Nie uważacie że polscy mężczyźni są mało przystojni? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie uważacie że polscy mężczyźni są mało przystojni?

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 123 z 123 ]

115

Odp: Nie uważacie że polscy mężczyźni są mało przystojni?
wilczysko napisał/a:
adiaphora napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Ja się już od dłuższego czasu golę na łyso smile Więc tych blond włosów już nie widać big_smile Prehistoria.

niektórym z łysiną do twarzy smile Weźmy takiego Bruce'a Willisa. Z grzywka wygląda jak Janusz big_smile

No Willis to klasyka wśród "łysoli".
Mnie jest trudno oceniać, ale parę osób mi mówiło, że mam kształtną czaszkę, więc dobrze wyglądam z łysiną smile

Mój mąż goli się na głowie a na twarzy ma bródkę i wąsy.Wyglada zajebiście smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.
Zobacz podobne tematy :

116

opolanka1982 napisał/a:

Również nie rozumiem zachwytów nad urodą mężczyzn z południa. Wszyscy podobni,śniady brunet z ciemnymi oczami. A w Polsce do wyboru do koloru smile . Zresztą z gustami się nie dyskutuje,jednemu podoba się to,innemu tamto. Co do dbania o siebie,teraz jest już chyba standardem że przeciętny mężczyzna używa kremu do twarzy,depiluje się tu i tam,co też wpływa na atrakcyjność.

A ja rozumiem.I mam domu śniadego bruneta z Polski.Wiesz jakie dzieci są ładne z takim brunetem? smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

117 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-03-26 20:37:21)

Podejde do tematu od nieco innej strony - najwiecej prawdziwie brzydkich ludzi widywalam przewaznie na dworcu kolejowym pewnego duzego miasta polskiego (swego czasu bywalam na nim dosc czesto), a byli to oczywiscie cudzoziemcy (slyszalam ich rozmowy).
Zdaje sobie jednak sprawe ze nie nalezy wyciagac z tego wszystkiego zbyt smialych wnioskow.

118 Ostatnio edytowany przez madelina (2018-03-26 22:05:05)

Podobno zarost broda poladnia niektorych.
Tak samo dobre ciuchy u faceta, badz ladne, ladnie ulozone wlosy.
Bahhh! nawet dobre AUTO moze poladnic faceta!

Czy podoba Was sie taki typ lalusiowaty jak np KRYCHOWIAK?

Ktos wspominal ze faceci z Polski maja mniejszy budzet niz facet z zachowniej europy, to prawda, oni moga sobie na wiecej pozwolic, lepsze auto,
chyba ze polak wezmie np auto na kredyt, to tez bedzie mial dobre auto.
Zachodniowcy maja latwiej.

W Zarze na zachodzie ubieraja sie tez Panie ktore maja dosyc dobra prace, dobrze zarabiaja.

119

madelina napisał/a:

Podobno zarost broda poladnia niektorych.

Bo nie widać pół twarzy.

120

madelina napisał/a:

W Zarze na zachodzie ubieraja sie tez Panie ktore maja dosyc dobra prace, dobrze zarabiaja.

A tak, oczywiście. Chodziło mi jedynie o dostępność, że nawet kobiety zarabiające naprawdę niewiele mogą sobie pozwolić tam od czasu do czasu na ubrania z Zary, a nie że jest to marka dla sprzątaczek  smile

121

Iceni napisał/a:
madelina napisał/a:

A tak, oczywiście. Chodziło mi jedynie o dostępność, że nawet kobiety zarabiające naprawdę niewiele mogą sobie pozwolić tam od czasu do czasu na ubrania z Zary, a nie że jest to marka dla sprzątaczek  smile

Powiem Ci ze mam porownanie i bardzo drogich ciuchow, i ciuchow z Zary, jak i ciuchow z ryneczku.
I wiekszosc ciuchow z Zary ma taka sama jakos jak ciuchy z ryneczkow-zawyzone ceny jak na jakosc.
Po paru praniach nie wygladaja juz tak dobrze.

122 Ostatnio edytowany przez zuzka.gutkowkska (2018-03-27 00:22:28)

wilczysko napisał/a:
zuzka.gutkowkska napisał/a:

Miałam ślicznego chłopaka, miał gęste ciemne włosy, męską szczękę, lekki zarost, czekoladowe oczy, nieskazitelną opaloną cerę, proste zęby, idealne usta, wysoką i wysportowaną sylwetkę. Myślałam sobie: no, brzydka nie jestem, ale jakim cudem wyrwałam TO!? Wszystkie koleżanki mi zazdrościły.

Boże, już nigdy więcej takiego nie chcę.

Tymczasem od jego czasów najbardziej pociąga mnie charakter - nic tak nie podnieca jak błyskotliwość albo charyzma! Nic mi po pięknym i pustym, wolę średniego który ma to coś.

Wracając do tematu, zgadzam się, że Polscy mężczyźni wypadają słabo. Nie mówię o wyglądzie, a zadbaniu. Polskie kobiety zwykle starają się coś ćwiczyć, mają pomalowane paznokcie, buzie, ładnie się ubierają, są zwykle czyste i schludne. Niestety to nie działa w drugą stronę. Zauważyłam, że jak pojawia się mężczyzna, który robi to samo: dobrze się ubierze, trochę poćwiczy, pójdzie do fryzjera: automatycznie ma niczego sobie powodzenie. Nie musi mieć wyjściowej twarzy jeśli spełni te kroki i może mieć o wiele atrakcyjniejszą partnerkę od siebie. Właśnie dlatego, że nie ma konkurencji.

Dużo latam po europie, napatrzyłam się, Polacy wypadają słabo. Sama teraz poszukuję swojej drugiej połówki i nie patrzę na wygląd, a właśnie na charakter i stopień zadbania.
No i słabo z tymi opcjami mam.

Osobiście najbardziej pociągają mnie Azjaci... (Yuzuru Hanyu! Ale to chyba bardziej złota olimpijskie mnie nakręcają...) Jakbym takiego dorwała, to bym nie wypuściła. Niestety jeszcze żadnego nie poznałam sad

Aż sobie wygooglowałem pana Hanyu smile Ale on bardzo chłopięco wygląda. Zresztą ma dopiero 23 lata. Może da się go jeszcze adoptować wink ?

Owszem, wygląda jak chłopiec, ale charakterek to on ma! Sama mam 20 lat, więc...
Tymczasem pomyśl o tym, że jest podwójnym złotym medalistą olimpijskim. 12 razy pobił swój własny rekord świata. Wygrał olimpiadę ze skręconą kostką.
W 2012 po zderzeniu z innym łyżwiarzem miał również skręconą kostkę, naciągnięte udo i przeponę, założone na żywca szwy, a mimo to wystąpił i zakwalifikował się do finału Grand Prix, który później wygrał. Zaraz po programie musieli go znieść.
To dopiero seksowne! Nie wiem czemu rusza mnie jego chłopięca uroda i to, jak jeździ.
Można mnie chyba już nazwać psychofanką big_smile

Pociąga mnie też Victor An, który jest łyżwiarzem szybkim i urodą nie grzeszy... Sama już nie wiem czy pociągają mnie Azjaci, łyżwiarze czy złoci medaliści olimpijscy.

123

zuzka.gutkowkska napisał/a:

Owszem, wygląda jak chłopiec, ale charakterek to on ma! Sama mam 20 lat, więc...
Tymczasem pomyśl o tym, że jest podwójnym złotym medalistą olimpijskim. 12 razy pobił swój własny rekord świata. Wygrał olimpiadę ze skręconą kostką.
W 2012 po zderzeniu z innym łyżwiarzem miał również skręconą kostkę, naciągnięte udo i przeponę, założone na żywca szwy, a mimo to wystąpił i zakwalifikował się do finału Grand Prix, który później wygrał. Zaraz po programie musieli go znieść.
To dopiero seksowne! Nie wiem czemu rusza mnie jego chłopięca uroda i to, jak jeździ.
Można mnie chyba już nazwać psychofanką big_smile

Pociąga mnie też Victor An, który jest łyżwiarzem szybkim i urodą nie grzeszy... Sama już nie wiem czy pociągają mnie Azjaci, łyżwiarze czy złoci medaliści olimpijscy.

Nie przejmuj się. Z wiekiem Ci przejdzie wink

Posty [ 115 do 123 z 123 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie uważacie że polscy mężczyźni są mało przystojni?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018