Kompleks penisa - unikanie seksu oraz dziewczyn - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kompleks penisa - unikanie seksu oraz dziewczyn

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 55 z 55 ]

39

Odp: Kompleks penisa - unikanie seksu oraz dziewczyn
MysteryP napisał/a:

Natka_ upubliczniasz swój instagram z personaliami i podajesz rozmiary obecnego faceta na publicznym forum? Lol.
PS tutaj posty można edytować tylko do północy.

Ale nie podałam nigdzie rozmiaru obecnego faceta. Nie napisałam czy ma średniego, dużego czy małego. Po prostu różnią się. Puenta była taka że na mnie nie podzialalo coś, co niby każda kobieta lubi. Nie podniecalo mnie to.
Dzięki Bogu udało się przed godziną 0 smile masz rację, różnie to można było odebrać. Ale chodziło mi o to, co napisałam teraz.

Gdy czujesz się wypalony, pamiętaj, że feniks odradza się z popiołów.
Zobacz podobne tematy :

40

Akurat Natko instagrama miałaś w sygnaturze, a ten można zawsze zmienić wink
Albo ja coś źle odebrałem

We all make choices. But in the end, our choices make us.

41

Lucyfer666 napisał/a:

I tak się też stało. big_smile
Chcesz podnieść kogoś na duchu, aż tu wkroczy Mystery i cały plan poszedł... lol

42

Natka_ napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

I tak się też stało. big_smile
Chcesz podnieść kogoś na duchu, aż tu wkroczy Mystery i cały plan poszedł... lol

Ej, ale ja chciałem dobrze, a teraz mi się obrywa tongue
Widzę, że avatar też zniknął czyli jednak wolisz być anonimowa?

Samotna w wieży zamknięta. Z głodu przestała już jeść...

43

MysteryP napisał/a:

Widzę, że avatar też zniknął czyli jednak wolisz być anonimowa?

I tak już w 100% nigdy nie będę, bo napisało do mnie kilka osób, widziałeś mnie Ty. Dla mnie to bez znaczenia jaka będę, nie widziałam problemu z udostępnieniem mojego profilu bo ktoś może mieć podobne problemy do moich i chcę zaczerpnąć rady, ale jeśli to co napiszę ma być odbierany w taki sposób, w jaki odebrałeś to Ty (czyli całkowicie opaczny), i  żebym potem (być może) musiała się tłumaczyć mojemu facetowi z tego co napisałam na jakimś forum... Podziękuję wink

44

*udaje, że nic nie widział i nie słyszał.

Anonimowość w sieci... Istnieje coś takiego?

45 Ostatnio edytowany przez Mystery_ (2019-01-14 23:04:23)

Lucyfer666 napisał/a:

Anonimowość w sieci... Istnieje coś takiego?

A znajdziesz człowieka po nazwie użytkownika z forum i adresie email (stworzony tylko dla tego forum) ?

46

Nie zajmuje się tym, ale pewnie gdyby się człowiek uparł to by dał radę.

Sam aż tak bardzo się nie nudzę, żeby ingerować w cudzą prywatność smile

47

Lucyfer666 napisał/a:

Ja również tak uważam. Poza tym pewnie niektórzy podają swojego prawdziwego emaila, z imieniem i nazwiskiem.
MysteryP, a w zasadzie czemu Ty jesteś anonimowy, skoro nie napisałeś żadnego wątku, tylko doradzasz ludziom? Nawet nie wiemy jak masz na imię, a to bardzo niekulturalne lol

48 Ostatnio edytowany przez Mystery_ (2019-01-14 23:25:33)

Lucyfer666 napisał/a:

Jeśli podajesz dane na tacy tak jak Natka to wystarczy wpisać w google i znajdziesz wszystko wink
Jeśli nie podajesz danych to potrzeba wsparcia administratora forum i nie wiem czy udostępnianie takich danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych jest legalne. Istnieje też możliwość, że ktoś zdobędzie twój adres ip podstępem, dlatego nie należy klikać w linki zamieszczone na forum.

Natka_ napisał/a:

MysteryP, a w zasadzie czemu Ty jesteś anonimowy, skoro nie napisałeś żadnego wątku, tylko doradzasz ludziom? Nawet nie wiemy jak masz na imię, a to bardzo niekulturalne lol

Bo jestem pan tajemniczy wink

49

MysteryP napisał/a:

Jeśli podajesz dane na tacy tak jak Natka to wystarczy wpisać w google i znajdziesz wszystko wink.

No dobra, nie jestem anonimowa, robię też zdjęcia jako fotograf, więc ogólnie mam mało wspólnego z anonimowością w internecie bo wszędzie krążą moje zdjęcia. Wygooglowałeś, i co w związku z tym? Bo zbaczamy z tematu tongue Może zbyt swobodnie poczułam się na tym forum i myślałam, że jestem w gronie normalnych ludzi którzy nie kwestionują wszystkiego, co się napisze i nie obracają wszystkiego w  negowanie atrakcyjności i wielkości penisa mojego faceta. Może jestem jeszcze za młoda i za głupia tongue mam nauczkę na przyszłość smile a tylko chciałam dobrze dla biednego chłopaka.

50

Natka_ napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Jeśli podajesz dane na tacy tak jak Natka to wystarczy wpisać w google i znajdziesz wszystko wink.

No dobra, nie jestem anonimowa, robię też zdjęcia jako fotograf, więc ogólnie mam mało wspólnego z anonimowością w internecie bo wszędzie krążą moje zdjęcia. Wygooglowałeś, i co w związku z tym? Bo zbaczamy z tematu tongue Może zbyt swobodnie poczułam się na tym forum i myślałam, że jestem w gronie normalnych ludzi którzy nie kwestionują wszystkiego, co się napisze i nie obracają wszystkiego w  negowanie atrakcyjności i wielkości penisa mojego faceta. Może jestem jeszcze za młoda i za głupia tongue mam nauczkę na przyszłość smile a tylko chciałam dobrze dla biednego chłopaka.

Ja tylko stwierdzam fakty, że jest taka możliwość. To co udostępniasz to Twoja indywidualna sprawa, nie mi to oceniać.

51

MysteryP napisał/a:

Bo jestem pan tajemniczy wink

Hmmm, pamiętam dyskusje i wybór między Mattem Bomerem a Jasonem Stathamem, mogę się założyć że masz coś z Jasona skoro podałeś jego jako przykład, i kazałeś mi któregoś z nich wybrać. Czyżbyś nieświadomie uchylił rąbek tajemnicy? tongue

52

Nie, nie... Bardziej o mniej legalne formy dostępu mi chodziło wink

Z takich to oczywiście masz rację.

Ostatecznie służby i tak co parę minut dostają pakiecik z informacją wink

53

MysteryP napisał/a:

Ja tylko stwierdzam fakty, że jest taka możliwość. To co udostępniasz to Twoja indywidualna sprawa, nie mi to oceniać.

A jednak trochę oceniasz.

MysteryP napisał/a:

Natka_ upubliczniasz swój instagram z personaliami i podajesz rozmiary obecnego faceta na publicznym forum? Lol.

lol wink

54

Natka_ napisał/a:
MysteryP napisał/a:

A jednak trochę oceniasz.

MysteryP napisał/a:

lol wink

Nie wiedziałem, czy jesteś tego świadoma. Ale skoro jesteś, to nic mi do tego.

55

MysteryP napisał/a:

Nie wiedziałem, czy jesteś tego świadoma. Ale skoro jesteś, to nic mi do tego.

I dziękuję Ci za to, bo spojrzałam na to z innej strony. Stąd te zmiany smile Może kiedyś zapomnicie o tym, jak wyglądam tongue

Posty [ 39 do 55 z 55 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kompleks penisa - unikanie seksu oraz dziewczyn

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018