Nieszczęśliwa miłość. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nieszczęśliwa miłość.

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 116 z 116 ]

111

Odp: Nieszczęśliwa miłość.
SmutnaDusza napisał/a:

To nigdy się nie skończy. Nie rozmawiam z nim już ponad 2 miesiące. I już nie mam sił...

Smutna, to skończyło się już dawno, rozumiesz? Dawno. Zablokuj go wszędzie, dla swojego dobra. Będzie na początku gorzej, ale przyjdzie taki dzień, że wyjrzy dla Ciebie słońce, zobaczysz.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Zobacz podobne tematy :

112

Teufel napisał/a:
SmutnaDusza napisał/a:

To nigdy się nie skończy. Nie rozmawiam z nim już ponad 2 miesiące. I już nie mam sił...

Smutna, to skończyło się już dawno, rozumiesz? Dawno. Zablokuj go wszędzie, dla swojego dobra. Będzie na początku gorzej, ale przyjdzie taki dzień, że wyjrzy dla Ciebie słońce, zobaczysz.

Mężczyznom jest łatwiej. Pyk inny związek i po problemie a kobiety tak nie potrafią. Nie umiem go zablokować bo łudze się że kiedyś się odezwie. Też mi tłumaczył tak jak Ty "nie żyj przeszloscią, cierpisz na własne życzenie". Cierpię bo kocham. On widocznie nie kochał mnie ani przez chwilę. Skoro tak łatwo mu to poszło.

113

Niekoniecznie tak łatwo. Często nam też ciężko to przychodzi, żeby przestać myślęć o drugiej osobie. Tez mamy uczucia i też nie możemy wymazać tej osoby z głowy, szczególnie przy burzliwych lub nagłych rozstaniach.Wszystko jest kwestią czasu i podejścia. Na forum jest sporo historii, gdzie i kobiety i faceci, jakoś się otrząsają po ciężkich chwilach, choć zajmuje im to często sporo czasu. Tylko życie toczy sie dalej. Sama świadomość, że ten etap się już skończył, musi być początkiem drogi do sukcesu. Tym bardziej, skoro wątpisz( choć nie wiem, czy słusznie) w jego wcześniejsze uczucia i w to, że zależało mu na Tobie, to dlaczego tak trudno pozbyć się człowieka z pamięci, skoro on wyrządził tyle krzywd?
Stwierdzenie " Nie żyj przeszłością!" jest w 100% prawdziwe. Musisz koniecznie zaakceptowac siebie i etap, na którym włąsnie jesteś, czerpiąc korzyści i satysfakcje z życia zawodowego czy swoich zainteresowań. Ciężko sobie wyobrazić, że nie ma się znajomych.Kazdy człowiek ma chociaż kilku, z którymi jest blisko.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

114

Dlaczego kochasz ?? Co on mial takiego wyjatkowego że nie możesz zapomnieć, bo dobrze cie wcale nie traktowal.... smile

Zuza K

115

Ja bym przestała się mu narzucać. To bez sensu. Lepiej nałóż te sukienki i idz do kina, teatru, muzeum, itd. On Cię nie kocha.

116

Nie tęsknisz za nim, ale za emocjami jakie Ci dostarczał. Myślę, że w Twojej sytuacji czas wybrać się do psychologa, to Ci może pomóc.

Posty [ 111 do 116 z 116 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nieszczęśliwa miłość.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018