Poznam koleżankę w celu aktywnego spędzania czasu : ) Inowrocław - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poznam koleżankę w celu aktywnego spędzania czasu : ) Inowrocław

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 123 z 123 ]

115 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-17 14:58:04)

Odp: Poznam koleżankę w celu aktywnego spędzania czasu : ) Inowrocław

Jestem za zorganizowaniem spotkania pod koniec marca. Ciągle bardzo na tak.
Tak jak pisałyśmy, może być w Inowrocławiu - zapraszam chętne koleżanki, coś tu wymyślimy, chociaż moje miasto nie jest wybitnie atrakcyjnym miejscem do zwiedzania. Są Solanki, tężnie, parę przyjemnych kawiarni. Gdyby było ciepło, można dłużej pobyć na powietrzu.
Możemy też się wybrać w jakieś inne miejsce w miarę niedaleko od naszych miast. Ja np. uwielbiam błądzić po małych miasteczkach, gdzie pozornie nic ciekawego nie ma, ale potrafią być urzekające i można tam znaleźć fajne obiekty do fotografowania. Może też coś bliżej natury? : )
Jak się na to zapatrujecie?
Kiedy? Gdzie?

Edit: czasu jest dosyć dużo - chyba wszyscy zdążą się namyślić i podać najbardziej dogodny termin.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./
Zobacz podobne tematy :

116

Ja nadal chetna na spotkanie w Inowrocławiu. Może być pod koniec marca.
Coś kiepsko mi się zaczął ten rok pod względem zdrowotnym i jakoś rzadko tu zaglądam.

117

Witam,
Też jestem chętna. Ale ostatnio mało wolnego czasu ... Może marzec będzie lepszy. Pozdrawiam smile

118

Ponieważ marzec już się zaczął, chciałabym przypomnieć o naszych planach spotkania smile
Czy pasuje Wam 23 albo 30 marca?

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

119

Halo! Ktoś tu jeszcze zagląda? smile

120 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-03-06 15:56:26)

Dajcie znać, kiedy by Wam pasował przyjazd do Inowrocławia.

121 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-03-06 19:29:53)

Ja jestem chętna - nawet ostanio przejeżdżałam przez Inowrocław do Poznania. Czy tężnie będą już wtedy czynne big_smile? Mi pasują oba terminy. Oczywiście przypominam o mojej propozycji wyjazdu
do Tyrolu na tydzień - jak któraś z was jest chętna to nadal aktualne - przypominam że mieszkanie jest za darmo trzeba zapłacić za dojazd i jedzenie. W sumie na chwilę obecną oba terminy mi pasują. Zastanawiam się też czy mogłybyśmy pojechać np do Biskupina - kiedyś tam byłam i bardzo mi się podobało.

122

Będą czynne tężnie. Przynajmniej nic nie wiadomo o tym, by nie miały być.
Wiesz, że jakiś czas temu również mi przyszedł na myśl Biskupin? Odzywają się sentymenty z dzieciństwa. Bywałam na wakacjach w niedalekiej Wenecji k. Żnina i Biskupin przy okazji też się odwiedzało. Nie byłam tam wieki, też chętnie zobaczę, co się zmieniło.
Z wyjazdu do Austrii raczej nic w moim przypadku nie będzie - z przyczyn niezależnych; nie chcę Cię trzymać w niepewności do ostatniej chwili, więc chyba będzie lepiej, jeśli zaprosisz inne towarzystwo albo jak pisałaś, pojedziesz z rodziną.

Inowrocław - proponuję 23.03 : )

123 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-03-06 22:36:21)

Mi pasuje! Teraz czekamy na resztę. Jak ktoś chce się dołączyć to zapraszamy.

Posty [ 115 do 123 z 123 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poznam koleżankę w celu aktywnego spędzania czasu : ) Inowrocław

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018