Rozstać się czy nie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstać się czy nie?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 127 z 127 ]

115

Odp: Rozstać się czy nie?

Po wielu rozmowach doszliśmy do związku, że damy sobie 'szansę'. Postanowiliśmy rozpisać rzeczy, które Nam w sobie nie pasują... Zrobiliśmy listę rozwinęliśmy ją. Z jego strony oczywiście głównym problemem we mnie jest to, ze nie okazuje mu uczuć, natomiast jeśli chodzi o mnie to takie typowe sprawy związane z ogarnięciem domu, nastawieniem do życia.. No i co mi po tym wszystkim, skoro myśli o rozstaniu są ciągle...

Zobacz podobne tematy :

116

No po nic xd

Am I bluffing? try me

117

Poker napisał/a:

No po nic xd

Nie mam na tyle odwagi, żeby to zakończyć... Sam zaproponował nam przerwę w związku jeśli po tym miesiącu nic się nie zmieni. Doszłam do wniosku, że zrobimy sobie tę przerwę owszem i on powoli zacznie się odnajdywać w tym życiu beze mnie i może jakoś to do Niego inaczej dotrze, że już nigdy nie wrócę...

118

To nic nie da. Tylko pogorszy jego sytuacje.

Naucz się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, tym bardziej w tak młodym wieku bo w 9/10 przypadków to nie zadziała.

Jak widać wolisz uczyć się na własnych błędach. W krótce się przekonasz, że miałem rację.

No ale Ty mi/Nam nie wierzysz, więc po co się produkować? :P

Am I bluffing? try me

119

Nie istnieje coś takiego jak orzerwa w związku. Znajdź w sobie odwagę i tyle. Albo podrzuć mu link do tego tematu. Nie będzie już lepiej. Będzie gorzej dla Ciebie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

120

Klamka zapadla.. Rozstalismy się, niestety jeszcze przez 10 dni musimy mieszkać razem, bo dopiero wtedy mogę się wprowadzić do nowego mieszkania..
Z jednej strony czuje ulgę, ale z drugiej mam przed oczami ten nasz cały związek.. To pewnie tylko z przyzwyczajenia..

121

Jak możesz przekimać gdzieś indziej przez te 10 dni to będzie dużo łatwiej. Ale wnioskuję, że nie masz.

Głowa do góry, trochę poboli, szczególnie, że przez te 10 dni będziecie mieszkać razem. Do dupy. Możesz jeszcze wiele "doświadczyć". ;)

Am I bluffing? try me

122

Poker napisał/a:

Jak możesz przekimać gdzieś indziej przez te 10 dni to będzie dużo łatwiej. Ale wnioskuję, że nie masz.

Głowa do góry, trochę poboli, szczególnie, że przez te 10 dni będziecie mieszkać razem. Do dupy. Możesz jeszcze wiele "doświadczyć". ;)

Niestety nie mam gdzie, ale gdybym tylko miała to od razu bym się wyniosła..

123

Co u Ciebie autorko? Jak się układa? :)

Am I bluffing? try me

124

Poker napisał/a:

Aa pojutrze przeprowadzka

125

Poker napisał/a:

Kurcze usunęlo wiadomość :/
Parę dni temu myślałam że to nie jest dobra decyzja, ale na szczęście szybko mi przeszło :)

126

To dobra decyzja! Byłam w podobnej sytuacji. Też długo nie mogłam zerwać, a jak zerwałam, chciałam wrócić. A teraz uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! To było tylko przyzwyczajenie, jego manipulacje i strach przed samotnością. A teraz jestem najszczęśliwszą na świecie singielką!

Powodzenia!

gdykochamy

127

GabrielaKlym napisał/a:

To dobra decyzja! Byłam w podobnej sytuacji. Też długo nie mogłam zerwać, a jak zerwałam, chciałam wrócić. A teraz uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! To było tylko przyzwyczajenie, jego manipulacje i strach przed samotnością. A teraz jestem najszczęśliwszą na świecie singielką!

Powodzenia!

Dokładnie, tylko przyzwyczajenie.. Nic więcej, choć czasem ciężko pogodzić się z tym, ze uczucie się skończyło. Wiadomo szkoda lat, są też dobre wspomnienia, ale tylko to już zostało :)

Posty [ 115 do 127 z 127 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstać się czy nie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018