ostatni raz miałem ... przyjemność ☺

Ale odpowiedź na pytanie padła - nie :D

313

jjbp napisał/a:
canarios napisał/a:
Entropia napisał/a:

Nie, zalatuje incellem.

Nie czyli tak czy być może?

314

canarios napisał/a:
jjbp napisał/a:
canarios napisał/a:

Nie czyli tak czy być może?

Dla mnie nie znaczy nie ale interpretuj jak chcesz  ;)

315

canarios napisał/a:
Entropia napisał/a:

Mam obsesję na punkcie wyglądu, bo.... golę nogi? Czy bo leczę trądzik? Aż strach pomyśleć, co powiesz o chodzeniu do dentysty. ;)

Oczywiście! Nie słyszałem jeszcze by jakaś kobieta miała obsesję na punkcie pracy nad swoim charakterem a w tej dziedzinie jest zawsze sporo do zrobienia i efekty mogą pozostać na dłużej. A propos, ciekawe czy jakaś kobieta usłyszała od małego synka: mamusiu jak ty pięknie wyglądasz! po nałożeniu makijażu po godzinnej sesji przed lustrem? Jeśli nie, to tylko dlatego, że dla małego dziecka makijaż jest rzeczą sztuczną, co najmniej dziwną i niezrozumiałą. Jak byście wytłumaczyły dziecku dlaczego się malujecie albo dlaczego nosicie pushupy?

Po tym tekście zakładam,ze nie masz dziecka i nie masz pojęcia co mówi syn mojej przyjaciółki gdy ta wraca od makijażystki,gdzie spędza godzinkę :)
Jak moja córka była mała to wytłumaczyłam jej,że nakładam podkład i puder by się nie świecić.Tusz bo rzęsy na końcówkach są jasne a jak się umaluje to widać ich długość.Czasem nakładam cienie-bo podkreślają kolor tęczówek.Więcej moje dziecko nie pytało.Nie lubię pushupów ale czasem ubranie wymaga tego by założyć.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

316

Co do dbania o swoje wnetrze nie wiem skąd wniosek że większość kobiet dba o nie mniej niż o urodę

317

Bo z większością ludzi tak jest, ale to raczej kobiety częściej interesują się choćby psychologią, a więc...

Ależ ten canarios wzbudził w Was emocje, ho ho ho... teraz chłopie przekuj to w coś dobrego i będzie branie;).

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet, nie zapomnij bicza!

318

Emocje jak na grzybobraniu :D

319

jjbp napisał/a:

Albo podczas oglądania M jak miłość.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

320

niepodobna napisał/a:
jjbp napisał/a:

Wtedy co Hanka wjechała w kartony :D

321

Burzowy napisał/a:

Bo z większością ludzi tak jest, ale to raczej kobiety częściej interesują się choćby psychologią, a więc...

Ależ ten canarios wzbudził w Was emocje, ho ho ho... teraz chłopie przekuj to w coś dobrego i będzie branie;).

Canarios to trochę prowokatorek. :) Ale też często czyta w wypowiedziach innych to, co chce, byle potwierdzić swoje tezy. Nie widzi rzeczywistego przekazu, za to dopisuje teorie.

Ale trzeba być tolerancyjnym na forum, co nie?

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

322 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-26 22:41:19)

Post poniżej poziomu forum, obraźliwy

323

Makigigi napisał/a:
niepodobna napisał/a:
jjbp napisał/a:

Wtedy co Hanka wjechała w kartony :D

Ha ha :D

324 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-01-26 22:57:30)

BulgGirl napisał/a:

Post poniżej poziomu forum, obraźliwy

Haha, ale co tu było napisane? Nawet już nie pamiętam :D

Aaa... o menelach\menelkach... sorry... dziś eksluzywni menele mają nawet większe powodzenie niż kiedyś.

325

Ktoś tu pisal o oponkach  na brzuchu -nie przeszkadza mi to wcale, a więc jest pożądane,  całkiem płaskie brzuchy do mnie nie przemawiają ;)
Oczywiście oponka to oponka, a nie brzuchol  i 30 kg nadwagi ;)

gg 48623644

326

Dużo tego będzie ... względy fizyczne poza tym co koleżanki wymieniły : niski facet ( tzn niższy niż 170 cm) nie od razu, jeszcze dysproporcje ( Np rozm buta 38 przy 180 cm) po prostu tak mam, poza tym zapach potu ( możecie się śmiać  a to istotna kwestia) bo są takie zapachy ze od razu mnie toczą do wc. Poza tym proste rzeczy: brak etykiety, głośny śmiech (głośniejszy od moich myśli), właśnie rozmowy o jego byłych

327

Dużo tego będzie ... względy fizyczne poza tym co koleżanki wymieniły : niski facet ( tzn niższy niż 170 cm) nie od razu, jeszcze dysproporcje ( Np rozm buta 38 przy 180 cm) po prostu tak mam, poza tym zapach potu ( możecie się śmiać  a to istotna kwestia) bo są takie zapachy ze od razu mnie toczą do wc. Poza tym proste rzeczy: brak etykiety, głośny śmiech (głośniejszy od moich myśli), właśnie rozmowy o jego byłych

Posty [ 305 do 327 z 327 ]

Strony Poprzednia 1 7 8 9

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018