Turecka miłość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Turecka miłość

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 64 z 64 ]

56 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-03-01 13:49:33)

Odp: Turecka miłość
Cyngli napisał/a:
_v_ napisał/a:

no to pytanie: dlaczego tak trudno sie cieszyc czyms przyjemnym, co sie zdarzylo?

Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia.

dokładnie taki jest powód. Ludzie, zwlaszcza, gdy sie zakochaja, i zwłaszcza kobiety, chcą mieć więcej a nawet przysłowiowe wszystko albo nic.
Pięknie to pokazuje ckliwe romansidlo Pretty woman. Trafił się prostytutce dziany gość, który dawał jej zarobić w tydzień tyle, ile by w rok nie zarobiła, traktował ja jak ksiezniczke, był miły, uprzejmy, taktowny, dżentelmen jednym słowem. Miała jak w bajce w porównaniu do obskurnych klientów na ulicy.  Ale jej było malo. Nie chciala sie z nim tylko bzykac spędzając milo czas  w pieciogwiazdkowych hotelach, jedzac truskawki i  popijajac drogim szampanem. Chciala calej jego uwagi i uczucia. Chciała być ta jedyna i najważniejszą.
W normalnym życiu jest tak samo. Podoba się kobiecie jakiś facet to chciałaby go zagarnąć całego dla siebie. Malo którą satysfakcjonuje - jak to ujela V - cieszenie się czymś przyjemnym, co się zdarzylo  czy trwa. Po co zadowalac się czymś takim,  skoro można mieć wiecej? Tak wygląda to w praktyce. Bo teorie swoje a życie swoje smile

Zobacz podobne tematy :

57

jak widać rzadko kiedy to wszystko sie dostaje
raczej zostaje się z niczym

w sumie mozna i tak

ja wolę inaczej wink

58

_v_ napisał/a:

w sumie mozna i tak

ja wolę inaczej wink

Bo masz inne potrzeby i oczekiwania ;-)
Masz też inne spojrzenie na te sprawy niż Autorka wątku.

59

Przeczytalam i powiem tak:

juz czesto spotykalam sie z opinia polskich facetow, ze Polki, ktore maja facetow nie-Polakow, to puszczalskie i latwe sa.
Przed wielu, wielu laty poznalam mojego obecnego meza, ktory jest Holendrem mieszkajacym w Niemczech. Ile ja sie nasluchalam!!!! a nadomiar zlego facet 7 lat mlodszy.
Polacy (=faceci) chcilei mnie zezrec.
Jestem z nim do dzis i jestesmy normalna, nawet moze i szczesliwa para. To wspanialy facet i ja juz NIGDY nie moglabym byc z zadnym Polakiem.

Do Autorki:
ze wzgledu na wiek nic z tego nie bedzie. A szkoda.
Nie miej wyrzutow sumienia, nie sluchaj, ze jestes latwa i nie dopuszczaj, by cie tu faceci obrazali.
Przezylas fajne chwile, nawet gdy wyladowalas z nim po 10 minutach znajomosci w lozku. Twoja sprawa.

NIKOMU NIC DO TEGO!!!!

Jakis oszolom tu pisze, ze "dla Turka w lozku bylas swietna,  niby mezowi to nie".
Ona nie ma meza.
Facet jej w lozku pospasowal. Byl urlop, atmosferka i tak mialo byc.
Ciesze sie, ze kobitka miala fajnie. To niezapomniane chwile dla ciebie.

Chyba bedziesz to musiala zakonczyc, bo w gre weszly uczucia, a zwiazek nie ma sensu.
Bo mozna by sie spotykac 1 w roku na urlopie i uzywac seksu, slonca. Ale to chyba niemozliwe......

Zyj Tu i Teraz.

60 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-03-01 15:58:16)

_v_ napisał/a:

w sumie mozna i tak

ja wolę inaczej wink

V, nikt nie powiedzial, ze Twoj sposob jest gorszy smile Pytalas o powody a ludzie najczesciej kieruja sie zachlannoscia i to jest  powod.. Niechęć do dzielenia się kimś z innymi. Moze i to jest niepraktyczne, zgoda, ale co zrobic? Emocje czesto biora gore nad rozsadkiem. A jak do tego dodac jeszcze zazdrość... Dlatego jest jak jest. Niektórzy wola nie miec nic i nawet cierpiec.
W sumie tez uwazam, ze lepiej dzielić się tortem z innymi niż jeść gówno samemu.

61 Ostatnio edytowany przez kaftia (2018-03-28 13:34:21)

Korzystaj z życia, może i oszalałaś, co z tego?
Jestem w bardzo podobnej sytuacji, ale już dawno wyprosiłam wszystkich z mojego łóżka. Choć ciągle do niego włażą, bo biedny, bo ciemny, bo sraki, bo owaki. Bardzo to przeżywam, ale uczę się olewać.

62

Nie masz 18 lat a naiwna jak 18 latka.

Miałaś miłe chwilę i ok - ale nie żyj łudzeniami miłości z 25 latkiem. Skoro tyle osób Ci piszę - to przemyśl to.

Masz jakieś błahe argumenty, no to proszę dlaczego nikomu o tym nie opowiesz w oczy ?!

OPRZYTOMNIJ- ten seks Ci zasłonił oczy.

Dobro zawsze wraca :-)

63

Nie wiem czy się śmiać czy płakać?  Agnieszko mało słyszałaś historii pt.*Naiwna Polka za granicą*? Proszę daj sobie z nim spokój!

Polecam film "Raj: Miłość"......ot blisko tematu.

I pomyśleć jak poszły w cenie polskie paszporty i przepustka do Unii......można się zakochać smile

Posty [ 56 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Turecka miłość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018