Internetowe randki.. czy mają one jakiś sens? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Internetowe randki.. czy mają one jakiś sens?

Strony Poprzednia 1 19 20 21

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 761 do 765 z 765 ]

761

Odp: Internetowe randki.. czy mają one jakiś sens?

Daj jej szansę. Nie odpuszczaj i nie olewaj. Być może nie spadło to na Ciebie jak grom z jasnego nieba, ale może coś się narodzi. Bo zbytnie napalenie się to najgorszy doradca.

Konrado napisał/a:

Jedna mi napisała ze wyglądam na ogarniętego gościa, w przeciwieństwie do połowy panów - użytkowników, którzy albo tylko myślą o jednym albo totalna dziecinada. Ale nie wiem co to ma oznaczać.

Na takiego, których ich nie spławi i nie wykorzysta. Nie ufaj temu, to taka zasłona. Generalnie ma Cię to zachęcić byś zaatakował, ale samo w sobie nie niesie tak naprawdę żadnego praktycznego przesłania.

Z tą ostatnią nie działałem nic, normalna rozmowa, ale to też chyba działa w ten sposób, że jak ktoś nam nie leży to nie ma tej presji i jest bardziej "luz" w rozmowie, w całym przebiegu spotkania, takie mam wrażenie u siebie.

Oczywiście, że tak właśnie jest. Atakuj tę, która się angażuje.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet, nie zapomnij bicza!
Zobacz podobne tematy :

762

Konradoo86 napisał/a:

Jedna mi napisała ze wyglądam na ogarniętego gościa, w przeciwieństwie do połowy panów - użytkowników, którzy albo tylko myślą o jednym albo totalna dziecinada. Ale nie wiem co to ma oznaczać.

Że Cię podrywa. Kobiety jak już piszą pierwsze to dlatego że się panem zainteresowały.

Czyli chyba zaczynam działać w Nowym Roku po prostu konkretnie poznając panie, wyciągając wnioski. Trzeba chyba dużą ilość spotkań odbyć by mieć jakieś przemyślenia

Parę postów wyżej Ci to pisałem -- idź na ilość, a potem zobaczysz.

Z tą ostatnią nie działałem nic, normalna rozmowa, ale to też chyba działa w ten sposób, że jak ktoś nam nie leży to nie ma tej presji i jest bardziej "luz" w rozmowie, w całym przebiegu spotkania, takie mam wrażenie u siebie.
Bo po prostu zwisa nam to czy coś będzie czy nie, jak czujemy coś do kogoś to za bardzo nam zależy, ja tak niestety chyba działam i być może w ten sposób psuje to wszystko. Zaczynam traktować te panie jak księżniczki.

Kwalifikowanie znajomości od początku czy coś z tego będzie czy nie będzie jest ryzykowne. Można skreślić fajną osobę przedwcześnie. Np. nieśmiałą, albo nie najpiękniejszą.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

763

Gary, ale nie masz wrażenia że tamte kobiety też mi się przekreśliły zbyt wcześnie? Tam nie było teorii zastanawiania się itd po prostu koniec.
Czyli idę w ilość smile najlepiej chyba poznawać szybko takie kobiety, pogadać chwilę i już się spotykać, wg mnie niestety zbyt długie pisanie to jest tkwienie w bezsensownym miejscu.

764

Konradoo86 napisał/a:

Gary, ale nie masz wrażenia że tamte kobiety też mi się przekreśliły zbyt wcześnie? Tam nie było teorii zastanawiania się itd po prostu koniec.

Każdy ma swój sposób, swojją religię. One tez miały swoją. Zrobiły co zrobiły, Ty zrobiłeś co zrobiłeś. Były analizy, korekta zachowania. Jedziesz daleeeeeeeeej...

Czyli idę w ilość smile najlepiej chyba poznawać szybko takie kobiety, pogadać chwilę i już się spotykać, wg mnie niestety zbyt długie pisanie to jest tkwienie w bezsensownym miejscu.

Tak szybkie spotkanie, bez długaśnego pisania. Wiele randek. Wiele rozmów, pierwszych spotkań. Z każdą która zaczepia na portalu trzymaj kontakt. Nie każda ładna, co na foto wygląda ładnie, nie każda brzydka co na foto jest nie bardzo. Pamiętaj -- w realu jak pożądasz, to dlatego że ona coś ma co Ci się podoba... a z interenetu odrzucasz, bo ona ma coś co Ci się NIE podoba. Subtelna różnica, a powoduje, że za szybko kasujemy ludzi.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

765 Ostatnio edytowany przez Maymayka (2019-01-11 22:59:32)

theonlyone napisał/a:

Przebrnąłem przez cały temat....Autorze brak Ci wyczucia,trzeba umieć wczuć się w drugiego człowieka,umiejętność czytania mowy ciała ogólnie mówiąc empatia.Trzeba czuć co i kiedy powiedzieć/zrobić.
Wieje od Ciebie desperacją i kobiety to wyczuwają,więc uciekają,bo nikt nie chce być opleciony bluszczem,ani odpowiedzialny za czyjeś szczęście.O to musisz zadbać sam,jak już będziesz miał ciekawe życie i będziesz szczęśliwy sam ze sobą wtedy nie będziesz miał takiego parcia na kobietę.
Weź pod uwagę,że kobiety szukają najlepszego samca,więc wybierają przebierają i spotykają się dla frajdy,dla samego spotkania,zobaczenia jaki jesteś na żywo.Musisz bardziej na luzie podchodzić do tych spotkań.
Podejrzewam,że brak Ci tzw spójności,tego jak piszesz i jaki jesteś na żywo.Przy pisaniu może jesteś pewny siebie,ale na żywo zdesperowany i szukający akceptacji.Mówiąc sztuczne komplementy,chcesz się przypodobać,a ta sztuczność kobiety niestety wyczuwają.
Jakby tego było jeszcze mało,to zapewne jesteś introwertykiem,więc możesz rozmawiać na konkretny temat,a tutaj przydaje się umiejętność gadania o niczym,co dla introwertyków jest mega wyczynem.
Musisz popracować nad charakterem i umiejętnością rozmowy z różnymi osobami,ludźmi,chyba musisz iść faktycznie w ilość,zahartować się w boju,nabrać doświadczenia i ogłady z kobietami.Tylko uważaj czego sobie życzysz...Z Twoim charakterem kobieta może Cię przejechać,niczym czołg.Poczytaj,pogadaj z facetami którzy się rozwodzili,to się dowiesz,że związki to nie jest takie słodkie pierdzenie jak sobie wyobrażasz i jak uważają inni,którzy,najczęściej udają, hehe.

Mam takie same spostrzeżenia. Wieje tu desperacją i nudą a do tego podlizywaniem.
Za słowami muszą iść czyny. Poza tym facet powinien mieć własne zdanie i niekoniecznie musi ono brzmieć "tak kochanie"

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

Posty [ 761 do 765 z 765 ]

Strony Poprzednia 1 19 20 21

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Internetowe randki.. czy mają one jakiś sens?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018