czy trafiłam na faceta pasożyta ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy trafiłam na faceta pasożyta ?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 77 z 77 ]

77 Ostatnio edytowany przez Gitta (2019-06-09 11:22:52)

Odp: czy trafiłam na faceta pasożyta ?

Za zaistniałą sytuację odpowiadasz również i Ty... Nie komunikując, nie rozmawiając. Dziwne, że trwało to 3 czy 4 lata.
Najpierw pożyczasz, wspierasz, nie rozmawiasz a potem masz pretensje i kieruje Tobą niechęć... Czujesz się wykorzystana a dalej sponsorujesz (np. osławione ferie).
Wybacz, ale mnie to bardzo śmieszy. Robiąc coś, nie powinniśmy oczekiwać rewanżu (chyba że byłoby to wcześniej ustalone) lub być wściekłą i jednak żałować, że się to zrobiło.
Sama wyskakiwałaś przed szereg z opcjami, to i korzystał, a Ty byś nie korzystała? O swoich potrzebach się rozmawia, czy Ty masz dwójkę dzieci?

Po rozmowie z partnerem widzisz poprawę, ale w dalszym ciągu nie chcesz zdecydować się na życie razem.
Swoją decyzję argumentujesz faktem, że on nie usamodzielnił się (powinien kupić sobie nowe mieszkanie i wziąźć na nie kredyt, czy wtedy byłabyś zadowolona czy dalej narzekała, że ma długi i kredyty).

A więc wychodzi na to, że on musi płacić i matce i Tobie. Sytuacja dla niego moim zdaniem jest trudna. Zgadzam się, że powinien Tobie również dopłacać do życia, może jednak liczył na to, że w końcu zaproponujesz mieszkanie razem?
Do tego dochodzą jeszcze te komentarze nt. korzyści płynących ze spotykaniem się z mężczyzną posiadającym dziecko. Co to za związek...
Jak partnerka możesz mu także doradzić i zaproponować nieco ucięcie kurka byłej żonie.

Moim zdaniem to Ty nie chcesz z facetem mieszkać, tak widzisz związek (a więc bardzo luźny związek, zero mieszkania razem) i powinnaś mu to jasno zakomunikować i od razu problemy omawiać z mężczyzną.

Nieco ujmę się za Twoim partnerem dzisiaj, postaraj się spojrzeć na to z jego strony.

Moja propozycja: niech u Ciebie nie nocuje, spotykajcie się na mieście na godzinę-dwie, na spacer czy rozmowę i bzykajcie się w hotelu.
Za wszystko płaćcie po połowie albo szukaj sobie chłopa bez dziecka lub dochodzącego tylko do seksu.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 77 do 77 z 77 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy trafiłam na faceta pasożyta ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018