Kulki gejszy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 43 ]

Temat: Kulki gejszy

Drogie Panie,

przeszukałam internet, wszędzie było napisane, że dla początkujących powinnam kupić kulki o średnicy 3,5 cm. Tak też zrobiłam. Jednak... To chyba nie działa smile
Kulki są na miejscu i generalnie nie wypadają tak same z siebie. To znaczy, że powinnam wybrać mniejsze? Jakie macie doświadczenia, co powinnam czuć? smile

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kulki gejszy

Nie powinnaś kulek gejszy używać tongue
aktualna wiedza fizjoterapeutów mówi, że one bardziej szkodzą niż pomagają.

A czego oczekiwałaś? big_smile ogromu przyjemności?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

też nie polecam kulek

ćwiczyć mozna bez nich

4

_v_ napisał/a:

też nie polecam kulek

ćwiczyć mozna bez nich

A nawet się powinno wink

5

Lady Loka napisał/a:
_v_ napisał/a:

też nie polecam kulek

ćwiczyć mozna bez nich

A nawet się powinno wink

popieram smile

6

no własnie, raz coś się zaleca i propaguje, ze dobre, potem się okazuje, że jednak niedobre a nawet szkodliwe. Bądź tu mądry i pisz wiersze...

7

Gejsze nie używały plastikowych kulek, tylko kamiennych (głównie jadeitowych) ewentualnie kulek metalowych. Nie chodzi o to żeby były mniejsze, ale cięższe.

8

Iceni napisał/a:

Gejsze nie używały plastikowych kulek, tylko kamiennych (głównie jadeitowych) ewentualnie kulek metalowych. Nie chodzi o to żeby były mniejsze, ale cięższe.

Na chłopski rozum chodzi w nich o to by ich nie upuścić i w ten sposób ćwiczyć "zacisk".

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

9

Harvey napisał/a:
Iceni napisał/a:

Na chłopski rozum chodzi w nich o to by ich nie upuścić i w ten sposób ćwiczyć "zacisk".

na chlopski rozum miesnie cwiczy sie poprzez zaciskanie i rozluznianie
a nie ciagly zacisk
przy kulkach jest ciagly zacisk bo trzeba je utrzymac
biorac pod uwage ze wiekszosc kobiet zwykle ma te miesnie mocno zaciśnięte, to jeszcze dodatkowe zaciskanie moze spowodować poważne problemy

10

Nie trzeba wcale miec mięśni caly czas napiętych -  mozna je rowniez rozluźniac i napinać pulsacyjnie - napięcie miesni powoduje "podbicie" kulki do góry, rozluznienie - opadanie w dół.

Z kulkami chodzi sie chwile (na poczatku ok 15 min, potem godzine do dwoch przy bardzo wyćwiczonych mięśniach) , a nie cały dzień - podczas chodzenia miesnie brzucha tez sa (a przynajmniej powinny byc) napięte a jakos nikt z tego powodu przykurczów nie dostaje.

Podstawa jest jak we wszystkim - umiar i dzialanie z głową

P.S. niektorzy lekarze twierdza tez, że jedzenie jajek i masła jest niezdrowe...

11

Iceni napisał/a:

Nie trzeba wcale miec mięśni caly czas napiętych -  mozna je rowniez rozluźniac i napinać pulsacyjnie - napięcie miesni powoduje "podbicie" kulki do góry, rozluznienie - opadanie w dół.

Z kulkami chodzi sie chwile (na poczatku ok 15 min, potem godzine do dwoch przy bardzo wyćwiczonych mięśniach) , a nie cały dzień - podczas chodzenia miesnie brzucha tez sa (a przynajmniej powinny byc) napięte a jakos nikt z tego powodu przykurczów nie dostaje.

P.S. niektorzy lekarze twierdza tez, że jedzenie jajek i masła jest niezdrowe...

wybacz,Iceni, ale w tej materii zaufam mojej znajomej która na co dzien uczy ćwiczeń MDM i pomaga pacjentkom po kulkach, niz Tobie

a jak myslisz, co w ogole utrzymuje kulki w pochwie? wink)

12

_v_ napisał/a:
Iceni napisał/a:

wybacz,Iceni, ale w tej materii zaufam mojej znajomej która na co dzien uczy ćwiczeń MDM i pomaga pacjentkom po kulkach, niz Tobie

a jak myslisz, co w ogole utrzymuje kulki w pochwie? wink)

Moze je utrzymywac chocby siła tarcia lub kształt pochwy.

Plastikowe kulki przewaznie sa dwie, dlatego pisalam o kamiennych - kamiennej mozna uzywac tylko jednej, efekt jest troszke inny.

Ja mam znajoma, ktora jest chirurgiem i czasem ma pacjentow z kontuzjami nabytymi podczas biegania - i co? Wniosek z tego, ze bieganie jest niezdrowe?

Tak, niektorzy ludzie przesadzają, niektorzy biegaja bezmyslnie a jeszcze inni maja zla technikę biegu - u tych ludzi bieganie prowadzi do problemow zdrowotnych, zamiast pomagać.

13

wiesz, mozesz sobie cwiczyc z kulkami
ale to Ty będziesz miala problem za pare lat,nie ja
wiec nic mi do tego

podobnie niebezpieczny jest fitness na trampolinach

14

Czy to jest TWOJ temat? Czy ja zalecam cokolwiek TOBIE czy moze po prostu przedstawiam inne zdanie?

Uzywam kamiennych jajeczek od około 15 lat smile

15

polecasz cos co jest szkodliwe

owszem, niektórzy nadal uparci trwaja przy kulkach jako swietnej rzeczy do cwiczen i nie daja sobie przetlumaczyc ze jest inaczej

ja polecam najpierw zrobienie badania na ile nasze mięśnie sa spiete i czy w ogole umiemy je rozluźnić

16 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-06-17 12:36:47)

Polecam uzywanie kulek (jajeczek) kamiennych, nie typowych plastikowych/silikonowych wynalazków z sex-shopów.

17

Ale po co gejsze te kulki nosiły? Aby być podnieconą, czy ćwiczyć mięśnie?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

18

Iceni napisał/a:

Polecam uzywanie kulek (jajeczek) kamiennych, nie typowych plastikowych/silikonowych wynalazków z sex-shopów.

im ciezsza rzecz tym gorzej.

polecam wyszukanie na fb profili osób zajmujacych sie fizjoterapia uroginekologkczna - tak jest wszystko bardzo fajnie wyjaśnione

19

Gary napisał/a:

Naprawdę myślisz, że jak kobieta sobie kulkę włoży do pochwy to jest od razu podniecona?
Gary no... Wbrew powszechnemu mitowi od noszenia kulek nie dostaje się orgazmu.

20

_v_ napisał/a:
Iceni napisał/a:

polecam wyszukanie na fb profili osób zajmujacych sie fizjoterapia uroginekologkczna - tak jest wszystko bardzo fajnie wyjaśnione

Polecam nie traktowac fb jako jedynego źródła wiedzy, a zasięgnąć wiedzy rowniez u źródła, czyli w kulturze Wschodniej. Ciekawe, że Chinkom, Tajkom czy Hinduskom to nie szkodzi...

21

Ja tam jednak ufam bardziej lekarzom i fizjoterapeutą niż Chinkom, Tajkom i Hinduskom, a ostatnio mówią dużo na temat szkodliwości kulek. Może w inny sposób z nich korzystamy? Może nie potrafimy tak jak one? Może różnice w budowie ciała? Może inna kultura?
A może im to szkodzi, ale się o tym nie mówi, bo nie badają tego w tę stronę?

22

Iceni napisał/a:
_v_ napisał/a:
Iceni napisał/a:

Polecam nie traktowac fb jako jedynego źródła wiedzy, a zasięgnąć wiedzy rowniez u źródła, czyli w kulturze Wschodniej. Ciekawe, że Chinkom, Tajkom czy Hinduskom to nie szkodzi...

Iceni... na fb profile maja tez lekarze i fizjoterapeuci
a także polozne i doule
i wszyscy fizjo uroginekolodzy sa zgodni - uzywanie kulek nie cwiczy prawidlowo mięśni

kulka w pochwie trzymana jest miesniami
i nie jest to Twoje zaciskania
wiec to ze nie wylatuje oznacza ze mieśnie sa caly czas napiete i sie  nie rozluzniaja

a w treningu miesni mdm kluczowe jest prawidlowe rozluznienie a nie zaciskanie

wiec najpierw lepiej sie zdiagnozowac a nie zakładać kulki

23

W jaki sposób te kulki szkodzą?

24

O Thorze! Co się na tym forum porobiło.... Pisałam i udzielałam się w 2014 i 2015 roku, gdzie się to fajne miejsce podziało... Nie wracam, makabra smile

Dziękuję tym, którzy rzeczywiście udzielili mi odpowiedzi smile Poczułam się urażona pytaniem czy oczekiwałam ogromu przyjemności. Nie. Nie oczekiwałam. Oczekiwałam za to odpowiedzi smile

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile

25

_v_ napisał/a:

polecasz cos co jest szkodliwe

Jak ci się nie podobają, to nie stosuj...

wink

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.

26

Lady Loka napisał/a:
Gary napisał/a:

Naprawdę myślisz, że jak kobieta sobie kulkę włoży do pochwy to jest od razu podniecona?

Dlatego pytam... jaka jest prawda. Najlepiej jakby się wypowiedziała kobieta, która tym się bawiła ... i powiedziała  "eeee... same mity -- w nic nie wierzcie", albo powiedziała "ooo... fajne, czasem byłam podniecona"... albo powiedziała "o cholera! kilka razy nawet miałam orgazm w pracy". Zatem gdzie leży prawda? Mam przyjąć że to wszystsko mity?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

27 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-06-17 22:36:10)

Gary napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Gary napisał/a:

Dlatego pytam... jaka jest prawda. Najlepiej jakby się wypowiedziała kobieta, która tym się bawiła ... i powiedziała  "eeee... same mity -- w nic nie wierzcie", albo powiedziała "ooo... fajne, czasem byłam podniecona"... albo powiedziała "o cholera! kilka razy nawet miałam orgazm w pracy". Zatem gdzie leży prawda? Mam przyjąć że to wszystsko mity?

Kulki były stworzone po to, żeby ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Nie po to, żeby chodzić w nich w pracy i mieć orgazm tongue
nie powinno się w nich zresztą chodzić na tyle długo, żeby siedzieć w pracy, bo to za bardzo obciąża mięśnie. Aktualnie mówi się, że kulek właśnie przez to obciążanie mięśni nie powinno się wcale stosować.

Ja mam kulki. Użyłam może z 5 razy. Odczucia niespecjalne.

Kobietko - dzięki za przytyk, odpowiedziałam jednocześnie na Twoje pytanie i zapytałam, czego się spodziewałaś wink pytanie całkiem sensowne, bo ja się zetknęłam z opiniami podobnymi do opinii Garego i z tekstami o tym, jak kobieta spędzała pół dnia mając włożone kulki i leciały orgazmy od ruszania się kuleczek w środku kulek. Więc cóż.

28 Ostatnio edytowany przez Jovanna (2018-06-18 00:17:15)

Tak już całkiem odrywajac sie od problemu posta - ja mialam kiedys kulki geishy (Gary - jestem tak samo zawiedziona jak Ty - nie wieksza przyjemnosc od aplikacji tampona) Zniknely mi z pokoju - podejrzewalam, ze moja mama mi je zakosila (duzo rzeczy w ten sposob ginelo mi z pokoju). Jakkolwiek ochydnie to nie brzmi.  Nawet rozważałam, czy nie założyć tematu: "Mama ukradla mi kulki geishy! Help!", ale stwierdziłam, ruch to zdrowie, niech cwiczy.
Miesiac pozniej przyszedl kurier i kazala mi otworzyc paczke, bo to pewnie jakies pierdoly - filizanki, czy cos. Otworzylam - dwie pary kulek plus nawilzacz. Przybiegla moja mama bardzo zmieszana:
Mama: Co to jest? Jakies bombki na choinke? (przyglada sie dokladnie jak zawiesic na galazke)
Ja: Mamo, jest lipiec. To sa kulki geishy, cwiczy sie nimi miesnie pochwy.
M: O boze!!!:O kurier sie pomylil! Trzeba zabrac to plugastwo z domu!!! D:
I zaniosla je do siebie do szafy, prawie gubiac kapcie. Ona chyba je bardzo lubi i podejrzewam, ze jest ekspertem. Jak bedziesz chciala dam Ci do niej numer ;>

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

29

Jovanna napisał/a:

Tak już całkiem odrywajac sie od problemu posta - ja mialam kiedys kulki geishy (Gary - jestem tak samo zawiedziona jak Ty - nie wieksza przyjemnosc od aplikacji tampona) Zniknely mi z pokoju - podejrzewalam, ze moja mama mi je zakosila (duzo rzeczy w ten sposob ginelo mi z pokoju). Jakkolwiek ochydnie to nie brzmi.  Nawet rozważałam, czy nie założyć tematu: "Mama ukradla mi kulki geishy! Help!", ale stwierdziłam, ruch to zdrowie, niech cwiczy.
Miesiac pozniej przyszedl kurier i kazala mi otworzyc paczke, bo to pewnie jakies pierdoly - filizanki, czy cos. Otworzylam - dwie pary kulek plus nawilzacz. Przybiegla moja mama bardzo zmieszana:
Mama: Co to jest? Jakies bombki na choinke? (przyglada sie dokladnie jak zawiesic na galazke)
Ja: Mamo, jest lipiec. To sa kulki geishy, cwiczy sie nimi miesnie pochwy.
M: O boze!!!:O kurier sie pomylil! Trzeba zabrac to plugastwo z domu!!! D:
I zaniosla je do siebie do szafy, prawie gubiac kapcie. Ona chyba je bardzo lubi i podejrzewam, ze jest ekspertem. Jak bedziesz chciala dam Ci do niej numer ;>

Czyli, że te Twoje wcześniej zużyła ?

30

wilczysko napisał/a:

Starły się pewnie na pył.

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno

31

Snake napisał/a:
wilczysko napisał/a:

No tak podejrzewam.

32

Lady Loka, Jovanna -- dzięki za opinie smile smile z pierwszej ręki smile

33

Snake napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Boże nie wiem! Zastanawiam sie, tak samo jak Wy!! Mysle, ze ona założyła, ze byly nieuzywane <D i tak jak pisze Snake, starla jak wiewiorka orzechy wrrrrum wrrrruuum! (Pojde za to do piekla!)

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

34

Jovanna napisał/a:
Snake napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Boże nie wiem! Zastanawiam sie, tak samo jak Wy!! Mysle, ze ona założyła, ze byly nieuzywane <D i tak jak pisze Snake, starla jak wiewiorka orzechy wrrrrum wrrrruuum! (Pojde za to do piekla!)

A jeśli ona je ciągle jeszcze ma, ale zapomniała o nich ?

35

Gary napisał/a:

Tego nie wiem może piły za dużo herbaty.

36

wilczysko napisał/a:
Jovanna napisał/a:
Snake napisał/a:

W sensie, że nie wyjęła? tongue

37

Snake napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Jovanna napisał/a:

W sensie, że nie wyjęła? tongue

Nooo, może się przyzwyczaiła i zapomniała.

38

franka7 napisał/a:
Gary napisał/a:

Tego nie wiem może piły za dużo herbaty.

O wrażeniach stosowania kulek gejszy nic nie powiem  o bo nigdy ich nie stosowałam, ale cel jest i był ten sam wzmocnienie mięśni Kegla.Jak byłam nastolatką wyczytałam w jakimś piśmie, że kobiety po 40 roku życia mają problemy z nietrzymaniem moczu i jedyny sposób, aby temu zapobiec to ćwiczenie mięśni Kegla. Skorzystałam z tych rad ćwiczyłam mięśnie w domu, na przystanku, w szkole...Itp. I dziś mogę powiedzieć, że chyba je dobrze ćwiczyłam bo po minutach ćwiczeń moja pochwa oddaje mi ten czas poświęcony na ćwiczenia coś w rodzaju De Javu 15 minut ćwiczeń mięśni Kegla=15 minut rytmicznych skurczy pochwy. I tak jest to bardzo przyjemne uczucie.

Posty [ 1 do 38 z 43 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018