Masturbacja w wieku dojrzałym... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masturbacja w wieku dojrzałym...

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 64 z 64 ]

39

Odp: Masturbacja w wieku dojrzałym...
Marata napisał/a:

spełnienie kolejnej akceptowalnej fantazji smile
albo kolację z lizaniem lodów:)

To by mi się podobało smile

Zobacz podobne tematy :

40

Misinx napisał/a:
Marata napisał/a:

spełnienie kolejnej akceptowalnej fantazji smile
albo kolację z lizaniem lodów:)

To by mi się podobało smile

Zastosuj ze swoją kobietą big_smile Jest super big_smile

41

justyna1973 napisał/a:

Witam. Tak jak w temacie, zaczęłam się masturbować w wieku dojrzałym a dokładnie mając 45 lat..mimo, że dużo dużo artykułów przeczytałam na ten temat to nie potrafię dojść do orgazmu. Nie wiem czy robię coś źle, czy to potrzeba czasu?
Nie umoralniać bo każdy ma prawo żyć i robić jak chce.

Oglądnij krótki animowany filmik, który pokazuje, jak różnie można się stymulować

42

MagdaLena1111 napisał/a:
justyna1973 napisał/a:

Witam. Tak jak w temacie, zaczęłam się masturbować w wieku dojrzałym a dokładnie mając 45 lat..mimo, że dużo dużo artykułów przeczytałam na ten temat to nie potrafię dojść do orgazmu. Nie wiem czy robię coś źle, czy to potrzeba czasu?
Nie umoralniać bo każdy ma prawo żyć i robić jak chce.

Oglądnij krótki animowany filmik, który pokazuje, jak różnie można się stymulować

Nie otwiera się.

43 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-01-06 13:33:30)

uzytkownik444 napisał/a:

Nie otwiera się.

Nie wiem skąd u Ciebie problem. Może wpisz w youtube „cipka pussy” i znajdź ośmiominutowy filmik.

44

MagdaLena1111 napisał/a:
uzytkownik444 napisał/a:

Nie otwiera się.

Nie wiem skąd u Ciebie problem. Może wpisz w youtube „cipka pussy” i znajdź ośmiominutowy filmik.

Magdaleno, dzięki za pomoc w otwarciu filmiku.

Co do meritum, to uważam, że to film dla nastolatek w wieku dojrzewania, którym problemu nie sprawi utworzenie nowej ścieżki neuronowej do orgazmu.

Kobieta w wieku autorki zapewne będzie musiała sięgnąć po silniejsze doznania, żeby sobie poradzić. Dlatego, za Betty Dodson, zalecam hitachi magic wand + jakieś dildo + późniejsze włączenie męża do akcji zamiast dildo.

Ta "procedura" pomaga uniknąć frustracji, że wszystko robimy jak należy, a jednak się nie udaje. To nie jest takie proste kiedy się przegapi z jakichś przyczyn właściwy tok rozwoju, a wielu z nas się tak niestety przydarza.

Życzę wszystkim szczęśliwych orgazmów w nowym roku.

45 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2019-01-10 12:12:55)

zerknęłam na ten reklamowany tak tutaj przez trzy czwórki magic wand. Już pomijając cenę, strasznie wielkie toto jak na zewnetrzny wibrator, 32 cm. Oko sobie można wybić pieszcząc dzyndzelek  wink
Mój jest tak mały, że mogę zamknąć go w dloni i w torebce zabrać ze sobą wszędzie. Nie wymaga dostępu do prądu, tylko baterii. I sprawdza się świetnie od chyba 14 lat. Poprzedni, identyczny wyzionął ducha.

46

adiaphora napisał/a:

zerknęłam na ten reklamowany tak tutaj przez trzy czwórki magic wand. Już pomijając cenę, strasznie wielkie toto jak na zewnetrzny wibrator, 32 cm. Oko sobie można wybić pieszcząc dzyndzelek  wink
Mój jest tak mały, że mogę zamknąć go w dloni i w torebce zabrać ze sobą wszędzie. Nie wymaga dostępu do prądu, tylko baterii. I sprawdza się świetnie od chyba 14 lat. Poprzedni, identyczny wyzionął ducha.

Bo ten duży jest pewnie wielofunkcyjny. Tak smart. Można nim też karpia zabić, gwoździa przybić big_smile

47

Misinx napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Bo ten duży jest pewnie wielofunkcyjny. Tak smart. Można nim też karpia zabić, gwoździa przybić big_smile

i w samoobronie użyć, zamiast parasola wink

48

adiaphora napisał/a:
Misinx napisał/a:
adiaphora napisał/a:

i w samoobronie użyć, zamiast parasola wink

Teraz wszystko musi być smart tongue

49 Ostatnio edytowany przez uzytkownik444 (2019-01-10 12:47:50)

adiaphora napisał/a:

Znowu atak na mnie. Normalnie zaczynam czuć się jak Jezus... ("poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli").

Hitachi magic wand zalecają seksuolodzy na całym świecie jako remedium na kobiece dysfunkcje seksualne. Ja tego nie reklamuję tylko dzielę się wiedzą, którą zdobyłam. Wiem, że w Polsce mało kto czyta artykuły naukowe po angielsku, niewiele osób zna Betty Dodson. Wiem, że seksualność kobiet to temat tabu.

Hitachi już nie produkuje tego wibratora. To co ja reklamuję? Artefakt?

A że tobie wystarcza chiński bzyczek na baterie paluszki to twoja sprawa.

No i jeszcze te potworne gabaryty! Polskie kobiety muszą używać małych wibratorków, mieć malutkie łechtaczki, mikro_ciasne_cipki, wargi sromowe niemowlęcia i malutkie móżdżki, żeby można było im to wszystko wmówić.

50 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2019-01-10 14:24:52)

a ta znowu wszędzie atak widzi, gdy ktoś ośmiela się napisać, że i bez tego magic wand jest dopieszczony. Chocby bzyczkiem smile Czy Ty masz jakąś działkę od reklamy czy co? Hitachi nie produkują więc po co o nim ciągle piszesz? Bo produkują euro magic wand, który jest odpowiednikiem Hitachi o czym też często wspominasz.
Strasznie się rzucasz zawsze przy temacie i nachalnie wciskasz produkt, przy okazji umniejszając albo zupełnie dyskryminując inne, których wybór jest szeroki i każdy może coś znaleźć dla siebie.
Tak, dla mnie ten wibrator jest za wielki, wyobraź to sobie, dasz radę ogarnąć to tym swoim przerośniętym mózgiem? Bo przecież wśród polskich kobiet o małych móżdżkach, Twój baniak zachwyca wręcz zawartością. 
A, i jeszcze te czeste odniesienia do pedofilii. Masz chyba jakiś problem. Współczuję.

p.s jaki Jezus? Raczej Matka Teresa  z magicznego Eurolandu, o, pardon, Eurowandu wink

51

Również jestem zwolenniczką poręczności takie "smoki" zarówno z bateriami jak i bez nie przemawiają do mnie, zależy mi by sprzęt mieścił się w torebce bądź w szufladce przy łóżku

52

Wibrator ma dawać orgazm, a nie się mieścić w szufladeczce przy łóżeczku. To jest jego zadanie.

53

A jeżeli wibrator daje orgazm i mieści się w szufladzie? big_smile niepojęte?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

54

Myślę, że wybór wibratora jest sprawą indywidualną.
Jeśli ktoś lubi duże urządzenia - to jego wybór.
Ja wolę nieco mniejsze.

A argumentacja - że został opracowany i dopieszczony przez specjalistów - no ok. Tylko czasami trzeba produkt dostosować do preferencji użytkowników.
W moim odczuciu proponowany wibrator/masażer jest za duży. I te kable w łóżku - nie ma jak to romantycznie się w nie zaplątać.
Już wyobrażam sobie tekst "Kochanie, przysuń się bliżej bo przedłużacz jest za krótki".

55

Marata napisał/a:

Myślę, że wybór wibratora jest sprawą indywidualną.
Jeśli ktoś lubi duże urządzenia - to jego wybór.
Ja wolę nieco mniejsze.

A argumentacja - że został opracowany i dopieszczony przez specjalistów - no ok. Tylko czasami trzeba produkt dostosować do preferencji użytkowników.
W moim odczuciu proponowany wibrator/masażer jest za duży. I te kable w łóżku - nie ma jak to romantycznie się w nie zaplątać.
Już wyobrażam sobie tekst "Kochanie, przysuń się bliżej bo przedłużacz jest za krótki".

Preferencje użytkowników? Hitachi wygrywa wszystkie rankingi od dekad. W wersji bez kabla też istnieje.

Jakoś silniki w samochodach nie robią się coraz mniejsze. Czemu? Bo muszą mieć moc.

Nie ma to jak kupić żonie kapcie w Biedronce i dziwić się, że jęczy, że butów nie ma.

56 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-11 09:41:59)

Jasne, tylko Ty się znasz i tylko Ty jedyna na świecie masz orgazm... może przyjmij do wiadomości, że Twoja racja niekoniecznie musi być jedyna?

P.S. Dla mnie też to ustrojstwo za duże i wydaje się niewygodne.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

57

santapietruszka napisał/a:

Jasne, tylko Ty się znasz i tylko Ty jedyna na świecie masz orgazm... może przyjmij do wiadomości, że Twoja racja niekoniecznie musi być jedyna?

Skąd wiesz? Przecież "dopóki nie spróbujesz jakiejś potrawy dopóty nie wiesz czy ją polubisz" (mądrości z tego forum). W tym przypadku wiesz a priori?

Jeśli wygrywa wszystkie rankingi to trzy panie z forum "x" tego nie zmienią, choćby gardłowały w obronie chińskiej tandety do rana.

58

Ty naprawdę nie widzisz tego, że nikt tu nie kweationuje magic wanda.

Mówimy tylko, że można chcieć mieć coś innego. I na szczęście nie jest to zbrodnia.
Nie każdy musi mieć najbardziej wypasiony wibrator na świecie. Tak jak nie każdy musi mieszkać w domu z basenem.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

59 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-11 11:03:43)

uzytkownik444 napisał/a:

Skąd wiesz? Przecież "dopóki nie spróbujesz jakiejś potrawy dopóty nie wiesz czy ją polubisz" (mądrości z tego forum). W tym przypadku wiesz a priori?

Jeśli wygrywa wszystkie rankingi to trzy panie z forum "x" tego nie zmienią, choćby gardłowały w obronie chińskiej tandety do rana.

A umiesz czytać czy też za duży wibrator uszkodził Ci oczy przy mizianiu się? Napisałam "wydaje mi się", a nie "wiem na pewno". Nie, nie spróbuję, właśnie dlatego, że tak mi się wydaje, więc żadnej przyjemności z tego nie będę mieć. Ale na pewno to wiem, że mam prawo do własnego zdania i własnych orgazmów, a nie zalecanych przez jakąś tam użytkowniczkę na forum. Mojego orgazmu nie obchodzą jakieś rankingi i nie czuję się zobowiązana do używania czegokolwiek tylko dlatego, że wygrywa w jakichś rankingach.
Nie wspominając już o tym, że dla mnie zdecydowanie ciekawsze są orgazmy z facetem, a nie z jakąś maszynerią - no, ale pewnie mi nie uwierzysz, bo co ja tam wiem, skoro specjaliści zalecają coś tam coś tam big_smile Specjaliści na pewno lepiej mnie znają niż ja sama i jak ja śmiem się kłócić big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

60

podejrzewam, że orgazmu od dawna nie miała, strasznie spięta i napastliwa.

I te teksty, że wibrator do łechtaczki musi mieć moc więc musi być wielki bo inaczej to nie poczujesz. Tak jakby łechtaczka z kamienia była. To moze od razu młot  pneumatyczny wink

61

W tym wieku rozpoczynasz masturbacje... grubo.... a nie pomyslałaś o tym że masturbacja zniewala?
To uważaj bo za rok bedzie twój watek jak przestać sie masturbować bo próbowałaś ale nie umiesz.
Radze nie zaczynać.

62 Ostatnio edytowany przez Livia71 (2019-01-29 12:26:53)

Większość facetów niestety myśli o zapewnieniu SOBIE satysfakcji i miewa tylko od czasu do czasu "zrywy" kiedy przypomina sobie, że partnerce należy się jakiś bonus. Myślę, że codzienność i tzw proza życia trochę tłamsi namiętność.. niestety

(to miała byś odpowiedź do którejś wypowiedzi, ale niestety nako nowicjuszka tutaj nie mogłam cytować - sory za zamieszanie)

63

Cholera, to ze mną faktycznie coś nie tak, bo jednak swoje potrzeby zaspokajam przez zaspokajanie potrzeb partnerki. Inna sprawa, że niekiedy Wasze potrzeby są jednak o wiele trudniejsze do ogarnięcia niż męskie wink. To chyba jednak minione czasy, że facet sobie robił dobrze za pomocą kobiety i koniec.

-
uzytkownik444 napisał/a:

Preferencje użytkowników? Hitachi wygrywa wszystkie rankingi od dekad. W wersji bez kabla też istnieje.

Jakoś silniki w samochodach nie robią się coraz mniejsze. Czemu? Bo muszą mieć moc.

Nie ma to jak kupić żonie kapcie w Biedronce i dziwić się, że jęczy, że butów nie ma.

Nie potwierdzam.......mam Hitachi .....jakość średnia.....aha wiertarka udarowa smile  big_smile

P.S. Z tymi silnikami to też kulą w płot. Właśnie jest tendencja robienia coraz mniejszych i bardziej wysilonych ....
Oszczędności.

Posty [ 39 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masturbacja w wieku dojrzałym...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018