Ilość pokarmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

39

Odp: Ilość pokarmu
mamaZosi napisał/a:

bo jestem taką troszkę panikarą:)chciałabym, aby wszystko było jak najlepiej, a pewnie jest tak, że sama siebie nakręcam:) też myślałam o mm, ale z drugiej strony chciałabym karmić jak najdłużej piersią:)ale w sumie robię wszystko co w mojej mocy, stosuję zalecenia położnej, popijam prolaktan, często przystawiam maluszka i cóż, na szczęście te moje problemy z laktacją są tylko chwilowe...

Ja też zawsze chciałam, aby było jak najlepiej. Chodziłam do poradni laktacyjnej, do lekarzy z dzieckiem, czy dobrze przybiera ... a najgorsze były porady starszych lepiej wiedzących mam z rodziny ... Zawsze gdy dziecko płakało, mówiły, ze głodne.
I taka obserwacja z mojego doświadczenia - najbardziej przejmowałam się uwagami przy pierwszym dziecku. Z kolejnymi było bardziej na luzie.
Postaraj się nie przejmować, na pewno dasz radę wykarmić, a dziecko ile potrzebuje, tyle wypije. Jeżeli dajesz radę, to przystawiaj, kiedy tylko dziecko potrzebuje. Pamiętam, że przy jednym dziecku karmiłam nawet 5 razy w nocy i też było ok.
Trzymaj się. Jest dobrze, a będzie lepiej smile

Zobacz podobne tematy :

40

Co matka karmiaca, to inna historia wink jestem mama 14 miesiecznego Chlopaczka wczesniaczka i nadal karmie go piersia. Tez sie nawalczylam z kolka i radami/kryzysami/komentarzami (rodzina, przyjaciele, personel medyczny) i calkowicie sie zgadzam z tymi ktore pisza, zeby patrzec tylko na wyniki dziecka, czy sie prawidlowo rozwija. Trzymaj sie i nie daj sie, a przede wszyskim nie daj sie zwariowac. Bardzo dobrze sobie radzisz. Gdyby pojawila sie kolka (nie zycze nikomu) to czasem eliminacja nabialu z diety mamy moze pomoc.

41

santapiertruszka dziękuję za wklejenie tekstu o kryzysach laktacyjnych, to cenna wiedza:)Lou71.71 i Misia to prawda, że czasami te rady innych są dołujące:/ ile ja się nasłuchałam, że źle karmię, córka musi być głodna i ogólnie, wszystko robię źle:/ a czasami warto posłuchać swojej intuicji:)

42

Minęło już troszkę czasu i powiem, że z moją laktacją jest jak z karuzelą:(jak już mam nadzieję, że będzie wszystko ok, to wszystko siada:/, a jak u Was dziewczyny? Może to jakieś przesilenie wiosenne?:)

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018