Grzech i jego konsekwencje-do wierzących. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Grzech i jego konsekwencje-do wierzących.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 57 z 57 ]

56

Odp: Grzech i jego konsekwencje-do wierzących.
adda-m napisał/a:

Peter4x "po śmierci Bóg wskaże nam wyraźnie co złego żeśmy uczynili na ziemi, a my sobie z tego zdamy w pełni sprawę i sami osądzimy nasze ziemskie uczynki sprawiedliwie tak jak Bóg by nas osądził, bo nic nie będziemy w stanie ukryć ani nikogo oszukiwać."

niepodobna - "wierzę, że sąd należy ostatecznie do Boga."

Czytając "Dzienniczek" św.Faustyny dokładnie to pomyślałem. To Bóg zadecyduje ostatecznie czy nam przebaczyć/pomóc.

"jeżeli tylko raz zmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia mojego."

"Każdą duszę, która odmawiać będzie tę koronkę, bronię w godzinie śmierci jako swej chwały. (...) Kiedy przy konającym inni odmawiają tę koronkę, uśmierza się gniew Boży, a miłosierdzie niezgłębione ogarnia duszę."

"Zatwardziali grzesznicy, gdy ją odmawiać będą, napełnię dusze ich spokojem, a godzina śmierci ich będzie szczęśliwa (...); gdy tę koronkę przy konających odmawiać będą, stanę pomiędzy Ojcem a duszą konającą nie jako Sędzia sprawiedliwy, ale jako Zbawiciel miłosierny."

Jezu Ufam Tobie.

Czyli jak najbardziej spójne z moją wizją, że przebaczenie należy do Boga.

Zobacz podobne tematy :

57

Odp: Grzech i jego konsekwencje-do wierzących.

Wiecie ruszyła akcja polskapodkrzyzem.pl
Jak pomyśle że  kiedyś to bardzo bym się z tego śmiał, a teraz - mam nadzieję że tam się spotkamy/zobaczymy.

KONIEC.

Posty [ 56 do 57 z 57 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Grzech i jego konsekwencje-do wierzących.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018