Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 301 ]

1

Temat: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Jestem w związku z aktualną dziewczyną od ponad  roku. Mieszkamy razem i dobrze się nam układa. Kiedy zostaliśmy parą to moja aktualna kobieta przypadkiem zauważyła, że pisałem ze swoją byłą. Aczkolwiek to pisanie z byłą było w czasie kiedy nie byłem z aktualną dziewczyną jeszcze w związku, tylko się spotykaliśmy. Pisanie to nie miało żadnego podtekstu, że chcemy utrzymywać kontakt, tylko mieliśmy swoje nierozwiązane sprawy biznesowe i faktycznie musieliśmy obgadać i zakończyć pewne kwestie. Od czasu kiedy jestem ze swoją w związku  nie mam totalnie ŻADNEGO kontaktu z ex. Jest ona całkowicie wymazana mojego życia. Ale mojej dziewczynie to nie wystarcza. Cały czas wypomina mi wszystko co jest związane z ex. Podam przykłady, żeby było łatwiej:
- jak moja siostra pokazywała mojej dziewczynie jakiś album z wycieczki i na jakimś przypadkowym zdjęciu pojawiła się ex to potem miałem gadane, że rzeczy związane z moją ex powinny być dawno wyrzucone przez kogokolwiek z rodziny. I ogólnie była afera.
- Kiedy na facebooku moja ex pisała pod komentarzem mojej kuzynki coś, żeby kiedys się spotkać (a były to bardzo dobre koleżanki) to moja dziewczyna była oburzona, że ktoś z rodziny może mieć jakiś kontakt z ex.
Jak wspomne o jakiejs egzotycznej wycieczce, ze to miejsce bylo naprawde fajnie, a moja dziewczyna jakos datami skojarzy, ze pewnie bylem tam z ex to jest mega fochnieta i nie chce sluchac niczego o tym miejscu.
- Gdybym miał jakieś zdjęcia z ex(nawet gdzieś głęboko schowane) i moja by to zobaczyła to powiedziałaby że by ze mną zerwała
- Uważa, że wszysko co związane z ex powinno się wyrzucić i nie może być miejsca nawet na jakieś przypadkowe przedmioty związane z ex.
- Nie chciała jechać do mieszkania, jak jakoś dowiedziała się że w tym miejscu mieszkała moja ex, a aktualnie mieszka tam mój dobry kolega, do ktorego chcialem isc z dziewczyna na piwo.
- Znalazła film z wesela, na którym byłem z ex. Sprzątaliśmy i moja dziewczyna dzień po zapytała mnie czemu nie wyrzuciłem płyty z wesela. Że przecież nie ogladam wesel i po co mi taka ,,pamiątka". A nie wyrzuciłem płyty zupełnie z przypadku, bo tego wesela nigdy nie oglądałem i nie chce mi się nawet oglądać. Moja dziewczyna napisała, że mam to wyrzucić i ona nie zamierza patrzec na takie rzeczy. Ja napisalem, ze czemu mi grzebie w szafie i nie zamierzam nic wyrzucac. I że mam dosc jej gadania o ex, no bo ile można. Nie wiem czy dobrze zrobilem tak odpisując czy nie, bo juz mam łeb wyprany w temacie ex
Mógłbym napsiac duzo wiecej przykladow, ale mysle ze to wystarczy. Co robić ..

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-07-11 11:19:15)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Powiedzieć jej, że albo ogarnie nieuzasadnione ataki zazdrości, albo się pożegnacie, bo nie będziesz tracił czasu na niedojrzałą pannę.

3 Ostatnio edytowany przez nestor (2018-07-11 11:51:18)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Napisałem do mojej, że ma się ogarnąć w tym temacie, albo wolę się pożegnać. I że ma to przemyśleć i wtedy dać mi znać, bo ja nie mam chęci na dyskusję w tym temacie. Ona odp. że nie ma problemu z niczym, że wychodzę czasem bez niej, że lubię czasem spędzić czas sam ze sobą, ale ona miała jedną prośbę, żeby nie było obok nas jakiejkolwiek rzeczy związanej z moją ex i że nie ja potrafię nawet tego zrobić, mimo że wiem że to jej tak przeszkadza. I, że faktycznie super mieć faceta, który ma na wyciągnięcie ręki płytę jak super bawi się ze swoją ex. I że gdybym wziął jej prośby na poważnie to nie miałbym takich rzeczy w mieszkaniu. Faktycznie wywalić tą płytę z wesela (na której mi tak naprawdę nie zależy) i mieć spokój, czy nie odpuszczać ? Z tym, że jak nie odpuszczać to jakich argumentów użyć w tej sytuacji.. ?

4 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2018-07-11 12:01:10)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Ja choć jestem facetem mam dokładnie tak samo. To nie są nieuzasadnione ataki zazdrości tylko po prostu inne podejście do związków i miłości. Jedni ludzie kochają całym sercem partnera/partnerkę a inni tylko powierzchownie. Ona oczekuje, że zrobisz porządek w swoim życiu, aby mogła stanowić twoją połówkę, a nie ćwiartkę. Jeśli tobie to nie odpowiada, to znaczy że nie pasujecie do siebie i powinniście się rozstać.
EDIT: Nawet jeśli teraz ją przegadasz i postawisz na swoim to i tak problem się odezwie w przyszłości ze zdwojoną siłą.

5

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Uważam, że dziewczyna przegina ostro.
Chcesz mieć spokój i zamieść problem pod dywan, to wywal wszystkie drobiazgi związane z ex, niech cała rodzina i najbliższe otoczenie przestanie o niej wspominać, i będzie cacy.

Z tym, że to nie rozwiąże problemu. Za jakiś czas zaczną się jazdy o inną kobietę, koleżankę, dalszą kuzynkę. Zobaczysz.

6

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Masz wywalić płytę z wesela bo twoja ex tam jest?? Ale jest tam jeszcze ze 100 ważnych dla ciebie osob... Twoja dziewczyna to bluszcz i toksyk, nienormalne wymagać wyrzucania pamiątek - pamiątki to pamiątki i nic więcej, zwłaszcza że mówisz o jakiś szczególikach. Twoja ex ma prawo kumplowac się z kuzynką i kim tam jescze chce. Twoja dziewczyna nie szanuje twojej historii  - to znaczy ze nie szanuje ciebie, chce mieć mariontkę spełniająca polecenia.

7

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Zostaw ją niech znajdzie sobie faceta dla którego będzie całym światem, a nie dodatkiem numer dwa.

8

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
nestor napisał/a:

Jestem w związku z aktualną dziewczyną od ponad  roku. Mieszkamy razem i dobrze się nam układa. Kiedy zostaliśmy parą to moja aktualna kobieta przypadkiem zauważyła, że pisałem ze swoją byłą. Aczkolwiek to pisanie z byłą było w czasie kiedy nie byłem z aktualną dziewczyną jeszcze w związku, tylko się spotykaliśmy. Pisanie to nie miało żadnego podtekstu, że chcemy utrzymywać kontakt, tylko mieliśmy swoje nierozwiązane sprawy biznesowe i faktycznie musieliśmy obgadać i zakończyć pewne kwestie. Od czasu kiedy jestem ze swoją w związku  nie mam totalnie ŻADNEGO kontaktu z ex. Jest ona całkowicie wymazana mojego życia. Ale mojej dziewczynie to nie wystarcza. Cały czas wypomina mi wszystko co jest związane z ex. Podam przykłady, żeby było łatwiej:
- jak moja siostra pokazywała mojej dziewczynie jakiś album z wycieczki i na jakimś przypadkowym zdjęciu pojawiła się ex to potem miałem gadane, że rzeczy związane z moją ex powinny być dawno wyrzucone przez kogokolwiek z rodziny. I ogólnie była afera.
- Kiedy na facebooku moja ex pisała pod komentarzem mojej kuzynki coś, żeby kiedys się spotkać (a były to bardzo dobre koleżanki) to moja dziewczyna była oburzona, że ktoś z rodziny może mieć jakiś kontakt z ex.
Jak wspomne o jakiejs egzotycznej wycieczce, ze to miejsce bylo naprawde fajnie, a moja dziewczyna jakos datami skojarzy, ze pewnie bylem tam z ex to jest mega fochnieta i nie chce sluchac niczego o tym miejscu.
- Gdybym miał jakieś zdjęcia z ex(nawet gdzieś głęboko schowane) i moja by to zobaczyła to powiedziałaby że by ze mną zerwała
- Uważa, że wszysko co związane z ex powinno się wyrzucić i nie może być miejsca nawet na jakieś przypadkowe przedmioty związane z ex.
- Nie chciała jechać do mieszkania, jak jakoś dowiedziała się że w tym miejscu mieszkała moja ex, a aktualnie mieszka tam mój dobry kolega, do ktorego chcialem isc z dziewczyna na piwo.
- Znalazła film z wesela, na którym byłem z ex. Sprzątaliśmy i moja dziewczyna dzień po zapytała mnie czemu nie wyrzuciłem płyty z wesela. Że przecież nie ogladam wesel i po co mi taka ,,pamiątka". A nie wyrzuciłem płyty zupełnie z przypadku, bo tego wesela nigdy nie oglądałem i nie chce mi się nawet oglądać. Moja dziewczyna napisała, że mam to wyrzucić i ona nie zamierza patrzec na takie rzeczy. Ja napisalem, ze czemu mi grzebie w szafie i nie zamierzam nic wyrzucac. I że mam dosc jej gadania o ex, no bo ile można. Nie wiem czy dobrze zrobilem tak odpisując czy nie, bo juz mam łeb wyprany w temacie ex
Mógłbym napsiac duzo wiecej przykladow, ale mysle ze to wystarczy. Co robić ..

Ty jesteś pewien, ze ona Cie na prawdę kocha? W sensie obecna dziewczyna. Nikt normalny nie robi kwasów o takie rzeczy. Sam mam na telefonie zdjęcia. Pudełko zapomnienia, gdzie trzymam pamiątki po byłych. Kasety z wesel, ale to nie znaczy, że do nich wracam. Ja bym się zastanowił nad związkiem z osoba, która chciałaby mnie kontrolować do tego stopnia.

9

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:

Zostaw ją niech znajdzie sobie faceta dla którego będzie całym światem, a nie dodatkiem numer dwa.

Tak, zostaw ją. Niech męczy i zniewala innego "szczęściarza".

10 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-11 12:26:16)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:

To nie są nieuzasadnione ataki zazdrości tylko po prostu inne podejście do związków i miłości. Jedni ludzie kochają całym sercem partnera/partnerkę a inni tylko powierzchownie. Ona oczekuje, że zrobisz porządek w swoim życiu, aby mogła stanowić twoją połówkę, a nie ćwiartkę.

Czyli jak komuś ze związku zostają dzieci, to przed wejściem w następny związek, powinien je oddać do adopcji, żeby mieć porządek w życiu? big_smile

Historia to historia, było, minęło i już. Nie wiem, dlaczego miałabym nie rozmawiać np. z rodziną moich byłych? A co to, mam udawać, że się nagle nie znamy?

11

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Czy chodzi o tę dziewczynę ??
https://www.netkobiety.pl/t108831.html ?

12

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

To jest jakiś obłęd.. big_smile Napisałem, że nie mam zamiaru wyrzucać płyty z wesela argumentując tym co napisaliście powyżej.  Dostałem odpowiedź: Robisz mi to złego w życiu, że moja prośba jest przez Ciebie nie szanowana i wolisz się ze mną rozstać niż wyrzucić rzeczy związane z była. Tak też będzie, zrozumiałam. No to chyba koniec związku przez to, że nie wyrzuciłem płyty z wesela. Śmiać się czy płakać..

13

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:
MysteryP napisał/a:

To nie są nieuzasadnione ataki zazdrości tylko po prostu inne podejście do związków i miłości. Jedni ludzie kochają całym sercem partnera/partnerkę a inni tylko powierzchownie. Ona oczekuje, że zrobisz porządek w swoim życiu, aby mogła stanowić twoją połówkę, a nie ćwiartkę.

Czyli jak komuś ze związku zostają dzieci, to przed wejściem w następny związek, powinien je oddać do adopcji, żeby mieć porządek w życiu? big_smile

Historia to historia, było, minęło i już. Nie wiem, dlaczego miałabym nie rozmawiać np. z rodziną moich byłych? A co to, mam udawać, że się nagle nie znamy?

Chodzi o to, aby się dobrze dobrać, a nie wmawiać sobie "ty jesteś niedojrzały" "nie ty jesteś niedojrzała". Jeśli ktoś ma takie podejście jak ja lub dziewczyna autora to po prostu nie bierze kobiety z dziećmi.

14 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-11 12:36:26)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
santapietruszka napisał/a:
MysteryP napisał/a:

To nie są nieuzasadnione ataki zazdrości tylko po prostu inne podejście do związków i miłości. Jedni ludzie kochają całym sercem partnera/partnerkę a inni tylko powierzchownie. Ona oczekuje, że zrobisz porządek w swoim życiu, aby mogła stanowić twoją połówkę, a nie ćwiartkę.

Czyli jak komuś ze związku zostają dzieci, to przed wejściem w następny związek, powinien je oddać do adopcji, żeby mieć porządek w życiu? big_smile

Historia to historia, było, minęło i już. Nie wiem, dlaczego miałabym nie rozmawiać np. z rodziną moich byłych? A co to, mam udawać, że się nagle nie znamy?

Chodzi o to, aby się dobrze dobrać, a nie wmawiać sobie "ty jesteś niedojrzały" "nie ty jesteś niedojrzała". Jeśli ktoś ma takie podejście jak ja lub dziewczyna autora to po prostu nie bierze kobiety z dziećmi.

Ale każdy ma jakąś historię, nie muszą to być dzieci. No, chyba że szukasz partnerki w przedszkolu, to może uda Ci się trafić na taką bez. Ja np. swoją "pierwszą miłość" przeżyłam w zerówce... no i co, mam iść się zahipnotyzować, żeby o tym nie pamiętać? Nie mówić "cześć", jak gościa spotkam na ulicy? Czy to oznacza, że mam życie nieuporządkowane?

I tak, racja, dziewczyna Autora powinna poszukać sobie kogoś bez przeszłości. W przedszkolu.

15

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
nestor napisał/a:

To jest jakiś obłęd.. big_smile Napisałem, że nie mam zamiaru wyrzucać płyty z wesela argumentując tym co napisaliście powyżej.  Dostałem odpowiedź: Robisz mi to złego w życiu, że moja prośba jest przez Ciebie nie szanowana i wolisz się ze mną rozstać niż wyrzucić rzeczy związane z była. Tak też będzie, zrozumiałam. No to chyba koniec związku przez to, że nie wyrzuciłem płyty z wesela. Śmiać się czy płakać..

Śmiać się przez łzy. A potem cieszyć z nowej znajomości.

16

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:

Ale każdy ma jakąś historię, nie muszą to być dzieci. No, chyba że szukasz partnerki w przedszkolu, to może uda Ci się trafić na taką bez. Ja np. swoją "pierwszą miłość" przeżyłam w zerówce... no i co, mam iść się zahipnotyzować, żeby o tym nie pamiętać? Nie mówić "cześć", jak gościa spotkam na ulicy? Czy to oznacza, że mam życie nieuporządkowane?

I tak, racja, dziewczyna Autora powinna poszukać sobie kogoś bez przeszłości. W przedszkolu.

Jeśli chcesz magazynować pamiątki po byłych to rób to twoja sprawa, ale nie oczekuj że każdy musi się do tego dostosować.
Ja znam wiele par, które nie poznały się w "przedszkolu", nie potrzebują żyć przeszłością i są szczęśliwi.
Autor rozstaje się z dziewczyną bo chce kultywować historie, ok ma do tego prawo nic na siłę.

17 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-11 12:53:56)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:

Jeśli chcesz magazynować pamiątki po byłych to rób to twoja sprawa, ale nie oczekuj że każdy musi się do tego dostosować.
Ja znam wiele par, które nie poznały się w "przedszkolu", nie potrzebują żyć przeszłością i są szczęśliwi.
Autor rozstaje się z dziewczyną bo chce kultywować historie, ok ma do tego prawo nic na siłę.

Sorry, ale Cię chyba poniosło big_smile Płyta z czyjegoś wesela to jest kultywowanie hstorii i życie przeszłością? big_smile
Czy jakieś stare zdjęcia, czy też - nawiązując do poprzedniego tematu Autora - zdjęcia, które jego siostra (!!!) ma gdzieś na ścianie? big_smile
No, bez jaj big_smile

18

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Jeśli chcesz magazynować pamiątki po byłych to rób to twoja sprawa, ale nie oczekuj że każdy musi się do tego dostosować.
Ja znam wiele par, które nie poznały się w "przedszkolu", nie potrzebują żyć przeszłością i są szczęśliwi.
Autor rozstaje się z dziewczyną bo chce kultywować historie, ok ma do tego prawo nic na siłę.

Sorry, ale Cię chyba poniosło big_smile Płyta z czyjegoś wesela to jest kultywowanie hstorii i życie przeszłością? big_smile
Czy jakieś stare zdjęcia, czy też - nawiązując do poprzedniego tematu Autora - zdjęcia, które jego siostra (!!!) ma gdzieś na ścianie? big_smile
No, bez jaj big_smile

Mnie osobiście drażniły by zdjęcia w albumie rodzinnym z ex (a o tym była mowa)
Drugiego tematu nie czytałem i w sumie to mi się nie chce.

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

A może ona ma żal, ze nie chodzisz z nią na wesela, nie wyjeżdżasz w atrakcyjne miejsca, tak jak robiłeś to z ex, a Twoja rodzina nie jest z nią tak blisko jak z tamtą? Tylko, że zamiast Ci o tym powiedzieć, robi sceny zazdrości.

20

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
nestor napisał/a:

To jest jakiś obłęd.. big_smile Napisałem, że nie mam zamiaru wyrzucać płyty z wesela argumentując tym co napisaliście powyżej.  Dostałem odpowiedź: Robisz mi to złego w życiu, że moja prośba jest przez Ciebie nie szanowana i wolisz się ze mną rozstać niż wyrzucić rzeczy związane z była. Tak też będzie, zrozumiałam. No to chyba koniec związku przez to, że nie wyrzuciłem płyty z wesela. Śmiać się czy płakać..

No i dobrze, laska jest chora na głowę, ty nie jesteś więc też znajdż zdrową. Jak mój facet skasował zdjęcia z byłą w kompie to nawet i się zrobiło głupio że przeze mnie nie będzie miał pamiątek - ale to on tak chciał (nie wiem czemu), skasował tez jakiś filmik z wesela który akurat chciałabym zobaczyć bo była na nim tez jego rodzina. Co mnie obchodzi że tam była była.... zerwał z nią i związał się ze mną, to chyba oczywiste że do tamtej nic nie czuje............

21

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

O matko, ja nieszczęsna. Mieszkam z obecnym w miejscu, gdzie jego była sprzed dwóch lat pozostawiła parę talerzy i generalnie też tam mieszkała... Co ja mam teraz zrobić?
Trochę się pośmiałam z tego tematu, zwłaszcza ze schiz opisywanej pani, która zdrowo przegina big_smile

22

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
evalougo napisał/a:

O matko, ja nieszczęsna. Mieszkam z obecnym w miejscu, gdzie jego była sprzed dwóch lat pozostawiła parę talerzy i generalnie też tam mieszkała... Co ja mam teraz zrobić?
Trochę się pośmiałam z tego tematu, zwłaszcza ze schiz opisywanej pani, która zdrowo przegina big_smile

Każ swojemu rozwalić talerze, jak tego nie zrobi to znaczy że z Tobą zrywa!
big_smile big_smile big_smile

23

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
pannapanna napisał/a:

No i dobrze, laska jest chora na głowę, ty nie jesteś więc też znajdż zdrową. Jak mój facet skasował zdjęcia z byłą w kompie to nawet i się zrobiło głupio że przeze mnie nie będzie miał pamiątek - ale to on tak chciał (nie wiem czemu), skasował tez jakiś filmik z wesela który akurat chciałabym zobaczyć bo była na nim tez jego rodzina. Co mnie obchodzi że tam była była.... zerwał z nią i związał się ze mną, to chyba oczywiste że do tamtej nic nie czuje............

Wychodzi na to, że twój facet też jest chory na głowę bo wyznaje podobne poglądy jak dziewczyna autora, dlaczego go nie zostawisz i poszukasz zdrowego ?

24

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
pannapanna napisał/a:

No i dobrze, laska jest chora na głowę, ty nie jesteś więc też znajdż zdrową. Jak mój facet skasował zdjęcia z byłą w kompie to nawet i się zrobiło głupio że przeze mnie nie będzie miał pamiątek - ale to on tak chciał (nie wiem czemu), skasował tez jakiś filmik z wesela który akurat chciałabym zobaczyć bo była na nim tez jego rodzina. Co mnie obchodzi że tam była była.... zerwał z nią i związał się ze mną, to chyba oczywiste że do tamtej nic nie czuje............

Wychodzi na to, że twój facet też jest chory na głowę bo wyznaje podobne poglądy jak dziewczyna autora, dlaczego go nie zostawisz i poszukasz zdrowego ?

Jej facet nie jest chory na głowę. Nie wymaga od niej, żeby ona skasowała zdjęcia ze swoim byłym... a co robi ze swoimi, to jego sprawa. Chciałeś wbić szpileczkę, ale nie wyszło.

25

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:

Jej facet nie jest chory na głowę. Nie wymaga od niej, żeby ona skasowała zdjęcia ze swoim byłym... a co robi ze swoimi, to jego sprawa. Chciałeś wbić szpileczkę, ale nie wyszło.

A skąd wiesz czy pannapanna ma takie rzeczy i czy on je widział ? Nie wbijam szpilek tylko stwierdzam fakty.

26 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-12 12:35:37)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Jej facet nie jest chory na głowę. Nie wymaga od niej, żeby ona skasowała zdjęcia ze swoim byłym... a co robi ze swoimi, to jego sprawa. Chciałeś wbić szpileczkę, ale nie wyszło.

A skąd wiesz czy pannapanna ma takie rzeczy i czy on je widział ? Nie wbijam szpilek tylko stwierdzam fakty.

A co to ma do rzeczy, czy ona ma stare zdjęcia? Jakby mu zależało, żeby wiedzieć, to by o to zapytał. A pewnie i tak wie. Powtórzę - chciał skasować swoje, to sobie skasował. Ani nikt od niego tego nie wymagał, ani on nie wymaga tego od kobiety.
Chyba się Wam pomyliły stare zdjęcia z kontem na portalu randkowym... Konto, owszem, wypada skasować, jak się wchodzi w związek... ale co do teraźniejszości mają foty sprzed x lat, to nie wiem.

27

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:

A co to ma do rzeczy, czy ona ma stare zdjęcia? Jakby mu zależało, żeby wiedzieć, to by o to zapytał. Powtórzę - chciał skasować, to sobie skasował. Ani nikt od niego tego nie wymagał, ani on nie wymaga tego od kobiety.
Chyba się Wam pomyliły stare zdjęcia z kontem na portalu randkowym...

Dziewczynie autora zaczęło przeszkadzać gdy się o tych przedmiotach dowiedziała i je zobaczyła.

nestor napisał/a:

jak moja siostra pokazywała mojej dziewczynie jakiś album z wycieczki i na jakimś przypadkowym zdjęciu pojawiła się ex to potem miałem gadane, że rzeczy związane z moją ex powinny być dawno wyrzucone przez kogokolwiek z rodziny.

28 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-07-12 12:52:01)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

A co to ma do rzeczy, czy ona ma stare zdjęcia? Jakby mu zależało, żeby wiedzieć, to by o to zapytał. Powtórzę - chciał skasować, to sobie skasował. Ani nikt od niego tego nie wymagał, ani on nie wymaga tego od kobiety.
Chyba się Wam pomyliły stare zdjęcia z kontem na portalu randkowym...

Dziewczynie autora zaczęło przeszkadzać gdy się o tych przedmiotach dowiedziała i je zobaczyła.

nestor napisał/a:

jak moja siostra pokazywała mojej dziewczynie jakiś album z wycieczki i na jakimś przypadkowym zdjęciu pojawiła się ex to potem miałem gadane, że rzeczy związane z moją ex powinny być dawno wyrzucone przez kogokolwiek z rodziny.

No widzisz, a te rzeczy sobie po prostu wcześniej były i nikt do nich nie wracał, leżały jak w magazynie muzeum, to dopiero dziewczyna rozpętała całą aferę... To siostra ma sobie zepsuć album z wycieczki, bo na zdjęciach jest ktoś, kto nie pasuje obecnej dziewczynie jej brata?

29

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:

No widzisz, a te rzeczy sobie po prostu wcześniej były i nikt do nich nie wracał, leżały jak w magazynie muzeum, to dopiero dziewczyna rozpętała całą aferę... To siostra ma sobie zepsuć album z wycieczki, bo na zdjęciach jest ktoś, kto nie pasuje obecnej dziewczynie jej brata?

Dla Ciebie to afera, a ja ją rozumiem. Też nie chciałbym na każdym kroku widzieć rzeczy, które są związane z byłym, nie czuł bym się wtedy jak główny bohater historii życia partnerki tylko postać drugoplanowa. W twoim wieku to nawet zrozumiałe, że nie chcesz się odcinać od przeszłości, ale jak ktoś jest jeszcze młody to ma szanse zacząć wszystko od nowa, więc dziewczyna autora mądrze zrobiła, że się z nim rozstaje.

30

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

No widzisz, a te rzeczy sobie po prostu wcześniej były i nikt do nich nie wracał, leżały jak w magazynie muzeum, to dopiero dziewczyna rozpętała całą aferę... To siostra ma sobie zepsuć album z wycieczki, bo na zdjęciach jest ktoś, kto nie pasuje obecnej dziewczynie jej brata?

Dla Ciebie to afera, a ja ją rozumiem. Też nie chciałbym na każdym kroku widzieć rzeczy, które są związane z byłym, nie czuł bym się wtedy jak główny bohater historii życia partnerki tylko postać drugoplanowa. W twoim wieku to nawet zrozumiałe, że nie chcesz się odcinać od przeszłości, ale jak ktoś jest jeszcze młody to ma szanse zacząć wszystko od nowa, więc dziewczyna autora mądrze zrobiła, że się z nim rozstaje.

Primo - ona tych rzeczy nie widziała na każdym kroku, bo nikt świeczek przed tym albumem z wycieczki nie palił, tak sądzę.
Secundo - mój wiek zostawmy może dla mnie, bo to nie ma nic do rzeczy, zdjęcia są dla mnie pamiątką i tyle, a nie powrotem do przeszłości big_smile
Tertio - tak, zgodzę się, że dziewczyna bardzo mądrze zrobiła, rozstając się z Autorem, bo tym samym dała mu szansę na spotkanie kogoś mądrzejszego, kto mu nie będzie truł tyłka o to, co jego siostra ma w mieszkaniu big_smile

31

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

No widzisz, a te rzeczy sobie po prostu wcześniej były i nikt do nich nie wracał, leżały jak w magazynie muzeum, to dopiero dziewczyna rozpętała całą aferę... To siostra ma sobie zepsuć album z wycieczki, bo na zdjęciach jest ktoś, kto nie pasuje obecnej dziewczynie jej brata?

Dla Ciebie to afera, a ja ją rozumiem. Też nie chciałbym na każdym kroku widzieć rzeczy, które są związane z byłym, nie czuł bym się wtedy jak główny bohater historii życia partnerki tylko postać drugoplanowa. W twoim wieku to nawet zrozumiałe, że nie chcesz się odcinać od przeszłości, ale jak ktoś jest jeszcze młody to ma szanse zacząć wszystko od nowa, więc dziewczyna autora mądrze zrobiła, że się z nim rozstaje.

A Ty oglądasz na każdym kroku rodzinne albumy ze zdjęciami swojej partnerki albo codziennie po 4 razy kasetę z wesela jej kuzynki? Chyba nie. Więc błagam, nie dramatyzuj.

32

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
santapietruszka napisał/a:

Tertio - tak, zgodzę się, że dziewczyna bardzo mądrze zrobiła, rozstając się z Autorem, bo tym samym dała mu szansę na spotkanie kogoś mądrzejszego, kto mu nie będzie truł tyłka o to, co jego siostra ma w mieszkaniu big_smile

Mądrzejszego życiowo czyli z większym bagażem doświadczeń, a tym samym z większą liczbą nagromadzonych przedmiotowych dupereli. big_smile

33

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

MisteryP, na szczęscie żyjemy w świecie w którym można się dowolnie dobierać w pary, i dla ciebie znajdzie się toksyk (czka) o podobnych pogladach, powodzenia!

34

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Tertio - tak, zgodzę się, że dziewczyna bardzo mądrze zrobiła, rozstając się z Autorem, bo tym samym dała mu szansę na spotkanie kogoś mądrzejszego, kto mu nie będzie truł tyłka o to, co jego siostra ma w mieszkaniu big_smile

Mądrzejszego życiowo czyli z większym bagażem doświadczeń, a tym samym z większą liczbą nagromadzonych przedmiotowych dupereli. big_smile

A co powiesz na taką relację, w której jestem obecnie. Mam kontakt z była, piszę z nią, a obecna dziewczyna nie ma z tym problemu. Czy wyprostowały Ci się już zwoje mózgowe? Ogarniasz, że są na świecie ludzie, którzy mają dystansa? Nie zawłaszczają drugiej osoby swoim jestestwem. Nie wszyscy są Neil-em Armstrongiem i nie mają potrzeby zatykać flagi.

35 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2018-07-13 00:10:45)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
puchaty34 napisał/a:

A co powiesz na taką relację, w której jestem obecnie. Mam kontakt z była, piszę z nią, a obecna dziewczyna nie ma z tym problemu. Czy wyprostowały Ci się już zwoje mózgowe? Ogarniasz, że są na świecie ludzie, którzy mają dystansa? Nie zawłaszczają drugiej osoby swoim jestestwem. Nie wszyscy są Neil-em Armstrongiem i nie mają potrzeby zatykać flagi.

Umiesz czytać ze zrozumieniem ? chcesz to się baw i w czworokąta z byłymi swojej dziewczyny, co mnie to obchodzi, ja oraz dziewczyna autora mamy inne poglądy i tłumaczę to od początku tego wątku.

Wymuszając na dziewczynie zmianę poglądów i obrażając ją też jesteście toksykami.

36

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:

Wymuszając na dziewczynie zmianę poglądów i obrażając ją też jesteście toksykami.

O tak. Zamykanie bandytów w więzieniu też jest zmienianiem ich poglądów na siłę ;p

37

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

MysteryP - nawet rozumiem Twój pogląd, choć nie do końca się z nim zgadzam. Uważam że powinno się mieć szacunek do minionych związków. Np. mój ex kazał mi spalić wszystkie pamiątki po moich poprzednich facetach. Było mi strasznie smutno, bo tam były listy, pocztówki z wakacji, zdjęcia. Ale kochałam go bardzo, to miała być miłość na całe życie. Zrobiłam to - spaliliśmy wszystko w ognisku w ogrodzie. Nasza miłość się skończyła rok później. Moje pamiątki są nie do odzyskania. Bardzo tego żałuję. Nie dlatego, że coś czuję do tych facetów, ale dlatego że powspominałabym jak to było, pośmiałabym się z tego co kiedyś pisaliśmy, jak wtedy wyglądałam.

38

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
madoja napisał/a:

MysteryP - nawet rozumiem Twój pogląd, choć nie do końca się z nim zgadzam. Uważam że powinno się mieć szacunek do minionych związków. Np. mój ex kazał mi spalić wszystkie pamiątki po moich poprzednich facetach. Było mi strasznie smutno, bo tam były listy, pocztówki z wakacji, zdjęcia. Ale kochałam go bardzo, to miała być miłość na całe życie. Zrobiłam to - spaliliśmy wszystko w ognisku w ogrodzie. Nasza miłość się skończyła rok później. Moje pamiątki są nie do odzyskania. Bardzo tego żałuję. Nie dlatego, że coś czuję do tych facetów, ale dlatego że powspominałabym jak to było, pośmiałabym się z tego co kiedyś pisaliśmy, jak wtedy wyglądałam.

Ty żałujesz pamiątek, a ktoś inny może żałować straconych lat u boku osoby przy, której nigdy się nie czuł wyjątkowo.

39

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
madoja napisał/a:

MysteryP - nawet rozumiem Twój pogląd, choć nie do końca się z nim zgadzam. Uważam że powinno się mieć szacunek do minionych związków. Np. mój ex kazał mi spalić wszystkie pamiątki po moich poprzednich facetach. Było mi strasznie smutno, bo tam były listy, pocztówki z wakacji, zdjęcia. Ale kochałam go bardzo, to miała być miłość na całe życie. Zrobiłam to - spaliliśmy wszystko w ognisku w ogrodzie. Nasza miłość się skończyła rok później. Moje pamiątki są nie do odzyskania. Bardzo tego żałuję. Nie dlatego, że coś czuję do tych facetów, ale dlatego że powspominałabym jak to było, pośmiałabym się z tego co kiedyś pisaliśmy, jak wtedy wyglądałam.

Ty żałujesz pamiątek, a ktoś inny może żałować straconych lat u boku osoby przy, której nigdy się nie czuł wyjątkowo.

jakby mi ktoś kazał spalic pamiatki czyli czesc mojego zycia bo mu sie nie podoba, to bym zabila smiechem
i pogonila na cztery wiatry
normalni zdrowi na umysle ludzie wiedza ze inni mieli zycie przed nimi
również to milosne
i ze kochali innych ludzi, ci ludzie kiedys byli dla nich wazni i byli częścią zycia
i po trochu nadal sa bo gdyby nie oni to dana osoba nie bylaby tą, w której sie zakochali

40

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
madoja napisał/a:

MysteryP - nawet rozumiem Twój pogląd, choć nie do końca się z nim zgadzam. Uważam że powinno się mieć szacunek do minionych związków. Np. mój ex kazał mi spalić wszystkie pamiątki po moich poprzednich facetach. Było mi strasznie smutno, bo tam były listy, pocztówki z wakacji, zdjęcia. Ale kochałam go bardzo, to miała być miłość na całe życie. Zrobiłam to - spaliliśmy wszystko w ognisku w ogrodzie. Nasza miłość się skończyła rok później. Moje pamiątki są nie do odzyskania. Bardzo tego żałuję. Nie dlatego, że coś czuję do tych facetów, ale dlatego że powspominałabym jak to było, pośmiałabym się z tego co kiedyś pisaliśmy, jak wtedy wyglądałam.

Ty żałujesz pamiątek, a ktoś inny może żałować straconych lat u boku osoby przy, której nigdy się nie czuł wyjątkowo.

Ty co robisz z pamiątkami po byłych?

41 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2018-07-13 14:08:18)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
madoja napisał/a:

MysteryP - nawet rozumiem Twój pogląd, choć nie do końca się z nim zgadzam. Uważam że powinno się mieć szacunek do minionych związków. Np. mój ex kazał mi spalić wszystkie pamiątki po moich poprzednich facetach. Było mi strasznie smutno, bo tam były listy, pocztówki z wakacji, zdjęcia. Ale kochałam go bardzo, to miała być miłość na całe życie. Zrobiłam to - spaliliśmy wszystko w ognisku w ogrodzie. Nasza miłość się skończyła rok później. Moje pamiątki są nie do odzyskania. Bardzo tego żałuję. Nie dlatego, że coś czuję do tych facetów, ale dlatego że powspominałabym jak to było, pośmiałabym się z tego co kiedyś pisaliśmy, jak wtedy wyglądałam.

Ty żałujesz pamiątek, a ktoś inny może żałować straconych lat u boku osoby przy, której nigdy się nie czuł wyjątkowo.

Cos Ci sie myli kolego i to grubo. Traktowanie kogos wyjatkowo nie oznacza ze kogos innego nalezy traktowac bez szacunku. Jak by to swiadczylo o prawdziwosci uczuc do ludzi skoro po zakonczeniu relacji z nimi mielibysmy ich traktowac jak za przeproszeniem gufno ktore trzeba spuscic zeby slad po nim nie zostal. Czym innym jest epatowac wspomnieniami o bylym a czym innym zachowac przez szacunek wspomnienia i pamiatki ktorych przeciez i tak sie nie oglada i nie podnieca nimi ale leza sobie najczesciej gdzies tam w kurzu i zapomnieniu.
Wymogi absolutnego pozbywania sie pamiatek  i udawania ze sie nie zna bylego moga stawiac tylko ludzie o bardzo slabo osadzonym poczuciu wartosci, ktore kaze im trzasc portami czy aby na pewno mnie nie zostawi, czy aby na pewno nie jestem dla niej mniej wazny niz kiedys byl X. Naprawde wspolczuje Ci ze tak slabo siebie oceniasz, ze zagrozenie moze stanowic dla Ciebie zdjecie w albumie albo stara pocztowka od bylego sprzed lat. Musisz naprawde kiepsko siebie postrzegac. Niestety tego typu osoby i tak stworza sobie predzej czy pozniej nowe problemy bo nawet jesli partner czy partnerka spali na stosie wszystkie pamiatki po bylych to zacznie sie jazda ze na sasiada za dlugo patrzy, z kolega z pracy za dlugo przebywa, usmiechnela sie do kogos na ulicy. Naprawde slabe to jest i uwazam ze takiego typu ludzie powinni byc sami i najczesciej sa sami bo nikt na dluzsza mete nie zniesie toksyka z niedopieszczonym ego ktorego trzeba wielbic i codziennie 10000 razy zapewniac ze jest naj najjjjj na swiecie.

42

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
_v_ napisał/a:

normalni zdrowi na umysle ludzie wiedza ze inni mieli zycie przed nimi
również to milosne

Wiedzą ale to nie znaczy, że nie można się od tego odciąć, brak Ci romantyzmu.

_v_ napisał/a:

i ze kochali innych ludzi, ci ludzie kiedys byli dla nich wazni i byli częścią zycia
i po trochu nadal sa bo gdyby nie oni to dana osoba nie bylaby tą, w której sie zakochali

Nie zgodzę się z podkreślonym fragmentem ponieważ pierwsza miłość jest silniejsza, a kolejne bardziej wyrachowane, zamiast kochać naturalnie nakładamy zbroje i optymalizujemy zyski i straty.

43

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
_v_ napisał/a:

normalni zdrowi na umysle ludzie wiedza ze inni mieli zycie przed nimi
również to milosne

Wiedzą ale to nie znaczy, że nie można się od tego odciąć, brak Ci romantyzmu.

_v_ napisał/a:

i ze kochali innych ludzi, ci ludzie kiedys byli dla nich wazni i byli częścią zycia
i po trochu nadal sa bo gdyby nie oni to dana osoba nie bylaby tą, w której sie zakochali

Nie zgodzę się z podkreślonym fragmentem ponieważ pierwsza miłość jest silniejsza, a kolejne bardziej wyrachowane, zamiast kochać naturalnie nakładamy zbroje i optymalizujemy zyski i straty.

To sam sobie teraz w stope strzeliles. Skoro pierwsza  milosc  jest silniejsza (co jest Twoim wymyslem ale to szczegol) to wyrzucanie pamiatek i tak nic nie da w takim razie gdyz w sercu i tak bedziesz cienkim bolkiem w stosunku do Pawla Piotrka i Zdziska. Masakra.

44

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
feniks35 napisał/a:

To sam sobie teraz w stope strzeliles. Skoro pierwsza  milosc  jest silniejsza (co jest Twoim wymyslem ale to szczegol) to wyrzucanie pamiatek i tak nic nie da w takim razie gdyz w sercu i tak bedziesz cienkim bolkiem w stosunku do Pawla Piotrka i Zdziska. Masakra.

Ok tu masz racje mój błąd, pierwsza miłość nie musi być silniejsza, ale jest naturalna i trudniej jest się w pełni otworzyć na kolejne relacje zwłaszcza jeśli ktoś był zraniony więc mówienie, że jestem z B bo wcześniej kochałem A jest błędne.

45

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
madoja napisał/a:

MysteryP - nawet rozumiem Twój pogląd, choć nie do końca się z nim zgadzam. Uważam że powinno się mieć szacunek do minionych związków. Np. mój ex kazał mi spalić wszystkie pamiątki po moich poprzednich facetach. Było mi strasznie smutno, bo tam były listy, pocztówki z wakacji, zdjęcia. Ale kochałam go bardzo, to miała być miłość na całe życie. Zrobiłam to - spaliliśmy wszystko w ognisku w ogrodzie. Nasza miłość się skończyła rok później. Moje pamiątki są nie do odzyskania. Bardzo tego żałuję. Nie dlatego, że coś czuję do tych facetów, ale dlatego że powspominałabym jak to było, pośmiałabym się z tego co kiedyś pisaliśmy, jak wtedy wyglądałam.

Ty żałujesz pamiątek, a ktoś inny może żałować straconych lat u boku osoby przy, której nigdy się nie czuł wyjątkowo.

To niech nie wchodzi w związek, jeśli nie czuje się wyjątkowo. Nie daje mu to prawa do wymagania, żeby ktoś inny żył tak, jak on sobie życzy...

46

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
feniks35 napisał/a:

To sam sobie teraz w stope strzeliles. Skoro pierwsza  milosc  jest silniejsza (co jest Twoim wymyslem ale to szczegol) to wyrzucanie pamiatek i tak nic nie da w takim razie gdyz w sercu i tak bedziesz cienkim bolkiem w stosunku do Pawla Piotrka i Zdziska. Masakra.

Ok tu masz racje mój błąd, pierwsza miłość nie musi być silniejsza, ale jest naturalna i trudniej jest się w pełni otworzyć na kolejne relacje zwłaszcza jeśli ktoś był zraniony więc mówienie, że jestem z B bo wcześniej kochałem A jest błędne.


ale bzdury big_smile
może idz na jakąś terapie, to ci wyprostuja to skrzywione myslenie

47 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2018-07-13 14:31:59)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
feniks35 napisał/a:

To sam sobie teraz w stope strzeliles. Skoro pierwsza  milosc  jest silniejsza (co jest Twoim wymyslem ale to szczegol) to wyrzucanie pamiatek i tak nic nie da w takim razie gdyz w sercu i tak bedziesz cienkim bolkiem w stosunku do Pawla Piotrka i Zdziska. Masakra.

Ok tu masz racje mój błąd, pierwsza miłość nie musi być silniejsza, ale jest naturalna i trudniej jest się w pełni otworzyć na kolejne relacje zwłaszcza jeśli ktoś był zraniony więc mówienie, że jestem z B bo wcześniej kochałem A jest błędne.

A kto tak mowi? Dojrzaly czlowiek powie :jestem z B a wczesniej bylem z A. Na tamten moment A byl dla mnie najwazniejszy ale teraz jest juz milym /niemilym wspomnieniem a swoje zaangazowanie oddalem B czego nie zmienia nic a tymbardziej pierdola ze mam po A kapcie lub zdjecia. Serio gosciu wydoroslej.

48 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2018-07-13 14:33:11)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
_v_ napisał/a:
MysteryP napisał/a:
feniks35 napisał/a:

To sam sobie teraz w stope strzeliles. Skoro pierwsza  milosc  jest silniejsza (co jest Twoim wymyslem ale to szczegol) to wyrzucanie pamiatek i tak nic nie da w takim razie gdyz w sercu i tak bedziesz cienkim bolkiem w stosunku do Pawla Piotrka i Zdziska. Masakra.

Ok tu masz racje mój błąd, pierwsza miłość nie musi być silniejsza, ale jest naturalna i trudniej jest się w pełni otworzyć na kolejne relacje zwłaszcza jeśli ktoś był zraniony więc mówienie, że jestem z B bo wcześniej kochałem A jest błędne.


ale bzdury big_smile
może idz na jakąś terapie, to ci wyprostuja to skrzywione myslenie

A tobie kto wyprostuje myślenie ? bo na pewno bdsm'y i czworokąty zbliżają Cie do znalezienia prawdziwej miłości big_smile

49 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2018-07-13 14:41:19)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Wiesz co.. Mimo ze ja taka wyzwolona nie jestem to wole podejscie V, szczere, nikogo nie krzywdzace niz Twoje zalosne wrecz. Gdybym dzis przykladowo zostala wdowa i po jakims czasie poznalabym kogos a ten ktos kazalby mi wyrzucic pamiatki po mezu, zabronil chodzenia na cmentarz i nakazal udawac ze maz nie istnial bo on- nowy partner ma sie czuc jako ten wyjatkowy i jedyny to dostalby kopa w tylek na rozped jako kretyn i frajer ktory swoje ego musi budowac poprzez umniejszanie znaczenia innych ludzi.
Edit:i nie mieszaj w to romantyzmu bo zaden romantyk nie traktuje ludzi ze swej przeszlosci jak zbedne smieci.

50 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2018-07-13 14:39:25)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Dubel

51

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
feniks35 napisał/a:

Wiesz co.. Mimo ze ja taka wyzwolona nie jestem to wole podejscie V, szczere, nikogo nie krzywdzace niz Twoje zalosne wrecz. Gdybym dzis przykladowo zostala wdowa i po jakims czasie poznalabym kogos a ten ktos kazalby mi wyrzucic pamiatki po mezu, zabronil chodzenia na cmentarz i udawac ze ten czlowiek nie istnial bo on- nowy partner ma sie czuc jako ten wyjatkowuly i jedyny to dostalby kopa w tylek na rozped jako kretyn i frajer ktory swoje ego musi budowac poprzez umniejszanie znaczenia innych ludzi.

Jakbyś czytała dokładnie temat to byś wiedziała, że moje myślenie nie tyczy się wszystkich ludzi bo zależy od etapu życiowego na jakim jesteśmy. Ja akurat jestem jeszcze młody i przypuszczam dziewczyna autora również więc wybacz ale na tym etapie życiowym mogę sobie pozwolić na odrobinę romantyzmu i nie interesują mnie wdowy ani dzieciate. Jak ktoś ma 40 dychy na karku to zrozumiałe, że nie będzie kasował historii.

52

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
feniks35 napisał/a:

Wiesz co.. Mimo ze ja taka wyzwolona nie jestem to wole podejscie V, szczere, nikogo nie krzywdzace niz Twoje zalosne wrecz. Gdybym dzis przykladowo zostala wdowa i po jakims czasie poznalabym kogos a ten ktos kazalby mi wyrzucic pamiatki po mezu, zabronil chodzenia na cmentarz i udawac ze ten czlowiek nie istnial bo on- nowy partner ma sie czuc jako ten wyjatkowuly i jedyny to dostalby kopa w tylek na rozped jako kretyn i frajer ktory swoje ego musi budowac poprzez umniejszanie znaczenia innych ludzi.

Jakbyś czytała dokładnie temat to byś wiedziała, że moje myślenie nie tyczy się wszystkich ludzi bo zależy od etapu życiowego na jakim jesteśmy. Ja akurat jestem jeszcze młody i przypuszczam dziewczyna autora również więc wybacz ale na tym etapie życiowym mogę sobie pozwolić na odrobinę romantyzmu i nie interesują mnie wdowy ani dzieciate. Jak ktoś ma 40 dychy na karku to zrozumiałe, że nie będzie kasował historii.

Na kazdym etapie zyciowym wiek nie zwalnia z myslenia i szacunku do przeszlosci. Jesli tego nie jestes w stanie pojac to moge tylko wspolczuc ograniczen umyslowych. No i powtorze to nie jest romantyzm tylko cieniutkie ego ktore kaze porownywac swoja wartosc z innymi ludzmi nawet tymi nalezacymi do przeszlosci.

53

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
feniks35 napisał/a:

Na kazdym etapie zyciowym wiek nie zwalnia z myslenia i szacunku do przeszlosci. Jesli tego nie jestes w stanie pojac to moge tylko wspolczuc ograniczen umyslowych. No i powtorze to nie jest romantyzm tylko cieniutkie ego ktore kaze porownywac swoja wartosc z innymi ludzmi nawet tymi nalezacymi do przeszlosci.

A jak ci powódź dom zaleje i stracisz te pamiątki to też nie szanujesz przeszłości ? Przeszłość masz, ale nie musisz jej wspominać, mówisz o ograniczeniach umysłowych a nie umiesz zrozumieć prostej rzeczy.

54

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
feniks35 napisał/a:

Na kazdym etapie zyciowym wiek nie zwalnia z myslenia i szacunku do przeszlosci. Jesli tego nie jestes w stanie pojac to moge tylko wspolczuc ograniczen umyslowych. No i powtorze to nie jest romantyzm tylko cieniutkie ego ktore kaze porownywac swoja wartosc z innymi ludzmi nawet tymi nalezacymi do przeszlosci.

A jak ci powódź dom zaleje i stracisz te pamiątki to też nie szanujesz przeszłości ? Przeszłość masz, ale nie musisz jej wspominać, mówisz o ograniczeniach umysłowych a nie umiesz zrozumieć prostej rzeczy.

Jak mi powodz zaleje dom to bedzie to nie moj wybor tylko losowe dzialanie na ktore nie mam wplywu. My tu natomiast piszemy o swiadomym niszczeniu pamiatek pod naciskiem podobnych Tobie ludzi Wez nie osmieszaj sie juz porownaniami z kosmosu.

55 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2018-07-13 15:08:43)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
feniks35 napisał/a:

My tu natomiast piszemy o swiadomym niszczeniu pamiatek pod naciskiem podobnych Tobie ludzi Wez nie osmieszaj sie juz porownaniami z kosmosu.

Przede wszystkim to mówimy o różnym podejściu w tej sprawie, bo część osób uparcie zmusza do akceptacji swojej wizji związku i wspominania historii, w innej grupie społecznej niż to forum to byś się ośmieszała. Może czas dorosnąć i zaakceptować, że ktoś może mieć inne poglądy.

56

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
_v_ napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Ok tu masz racje mój błąd, pierwsza miłość nie musi być silniejsza, ale jest naturalna i trudniej jest się w pełni otworzyć na kolejne relacje zwłaszcza jeśli ktoś był zraniony więc mówienie, że jestem z B bo wcześniej kochałem A jest błędne.


ale bzdury big_smile
może idz na jakąś terapie, to ci wyprostuja to skrzywione myslenie

A tobie kto wyprostuje myślenie ? bo na pewno bdsm'y i czworokąty zbliżają Cie do znalezienia prawdziwej miłości big_smile

tia, bo znalezienie prawdziwej milosci to jedyny cel w zyciu wszystkich ludzi big_smile
ech, chlopcze, jak ty sie jeszcze duzo musisz nauczyć

57

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
_v_ napisał/a:

ech, chlopcze, jak ty sie jeszcze duzo musisz nauczyć

Mogę się uczyć, ale tylko od ludzi którzy stanowią dla mnie autorytet.

58 Ostatnio edytowany przez Pirx (2018-07-13 15:31:06)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Mnie kiedyś 'partnerka' zrobiła aferę za pocałunek z moją znajomą, który miał miejsce 1,5 roku przed poznaniem owej partnerki.
Gorzej, sama machała mi przed nosem pamiątkami po swoim exie. Z którym o zgrozo dalej załatwiali kwestię czy jemu zależy , oraz co ona czuje do kogoś.
Podejrzliwym wzrokiem patrzyła na moje kontakty z ex-żoną oraz dobre układy z koleżankami.

Nie mam nic do pamiątek ,zdjęć itp .
U mnie też gdzieś leżą zdjęcia i drobiazgi od dziewczyn,album zdjęć ślubnych, trochę gratów byłej żony.
Czym innym są takie drobiazgi a czym innym życie wspomnieniami o ex.

Jednych gryzą pamiątki, innych nie.Osobiście nie widzę w tym nic złego.W końcu to coś co było.
O ile nadal nie jest...;-)
Generalnie uważam że trzeba być mocno niedowartościowanym aby mieć silną potrzebę bycia "wyjątkowym" w każdym aspekcie.

59

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
Pirx napisał/a:

Jednych gryzą pamiątki, innych nie.Osobiście nie widzę w tym nic złego.W końcu to coś co było.
O ile nadal nie jest...;-)

Z reguły, jeśli coś nadal jest na rzeczy, to pamiątki są skrzętnie pochowane właśnie, żeby aktualny/a ich nie znalazł tongue A jak tylko sobie gdzieś tam leżą i nikt się nimi nie przejmuje, to znaczy, że to naprawdę historia... smile

60 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2018-07-13 15:41:03)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
Pirx napisał/a:

Gorzej, sama machała mi przed nosem pamiątkami po swoim exie. Z którym o zgrozo dalej załatwiali kwestię czy jemu zależy , oraz co ona czuje do kogoś.

Czy ktoś kto ma wysoką samoocenę toleruje takie rzeczy ? Nie sądzę.

61 Ostatnio edytowany przez Pirx (2018-07-13 15:53:12)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Pamiątki mi nie przeszkadzały. Samo 'porównywanie' nie było ok i spotkało się z normalną spokojną ale stanowczą reakcją.
Może dobierz sobie kogoś o podobnie toksycznym podejściu, i Ty będziesz wyjątkowy dla niej, ona dla Ciebie i będzie szczęśliwy co? ;-)

W 'świecie wg Pirxa' - przy wystarczająco wysokiej samoocenie -> w razie czego życzysz szczęścia na nowej drodze życia.Bo nie ma nic gorszego niż trzymać kogoś na siłę,kto szuka kogoś innego lub tęskni za kimś innym.

@pietruszka - nie przejmuje -Tak.
Czzci? Nie... ;-)

62

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

MysteryP, a od rodziny swojej partnerki też byś oczekiwał całkowitego odcięcia się od ex, z którą znali się np. te 2 lata?

63

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
Pirx napisał/a:

@pietruszka - nie przejmuje -Tak.
Czzci? Nie... ;-)

Ja to bardziej do pana MysteryP napisałam, bo to on twierdzi, że dziewczyna Autora wątku bez przerwy natykała się wszędzie na pamiątki po ex Autora big_smile

64 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2018-07-13 16:04:26)

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
Lady Loka napisał/a:

MysteryP, a od rodziny swojej partnerki też byś oczekiwał całkowitego odcięcia się od ex, z którą znali się np. te 2 lata?

To nie jest wina partnerki, ale gdyby tak było to ja bym w takim domu się nie pokazywał.

pirx napisał/a:

Może dobierz sobie kogoś o podobnie toksycznym podejściu, i Ty będziesz wyjątkowy dla niej, ona dla Ciebie i będzie szczęśliwy co? ;-)

Dzięki spróbuje, a z moim podejściem na tak toksyczną osobę jak twoja była na pewno nie trafię.

65

Odp: Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą
MysteryP napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

MysteryP, a od rodziny swojej partnerki też byś oczekiwał całkowitego odcięcia się od ex, z którą znali się np. te 2 lata?

To nie jest wina partnerki, ale gdyby tak było to ja bym w takim domu się nie pokazywał.

Czyli nie byłaby ta Twoja partnerka aż taka wyjątkowa dla Ciebie, skoro nie akceptowałbyś jej rodziny...

Posty [ 1 do 65 z 301 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moja dziewczyna ciągle czepia się o moją byłą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024