Przyjaciółka z byłym facetem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka z byłym facetem

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

39

Odp: Przyjaciółka z byłym facetem

A nie wpadlas na to, ze twoja znajoma będąc z twoim bylym chcialaby zweryfikować ile mialas racji/ prawdy w tym co jej o nim opowiadalas? Ja np. mam zasade nie rozmawiania o sprawach moich i mojego partnera z innymi, to nasza prywatna sprawa i tak samo nie zyczylabym sobie zeby on opowiadal o mnie swoim przyjaciolom jakoś bardziej szczegolowo.

Bardzo nie lubię tej idiotycznej mody na zwierzanie sie "przyjaciółkom" ze swojego prywatnego życia przesadnie. Zwlaszcze, że - jak sama widzisz - dzisiaj jest twoją przyjaciolką, jutro bedzie partnerką twojego byłego.

Zobacz podobne tematy :

40

No, przyjaciółka zachowała się troszkę nie na miejscu, ja wiedząc, że ktoś krzywdzi moją przyjaciółkę, to nigdy bym się z tym człowiekiem nie związała. I nie mówcie tutaj o żadnym psie ogrodnika itd.

41

Zdecydowanie odpuscilabym taka znajomość, zarówno z nią jak i z nim. To raczej żadna przyjaciolka niestety. Skoro słuchała radzila ci, żebyś się z nim rozstala, a na koniec sama z nim jest...otwórz oczy. Przypuszczam że zawsze się jej podobał, a ona niestety robi ci na złość..zakochała się w nim nagle, śmieszne tłumaczenie..znali się dzięki Tobie, skąd wiesz czy wcześniej nic między nimi się nie wydarzyło.
Teraz nie dowiesz się prawdy. Podoba mi się jak ktoś wyżej napisał, że nawet jeśli to przyjaciolka nie powinno mówić się wszystkiego o swoim zwiazku..Bardzo mądre slowa.
Powtórzę raz jeszcze, zakończ znajomość z obydwojgiem to żadna przyjaciolka.

42 Ostatnio edytowany przez kasiakasiak (2018-11-08 18:31:43)

Rudziaruda napisał/a:

Zdecydowanie odpuscilabym taka znajomość, zarówno z nią jak i z nim. To raczej żadna przyjaciolka niestety. Skoro słuchała radzila ci, żebyś się z nim rozstala, a na koniec sama z nim jest...otwórz oczy. Przypuszczam że zawsze się jej podobał, a ona niestety robi ci na złość..zakochała się w nim nagle, śmieszne tłumaczenie..znali się dzięki Tobie, skąd wiesz czy wcześniej nic między nimi się nie wydarzyło.
Teraz nie dowiesz się prawdy. Podoba mi się jak ktoś wyżej napisał, że nawet jeśli to przyjaciolka nie powinno mówić się wszystkiego o swoim zwiazku..Bardzo mądre slowa.
Powtórzę raz jeszcze, zakończ znajomość z obydwojgiem to żadna przyjaciolka.

Znajomość zakonczyłam już ponad miesiąc temu, usunęłam z życia, ze zdjęć, z portali społecznościowych. I pewnie macie rację z tym, żeby nie opowiadać przyjaciółkom, ale my przyjaźnilysmy się we trzy od dwóch lat, trzymalysmy sie bardzo blisko i zawsze moglyśmy na siebie liczyć. I jeszcze jedna uwaga - oni nigdy wcześniej się nie znali. Mój był chłopak wiedział jak przyjaciółka wygląda, podobała mu się bo gdzieś tam ja widział, ale nigdy się nie poznali (on nie lubił mojego towarzystwa z pracy), a przyjaciółka nawet nie za bardzo wiedziała jak wygląda mój ex. Znała go z moich opowieści, a pół roku po naszym rozstaniu on wyszukał ją w sieci i zaczął do niej pisać, a potem przyjechał i się z nią spotkał.

43

santapietruszka napisał/a:
kasiakasiak napisał/a:

Rozumiem, że wybrała jego, a nie przyjaźń, ale czy miała prawo wygadać mu wszystkie moje tajemnice włącznie z tymi z okresu, kiedy jeszcze byliśmy razem? Powiedziała mu wszystko, co kiedykolwiek jej mówiłam na jego temat, wszystko co wypłakałam w jej ramię, wszystko o moim aktualnym związku

A ja uważam, że to nie takie proste, jak myślicie. Związać się z nim miała prawo, ale zdradzać tego, co Autorka jej w zaufaniu opowiadała, już nie.

Też tak uważam niech się z nim wiąże ,ale żeby wszystko mu powtórzyć to coś mi tu nie  podoba się takie zachowanie daje do myślenia.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka z byłym facetem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018