Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 114 ]

Temat: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Otóż doszło do stosunku. Nie wiem szczerze mówiąc czy nawet tak to można nazwać. Po prostu po pierwszym wytrysku założył prezerwatywę i włożył we mnie penisa dosłownie kilka razy, połowę, może i mniej...
Ale ja mam dni płodne.... Czy coś się może stać? Dodam że jestem dziewicą, ale sam fakt tego że już miał wytrysk mnie przeraża...
Drugi wytrysk nie był wewnątrz mnie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

jeśli pierwszy wytrysk był w tobie to pewnie, że możesz być w ciąży, za 2 tyg zrób test

3

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Nie. Żaden we mnie nie był.

4

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

No to musiałby mieć plemniki ninja, żebyś zaszła.
Nie panikuj.
I już nie jesteś dziewicą wink

5

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Tak uważasz?
Nie jestem żadną małolatą, mam już 23 lata. Wiem. Może to późno jak na mnie.
Nie wiem czy nie jestem właściwie, nie poczułam żadnego bólu związanego z utratą dziewictwa.

Bardziej nurtuje mnie to że kawałek jednak był we mnie, po uprzednim wytrysku. Co prawda w prezerwatywie, ale mam dni płodne...

6

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Jeśli nie jesteś gotowa, by uprawiać seks, to go nie uprawiaj. On się zabezpieczył, wytrysku w Tobie nie było, jakim cudem masz być w ciąży?

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Cyngli napisał/a:

Jeśli nie jesteś gotowa, by uprawiać seks, to go nie uprawiaj.

I to by było na tyle.

8

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Koorneelaa, Domyślam się, że jesteś zestresowana, ale piszesz zbyt chaotycznie. Wracając do tematu- rozumiem ze wytrysk był na zewnątrz ale w pobliżu twojego krocza a następnie partner założył prezerwatywę i wchodził w ciebie. Jeżeli tak, to na 100% nie można mieć pewności czy zakładając prezerwatywę po wytrysku twój partner nie przeniósł odrobinę nasienia na jej zewnętrzną stronę, które następnie mogło dostać się do Twojego wnętrza. Nie stresuj się jednak, bo to opóźni okres i będziesz żyła jeszcze w większej niepewności. Odpuść i zrób test ciążowy. Niestety, nie da się potwierdzić ciąży w ciągu kilku godzin po zapłodnieniu, potrzebne jest więcej cierpliwości. Najbezpieczniej jest wykonać test 9-10 dni po zapłodnieniu - wtedy wynik będzie już w miarę miarodajny z dokładnością około 99%.
Jeszcze raz NIE STRESUJ SIĘ. Trzymam kciuki.

9

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Tak uważasz?
Nie jestem żadną małolatą, mam już 23 lata. Wiem. Może to późno jak na mnie.
Nie wiem czy nie jestem właściwie, nie poczułam żadnego bólu związanego z utratą dziewictwa.

Bardziej nurtuje mnie to że kawałek jednak był we mnie, po uprzednim wytrysku. Co prawda w prezerwatywie, ale mam dni płodne...

Uprawiałaś seks, prawda? Czyli nie jesteś dziewicą. Nie wszystkie kobiety czują ból i tyle.

10

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Bałam się tej fali negatywnych komentarzy...
Ale i dziękuję również za pozytywne komentarze...
Gdyby ten seks trwał długo, pewnie czułabym się bardziej wystraszona. Ale to zaledwie było kilka włożeń.
Na dodatek, po jego pierwszym wytrysku uprawialiśmy seks oralny, więc nie zauważyłam żeby na jego penisie były jakiekolwiek "resztki"...

11

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Bałam się tej fali negatywnych komentarzy...

Żarty sobie robisz?
Masz 23 lata, to wstyd, byś w tym wieku nie miała elementarnej wiedzy na temat tego, jak dochodzi do zapłodnienia.
Pod kloszem się chowałaś? Internet chyba posiadasz? Poświęć pół godziny i dokształć się w temacie, wieksze plusy z tego wyciągniesz, niż z uprawiania seksu, na który nie jesteś gotowa.

12

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Okej. Myślałam że wejdę tu żeby ktoś cokolwiek rozjaśnił mi na temat tej sprawy. A nie mówił co mam robić...

13

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

To ja cokolwiek wyjaśnię.
Nie jesteś dziewicą.
Możesz być w ciąży.

14 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-28 10:01:18)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Dziewicą może jak najbardziej być dalej. Jeśli partner wszedł w nią jedynie do połowy, bo głębiej nie dało rady, to błona może być dalej nienaruszona.
Co do ciąży, dla mnie bardzo wątpliwa. Plemniki to naprawdę nie ninja, a w ciążę wcale nie jest tak łatwo zajść.

Proponuję, żebyś umówiła się do ginekologa. Od niego dowiesz się, czy błona została przerwana i czy jesteś w ciąży. Do tego opowie Ci wszystko, co powinnaś wiedzieć, pobierze materiał na cytologię i doradzi w kwestii odpowiedniej dla Ciebie antykoncepcji.

15

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Dziewicą jest ta kobieta, która nie rozpoczęła współżycia, czy ta, która już je rozpoczęła, ale jej błona jest nienaruszona?

16

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Wielokropek napisał/a:

Dziewicą jest ta kobieta, która nie rozpoczęła współżycia, czy ta, która już je rozpoczęła, ale jej błona jest nienaruszona?

Nie wiem, jaka jest oficjalna definicja, ale dla mnie dziewica to kobieta, która ma błonę dziewiczą. W moralne aspekty się nie zagłębiam, bo to chyba temat rzeka ;-)

17

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Cyngli napisał/a:

(...) dla mnie dziewica to kobieta, która ma błonę dziewiczą. (...)

Niektóre kobiety rodzą się bez błony lub z błoną szczątkową. Niektóre kobiety mimo rozpoczęcia współżycia mają nienaruszoną błonę i jej przecięcie następuje w gabinecie ginekologa.

18

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Dla mnie dziewictwo związane jest z występowaniem błony.

Którą nadal mam, bo mimo iż we mnie wszedł, to nie do końca.
Też się zastanawiam tak o tej ciąży... Chyba musiałby być cały we mnie, przez dłuższy czas i wytrysk w środku i to z brakiem prezerwatywy...
My nie dość że mieliśmy prezerwatywę, to jeszcze wytrysk był na zewnątrz. Ale czytałam w internecie o tych dniach płodnych, co mnie przeraziło.

19

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Dla mnie dziewictwo związane jest z występowaniem błony.

Którą nadal mam, bo mimo iż we mnie wszedł, to nie do końca.
Też się zastanawiam tak o tej ciąży... Chyba musiałby być cały we mnie, przez dłuższy czas i wytrysk w środku i to z brakiem prezerwatywy...
My nie dość że mieliśmy prezerwatywę, to jeszcze wytrysk był na zewnątrz. Ale czytałam w internecie o tych dniach płodnych, co mnie przeraziło.

Zapisz się do ginekologa, proszę.

20

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Chyba będę musiała to zrobić, albo czekać po prostu za miesiączką...

21 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-28 10:51:03)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Chyba będę musiała to zrobić, albo czekać po prostu za miesiączką...

Przyjście miesiączki nie zapisze Ci recepty na antykoncepcję i nie udzieli odpowiedzi na Twoje pytania.

22

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Wiem ... Ale nie chodzi mi już o to dziewictwo.
Najbardziej o ciążę. Dziewicą mogę być albo nie. Miesiączka to brak ciąży...

23

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

(...) Miesiączka to brak ciąży...

Nie zawsze.

24

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

To teraz już się chyba załamie całkowicie...
Studia... Nie wyobrażam sobie teraz dziecka...

25

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

To teraz już się chyba załamie całkowicie...
Studia... Nie wyobrażam sobie teraz dziecka...

Weź się w garść, zachowaj się jak dorosła odpowiedzialna kobieta i IDŹ DO GINEKOLOGA.

A w ciąży nie jesteś na 99%.

26

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Tak. Ginekolog rozwieje wszelkie wątpliwości.
Mój partner niczym się nie martwi... Śmieję się wręcz trochę że wyolbrzymiam coś czego nie będzie, jest pewien.

A ja myślę że musiałabym być niewiadomo jak płodna żeby włożenie go do połowy 3-4 razy gwarantowało od razu ciążę...

27

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Włożył dwa razy i to jeszcze w gumce
To byś chyba wiatropylna musiała być

28

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

No tak... Włożył i trochę potrzymał we mnie.
Ale już jeden wytrysk miał wcześniej
O o chodzi mi

29

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Ja wiem o co Ci chodzi.
Zluzuj nie jesteś w ciąży smile
Chyba że miał ręce całe w spermie i nawet ich nie wytarł jak zaczął zakładać gumkę to wtedy masz jakieś parę % szans
Strasznie nieprzyjemne musi być życie seksualne gdy się tak schizuje na punkcie ciąży

30

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Dzięki... Ja jestem osobą która wyznaje zasadę: najpierw szkoła, praca a później dzieci. Dlatego ciąża dla mnie teraz to byłby wyrok... I strasznie się boję,.masz rację.

Nie miał rąk ubrudzonych, prezerwatywę ubrał po jakichś 10 minutach. 
Przerażający jest fakt, że mam dni płodne... Ale stosunku nie było, te kilka włożeń to nie był seks ...

31 Ostatnio edytowany przez sosenek (2018-10-28 16:38:11)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

'kilka włożeń to nie seks'  big_smile big_smile big_smile big_smile

32 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-28 16:49:43)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

No wiesz Kornelio ale plany to jedno a to se życie Ci je może zweryfikować to drugie.... Więc jak taka panika jest u Ciebie w tych sprawach to albo nie uprawiaj seksu albo zadbaj o porządna antykoncepcje nawet w 2 formach (np tabletki i prezerwatywa tylko obie używane porządnie a nie tabletka raz rano raz wieczorem).
Bo jak to zauważyła koleżanka wyżej parę wlozen to też seks big_smile

33

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

No może tak to trochę dziwnie ujęłam wink
Ale raczej nie jest mi do śmiechu...
Pierwszy raz, nie do końca i jeszcze miałaby być ciąża...
Ponoć do ciąży trzeba się odpowiednio przygotować, starać się o to... Czy tak szybko można byłoby zajść?

34

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

No może tak to trochę dziwnie ujęłam wink
Ale raczej nie jest mi do śmiechu...
Pierwszy raz, nie do końca i jeszcze miałaby być ciąża...
Ponoć do ciąży trzeba się odpowiednio przygotować, starać się o to... Czy tak szybko można byłoby zajść?

Gdyby nie można było, nie byłoby wpadek.

Dokształć się, serio. Bo to co piszesz, to brzmi jak z brawo, albo czegoś w tym stylu.
Kilka włożeń to nie seks, jesteś dziewicą, bo włożył tylko do połowy, a plemniki przenikną przez gumkę.

Jak nie chcesz być w ciąży to następnym razem wykop go do łazienki i niech się opłuka.

35

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Ehhh, no tak ja wiem. Teraz po tej panice, nerwach... Wyciągnę z tego konsekwencje. Nie mogę być taka zielona w tym temacie jeśli już decydujemy się na takie coś. Nic nie można powierzać przypadkowi ...
Ale to się stało już. Po prostu nie mogę przestać myśleć o tym. Nie idzie mi nic, nauka, codzienność... Masakra hmm

Chcialam tylko usłyszeć od forumowiczek po zapoznaniu się z moją sytuacją jaki jest % prawdopodobieństwa tego, że bede w ciąży?

36 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-28 18:03:23)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Jak dla mnie równe zeru.

37

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Nie martwiła byś się na moim miejscu?

Myślałam że na tym forum trochę ktoś pomoże mi... A mało tego że mam wielki stres, to jeszcze dużo negatywów słyszę.
Ale cóż... Dobrze że choć ktoś się wypowiada na to o co proszę.

38

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

A czego się spodziewałaś?
Masz 23 lata, a zero elementarnej wiedzy na temat seksu. W dzisiejszych czasach to po prostu wstyd, w dobie Internetu seks nie jest tematem tabu.

Na Twoim miejscu bym się nie martwiła, ale poszłabym do ginekologa po pigułki albo plastry, żeby móc spokojnie i bez stresu odkrywać sferę seksualności.

39

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Tak, do ginekologa pójdę po jakieś środki antykoncepcyjne, które on oczywiście zaleci. No i też bardziej wczytamy się w ten temat.
Pozostaje jedynie mi czekać teraz do miesiączki, która mam mniej więcej w połowie miesiąca. Albo zrobić test po prostu...

40 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-28 18:41:09)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Test to najwcześniej 2 tygodnie po feralnym stosunku.
Ale ja bym nie robiła na Twoim miejscu, lepiej wydać te 10zł na coś innego.

P.S. Zapytaj ginekologa o pigułki Levomine Mini.
Nowość na rynku, ale podobno super. Sama zaczynam brać za jakieś 10 dni.

41

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Myślisz że niepotrzebne są te nerwy? smile
Może by mnie uspokoił trochę ten test, albo zaskoczył w bardziej negatywną stronę...

A co do tabletek, to na pewno podsune mu tą nazwę.

42

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Test jest wiarygodny ok. 2 tygodnie po potencjalnym zapłodnieniu.
I tak teraz nic na nim nie zobaczysz

43

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Rozumiem. Po prostu jeśli nie dostanę miesiączki, wykonam go.

44

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Masakra... jakbym wiedziała że tyle nerwów z tego wyniknie, to bym najpierw poszła po jakąś antykoncepcję do ginekologa...

45

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

jak się bedziesz tak stresować to okres się pewnie spóźni wink laska, wyluzuj, nie zajdziesz w ciąze od seksu w gumce

46

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Gdyby to nie były dni płodne i gdyby nie miał już wytrysku wcześniej... To bym się tak nie bała pewnie...

47

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Gdyby to nie były dni płodne i gdyby nie miał już wytrysku wcześniej... To bym się tak nie bała pewnie...

Teoretycznie im więcej wytrysków tym słabsze plemniki i mniejsze szanse na ciążę big_smile
daj spokój. W czasie dni płodnych Twoja macica nie zasysa wszystkich plemników z otoczenia.
Albo wbij do tematu gdzieś niżej, gdzie padło pytanie czy od ocierania się w 2 warstwach ubrań można zajść w ciążę.

48

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Masz 23 lata i nie masz świadomości, ze stosunek przerywany to najgorsza z możliwych metod? W preejakulacie znajdują sie plemniki, co oznacza, ze mozesz zajść w ciąże nawet jesli do wytrysku nie doszło wewnątrz pochwy. Następnym razem.. z głowa wink

49

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Oj ja wiem że to głupie pytanie, zadałam je zwyczajnie ze strachu ... smile
Nadal jestem dziewicą. Okazało się że moja błona została tylko delikatnie naruszona. Co tłumaczy ten niewielki ból gdy się tam teraz dotykam.
Myślałam że w dni płodne macica reaguje nawet na niewielką ilość nasienia, niekoniecznie po wytrysku wewnątrz.
Był wytrysk, później prezerwatywa, kawałeczek penisa we mnie, bez dojścia wewnątrz.
Naprawdę nurtuje mnie to... Ciąża...

50

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Oj ja wiem że to głupie pytanie, zadałam je zwyczajnie ze strachu ... smile
Nadal jestem dziewicą. Okazało się że moja błona została tylko delikatnie naruszona. Co tłumaczy ten niewielki ból gdy się tam teraz dotykam.
Myślałam że w dni płodne macica reaguje nawet na niewielką ilość nasienia, niekoniecznie po wytrysku wewnątrz.
Był wytrysk, później prezerwatywa, kawałeczek penisa we mnie, bez dojścia wewnątrz.
Naprawdę nurtuje mnie to... Ciąża...

Każdy już kilka razy Ci napisał, jak znikome jest prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku.
Wiem, że pewnie oczekujesz jakiegoś potwierdzenia w 100%, ale takie dałoby Ci tylko Twoje własne doedukowanie się w temacie.

51

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Tak, to chyba to. Może nerwy dlatego że nigdy nie uprawiałam seksu, a teraz na dodatek mam dni płodne. Już sama nie wiem co mam myśleć o tym... Potwierdzenia mimo iż czytam po internecie nie znajduje. Raczej potwierdzenie na "tak, to ciąża"...

52 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-29 08:29:37)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Jakby nie miał wytrysku wcześniej to byś się stresowala preejakulatem bo Twój stres wynika ze spięcia w temacie ciąży i braku wiedzy a nie z realnych okoliczności

53

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Tak, to chyba to. Może nerwy dlatego że nigdy nie uprawiałam seksu, a teraz na dodatek mam dni płodne. Już sama nie wiem co mam myśleć o tym... Potwierdzenia mimo iż czytam po internecie nie znajduje. Raczej potwierdzenie na "tak, to ciąża"...

Tak, to ciąża. Plemniki magicznie przepełzły spod gumki na nią przy pomocy Twojej płodnej macicy i zrobiły wszystko co możliwe, żeby się połączyć.

Zamiast czytać w intetnecie kup jakąkolwiek naukową książkę na temat seksu i ciąży i ją przeczytaj. Albo pseudonaukową. Sexed Anji Rubik podobno jest ok.
W internecie dostaniesz wszystko. Łącznie z ciążą z seksu analnego i oralnego.

54

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Pal licho książki naukowe - weź nawet zwykły podręcznik od biologii z 4 klasy podstawowej. A potem z jakimkolwiek niejasnościami do ginekologa.

55

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Znaczy rozumiemy że mało prawdopodobne żebym była w ciąży??

56

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Znaczy rozumiemy że mało prawdopodobne żebym była w ciąży??

Nie czytałem całego wątku, ale sądzę, że obawiasz się, że, zdejmując pierwszą gumkę mogliście być nieostrożni i część spermy mogła "zabrudzić" palce - jemu lubTobie i tą drogą, trafić na zewnętrzną powierzchnię drugiego kondoma? To tak, dla uściślenia?

57

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Znaczy rozumiemy że mało prawdopodobne żebym była w ciąży??

Ile razy zadałaś to pytanie od początku tematu?

58

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Lady Loka napisał/a:
Koorneeliaa napisał/a:

Znaczy rozumiemy że mało prawdopodobne żebym była w ciąży??

Ile razy zadałaś to pytanie od początku tematu?

Podbijam pytanie
Jeśli jeszcze raz chcesz usłyszeć odpowiedzi to wróć się na strone 1 I jeszcze raz je sobie przeczytaj

59

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Nie do końca. Za pierwszym razem nie wchodził we mnie, nie mieliśmy prezerwatywy. Był to wytrysk podczas innych czynności. smile
Dopiero po wytrysku i po założeniu prezerwatywy, wszedł we mnie, ale nie do końca.

60

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Może to i mało prawdopodobne... Ale bardzo mnie to denerwuje. Przypadki się zdarzają, ponoć nawet dziewicom...

61 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-10-29 14:46:11)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Nie do końca. Za pierwszym razem nie wchodził we mnie, nie mieliśmy prezerwatywy. Był to wytrysk podczas innych czynności. smile
Dopiero po wytrysku i po założeniu prezerwatywy, wszedł we mnie, ale nie do końca.

Czyli, obawiasz się tego, o czym napisałem?
Że jakaś część nasienia, przy nakładaniu prezerwatywy mogła trafić jednak na zewnętrzną powierzchnię  "gumki"?
Bo przyjmuję, że chłopak nie umył prącia po "tym innym" czymś?
Przyznaję, że łopatologię stosuję, ale jak inaczej dotrzeć można do Twoich lęków? smile
Chyba, że tradycja rodzinno-sąsiedzka inne, nie znane mi dotąd niepożądane okoliczności, sprzyjające zapłodnieniu, dopisuje do tych, najbardziej prawdopodobnych?

62

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Tak. Tego obawiam się. Ale ni e zauważyłam nic na jego penisie, po tym pierwszym wytrysku jeszcze dotykaliśmy się...
Choć tak, obawiam się że jednak część mogła być na zewnętrznej stronie prezerwatywy, i mimo iż jestem dziewicą a on nie wprowadził całego penisa, mogłam zajść w ciążę...
Choć nie sądzę żeby było tego tak dużo. Uważam wręcz, że nie było nic... Ale tak jak poprzednie forumowiczki zauważyły, brak mi obeznania i praktyki w tym temacie, stąd obawy.

63

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Brak Ci obeznania w temacie zachodzenia w ciążę a nie szukanie spermy na gumce.

Uspokój się kobieto.

64

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Nie tak łatwo niestety mi, skoro obawa ta prześladuje mnie na każdym kroku...

65

Odp: Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...
Koorneeliaa napisał/a:

Nie tak łatwo niestety mi, skoro obawa ta prześladuje mnie na każdym kroku...

Nie uprawiaj seksu skoro do niego nie dojrzalas. Wystarczy deko higieny i antykoncepcja. I troche znajomosci dzialania wlasnego organizmu.
Gwarantuje ze okres Ci sie spozni.

Posty [ 1 do 65 z 114 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024