W Polsce brakuje ponad milion kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

39

Odp: W Polsce brakuje ponad milion kobiet

No to jest bardzo dziwne i nawet niewiarygodne. Ja już od kilku lat nie mogę sobie nikogo znaleźć. Każda znajomość z facetem kończy się po paru spotkaniach. Przecież się nie będę nikomu narzucać. Jakby któryś chciał to by zadzwonił. Jeden przestał się odzywać jakby umarł (ale nie umarł) drugi mnie wystawił do wiatru, trzeci na pierwszym spotkaniu stwierdził, że faceci wolą kobiety przed 30-tką bo po 30-tce to kobieta ma już problem żeby zajść w ciążę (tak tak jestem po 30-tce) i tak dalej i tak dalej i tak dalej. A ja normalna jestem baba. Może trochę smutna przez tą samotność, która się przedłuża. I wcale nie jest tak że chcę księcia. Chcę normalnego chłopa, no może żeby nie był łysy i gruby, a tak to żeby był uczciwym, dobrym chłopem. No i co? Reflektuje który na mojego dobrego męża, dobrego ojca moich przyszłych dzieci??? Szczerze mówiąc: WĄTPIĘ

Zobacz podobne tematy :

40

Odp: W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Niewiarygodne, ale prawdziwe.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

41 Ostatnio edytowany przez Robert2 (2019-02-18 02:27:21)

Odp: W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Rany, a kogo obchodzi czy, gdzie i ile brakuje kobiet ? Komu i na co są potrzebne ?

MGTOW.

I faceci i kobiety dziś świetnie radzą sobie oddzielnie.  Obie płcie zrobiły bilans plusów i minusów i coraz bardziej przeważa wybór samotności. Dziś w świecie każda z płci ma tyle wspaniałych możliwości, że nie jest się skazanym na życie z kimś.

Faceci już dawno obywają się bez kobiet : nie potrzebują pomocy domowej, seks mogą zdobyć bez bycia w związku. Nie chcą wchodzić w kobiece gierki bo zyski nie rekomensują poświęceń.

Kobiety też obywają się bez facetów bo zdobywają takie same wykształcenie i pracę i zarobki i nie potrzebują by je utrzymywać i się nimi opiekować.

Nie ma niczego czego jedna płeć potrzebowałaby od drugiej, zwłaszcza w stałej znajomości. Nie ma podziału ról w związku a więc związek niczego nie gwarantuje. To po co go szukać. Dzień po ślubie można od partnera się dowiedzieć, że on/ona właściwie nic nie musi.

Bardziej mnie interesuje gdzie i jaką firmę można założyć i na czym warto zarabiać niż to gdzie i ile jest kobiet.

Nawet mając 80 lat i będąc na samotnej wyspie cieszyłbym się życiem i rozwojem a tu czytam jakieś jęki o braku kobiet.

Posty [ 39 do 41 z 41 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W Polsce brakuje ponad milion kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018