trzydziestoletnia dziewica - czy mam szansę na normalny związek? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » trzydziestoletnia dziewica - czy mam szansę na normalny związek?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 81 z 81 ]

77

Odp: trzydziestoletnia dziewica - czy mam szansę na normalny związek?
Leśny_owoc napisał/a:

osoby z "mniejszym" doświadczeniem w sprawach intymnych mają obniżoną samoocenę [...] przez presję społeczną ludzie nie mogą wybrać optymalnego momentu kiedy i z kim to zrobić

haha;) u mnie zero i to dla mnie proste: moje ciało - moja sprawa:P gdybym miał doświadczenia wyrażone liczbą ujemną albo zespoloną, wtedy może byłby powód do odczuwania presji społecznej:D

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D
Zobacz podobne tematy :

78

pewnie ze tak ! daj sobie czas :) usmiechaj sie, zaczni aktywnie spedzać czas, wychodz na miasto ze znajomymi, znajdz hobby w ktore bedziesz oddawać cale swoje serduszko.... moze akurat jakis MEZCZYZNA zwroci na Ciebie uwagę. nie mozna sie cale zycie chować po kątach

79 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-15 00:36:59)

nieregulaminowe osobiste wycieczki. Złośliwy off top

80 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-03-16 00:16:45)

[post prowokacyjny, poniżej poziomu forum]

81

lisiczka87 napisał/a:

Chodzi mi o to, czy wartościowy facet nie zostawi mnie, kiedy dowie się o moim braku doświadczenia bo może pomyśli że coś ze mną nie tak.

ja mam 38 lat i nie myślę tak, że coś z Tobą jest nie tak; a na pewno bym ciebie nie zostawił z tego powodu

Posty [ 77 do 81 z 81 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » trzydziestoletnia dziewica - czy mam szansę na normalny związek?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018