Mam 22 lata i pisze do mnie kobieta po 40tce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mam 22 lata i pisze do mnie kobieta po 40tce

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

39

Odp: Mam 22 lata i pisze do mnie kobieta po 40tce

Wole być szczery niż obłudny jaki w życiu taki w necie ale dość już o mnie bo to nie temat forum jestem jaki jestem komuś się to nie podoba to ma pecha

Zobacz podobne tematy :

40

Weź się chłopie ogarnij. Chcesz przelecieć starszą? Poszukaj odpowiednich portali albo  od razu wejdz na roksę.
Ty się zabawisz a jej rozwalisz małżeństwo i zrobisz emocjonalną sieczkę. Nie bądź egoistą.

Say What You Mean, Mean What You Say

41

fuorviatos napisał/a:

Weź się chłopie ogarnij. Chcesz przelecieć starszą? Poszukaj odpowiednich portali albo  od razu wejdz na roksę.
Ty się zabawisz a jej rozwalisz małżeństwo i zrobisz emocjonalną sieczkę. Nie bądź egoistą.

To fakt jeżeli wiesz ze zajęta nie tyka jak będziesz wisiał głową w dół z 4 piętra albo puszczał baki w bagażniku będzie za późno wcale nie trzeba rosy w każdym mieście są kluby gdzie kobiety 40 lat szukają rozrywki tam uderz są naprawdę wyborne milfy

42

@Michaael93 -- zapamiętaj na całe życie:       "Na cóż goła klata jak szwankuje ortografia.". smile smile

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mam 22 lata i pisze do mnie kobieta po 40tce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018