Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 345 ]

1 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-01-22 00:42:20)

Temat: Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Witam Drogie Panie wink
Ostatnio mieliśmy na forum temat "na co zwracacie uwage u dziewczyn?". To ja teraz proponuje nieco odwrócić sytuacje i w związku z tym mam pytanie do kobiet. Załóżmy, że nieznajomy facet chce was poznać. Jakie cechy wyglądu, charakteru, osobowości, zachowania lub czegokolwiek co ZAUWAŻYCIE sprawią, że NA PEWNO GO ODRZUCICIE na etapach zagadania, randkowania i momentów przed pójściem do łóżka wink ?
Liczę na jak najwięcej odpowiedzi wink Prośba do net-facetów o nieocenianie, zbieramy dane i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

To, że nie rozumie, że każda dziewczyna jest inna i że trzeba być po prostu sobą.

gdykochamy

3

MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink
Ostatnio mieliśmy na forum temat "na co zwracacie uwage u dziewczyn?". To ja teraz proponuje nieco odwrócić sytuacje i w związku z tym mam pytanie do kobiet. Załóżmy, że nieznajomy facet chce was poznać. Jakie cechy wyglądu, charakteru, osobowości, zachowania lub czegokolwiek co ZAUWAŻYCIE sprawią, że NA PEWNO GO ODRZUCICIE na etapach zagadania, randkowania i momentów przed pójściem do łóżka wink ?
Liczę na jak najwięcej odpowiedzi wink Prośba do net-facetów o nieocenianie, zbieramy dane i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co prawda jestem w związku, ale przecież nagle nie straciłam wzroku ani umiejętności oceny czy ktoś jest dla mnie atrakcyjny, czy nie, dlatego pozwolę sobie na wyrażenie własnej opinii.

Z cech fizycznych z automatu odrzucają mnie mężczyźni z zaniedbanymi zębami, dłońmi i ogólnie tacy, którym z mydłem i wodą nie po drodze - to jest nie do przejścia. Jeśli zaś chodzi o zachowanie, to nie jestem w stanie zaakceptować, nawet u kandydata na znajomego, wyraźnego braku ogłady, prymitywnych tekstów żywcem ściągniętych z kursów podrywania, ogólnego prostactwa, lekceważącego stosunku do innych ludzi, nadmiernej, nieuzasadnionej pewności siebie.

To tak na już, ale jeśli coś jeszcze wpadnie mi do głowy, to dopiszę.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink
Liczę na jak najwięcej odpowiedzi i obiecuję ich nie oceniać wink

Zaniedbany, czyli długie, brudne paznokcie, wymięte ubranie, dziurawe buty, nieświeży oddech (kiedyś w pracy był gość, który miał taki osad nazębny, ze widać go było gołym okiem, bleeeh) - takie combo od razu skreśla delikwenta. Cechy niemile widziane to np. niestosowanie zasad etykiety i nietaktowne zachowanie. Nie mówię tu o jednorazowej wpadce, tyko o nagminnym popełnianiu faux passe. Jeśli chodzi o poglądy to korwinizmy i szowinizmy odpadają. W ogóle, to tak dużo rzeczy może sprawić, że nie wyjdzie nic z randki, że trudno wszystko wymienić. Podkreśliłabym jednak, że (przynajmniej dla mnie) musiałoby nałożyć się kilka rzeczy, żebym się zniechęciła do kogoś na pewno.
Przykładowo mogłabym wybaczyć jakiś nietakt komuś zadbanemu i kulturalnemu, ale nie dałabym szansy gdyby ten sam nietakt popełnił delikwent z brudnymi pazurami i nieświeżym oddechem. To jest tak, że budujemy opinię o danej osobie na podstawie tego, co ona nam pokazuje. Jak ktoś nie dba o schludny wygląd, wyrabiamy sobie osąd, że to osoba generalnie leniwa, bałaganiarska itd, dopisujemy jej cechy, które pasują do nieładnego wyglądu. Więc gdy taki ktoś zrobi wtopę towarzyską, to tym łatwiej ocenimy go negatywnie, bo to potwierdzi naszą pierwotną opinię. Natomiast co do osoby schludnej i sprawiającej wrażenie kulturalnej, będziemy bardziej skłonni wybaczyć i poobserwować ją jeszcze, bo nieświadomie chcemy potwierdzić swoje pierwsze wrażenie i utrzymać o niej dobre zdanie.

5

Łatwiej wymieniać co się lubi, ale skoro tak wyrażnie NIE napisane..
To odstrasza słowotok- czyli gość nie potrafi milczeć,
brak empatii dla ludzi, refleksji nad życiem.
wybuchowość, czepianie się drobiazgów

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

Makigigi napisał/a:

Przykładowo mogłabym wybaczyć jakiś nietakt komuś zadbanemu i kulturalnemu, ale nie dałabym szansy gdyby ten sam nietakt popełnił delikwent z brudnymi pazurami i nieświeżym oddechem. To jest tak, że budujemy opinię o danej osobie na podstawie tego, co ona nam pokazuje.

Słuszna uwaga. Jeśli ktoś całym sobą pokazuje, że nie jest kimś, w czyim towarzystwie czujemy się komfortowo, to trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, że nie mamy ochoty dalej go poznawać.

Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

7

Pracowałam kiedyś z gościem, który pozował na takiego biednego żuczka, który ma cieszko w życiu, pieniędzy mu brakuje, dziecko mu się będzie rodzić, a on na pieluchy nie ma (miałby, gdyby swych smartphonów nie kupił). Ogólnie gość całe dnie użalał się mną sobą- krew mnie od samego patrzenia na tegoż osobnika zalewała, choć chłopak był zadbany, ubrany przyzwoicie, nie straezył brudem za paznokciem.... Ale jego wieczne żale na zły los.
Trafi się też drugi, interesujący współpracownik, który- co prawda nigdy nie narzekał, jeździł 6 kilometrów rowerem do pracy, ale... Był totalnym ,,niechlujem". Włosy tłuste, łupieżu więcej jak śniegu na gwiazdkę (z gościa po prostu się sypało) garderoba- makabra. Co miał (nieważne ile dziur, ile przetarć i jak długo nie prane) byle jak zakładał na grzbiet. Zaciągał wierzchnie odzienie podobnie- nieważne gdzie stał, ubranie ściągnięte, pogniecione do granic możliwości, zwijane w coś, co odlegle minęło się z rulonem- trafiało na podłogę, parapet, fotel, ale nigdy nie na wieszak.
Takie to ekstremalne przypadki na dzień dobry dostają czerwoną kartkę.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

8

Ja bym nie powiedziała, że cechy, których nie lubię dotyczą tylko facetów:
- niechlujność - nie cierpię
- malkontenctwo - odstrasza mnie
- spóźnianie się - brak szacunku dla otoczenia
- narcyzm i  skrajny egoizm - unikam dla własnego bezpieczeństwa emocjonalnego

9

Oczekiwanie, że będę jego mamusią. Ugotuję, wypiorę, wyprasuję, podstawię pod nos. I to wszystko z dodatkiem seksu.
A o wkręcenie żarówki i naprawę pralki trzeba dopraszać się miesiąc.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

10

Ela210 napisał/a:

Łatwiej wymieniać co się lubi, ale skoro tak wyrażnie NIE napisane..
To odstrasza słowotok- czyli gość nie potrafi milczeć,
brak empatii dla ludzi, refleksji nad życiem.
wybuchowość, czepianie się drobiazgów

A mnie odstraszają "milczki". Wtedy cały ciężar konwersacji spada na mnie. Kiedyś uczono młodych ludzi z wyższych sfer sztuki towarzyskiej konwersacji. Umiejętność podtrzymywania i prowadzenia lekkiej w tematyce rozmowy to na pewno atut przy zapoznaniu się i wyrabianiu opinii o drugiej osobie.

11 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 09:48:44)

Jesli chodzi o pierwsze wrażenie zanim się z kimś umowie (bo oczywiście na samej randce już pewnie na więcej rzeczy będę miała szansę zwrócić uwagę) to absolutnym nie byłaby dla mnie nadmierna nadmuchana pewność siebie, pan wszechwiedzący i tanie teksty na podryw. Już wolę żeby ktoś zagadal normalnie, wprost, bez wielkiej oryginalności bo od tekstów rodem z PUA robi mi się słabo....
Z pewnością zwróciła bym też uwagę na higienę jak pisały dziewczyny wyżej oraz na uśmiech smile)

12

Jak dla mnie na starcie odpada łysy, rudy i brodaty - nie lubię (aczkolwiek jakbym poznała kogoś i byłaby mega chemia to już by nie było istotne). Poza tym brudas, brudne, chore zęby blee... Niesamodzielny - mieszka z mamusią, mamusia pierze, gotuję i pod nos podstawia - out big_smile i jeszcze do szału mnie doprowadza typ który w du*** był i g**** widział a wszystkie rozumy pozjadał, masakra

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

13 Ostatnio edytowany przez Benita72 (2019-01-22 10:46:46)

Mogę napisac, jak było, kiedy randkowalam - zachowanie - najbardziej odpychające jest, kiedy facet jest skupiony na sobie, a nie na relacji ze mną. Randka to poznawanie siebie nawzajem, a nie nadawanie w kosmos o sobie, albo swoim zyciu. Dlatego wszelkiego typu narcyzi czy egocentrycy od razu odpadali w przedbiegach.
Druga skrajność - "nieśmiali", spięci goście, tacy niewyluzowani - chyba jeszcze gorzej, bo musisz się dwoic i troic, żeby takiego oswoic i żeby randka nie była katorgą wink. Mialam raz takiego, który a to wylal Cole z nerwow w knajpie, a to pieniądze wysypal.. porazka.

Wygląd - zadbany, ale nie przesadnie, na pewno nie metroseksualny. Pachnący.

To tyle na razie.

A, jeszcze mi się przypomniało - przy podchodzeniu, zawsze odpychająco dzialaly na mnie jakies seksistowskie gadki, albo ostentacyjne taksowanie wzrokiem, wtedy od razu goscia na drzewo big_smile

14

Narzekanie na świat, brak higieny, brak szacunku do kobiet, brak zainteresowań, agresja.

15

Z wyglądu to;

Niski wzrost, niedowaga, albo w druga stronę - tona mięśni, wygolona głowa, tatuaże na szyi, dres, smród, tluste włosy, broda, dziwny styl ubierania, wielka dbałość o strój i wygląd

Charakter:
Szowinizm czyli baby powinny stać w garach, teksty świadczące o podczytywaniu jakiegoś PUA czy braci samców - dla mnie świadczy to o braku pewności siebie jako faceta i o licznych porażkach w kwestiach damsko-męskich, buractwo np. Zamówienie sobie piwa i niespytanie czy czegoś bym się nie napiła, skąpstwo np. Ciąganie dziewczyny po spacerach przy -5 żeby tylko nigdzie jej nie zaprosić, próby manipulowania i wymuszania od dziewczyny okreslonych zachowań poprzez wpędzanie w poczucie winy, maminsynek,

16

-strasznie brudne paznokcie
-obgadywanie,krytykowanie  innych(byłej żony lub otoczenia)
-prośba o pożyczkę na pierwszej randce
-strach przed płaceniem w lokalu(O! zapomniałem portfela)
-bycie maminsynkiem

Wszystko,niestety z własnego doświadczenia...

17

diana45 napisał/a:

-bycie maminsynkiem

...

Niestety to wychodzi dopiero po dluzszym czasie..;/

18

Benita72 napisał/a:
diana45 napisał/a:

-bycie maminsynkiem

...

Niekoniecznie..Kiedyś na pytanie o nr tel.stacjonarnego(miałam darmowe),facet odpowiedział że musi się mamusi zapytać,także ten... smile

19

diana45 napisał/a:
Benita72 napisał/a:
diana45 napisał/a:

-bycie maminsynkiem

...

Niekoniecznie..Kiedyś na pytanie o nr tel.stacjonarnego(miałam darmowe),facet odpowiedział że musi się mamusi zapytać,także ten... smile

haha, no to mialas szczęście, ze tak szybko się wsypal… wink

20

Oprócz takich podstawowych,wymienionych już mankamentów jak niechlujstwo,gadatliwość,idiotyczne teksty rodem z kursów podrywania,brak ogłady,taktu i kultury to jeśli chodzi o mnie facet nie może słuchać disco polo,nie może palić i musi umieć jeździć na nartach/snowboardzie oraz mieć kurs sternika jachtowego smile.Generalnie nie może spędzać czasu przed telewizorem i oglądać seriali.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

21 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-01-22 12:51:51)

gojka102 napisał/a:

Oprócz takich podstawowych,wymienionych już mankamentów jak niechlujstwo,gadatliwość,idiotyczne teksty rodem z kursów podrywania,brak ogłady,taktu i kultury to jeśli chodzi o mnie facet nie może słuchać disco polo,nie może palić i musi umieć jeździć na nartach/snowboardzie oraz mieć kurs sternika jachtowego smile.Generalnie nie może spędzać czasu przed telewizorem i oglądać seriali.

Czyli rozumiem, że twój mąż nie ogląda seriali, jest sternikiem, jeździ na snowboardzie/nartach ?

22 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2019-01-22 13:33:24)

MysteryP napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Czyli rozumiem, że twój mąż nie ogląda seriali, jest sternikiem, jeździ na snowboardzie/nartach ?

Positive smile Tak chciałam-to tak mam smile
O disco polo zapomniałeś smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

23 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-01-22 13:08:00)

Benita72 napisał/a:

Mogę napisac, jak było, kiedy randkowalam - zachowanie - najbardziej odpychające jest, kiedy facet jest skupiony na sobie, a nie na relacji ze mną. Randka to poznawanie siebie nawzajem, a nie nadawanie w kosmos o sobie, albo swoim zyciu. Dlatego wszelkiego typu narcyzi czy egocentrycy od razu odpadali w przedbiegach.

Nie wiem kiedy randkowalaś, ale niezbyt wiele się zmieniło. Pełno jest tych skupionych na sobie i „prężących muskuły”, jaki to on jest wspaniały, jakie ma osiągnięcia i jakie perspektywy na przyszłość a przy tym niezainteresowany jak to wygląda u mnie. Nie wiem co jest w głowie tych facetów. Czy myślą, że randka to jest autoprezentacja i casting? Czy nie jest ważne dla nich to kim ja jestem, czym się interesuję, jakie mam poglądy, przekonania, oczekiwania i plany, a jedyne wymaganie wobec mnie to ładnie wyglądać i się uśmiechać :-O

Albo druga grupa tych opowiadających historię swojego życia i związków. Nie mówię, że to mnie nie interesuje w ogóle, ale jedyne co w ten monolog mogę wtrącić to ehe, hm, aha, rozumiem.

Kilka tygodni temu trafiła mi się randka z typem nr I, po której czułam się zmęczona, czym prędzej chciałam wrócić do domu, więc bez zwłoki zadzwoniłam po taxi, po czym słyszę od znajomej, której zawdzięczam znajomość z faceten z randki, że między nami ponoć wytworzyła się wielka chemia, a ja żeby mu nie ulec na pierwszej randce to szybciutko zmyłem się do domu :-D

24

Mnie odstrasza jak meżczyzna jest po prostu głupi, albo jest bucem, chamem czy złośliwcem.
Z wyglądu? Hm na pewno jak jest zaniedbany - tłuste, długie włosy (to już wolę łysych smile), długie paznokcie, brudne ubranie, smród niepranych ciuchów.
Co do fizyczności - hm, ciężko pisać, w przeszłości podobali mi się i wyzsi i nizsi, grubsi i chudsi, blondyni, szatyni, rudych jakoś mało znałam. Ja chyba nie mam jakiegoś jednego typu urodowego, byleby nie był mniejszy i chudszy ode mnie, bo czułabym się przy nim jak facet.

25

Uuu drogie Panie, nie staracie się coś. Jesteście u siebie, wyluzujcie się i mówcie jak jest naprawdę. To o czym większość z Was pisze, to jakieś elementarne "zachowania", przecież facetów przychodzących z brudnymi pazurami na randkę to pewnie jest z 7 na cały kraj. Sam znam jednego, który jakoś tam pasuje do tych opisów, ale jednocześnie powiedzmy sobie szczerze, mocno on odstaje od reszty ludzi i jest ewenementem. A mimo to facetów singli chodzi cała masa! Jeszcze napiszcie, żeby facet Wam w twarz nie bekał;).

-

26

MagdaLena1111 napisał/a:
Benita72 napisał/a:

Nie wiem kiedy randkowalaś, ale niezbyt wiele się zmieniło. Pełno jest tych skupionych na sobie i „prężących muskuły”, jaki to on jest wspaniały, jakie ma osiągnięcia i jakie perspektywy na przyszłość a przy tym niezainteresowany jak to wygląda u mnie. Nie wiem co jest w głowie tych facetów. Czy myślą, że randka to jest autoprezentacja i casting? Czy nie jest ważne dla nich to kim ja jestem, czym się interesuję, jakie mam poglądy, przekonania, oczekiwania i plany, a jedyne wymaganie wobec mnie to ładnie wyglądać i się uśmiechać :-O

Albo druga grupa tych opowiadających historię swojego życia i związków. Nie mówię, że to mnie nie interesuje w ogóle, ale jedyne co w ten monolog mogę wtrącić to ehe, hm, aha, rozumiem.

Kilka tygodni temu trafiła mi się randka z typem nr I, po której czułam się zmęczona, czym prędzej chciałam wrócić do domu, więc bez zwłoki zadzwoniłam po taxi, po czym słyszę od znajomej, której zawdzięczam znajomość z faceten z randki, że między nami ponoć wytworzyła się wielka chemia, a ja żeby mu nie ulec na pierwszej randce to szybciutko zmyłem się do domu :-D

Mialam raz takiego w czasach studenckich, który specjalnie wziął mnie na dyskotekę, żeby ( jak się potem okazalo) zaprazentowac swój taniec, a tanczyl, w swoim przekonaniu, jak Michael Jackson big_smile. Poczatkowo bylam zadowolona, ze idziemy do klubu się pobawic.. ale potem, kiedy tylko musiałam go podziwiać.. szybko znalazłam pretekst, żeby jak najszybciej wyjść.

Wiec mysle, ze to się nie zmienia, tak jak nie zmieniają się typy ludzi. Dlatego, jak się dobrze trafi, to lepiej się trzymać czlowieka.

27

MagdaLena1111 napisał/a:

O takiej nadmuchanej samoocenie właśnie myślałam big_smile

28

Kobiety, czemu taka niechec do lysych ?

... pełnym gazem wjadę w bramy piekieł ...

29

Benita72 napisał/a:

Dlatego, jak się dobrze trafi, to lepiej się trzymać czlowieka.

Tylko weż tu traf ;-))
Ostatnio dochodzę do wniosku, że mi całkiem dobrze jest solo. Jak się nawet ktoś ciekawy trafił, to szybko mam jakieś ale, więc na tytułowe pytanie wątku dzisiaj mam odpowiedź, że zawsze się coś znajdzie na NIE :-P

30

MagdaLena1111 napisał/a:
Benita72 napisał/a:

Tylko weż tu traf ;-))
Ostatnio dochodzę do wniosku, że mi całkiem dobrze jest solo. Jak się nawet ktoś ciekawy trafił, to szybko mam jakieś ale, więc na tytułowe pytanie wątku dzisiaj mam odpowiedź, że zawsze się coś znajdzie na NIE :-P

U mnie inaczej, jak już się trafi i wszystko mi pasuje, to okazuje się , że jest zajęty sad Wolni wymarli sad Żadnego nie znam. No może za wyjątkiem brata koleżanki 10 lat młodszego sad

31

Burzowy napisał/a:

Uuu drogie Panie, nie staracie się coś. Jesteście u siebie, wyluzujcie się i mówcie jak jest naprawdę. To o czym większość z Was pisze, to jakieś elementarne "zachowania", przecież facetów przychodzących z brudnymi pazurami na randkę to pewnie jest z 7 na cały kraj. Sam znam jednego, który jakoś tam pasuje do tych opisów, ale jednocześnie powiedzmy sobie szczerze, mocno on odstaje od reszty ludzi i jest ewenementem. A mimo to facetów singli chodzi cała masa! Jeszcze napiszcie, żeby facet Wam w twarz nie bekał;).

No,cóż często z tymi elementarnymi zasadami jest problem,więc nic dziwnego,że piszemy o tym w temacie,który,zauważ-nosi tytuł "Co sprawia,że facet nie jest dla was atrakcyjny" ?
Ja napiszę,żeby w ogóle przy mnie nie bekał smile

32

Mnie też by odstraszył zaniedbany wygląd. Też nie do przyjęcia jest brak zębów, czy właśnie zęby w fatalnym stanie. Poplamione ubrania, nieświeży zapach. Gdyby sprawiał wrażenie, że myje się chyba wyłącznie okazjonalnie albo wcale.

Cwaniactwo i prostactwo. Takie sprawianie wrażenia, co to nie on... itp.

Gdyby cały czas wypowiadał się negatywnie o innych, miniętych ludziach na ulicy, swoich sąsiadach, rodzinie. Gdyby reprezentował jakieś przekonania paranoiczne na zasadzie, że według niego wszyscy ludzie są źli, że każdy niby chce mu zrobić krzywdę, że on zna życie i wie jacy to ludzie są wredni itp. Taki izolujący się typek, gdzie po jego zachowaniu widać, że ma problem wejść do restauracji, kina bo reaguje jakoś wrogo na otoczenie. Ogólnie facet ciągle narzekający, postrzegający siebie jako ofiarę z taką postawą roszczeniową. Taki użalający się nad sobą. Leniwy.

W wiecznej (w wydumanej) depresji. Taki, który w rozmowie na temat pracy, swoich zajęć ujawnia poglądy rasistowskie, dyskryminujące innych. Szowinistyczne żarciki...  Kiedy facet przeklina, wypowiada się wulgarnie. Brak szacunku, nie liczenie się z moim czasem - spóźnianie po pół godziny itp., oczekiwanie, że ja dostosuję się do jego planów, czasu, a moje potrzeby ignoruje. Manipulowanie, wymuszanie określonych zachowań poprzez wzbudzanie poczucia winy. Traktowanie siebie, jak by był innym człowiekiem i miał inne prawa. Dbanie o siebie i swoje potrzeby przy jednoczesnym lekceważeniu moich potrzeb.
Jak również taki facet, którego ledwo znam, a on już robi mi wyrzuty, że np. nie napisałam sms itp. Faceta, który nie potrafi zrozumieć, że np. w danym momencie nie mogę rozmawiać i np. oddzwonię później. Który w takiej sytuacji zarzuca mi, że pewnie go nie lubię itp.

Jak również taki, który zachowuje się tak jakby uważał, że każda kobieta chce go wykorzystać i przez to zachowuje się tak jakby ciągle "walczył". Gdzie zrobienie czegoś pozytywnego wobec kobiety odbiera jako porażkę. Czyli taki po tych durnych radach dot. podrywu itp.

33

tyafu napisał/a:

Jaka niechęć, ja akurat lubię smile pisałam już tongue

34

tyafu napisał/a:

O przepraszam,ja lubię łysych smile
Ale nie takich łysiejących, z puklami zaczynającymi się od uszu i kończącymi się kucykiem.Ja lubię jak facet ma ogoloną głowę.Ale warunek-musi mieć ją kształtną i zarąbisty profil smile

35 Ostatnio edytowany przez canarios (2019-01-22 13:39:19)

Makigigi napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink

Zaniedbany, czyli długie, brudne paznokcie, wymięte ubranie, dziurawe buty, nieświeży oddech (kiedyś w pracy był gość, który miał taki osad nazębny, ze widać go było gołym okiem, bleeeh) - takie combo od razu skreśla delikwenta. Cechy niemile widziane to np. niestosowanie zasad etykiety i nietaktowne zachowanie. Nie mówię tu o jednorazowej wpadce, tyko o nagminnym popełnianiu faux passe. Jeśli chodzi o poglądy to korwinizmy i szowinizmy odpadają. W ogóle, to tak dużo rzeczy może sprawić, że nie wyjdzie nic z randki, że trudno wszystko wymienić. Podkreśliłabym jednak, że (przynajmniej dla mnie) musiałoby nałożyć się kilka rzeczy, żebym się zniechęciła do kogoś na pewno.
Przykładowo mogłabym wybaczyć jakiś nietakt komuś zadbanemu i kulturalnemu, ale nie dałabym szansy gdyby ten sam nietakt popełnił delikwent z brudnymi pazurami i nieświeżym oddechem. To jest tak, że budujemy opinię o danej osobie na podstawie tego, co ona nam pokazuje. Jak ktoś nie dba o schludny wygląd, wyrabiamy sobie osąd, że to osoba generalnie leniwa, bałaganiarska itd, dopisujemy jej cechy, które pasują do nieładnego wyglądu. Więc gdy taki ktoś zrobi wtopę towarzyską, to tym łatwiej ocenimy go negatywnie, bo to potwierdzi naszą pierwotną opinię. Natomiast co do osoby schludnej i sprawiającej wrażenie kulturalnej, będziemy bardziej skłonni wybaczyć i poobserwować ją jeszcze, bo nieświadomie chcemy potwierdzić swoje pierwsze wrażenie i utrzymać o niej dobre zdanie.

...I dlatego

36 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-01-22 13:33:46)

canarios napisał/a:

...I dlatego jestem sama☺

Mam prośbe o nieocenianie kobiet w tym temacie. Zbieramy dane, a jak będzie ich dużo to może zrobię podsumowanie.

37 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 13:36:17)

canarios napisał/a:
Makigigi napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink

Bo chce żeby facet się mył i miał kulturę. Straszne.

38

canarios napisał/a:
Makigigi napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink

A Ty wiesz bo to Twoja siostra? Czy z fusów Ci wyszło?

39

rossanka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Benita72 napisał/a:

Tylko weż tu traf ;-))

U mnie inaczej, jak już się trafi i wszystko mi pasuje, to okazuje się , że jest zajęty sad Wolni wymarli sad Żadnego nie znam. No może za wyjątkiem brata koleżanki 10 lat młodszego sad

Też mam wolnego brata. Z tym, że to 14-latek :-D

Odnośnie zajętych to też mam świeżą historię. Chyba najlepsza znajomość w ostatnim czasie. Spotykamy się w piątek na koncercie, potem w sobotę w gronie moich znajomych. Robi się coraz bardziej interesująco. W niedzielę na spacerze na bulwarze widzę idzie on, trzymając dziecko na rękach, obok kobieta. Mijamy się bez słowa. I niech tak zostanie.

40

MagdaLena1111 napisał/a:
rossanka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Tylko weż tu traf ;-))

Odnośnie zajętych to też mam świeżą historię. Chyba najlepsza znajomość w ostatnim czasie. Spotykamy się w piątek na koncercie, potem w sobotę w gronie moich znajomych. Robi się coraz bardziej interesująco. W niedzielę na spacerze na bulwarze widzę idzie on, trzymając dziecko na rękach, obok kobieta. Mijamy się bez słowa. I niech tak zostanie.

Haha skąd ja to znam big_smile

41

MagdaLena1111 napisał/a:

Czy Twoje nastawienie na NIE jest związane z brakiem chemii ?

42

Widzę, że net-faceci się nieco burzą kiedy my mówimy o zaniedbanych facetach. Z tym, że niestety wciąż sporo jest tych zaniedbanych facetów, gdzie jak się kogoś poznaje okazuje się, że koleś chodzi cały tydzień w jednej koszuli i nie widzi problemu albo są i tacy, że cały tydzień potrafią się nie myć i myją się dopiero przed randką z kobietą. Gdzie pewnie na początku relacji jeszcze przed randką się umyją, a później pewnie sobie odpuszczą skoro uznają, że już "ją zdobyli". Chodzi o pewną mentalność. Aby facet sam dla siebie miał potrzebę dbania o siebie. A nie na pokaz przez niedługi czas...

43

MysteryP napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Czy Twoje nastawienie na NIE jest związane z brakiem chemii ?

Masz na myśli seksualną aurę? Emocje podszyte pożądaniem?

44

MagdaLena1111 napisał/a:
rossanka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Tylko weż tu traf ;-))

No proszę,a nie wierzyłam,że tacy istnieją.
Tak jak Burzowy nie wierzy,że są tacy co się nie myją smile

45 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 13:45:23)

enya napisał/a:

Widzę, że net-faceci się nieco burzą kiedy my mówimy o zaniedbanych facetach. Z tym, że niestety wciąż sporo jest tych zaniedbanych facetów, gdzie jak się kogoś poznaje okazuje się, że koleś chodzi cały tydzień w jednej koszuli i nie widzi problemu albo są i tacy, że cały tydzień potrafią się nie myć i myją się dopiero przed randką z kobietą. Gdzie pewnie na początku relacji jeszcze przed randką się umyją, a później pewnie sobie odpuszczą skoro uznają, że już "ją zdobyli". Chodzi o pewną mentalność. Aby facet sam dla siebie miał potrzebę dbania o siebie. A nie na pokaz przez niedługi czas...

Poza tym są elementy o które pewni mężczyznni myślą że dbać nie muszą np dłonie. I potem chodzą z obgryzionymi paznokciami, szorstką od zimna skórą i tak dalej. Dla mnie to duży plus jak widzę że dbanie o siebie wykracza poza umycie się.

46

MagdaLena1111 napisał/a:

Załóżmy, że tak. Nie chcesz mieć takiego faceta nawet na chwilę ?

47

MysteryP napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Załóżmy, że tak. Nie chcesz mieć takiego faceta nawet na chwilę ?

Z kamienia nie jestem i mam czasami róźne myśli. Generalnie to chyba jestem wyposzczona ;-)
Ale seks kojarzy mi się z sytuacją bezpieczną, emocjonalnie ciepłą, więc potrzebuję trochę czasu, żeby to emocjonalne ciepło powstało. W innym wypadku obawiam się, że bym nie stanęła na wysokości zadania.

48

Burzowy napisał/a:

To o czym większość z Was pisze, to jakieś elementarne "zachowania", przecież facetów przychodzących z brudnymi pazurami na randkę to pewnie jest z 7 na cały kraj.

Nie było pytania co na pierwszej randce kobiety odstrasza. Zrozumiałam, że chodzi raczej o sytuacje, kiedy ktoś wykazuje nami wyraźne zainteresowanie, a my wiemy, że wybrane cechy czy przywary powodują, że na pewno nie jesteśmy chętne na bliższe poznawanie, choćby tę pierwszą randkę. No chyba, że kogoś zupełnie nie znamy i to wynika w trakcie - to już inna bajka.
Przepraszam za dosadność, ale niestety są tacy, którzy całym sobą krzyczą, że są burakami, jednak burak ma to do siebie, że zwykle nie zdaje sobie sprawy z tego, że nim jest.

49

tyafu napisał/a:

Ja nie lubię łysych, nigdy nie lubiłam, fajnie jest wsunąć ręce we włosy, czyste i pachnące oczywiście wink

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

50

Maymayka napisał/a:
tyafu napisał/a:

Ja nie lubię łysych, nigdy nie lubiłam, fajnie jest wsunąć ręce we włosy, czyste i pachnące oczywiście wink

Ja z kolei nie mam nic do łysiny. Znam fantastycznych mężczyzn, którym brak włosów naprawdę niczego nie ujmuje.

51 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 14:17:12)

Dla mnie to ani dobrze ani źle że mężczyzna jest łysy. To bardzo neutralna rzecz, raczej zwrócę uwagę na inne rzeczy.

52

A. wymagania zebym ograniczala kontakty z rodziną
B.Okreslanie mnie jako dziecinną bo nie mam ochoty na schematyczne zycie
C. pytania czemu nie odpisuję po 10 minutach(niewazne czy jestem w pracy)

53

1990rusałka napisał/a:

A. wymagania zebym ograniczala kontakty z rodziną
B.Okreslanie mnie jako dziecinną bo nie mam ochoty na schematyczne zycie
C. pytania czemu nie odpisuję po 10 minutach(niewazne czy jestem w pracy)

Czyli:pierdołowaty i męczący smile

54

Tak gojka:))
D. Jak ktos spotkal kilka kobiet ktore zle sie zachowaly, potem twierdzi ze kazda taka jest
E. Latwe denerwowanie sie, agresja slowna albo jeszcze gorzej fizyczna do obcych ludzi.Wtedy sobie wyobrazam co bedzie za 10 lat dla mnie
F schematyczne jakby zadaniowe podchodzenie do relacji, wyuczone teksty.

55

Do tego co napisałam, dodam jeszcze takich co na pierwsze spotkanie przychodzą na rauszu(autentyczne!) i lecą z łapami... Wszystko z życia wzięte,niestety...

Posty [ 1 do 55 z 345 ]

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018