Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 64 z 64 ]

56

Odp: Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D
feniks35 napisał/a:
ananasowa napisał/a:

Naprawde nie rozumiem ludzie dlaczego sie tak spinacie? Co wchodze na forum to zawsze sa jakies komentarze z d...y wyrane coby tylko przyczepic sie do jakiejs blahostki. Czy wy naprawde macie takie smutne zycie, ze potraficie tylko krytykowac innych, a luzne podejscie do zycia czy jakiejs sprawy zaraz oceniacie jako infantylnosc?
Hmm....to moze o pogodzie porozmawiajmy?czyz nie sadzicie, ze dzisiejsza pogoda nie sprzyja konstruktywnemu dzialaniu?jakie sa wasze opinie na ten temat?
hmm
wink))

Nie mam jednak tak ze ktos pyta ktora godzina a  ja na to"  hahahaha 13:30 ale jaja xdd.

Jezeli mam dzien pt"bez kija nie podchodz" to bym i "sp...j" odpowiedziala;))tak to odpowiem: "twoja ostatnia". A tak na powaznie to ja w postach mojego adoratora;))nie widze nic przerysowanego. Mnie irytuje wzajemne poklepywanie sie po ramieniu na zasadzie "moze przyniesc wazeliny?" i wspomniany juz wczesniej drewniany przedmiot w pewnej czesci ciala.

Zobacz podobne tematy :

57

ananasowa napisał/a:
feniks35 napisał/a:
ananasowa napisał/a:

Naprawde nie rozumiem ludzie dlaczego sie tak spinacie? Co wchodze na forum to zawsze sa jakies komentarze z d...y wyrane coby tylko przyczepic sie do jakiejs blahostki. Czy wy naprawde macie takie smutne zycie, ze potraficie tylko krytykowac innych, a luzne podejscie do zycia czy jakiejs sprawy zaraz oceniacie jako infantylnosc?
Hmm....to moze o pogodzie porozmawiajmy?czyz nie sadzicie, ze dzisiejsza pogoda nie sprzyja konstruktywnemu dzialaniu?jakie sa wasze opinie na ten temat?
hmm
wink))

Nie mam jednak tak ze ktos pyta ktora godzina a  ja na to"  hahahaha 13:30 ale jaja xdd.

Jezeli mam dzien pt"bez kija nie podchodz" to bym i "sp...j" odpowiedziala;))tak to odpowiem: "twoja ostatnia". A tak na powaznie to ja w postach mojego adoratora;))nie widze nic przerysowanego. Mnie irytuje wzajemne poklepywanie sie po ramieniu na zasadzie "moze przyniesc wazeliny?" i wspomniany juz wczesniej drewniany przedmiot w pewnej czesci ciala.

No wiesz "love is blind" wiec nie dziwne ze nie widzisz tongue

58

feniks35 napisał/a:
ananasowa napisał/a:
feniks35 napisał/a:

No wiesz "love is blind" wiec nie dziwne ze nie widzisz tongue

az mi sie cisnie, zeby ci odpisac: xdxdxdxdx smile)) hahaha
zostawiam to bez komentarza!

59

czytam ten temat i aż się zarejestrowałam, serio "meżczyzna" prawie 26 lat interesuje się 35 latką? A ja mam 22 lata i sama? Nie ma co fajni "meżczyzni" w tym kraju

60

kasiaM996 napisał/a:

czytam ten temat i aż się zarejestrowałam, serio "meżczyzna" prawie 26 lat interesuje się 35 latką? A ja mam 22 lata i sama? Nie ma co fajni "meżczyzni" w tym kraju

Następna z pretensjami... żaden facet się Tobą nie zainteresuje, jak tylko narzekać będziesz. Koniec, kropka.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

61

kasiaM996 napisał/a:

A masz coś do zaoferowania poza pretensjami?

hm napisałem że już nie wejdę na forum xd ale hm znowu pomyślałem o tej Ananasowej xd i musiałem sprawdzić czy coś napisała:P no i tego nie da się zostawić bez odpowiedzi:PP widzisz dziewczyno wychodzę na niesłownego przez Ciebie xdd
zapomniałem już hasła więc nowe konto, jako wracający spoza tego świata xd czyli swój własny duch!
22latka krytykuje że zaciekawiła mnie 35 latka, a sama jako jedyną swoją "Zaletę" podaje wiek xd
zgadzam sie ze wszystkim co piszesz koleżanko xd ale widzę że już Ci wmawiają <love is blind>:D twoja odpowiedź najlepsza:D:D (trochę mój styl)

Hm to masz czasem dzień "bez kija nie podchodź"?? xd to osoby z <wbudowanym> kijem mają wygodniej w takie dni:PP Ale mniejsze możliwości xd

O pogodzie porozmawiajmy Ananasowa? Hmm no normalnie jakie jaja haha xd Normalnie same chmury:D:D xd (tak chyba powinienem odpowiedzieć zgodnie z tym co Szanowny Feniks pisze. Może dodam Szanowna Pani Feniks żeby znowu nie było xd ale jakoś pierwsza forma jest bardziej grzecznościowa xd)

To jest takie fajne móc nie przxejmowac sie opiniami innych....wiem że to modne tak pisać ale nie byłoby zgodne z prawdą w moim wypadku xd ja mam taki mechanizm obronny że sobie robię średnią ważoną xdd i bardziej staram się brać pod uwagę pozytywne opinie (np.z wagą 3 w średniej ważonej), ale jednak negatywne czasami przeważają na tyle że nie da się ich ignorować nawet przy wadze 1:DD Ale opinia Ananasowej ma wagę 10 więc uśmiecham się:PP Masz piosenkę od adoratora:P Tylko nie mogę wklejać linku więc podam Ci do wpisania w youtube -> Sixpence None The Richer - Kiss Me xddd

Ale głupio teraz wygladam. Miał nie wchodzić i przyszedł z nowego konta. Twoja wina Ananasowa xddd

63

Jak założyłeś nowe konto to zapewne możesz wysyłać emaile do niej a nie wylewać tu swoje wypociny.

64

To nie jest kafejka chłopcze.Nie widzę sensu gadania z jedną osobą publicznie na forum.Słabe to.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

Posty [ 56 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018